SPV C100 (HTC S310)

  • Martin Hombauer 31.10.2006 - 23:31

    Mikullas: Dobry fon, ale ten maly displej... :-/Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; en)

  • anonymous01.11.2006 - 10:20 Trvalý odkaz

    Miko: Mal som tú ?es? pohra? sa s ním pár hod. a samozrejme, porovnával som ho s mojou N70-tkou.Rozlíšenie displaya majú rovnaké N70 má však vä?ší na úkor jemnosti.Pre m?a je však rozhodujúca ve?kos?.Reakcie sa mal SPV rýchlejšie a klávesnicu tiež.SPV na m?a zapôsobil jednoduchos?ou vzh?adu a klávesnice a príjemným prostredím WM.Menší display nemusí by? nevýhodou-menší display = menšia spotreba :) Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1378; cs; U; ssr)

    anonymous01.11.2006 - 10:59 Trvalý odkaz

    peter34: Rišo, dopl? do odseku "V balení Orangeu" aj 128MB miniSD kartu. Je už zasunutá v slote, ke? telefón rozbalíš.Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; cs-CZ; rv:1.7.12) Gecko/20050915

    anonymous01.11.2006 - 12:07 Trvalý odkaz

    Fizzy: [citat]peter34: Rišo, dopl? do odseku "V balení Orangeu" aj 128MB miniSD kartu. Je už zasunutá v slote, ke? telefón rozbalíš.[/citat]
    a mozno nieje ale u teba ju zabudol nejaky Orange technik :D :D :DMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

    anonymous01.11.2006 - 12:53 Trvalý odkaz

    kurnos: Dost strucna recenzia, ale ked tak rozmyslam ani sam neviem co viac by som k tomu napisal :o) Secteno a podtrzeno, jednoduchy smart pre jednoduchych pouzivatelov (asi ho doporucim mame:)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous01.11.2006 - 13:52 Trvalý odkaz

    Mikullas: nadpis predsa hovori jasne: Zakladne info o smartfone ;)Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous01.11.2006 - 14:30 Trvalý odkaz

    Filipo: v porovnani s C500 ma rovnako velky dislpej? nemyslim rozlisenie, ale fyzicka velkost....Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous01.11.2006 - 16:56 Trvalý odkaz

    orso: Vzbudzuje u mna medzi Win smartami rovnaky dojem ako E50 medzi Symbianovskymi... teda dobry :-) Konecne zacinaju vrobcovia chapat, ze sa daju urobit aj lacnejsie smarty, ktore si stale zachovavaju hlavnu devizu smartfonu - otvoreny OS :-)Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous01.11.2006 - 17:14 Trvalý odkaz

    Mato: Bude asi trochu vyssie :)SAMSUNG-SGH-D600E/1.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 UP.Browser/6.2.3.3.c.1.101 (GUI) MMP/2.0

    anonymous01.11.2006 - 17:49 Trvalý odkaz

    Fizzy: E50tka ma len displey lepsi...subjektivne este dizajn...ale inak myslim ze su to podobne kusky medzi svojimi...;)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

    anonymous02.11.2006 - 00:31 Trvalý odkaz

    misso: na pomarancovej stranke maju napisane
    Infra?ervený port áno
    hmm ako je to teda? Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

    anonymous02.11.2006 - 02:32 Trvalý odkaz

    Mikullas: Nejak ma zaraza ten mensi pocet klaves na to, ze sa jedna o smart. Ale nemam skusenosti so smartmi teda len pocit ci nezvyk...mozno to pri praci s nim neprekaza.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt; Maxthon)

    anonymous02.11.2006 - 02:45 Trvalý odkaz

    Kurnos: Ved ja nic, ale ked sme uz pritom, tak sa pozri hore na titulok...(Na recenziu to nevyzera)
    Co sa tyka klaves, tak neviem co by malo prekazat. Na C500 je pocet klaves ten isty a pracuje sa s nim dobre (moj nazor).Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous02.11.2006 - 14:46 Trvalý odkaz

