v500

  • 24 príspevkov
  • MaKS 27.08.2005 - 16:53

    hosi kto vie zmenit imei na motorole v500.alebo kde mi to zrobia?

    Odoslany z Smartphone SPV C500

  • marco1127.08.2005 - 19:42 Trvalý odkaz

    A komu si ho zobral? :)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Spencer27.08.2005 - 19:47 Trvalý odkaz

    Pekne ho vrat! Kriminalitu predsa nebudeme podporovat!

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    7wcsnurka27.08.2005 - 20:47 Trvalý odkaz

    to co to tu je :arg: mne prednedavnom,priblizne pred dvoma tyzdnami ukradli v500ku...som bol :partyman: a nako som zabudol na nu davat pozor :roll: ...nebude to ta moja :? :smt042

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    marco1128.08.2005 - 11:13 Trvalý odkaz

    A doma ta neucili co s "najdenimi" vecami?

    Odoslany z Nokia mobile phone

    MaKS28.08.2005 - 14:30 Trvalý odkaz

    no aky ste vsetci zrazu cestny,chcem vas vidiet ci by ste konali tak ako pisete. to marco11:teraz som bol mesiac v ba a jedno rano,ked som cakal na trnavskom myte jeden chalan si tam zabudol 3310.tak som utekal za nim aby som ju vratil.takze mi nevrav co s najdenymi vecami. to 7wcsnurka: nemusis sa bat,urcite to nie je ta twoja v500 :-)

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Spencer28.08.2005 - 14:43 Trvalý odkaz

    Preco chces teda zmenit imei?

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    marco1128.08.2005 - 15:17 Trvalý odkaz

    Ja len tak :) Co si ju nasiel? Inak ja som doteraz ani nevedel ze sa to da :D

    Odoslany z Nokia mobile phone

    MaKS28.08.2005 - 18:26 Trvalý odkaz

    nasiel som ho,ale nie na slovensku.ked som bol na dovolenke....

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    marco1128.08.2005 - 18:29 Trvalý odkaz

    Aha... Tak to nepotrebujes zmetit. Zeleni aj tak nehladaju :) viem z vlastnej skusenosti

    Odoslany z Nokia mobile phone

    MaKS28.08.2005 - 20:41 Trvalý odkaz

    no meviem.aj tak by som to chcel zmenit. len pre istotu.neviete mi povedat kde mi to zrobia?

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Richard Hombauer29.08.2005 - 00:13 Trvalý odkaz

    suhlasim s prvymi prispevkami. hanbim sa za Tvoje spravanie. nebol by si rad, ak by si nasiel povodneho majitela? zrejme nie! takze prepac, ale o takychto ludoch si myslim svoje! :?

    Pierre29.08.2005 - 00:36 Trvalý odkaz

    no,obcas policajti hladaju..tomu verte,pocul som o pripadoch,ze k niekomu vtrhli aj do bytu v CR v ramci specifickej razie,lebo zistili ze ma kradnuty fon,ten dotycny ho kupil z bazaru a lacno-proste riskoval za lacny peniaz z necisteho bazaru.
    Ale ak ho mas zo zahranicia,tak si mal stastny den ked si ho nasiel..inak suhlasim s Risom,ze je to nie fer,i ked co je fer v dnesnom svete.. :?

    MaKS29.08.2005 - 00:41 Trvalý odkaz

    riso niesom ziaden loopkar ktory kradne mobily. ten telefon som nasiel v chorvatsku pri plazi pod stromom.den pred tym sa konala nejaka party nedaleko toho miesta.a inac telefon bol bez sim karty,baterie a zadneho krytu.cize zrejme uz bol kradnuty.staci?riso nemam nic proti tebe... radsej to nejdem rozoberat.

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    marco1129.08.2005 - 01:07 Trvalý odkaz

    To ako ten Koncek :D . Bez krytu a baterky? Hmmm... A od kial vies ze funguje? ;)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    MaKS29.08.2005 - 01:30 Trvalý odkaz

    ja neviem ci funguje,nemal som ho este zapnuty.to s imei som chcel vediet preto ze pokial by fungoval tak si imei zmenim,kupim baterku a tak...

