Sony Xperia X a X Compact dostávajú Android 7.1.1

  • Michal 28.06.2017 - 23:31

    Oplati sa podla vas kupit dnes Xperiu X za 350eur? Alebo co by ste vybrali v podobnej cene do 5,5" aby to bolo reprezentativne a neposobilo to lacno? Dakujem

  • Nightmare29.06.2017 - 14:21 Trvalý odkaz

    Co ti ja viem Sony som nemal (od cias Sony Ericssonu :D ) ale za mna skor nie skus popozerat ine je toho dost na vyber...aj ked zas nema zlu vybavu tato Xperia

    Borland29.06.2017 - 14:56 Trvalý odkaz

    Mdrak, všetko je to otázka priorít, čo od telefónu očakávaš. Mňa osobne každá jedna súčasná Xperia sklamala foťákom. Ak sa jedná najmä o reprezentatívnosť telefónu, tak na trhu je už množstvo mobilov do 350€, ktoré vyzerajú "dobre". Z fešákov spomeniem len niekoľko: Honor8, Huawei Nova, Xiaomi Mi5, Nokia 6, Lenovo Moto Z.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.06.2017 - 15:03 Trvalý odkaz

    ja by som si ako reprezentativny vybral iPhone SE. Z androidov, o cosi dhrasi Samsung S7. Mozno nejaky Huawei, ale aspon P9 (nie lite).

    Ale aj ta Xperia nevyzera vyslovene ze zle.

    Borland29.06.2017 - 15:06 Trvalý odkaz

    Kritérium bolo 350€, ten Samsung je predsa len ešte drahší. Ak by sme sa mohli sumou posunúť vyššie, určite spomeniem aj Nubiu Z11, je to skvost.

    Michal29.06.2017 - 15:20 Trvalý odkaz

    Od telefonu neocakavam nic specialne, chcem aby dobre vyzeral, mal pevnu konstrukciu - padaju mi casto veci z ruk a mal dobru podporu. Mal som HTC One M7 a s tym som bol velmi spokojny, potom Lumiu a teraz Lenovo. Nevravim, ze Lenovo je zle ale to spracovanie je oproti HTC dost biedne. Cakam uz par mesiacov na Nokiu 6 ale kedze zas presunuli vydanie na 20.7. nechcem uz cakat. Tato Xperia X ma oslovila ale podla recenzii sa prehrieva na slnku, co zas vyvratili uzivatelia na xperia fore. Stale ma to ale skrie ze si sadnem na terasu a mobil sa vypne. Zas ale moznosti vela neni. Iphone, Huawei nechcem. MI5 ma slabu konstrukciu.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.06.2017 - 15:48 Trvalý odkaz

    No áno Samsung drahší je. Ale aj drahšie pôsobi, teda u mňa rozhodne. Do 350 človek zoženie veľa dobrých zariadení, ak aj chce nejakú vyššiu estetickú úroveň, tak musí doplatiť.

    Borland29.06.2017 - 15:57 Trvalý odkaz

    Lenovo Moto Z je na tom so spracovaním určite dobre. Dovolím si povedať, že ide o jeden z najkrajších telefónov na trhu. Len trochu kombinuješ odporujúce parametre. Chceš telefón, čo dobre vyzerá, ale pritom chceš, aby ti vydržal aj nejaký ten pád. Čiže všetky sklenené telefóny musia ísť bokom, pokiaľ nepočítame s púzdrom. Ak ti ide o vzhľad, púzdro nebudeš chcieť. Pádom vie odolať LG V20, ale z pohľadu dizajnu nemusí ísť o oku lahodiaci prístroj.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease29.06.2017 - 21:23 Trvalý odkaz

    Za tie prachy sa dá rovno Xperia X Performance s S820.

    Ale súhlasím s Borlandom Moto Z je elegantný fon s výborným pomerom cena/výkon. Za 330 je dokonca Dual sim verzia.
    V podobnej cenovke je aj shatterproof Moto X Force, ale to už bych dal prednosť spomenutej LG V20 (MIL-STD-810G certified)