    Quo: C500 som pouzival atkmer rok a nemozem si ten fonik vynachvalit. Dokazal divy, bol rychly a na smart mal uzasne rozmery a vybornu hmotnost.
    Tento som v ruke este nedrzal, ale ak je na tom ako C500, tak musi byt vyborny. Na nete som na zahranicnych strankach nasiel ako oznacenie, ze sa jedna o Low end smartphon. He, uz sa aj smarty zacnu oznacovat ako klasika :) SilaMozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous02.11.2006 - 19:43 Trvalý odkaz

    Mikullas: Aha, poplietol som si to so Symbianovymi Nokiami, tie maju o 2 viac :)

    Tento web je proste rozdeleny na 3 hlavne kategorie: Novinky, Recenzie, Forum. Cim mensi pocet tym jednoduchsie (hlavne pre waperov). A pod kazdym nazvom produktu je jasne napisane o co ide, napr. zakladne info o smartfone, prvy kontakt s..., recenzia casopisu/low-endu/prislusenstva...
    Zakladne infa, ci prve kontakty sa neskor nahradia plnohodnotnymi recenziami. Takze vzdy mas ku kazdemu vyrobku len jeden clanok, co sa mi zda prehladnejsie.Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous03.11.2006 - 00:42 Trvalý odkaz

    Kurnos: Ja sa nehadam a uplne suhlasim s rozdelenim, len ma poplietol titulok - Recenzia: SPV C100...
    Kazdopadne za tu cenu je to dobry kusok.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous03.11.2006 - 10:35 Trvalý odkaz

    budkacik: Nema infraport.
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

    anonymous06.11.2006 - 15:56 Trvalý odkaz

    elvo: vyzera a aj sa drzi v ruke vpohode
    ma celkom silnu bateriu, ten co chce mobil pouzivat niekolko hodin denne by si mal zacat zhanat nahradnu, lebo 1000 nabiti nieje az tak vela, videl som ale aj ine riesenie, da sa zhotovit prenosna usb nabijacka (nejake baterie,kabel a par suciastok)
    redukciu na klasicke sluchadla by nemal byt problem spravit
    softver na prehravanie hudby ci videa (kto nepoznate) googlite: tcpmp, pocketmusic
    total commander pre wm mozem len odporucit(+ wincefs plugin do TC na pc)
    ak cestujete: pocket streets, ale daju sa zohnat aj lepsie navigacne softy
    pre icq,irc odporucam prelude, jmirc
    na web jedine s operou
    kto chce najde aj kopec hier, spomieniem len worms world party
    niektori budete mat asi problem spravne nastavit orange world, ked bude treba hodim to niekam na web
    ak niekto potrebuje byt plne mobilny: profimail
    homescreenov(pozadi) je uz na wm5 kopa, kto sa navyse vyzna do xml, tak si nejake upravi podla svojich predstav
    synchronizacia medzi pc: maily, kontakty, ulohy cez active sync, (outlook needed)
    iste viete ze do mms sa zmesti hodne textu, problem v mobiloch je ale ten, ze pisat kopu riadkov na mobile nema nikto nervy, riesenim je tak napr. ovladanie mobilu pomocou mysi a klavesnice pc: true connect Opera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous06.11.2006 - 15:57 Trvalý odkaz

    elvo: v true connecte funguje aj copy paste medzi pc a mobilom
    jesto kopec dalsich aplikacii(mozno keby niekto poskytol ftp ...) a kto nenajde to co potrebuje, moze si sam nakodit vo visual studiu:)
    GL & HF with great phonesOpera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous06.11.2006 - 21:42 Trvalý odkaz

    peter76: cau elvo, nevies nahodou, ci v tom spvc100 funguje IGO navigacia?Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous07.11.2006 - 08:42 Trvalý odkaz

