tablet okolo 200€

  • 7 príspevkov
  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 15.05.2017 - 22:44

    Viete mi poradit nejaky tablet okolo 200€, ktory bude mat nejaku perspektivu do buducna?

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.05.2017 - 22:44 Trvalý odkaz

    Zial, nestihol som skocit po nvidia shield tablet K1, alza ho stiahla z predaja.

    Chcel by som nieco s androidom, mam doma dva ipady mini, jeden pomaly dosluhuje. Displej okolo 7-8", idealne fullHD (aspon), potesia stereo reproduktory, 16:9 obraz a nejaky obal, ktory sa da poskladat, ako to ma ipad, alebo ako aj mal shield.

    Z kandidatov zatial,

    Huawei Mediapad M3 (drahy, na to, ze bude mozno donekonecna na androide 6),

    samsung galaxy s2 8 (este drahsi a 4:3, ale zas amoled, a nema stereo repro), alebo

    samsung galaxy tab A 10.1 2016 (nie som si isty vykonom, ma repro na jednu stranu a citlive tlacidla),

    yoga tab 3 10 plus (vysoke rozlisenie, ale ten displej nie je ktovieco, potesia repraky a vydrz).

    Nebranim sa ani nejakym cinskym experimentom, pokial sa nevolaju MiPad, a vydrzia aspon 6 hodin videa. Dakujem za kazdy tip...

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease18.05.2017 - 16:35 Trvalý odkaz

    tablet okolo 200, adepti za 300-400 ;-))

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne18.05.2017 - 17:34 Trvalý odkaz

    No ano. Ale stale som sa nerozhodol :( Staci mi fullHD obrazovka, aspon 8", stereo repro. Ale asi sa na to vykaslem a kupim dalsi iPad. Prvy mini mam z 2013, uz sice nie je taky plynuly ako na zaciatku, ale na videostreamy to staci a stale funguje v pohode.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy18.05.2017 - 17:56 Trvalý odkaz

    Za nvidiou moc smútiť nemusíš

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne19.05.2017 - 13:50 Trvalý odkaz

    dam sancu huaweiu, cakam na mediapad m3. ak to bude zle, vratim ho.

    @oxy nemusim, ale mam k nemu citovy vztah :)