Toshiba G900

  • Martin Hombauer 12.12.2007 - 14:15

    Atlis: Za 520E velmi dobre vybaveny telefon... Kedysi som o nom uvazoval...

  • anonymous12.12.2007 - 18:23 Trvalý odkaz

    simumarek: Nielen ty Atlisko, mali sme taku debatu ked som bol na 90% rozhodnuty, ze ho objednavam. Odradila ma len udajna pomalost systemu, ktoru sposoboval ten velky displej a ciastocna nekompatibilita aplikacii, ktore s takym rozlisenim neratali :)

    anonymous12.12.2007 - 20:26 Trvalý odkaz

    mental.disease: je to delo. rad bych sa snim pohral. super ze je usposobeny na VoIP. bo ked "skypeujem" cez TyTN vsetci to pocuju :)

    anonymous13.12.2007 - 10:26 Trvalý odkaz

    baldy: hmm celkom zaujimavy telefon.. mozno by som ho aj bral.. simumarek definuj pomalost tohoto telefonu:)

    anonymous13.12.2007 - 10:47 Trvalý odkaz

    Atlis: kukni si video a tam uvidis, ze je o nieco pomalsi pri otvarani prehliadaca napriklad...

    anonymous13.12.2007 - 11:52 Trvalý odkaz

    simumarek: Skus si popozerat nejake videa na youtube.com alebo nejake recenzie a zistis ako je definovana ta pomalost, proste preklopenie displeja je pomerne pomale (pomalsie ako na podobnych zariadeniach TyTN, TyTNII) a tiez sa objavuju duchovia na displeji pri prepinani aplikacii a podobne.

    anonymous14.12.2007 - 05:44 Trvalý odkaz

    Billy: Pisane je ze ma uhlopriecku 76 mm, to nie je vela, TyTN ma 74mm

    anonymous14.12.2007 - 09:25 Trvalý odkaz

    Atlis: Billy, sak si pozri to video, TyTN ma 74, lebo je viac stvrocovy, kdezto tosiba je sirokouhla a hlavne velky displej sa tyka skor masivneho rozlisenia 800x480...

    anonymous14.12.2007 - 18:54 Trvalý odkaz

    brco: Mal som tu cest s nim stravit par dni. Zhrniem to nasledovne: velke a tazke zariadenie. Rozlisenei displeja je zbytocne jemne. Aplikacie s tym problem nemaju, ak je podpora pre VGA, zvlada to aj Toshiba. System by som prirovnal rychlostou ku X500+ so zapnutou lokalizaciou. Nie je pomaly, ale pri porovnani napr. s HTC Kaiser je tam rozdiel. klavka je super, prepinanie je fakt pomale. Ziadnych duchov som si nevsimol, ale to ani na X500 aj ked vsetci vraveli, ze su tam. To sio.

    anonymous17.12.2007 - 09:19 Trvalý odkaz

    micindev: to rozlisko vyzera skutocne gr8...rozmery a hmotnost ja osobne zvladam vpoho - ale mam pocit ze este neprisiel pravy cas na taketo hracky...

    anonymous16.10.2008 - 20:37 Trvalý odkaz

    charm: it a pleasure coming accross your item......am charmusso Coly from Uk i am interested in buying your item kindly get back to me with the total of the cost of the item plus the shipment cost to Uk and i want you to know that i needed it very urgent and i want you to know that i want it for my sister in Uk...kindlt get back to me with the total cost and the your PAYPAL or BANK DETAILS so that i can make the payment asap......I needed 5Pieces of the item including the shipment cost. charmusso_coly247@yahoo.com

    Thaks and God Bless You

    Charmusso Coly