    Kurnos: Elvo, krasny opis, podla mna hodnotnejsie nez tato "recenzia"
    Mna by len zaujimalo ako je to s kompatibilnostou WM2003 a WM5. Pretoze na WM03 mam dost softu, len neviem ci je kompatibilny s WM5.? Pripadne kde by som nasiel podobnu stranku so softom na WM5 ako je shadowork?
    Vdaka.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous07.11.2006 - 13:41 Trvalý odkaz

    riso: Kurnos, uz to prehanas. Ostatni citatelia pochopili, ze prehladnost v recenziach je velmi dolezita, len Ty sa stale chytas slovicka "recenzia". Nemam pre Teba spravit specialnu kategoriu "Prvy kontakt"? ;) Mikullas Ti to rozumne vysvetlil, tak sa to, prosim, snaz pochopit.Opera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous08.11.2006 - 00:56 Trvalý odkaz

    elvo: peter76 napis im
    krunos 100% kompatibilita tam nieje, dokonca ani vramci wm2k3(vid SDA2 kde niektore aplikacie nebezali koli inemu rozliseniu), nieje sa ale coho bat, vsetky aplikacie su dnes standardne robene pre WM5. Nieje coho sa bat, kto nezazil smartphone, nezazil poriadny mobil.Opera/9.01 (Windows NT 5.2; U; en)

    anonymous08.11.2006 - 01:33 Trvalý odkaz

    Kurnos: 2 Riso: Pan Hombauer, prepacte, nemyslel som to ako narazku na Vas, alebo tento clanok, jednoducho som chcel podakovat uzivatelovi elvo, ktory mi poskytol uzitocne info a nechcelo sa mi vypisovat Zakladne info o smartphone. Nic viac a nic menej. Ked uz sme pritom, uz som tusim pisal, ze uplne suhlasim s rozdelenim a prehladnostou. Ale ak mozte pre mna spravit osobitnu kategoriu, budem pocteny :-DMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous08.11.2006 - 08:46 Trvalý odkaz

    Robin: Hi 2 all,
    rozmyslam ze by som si ho kupil ale zaujimali by ma niektore veci, napr. ma Java nejake obmedzenia. Vo svojom terajsom mobile mam perfektny slovnik ktory ma 1,5 MB a nie kazdy mobil vie spustit taku velku aplikaciu napr. Nokie. Ukazuju sa na displeji zmeskane udalosti nejakou ikonou alebo displej po urcitom case zhasne uplne a nie je nic vidiet?A posledna vec ako by som najlahsie dostal udaje zo Siemnsu Cx65 do tohto telefonuMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous08.11.2006 - 19:13 Trvalý odkaz

    Kurnos: Nerozmyslaj ;) Mozno nebudu vsetci so mnou suhlasit, ale ako krasne napisal: "Nieje coho sa bat, kto nezazil smartphone, nezazil poriadny mobil."
    Ale k otazkam. Ja som Javu ani nepouzival, lebo som nemusel. Ver mi, ani ty nebudes ;) Take aplikacie ako slovnik je vela a kedze su aj vacsie, su aj lepsie. Ci uz vykladove, prekladove, s roznymi jazykmi, treba len hladat. No pokial viem, ziadne obmedzenia na Javu by nemali byt. Ved to mozes vidiet aj tuto v ZAKLADNOM INFO, ze to podporuje Java 2.0.
    Displej si mozes spravit tak ako si ani len predstavit nevies ;o) Pokial sa to nezmenilo, tak sa da nastavit po akom case sa ma displej vypnut...Samozrejme zmeskane udalosti maju ikony (blba otazka). Dokonca si pre zmeskanu udalost mozes nastavit hoci aj nejaky obrazok cez cely displej ;)
    A na poslednu otazku tazko odpovedat, pretoze si nenapisal ako zalohujes kontaky z CX65, resp. kde vsade ich mas. Ale neboj dostanes ich tam ;-)
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous09.11.2006 - 07:55 Trvalý odkaz