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Spencer29.08.2005 - 02:51 Trvalý odkaz

    <i>MaKS napisal:</i> riso niesom ziaden loopkar ktory kradne mobily. ten telefon som nasiel v chorvatsku pri plazi pod stromom.den pred tym sa konala nejaka party nedaleko toho miesta.a inac telefon bol bez sim karty,baterie a zadneho krytu.cize zrejme uz bol kradnuty.staci?riso nemam nic proti tebe... radsej to nejdem rozoberat.
    No a nemohol si to napisat na zaciatku? Inak tiez neviem, ci by som riskoval v zahranici a pokusal sa mobil v takom stave vratit.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Richard Hombauer29.08.2005 - 02:54 Trvalý odkaz

    nepochopili ste ma podaktori....

    nejde mi o vrate nie mobilu....to nemal sancu...

    ale ja by som si to IMEI naschval nechal a ak by ma aj policia oslovila, ze ma jeho povodneho majitela, tak by som sa skor potesil. lebo ten je momentalne urcite smutny a ja mam akoze spravit vsetko preto, aby ho nenasli? ked mas ciste svedomie...

    MaKS, prepac, bol som asi prilis tvrdy, ale pri takychto veciach makky skratka byt nedokazem. snazis sa vyhnut serioznemu pristupu....snad ma chapes...

    ale prajem Ti, aby fungoval a sluzil aspon Tebe....ked si ho predchadzajuci majitel nevazil. ;)

    Spencer29.08.2005 - 02:54 Trvalý odkaz

    Oni by mi to tak celkom nemuseli verit, ze som ho iba nasiel a vysvetluj ked nevedia slovensky. Ved v Chorvatsku je uz vyse roka v base ten Slovak co platil falosnou bankovkou.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    MaKS29.08.2005 - 03:12 Trvalý odkaz

    <i>Spencer napisal:</i> Oni by mi to tak celkom nemuseli verit, ze som ho iba nasiel a vysvetluj ked nevedia slovensky. Ved v Chorvatsku je uz vyse roka v base ten Slovak co platil falosnou bankovkou.

    presne tak,oco dostal pokutu za to ze presiel cez plnu ciaru ked uz koncila a ked sa im snazil nieco vysvetlit,tak mu najprv vzali pas,potom musel zaplatit a az potom mu ho dali. a to sa im to snazil vysvetlit a oni ze nerozumeju,vsetko len na papier pisali.tak neviem ako by som ja dopadol.

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    7wcsnurka29.08.2005 - 06:03 Trvalý odkaz

    nepochopili ste ma podaktori....

    nejde mi o vrate nie mobilu....to nemal sancu...

    ale ja by som si to IMEI naschval nechal a ak by ma aj policia oslovila, ze ma jeho povodneho majitela, tak by som sa skor potesil. lebo ten je momentalne urcite smutny a ja mam akoze spravit vsetko preto, aby ho nenasli? ked mas ciste svedomie...
    jj suhlasim...

    marco1129.08.2005 - 11:02 Trvalý odkaz

    V chorvatsku som sa s nicim takym nestretol. To bulhari su ina trieda :lol:

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Filipo29.08.2005 - 23:27 Trvalý odkaz

    nale ja by som si to IMEI naschval nechal a ak by ma aj policia oslovila, ze ma jeho povodneho majitela, tak by som sa skor potesil. lebo ten je momentalne urcite smutny a ja mam akoze spravit vsetko preto, aby ho nenasli? ked mas ciste svedomie...
    ...
    riso oni by ho tomu dotycnemu akurat tak zobrali dali pokutu a dovidenia. aspom na SK to tak casto chodi.. teda aspom to tak vyzera..

    Quo29.08.2005 - 23:55 Trvalý odkaz

    Hmm,niekto ma stastie..;) Kamarat uz nasiel 2mobily v 1tyzden ;) Ja som nasiel ot 511 -utopenu na Zemplinskej sirave,imei som menit nemusel,bol total skorodovany :D

    Odoslany z Smartphone SPV C500