TOP25 najpredávanejších telefónov v júli 2012 (Epicentrum.sk)

  • Me_Gusta 27.08.2012 - 20:55

    fúúúha koľko mobilov do 100€. Žeby mnoho ludí nechce smartfóny?

  • Marianxxx27.08.2012 - 23:38 Trvalý odkaz

    Ani nejde o to že nikto nechce smartphony. Tu je jasný dôkaz že ľudia vyhľadávajú mobily s klávesnicou.

    Pavol Pavučko28.08.2012 - 00:19 Trvalý odkaz

    ved s klavesnicou to je lepsie keby som vedel tak by som isiel do xperie mini pro :) a este jednu poznamku nokei stale vedu :) tak na nu nenadavajte "zatial" vyraba najlepsie telefony bez OS ale v spetembri sa to zmeni ... WP8

    DJ Pepe28.08.2012 - 00:56 Trvalý odkaz

    alebo proste niektori ludia daju prednost tomu aby mali vecer veceru akoby mali hladni tukat do super duper smartfonu.

    Me_Gusta28.08.2012 - 02:01 Trvalý odkaz

    Nokia vedie? Zato že z jednej stránky si kupujú najviac nokie do 50€, tak nokia vedie??? Kde máš rozum? Nevidel si článok kto vedie a kto upadá? Vtedy si bol ticho, ale ked vidíš neobjektívny príspevok tak píšeš blbosti. Ak sa nevieš zmieriť s tým, že nokia upadla, tak sa daj na antimobilné liečenie, pretože toto sú "len telefóny"

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease28.08.2012 - 13:47 Trvalý odkaz

    To je skôr dôkaz, že slováci majú hlboko do vrecka :(

    Marianxxx28.08.2012 - 23:31 Trvalý odkaz

    Nokia predala za 2Q 83 mil telefonov, Samsung 90 milionov, rátam ešte že 3Q bude o máálo viesť Samsung, 4Q/1Q 2013 samsung nemá šancu..Nokia nepoužíva android, nemá HD Displeje a je to druhý najvacsi vyrobca, vie čo robí dobre. Mal by si vedieť že akcie Nokie už nejdu smerom nadol ale nahor! Series 40 asha bola dobra volba ponechať+wp8 konkurencie schopný system pre ios aj android, čiže Nokia si bude viac ukrajovať z kolača smartov, nato že 7.5 ma obmedzenia ten predaj nebol zlý. Neda sa hovoriť že Nokia upada, Htc, Lg, aj Sony majú android aj super jadra a? Je v predajnosti hlboko pod Nokiou. Nokia by vedela urobiť aj silnejši HW ale načo ked system to nevyžaduje. Výraba to čo ludia vyhľadávajú čiže fony aj s klávesnicou.

    Marianxxx29.08.2012 - 18:53 Trvalý odkaz

    Ešte taká perlička. Akcie Samsungu klesli po prehre súdu s apple o 8% a Nokií zároveň začinajú stúpať:) To čo bolo pred mesiacom, neznamená že je situácia aj dnes.. Tak o poklese sa nejak nedá ani rozpravať ale aj tak hovorím že si každý kúpi to čo chce, chce niekto sony? Dobre kúpi si sony alebo to k čomu ma sympatiu, nič zložité, v prvom rade si kúpi každí to načo má, už to tu bolo spomínane, budem mať super fon ale prazdny tanier..skor má u mňa hodnotu auto, byt,dom. Super telefon nepovažujem za nutnú súčasť života.