    Robin:
    [citat]Kurnos: Nerozmyslaj ;) Mozno nebudu vsetci so mnou suhlasit, ale ako krasne napisal: "Nieje coho sa bat, kto nezazil smartphone, nezazil poriadny mobil."
    Ale k otazkam. Ja som Javu ani nepouzival, lebo som nemusel. Ver mi, ani ty nebudes ;) Take aplikacie ako slovnik je vela a kedze su aj vacsie, su aj lepsie. Ci uz vykladove, prekladove, s roznymi jazykmi, treba len hladat. No pokial viem, ziadne obmedzenia na Javu by nemali byt. Ved to mozes vidiet aj tuto v ZAKLADNOM INFO, ze to podporuje Java 2.0.
    Displej si mozes spravit tak ako si ani len predstavit nevies ;o) Pokial sa to nezmenilo, tak sa da nastavit po akom case sa ma displej vypnut...Samozrejme zmeskane udalosti maju ikony (blba otazka). Dokonca si pre zmeskanu udalost mozes nastavit hoci aj nejaky obrazok cez cely displej ;)
    A na poslednu otazku tazko odpovedat, pretoze si nenapisal ako zalohujes kontaky z CX65, resp. kde vsade ich mas. Ale neboj dostanes ich tam ;-)
    [/citat]

    Diky za info. Co sa tyka toho displeja je mi jasne ze sa da rozne nastavit, myslel som to tak ci napr. po urcitom case nezhasne uplne bez ohladu na nastavenie a ak chces vidiet zmeskanu udalost tak ho musis rozsvietit. Pocul som ze to takto robi napr. Nokia N 73.
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous09.11.2006 - 10:11 Trvalý odkaz

    Robin:
    [citat]Kurnos: Nerozmyslaj ;) Mozno nebudu vsetci so mnou suhlasit, ale ako krasne napisal: "Nieje coho sa bat, kto nezazil smartphone, nezazil poriadny mobil."
    Ale k otazkam. Ja som Javu ani nepouzival, lebo som nemusel. Ver mi, ani ty nebudes ;) Take aplikacie ako slovnik je vela a kedze su aj vacsie, su aj lepsie. Ci uz vykladove, prekladove, s roznymi jazykmi, treba len hladat. No pokial viem, ziadne obmedzenia na Javu by nemali byt. Ved to mozes vidiet aj tuto v ZAKLADNOM INFO, ze to podporuje Java 2.0.
    Displej si mozes spravit tak ako si ani len predstavit nevies ;o) Pokial sa to nezmenilo, tak sa da nastavit po akom case sa ma displej vypnut...Samozrejme zmeskane udalosti maju ikony (blba otazka). Dokonca si pre zmeskanu udalost mozes nastavit hoci aj nejaky obrazok cez cely displej ;)
    A na poslednu otazku tazko odpovedat, pretoze si nenapisal ako zalohujes kontaky z CX65, resp. kde vsade ich mas. Ale neboj dostanes ich tam ;-)
    [/citat]

    Diky za info. Co sa tyka toho displeja je mi jasne ze sa da rozne nastavit, myslel som to tak ci napr. po urcitom case nezhasne uplne bez ohladu na nastavenie a ak chces vidiet zmeskanu udalost tak ho musis rozsvietit. Pocul som ze to takto robi napr. Nokia N 73.
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous09.11.2006 - 12:28 Trvalý odkaz

    pilgrim: kto z vas ho drzal v ruke..?
    kto z avs si ho zobral na pausal, tak ze ho pouziva.??
    viete o nom nieco napisat.? ako sa ovlada, ako sa s nim robi..?
    lebo teorie mam uz dost, radsej by som nieco z praxe...

    rozmyslam ze by som ho zobral na pausal, ale kym neviem aky je v praxi, teda v praktickom pouzivani..hmmm..
    lebo je to trochu risk ist do niecoho, co je uplne nove na trhu neodskusane..
    teda, ak by niekto vedel nieco napisat ako sa poyuziva, bol by som rad..

    dikyMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)

    anonymous09.11.2006 - 12:29 Trvalý odkaz

    pilgrim: btw: da sa tam dohrat nejakym sposobom GPS?
    alebo by som chcel uz vela..?:-)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)

    anonymous09.11.2006 - 13:42 Trvalý odkaz

    aquila: riso, preco nema podla teba minus za to, ze nema dotykovy display ? :))

    vsak ty ako fetisista co sa dotykacov a smartphonov. vsak to je obrovske minus nie ?:)))Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous09.11.2006 - 13:51 Trvalý odkaz

    aquila: riso, ty tie hodnotenie asi ozaj robis podla toho ako dobre ti sadne ten joint :)

    takze pri imagovke telefone ti chyba editor dokumentov, ale na smartphone, uz nie ? :)

    ja z teba fakt nemozem :)

    uz cakam kedy napises, ze ti v nokii 1101 ci podobnej ti chyba GPS :)))Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous09.11.2006 - 14:45 Trvalý odkaz

    Kurnos: Robin: No, pokial to je ako vo WM2003SE, tak by nemal zhasinat, ale mozem sa na to spytat kamarata co ho ma.
    Pilgrim: Mal som ho v ruke, je dost jednoduchy (v jednoduchosti je krasa), takze sa ovlada dobre. A ako si myslel, ze to je nieco uplne nove, neodskusane??? Ved WM smartphony su uz nejaky ten rocik na trhu a toto ma len iny sat, ktory je uplne user-friendly ;-) A samozrejme (kedze sa to dalo na jeho predchodcoch) sa bude dat donho dostat aj navigacia.
    Aquila: Pokial si si nevsimol tak to je smartphone a nie PDA. Asi sa snazili o co najmensiu hmotnost...A podla mna by nebolo nic moc ho ovladat (na tom malom displeji) pomocou dotyk. pera nemyslis? Ja si myslim, ze by bolo minus keby ho mal :-D A editor dokumentov sa tam da dostat nie ;) A ako som bol up[ozorneny, toto je len zakladna charakteristika, takze tam nie je vsetko rozoberane ako v diskusii...Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous09.11.2006 - 15:10 Trvalý odkaz

    aquila: [citat]Aquila: Pokial si si nevsimol tak to je smartphone a nie PDA. Asi sa snazili o co najmensiu hmotnost...A podla mna by nebolo nic moc ho ovladat (na tom malom displeji) pomocou dotyk. pera nemyslis? Ja si myslim, ze by bolo minus keby ho mal :-D A editor dokumentov sa tam da dostat nie ;) A ako som bol up[ozorneny, toto je len zakladna charakteristika, takze tam nie je vsetko rozoberane ako v diskusii...[/citat]

    mne to nemusis vysvetlovat, ale riso ma take docela chore hodnotenie co, ktoremu telefonu moze chybat :)

    v o 20g tazsom smartphone mu kurewsky chyba dotykac, v imagovke od LG!! mu zase brutal chyba prehliadac dokumentov. no proste amen tma :)Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

    anonymous09.11.2006 - 15:21 Trvalý odkaz

    Robin:
    [citat]Kurnos: Nerozmyslaj ;) Mozno nebudu vsetci so mnou suhlasit, ale ako krasne napisal: "Nieje coho sa bat, kto nezazil smartphone, nezazil poriadny mobil."
    Ale k otazkam. Ja som Javu ani nepouzival, lebo som nemusel. Ver mi, ani ty nebudes ;) Take aplikacie ako slovnik je vela a kedze su aj vacsie, su aj lepsie. Ci uz vykladove, prekladove, s roznymi jazykmi, treba len hladat. No pokial viem, ziadne obmedzenia na Javu by nemali byt. Ved to mozes vidiet aj tuto v ZAKLADNOM INFO, ze to podporuje Java 2.0.
    Displej si mozes spravit tak ako si ani len predstavit nevies ;o) Pokial sa to nezmenilo, tak sa da nastavit po akom case sa ma displej vypnut...Samozrejme zmeskane udalosti maju ikony (blba otazka). Dokonca si pre zmeskanu udalost mozes nastavit hoci aj nejaky obrazok cez cely displej ;)
    A na poslednu otazku tazko odpovedat, pretoze si nenapisal ako zalohujes kontaky z CX65, resp. kde vsade ich mas. Ale neboj dostanes ich tam ;-)
    [/citat]

    Diky za info. Co sa tyka toho displeja je mi jasne ze sa da rozne nastavit, myslel som to tak ci napr. po urcitom case nezhasne uplne bez ohladu na nastavenie a ak chces vidiet zmeskanu udalost tak ho musis rozsvietit. Pocul som ze to takto robi napr. Nokia N 73.
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous09.11.2006 - 17:41 Trvalý odkaz

    riso: [citat]Robin: Pocul som ze to takto robi napr. Nokia N 73.
    [/citat]

    Mam ju tu na stole, hodinu som s nou ani nepohol a vidim na displeji v riadku setrica:
    - 09.11.2006
    - 16:40
    - 2 zmeskane hovoryOpera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous09.11.2006 - 22:25 Trvalý odkaz

    Brano: Chvilku som C-100 skusal. (C-500 uz mam 2roky) Moj nazor:
    Ked ho porovnavam s C-500, tak je lahsi, plastovejsi (C-500 ma kovovy predny kryt), ma mensi display asi o 5mm na uhlopriecku, aj ked sa mi zda jasnejsi a menu je pomalsie, ale to je asi novsim windowsom. Co je prijemne je to, ze ma EDGE a 1.3 mp fotak. Ako prvy smartphon by som si ho rozhodne za tu cenu kupil, ale kedze mam C-500 tak ani nemusim. Skor dufam ze Orange zaradi do ponuky C-700. Orange ma sice v ponuke aj M3100, ale ked som ho chvilu skusal tak v podstate ziadne funkcie co ma naviac nestoja za tie peniaze (aj ted ten display je na pozeranie filmov super) a hlavne si neviem predstavit kazdodenne nosenie v nohaviciach a na biku a po chatach...... taka tehla, ktora je super v kancli za stolom a doma v posteli, ale nie v terene. Pre vsetkych co sa boja Smartphonov: Windows v mobile je nastastie uplne iny ako na PC a na iny system v mobile sa uz asi tazko vratite... :)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous10.11.2006 - 10:17 Trvalý odkaz

    Robin: Hi to all,
    pocul som ze tento smartik ma v pomaranci application lock. Moze to niekto potvrdit alebo vyvratit? Znamena to ze sa nedaju instalovat nove aplikacie? Alebo sa daju instalovat len niektore? Ak by to tak bolo tak by to bol pekny shit. Da sa to nejako odstranit alebo obist?Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous10.11.2006 - 14:24 Trvalý odkaz

    foon: Da sa tam nainstalovat skype pre WM?Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous11.11.2006 - 19:10 Trvalý odkaz

    foon: ano, je to pravda ma application lock a neda sa tam nic supnut. Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous11.11.2006 - 21:49 Trvalý odkaz

    Kurnos: Sice nemam tento fon, ale myslim si, ze to co pise Foon je blbost a zavadzanie...
    Robin, znamena to, ze sa tam nedaju instalovat certifikovane aplikacie, ktorych nie je vela (aspon pre WM03). A aj C500 je aalock a urcite to nie je shit. Ked to tu skor nikto nenapise, mozem sem dat stranku kde sa daju odblokovat...Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

    anonymous11.11.2006 - 22:36 Trvalý odkaz

    LoL: [citat]foon: ano, je to pravda ma application lock a neda sa tam nic supnut. [/citat]

    tak to je potom abs. o nicom fon...a vobec nie mudry ale skor dumbphone....Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous12.11.2006 - 18:00 Trvalý odkaz

    foon: staci si zavolar do orange na datove, 0905595595 a tam ti to potvrdiaMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous12.11.2006 - 23:15 Trvalý odkaz

    Yogik: Prave sa rozhodujem o kupu C100 tak chcem zistit co najviac info. Obsahuje aj Word,Excel Mobile ???Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; sk)

    anonymous13.11.2006 - 09:32 Trvalý odkaz

    Robin: [citat]Yogik: Prave sa rozhodujem o kupu C100 tak chcem zistit co najviac info. Obsahuje aj Word,Excel Mobile ???[/citat]

    Obsahuje ale nemôžeš dokumenty upravova?, len ?íta?.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous13.11.2006 - 11:56 Trvalý odkaz

    pilgrim: to vayne sa tam nedaju dohrat ziadne programy??
    naco mi je taky smartphone..?
    to je potom to iste ako obycajny phone....akurat sa chvali ze je smart... nepaci sa mi to....
    pokial viem, tak do c500 islo supnut aplikacie... a tu nejde.?
    grrMozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; cs-CZ; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7

    anonymous13.11.2006 - 15:43 Trvalý odkaz

    Kurnos: Pilgrim, klidek, podla mna to je blbost. Dnes to zistim. S tym suhlasim, ze moze byt applock, ale to neznamena, ze sa tam nedaju davat aplikacie. Na SPV bola takych aplikacii co nesli mozno jedna z desat. A urcite sa to da jednoducho odblokovat. Takze neviem preco Lol a foon zavadzaju ostanich.? Chlapci, mate ten fon? Skusali ste to? Alebo mate smartphone s WM? Nezda sa mi...Inac by ste nepisali take debiliny...Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous13.11.2006 - 18:28 Trvalý odkaz

    elvo: pani, co tak si precitat celu diskusiu, napisal som vam kopec programov, ktore na tom telefone bezia(mam to odskusane), ale mam skor pocit ze sa tu chcu ukazat ludia, ktori su oddani jednej znacke a nema zmysel sa s nimi bavit.

    app lock ma azda kazdy smartphone, zname to ze sa nedaju nainstalovat niektore programy, ktore nemaju certifikat a snazia sa o nieco, co je moznym rizikom pre bezpecnost systemu, takze ste vlastne chraneni.Opera/9.01 (Windows NT 5.2; U; en)

    anonymous14.11.2006 - 08:20 Trvalý odkaz

    Robin: [citat]elvo: pani, co tak si precitat celu diskusiu, napisal som vam kopec programov, ktore na tom telefone bezia(mam to odskusane), ale mam skor pocit ze sa tu chcu ukazat ludia, ktori su oddani jednej znacke a nema zmysel sa s nimi bavit.

    app lock ma azda kazdy smartphone, zname to ze sa nedaju nainstalovat niektore programy, ktore nemaju certifikat a snazia sa o nieco, co je moznym rizikom pre bezpecnost systemu, takze ste vlastne chraneni.[/citat]

    Ja sice o nom vazne uvazujem ale ak ma applock u pomaranca tak pre mna straca tak trochu zmysel. Pokial viem tak applock nemaju vsetky smarty, vacsinou len tie predavane u operatorov. Co z toho ked nan nom bezi 10 programov ktore nepotrebujem ked na nom nepobezi akurat ten ktory potrebujem. Pocul som ze sa nan neda nainstalovat kvoli applocku napr. Phone guard co je sikovny program na filtrovanie prichadzajucich hovorov a sms. Ak je to naozaj tak to by som uz skor uvazoval o kupe u ineho predajcu. Napr. tu ho maju za celkom rozumnu cenu aj ked za 2490 to rozhodne nie je.:-( Ale aspon je bez obmedzeni. http://www.novepc.sk/htc-s310-oxygen-black-edgebtcamwm50-p-24416.htmlMo… (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Opera 7.54u1 [en]

    anonymous14.11.2006 - 11:50 Trvalý odkaz

    LoL: Takze neviem preco Lol a foon zavadzaju ostanich.? Chlapci, mate ten fon? Skusali ste to? Alebo mate smartphone s WM? Nezda sa mi...Inac by ste nepisali take debiliny...[/citat]

    ja nikoho nezavadzam ja som len reagoval nato co napisal foon...citaj pozornejsie :-)Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous14.11.2006 - 12:05 Trvalý odkaz

    Kurnos: Robin, ty asi nechces rozumiet, vsak.? Neraz tu bolo pisane, ze applock nedavaju operatori, ale vyrobca (v tomto pripade Microsoft) a neraz tu bolo pisane, ze sa to da zrusit.
    Ak nechces mobil z Orangeu nekupuj (kup si za plnu sumu), ale aspon neodradzaj ostatnych!!!.Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 1.1.4322)