Sony Ericsson T650i

  • Martin Hombauer 20.11.2007 - 01:29

    mato: ja si teda neviem ani spomenut na drahsi 1,8palcovy disp
    po funkcnej stranke by ma zaujimalo porovnanie s N70

  • anonymous20.11.2007 - 11:29 Trvalý odkaz

    Atlis: Evidentne si mato nemal ten telefon v ruke... A porovnanie s N70 je uplne zbytocne, pretoze T650 nie je smart. Ale ak chces, tak kvalitativne je to telefon lepsi, lepsie foti a nekonecne lepsie vyzera... Staci?

    Martin - dobre skusenosti, vela textu. :palec_hore: (btw co tak smajle v diskusiach?)

    anonymous20.11.2007 - 13:51 Trvalý odkaz

    graffoo: pekne zhrnutie, to s tym svetelnym pruzkom som vobec nevedel :D
    mobytoday som chvilu pouzival, ale prave viacej mi vyhovuje poznamka na displeji ako aktivny pohotovostny. vacsina mojich pripomienok nie je casovo urcena. snad jednym z najvacsich minusov SE je popri absencii standardnych portov (mini/micro USB a 2,5/3,5 jack) vypnutie gsm casti pri mass storage rezime... inak im fakt niet co poriadne vycitat...

    anonymous20.11.2007 - 13:52 Trvalý odkaz

    graffoo: jo a smajle v diskusii pod clankom by mohli byt, rovnako aj stromova struktura, lebo pri obsiahlejsich diskusiach to prestava byt prehladne ;)

    anonymous20.11.2007 - 14:30 Trvalý odkaz

    martin: na to mass storage som pozabudol, to je dalsie minus.

    anonymous20.11.2007 - 14:56 Trvalý odkaz

    graffoo: nj, je to minus. ale zas obrovskym plusom SE fonov je program MyPhoneExplorer. Asi najprepracovanejsi manazer mobilov, s vybornou synchronizaciou (uz aj s google calendar) pracovat so subormi sa da aj pri pripojeni ako mobil, bez odpojenia gsm.

    a este na jednu vec si zabudol - HID podpora. pre mna na nezaplatenie vec co sa tyka pohodlneho ovladania pocitaca ;)

    anonymous20.11.2007 - 15:19 Trvalý odkaz

    Quo: Pekne zhrnutie uzivatelskych skusenosti. Mne na nom vadi len mensi displej,inak je super-ci po funkcnej alebo dizajnovej stranke.
    Akurat 1 vec: pises,ze nemozes porovnat radio od inych vyrobcov- taka N70 predsa mala radio ;-). SE ma ale subjektivne lepsie spracovane radia vo fonoch.

    anonymous20.11.2007 - 15:46 Trvalý odkaz

    martin: no radio na n70 som pocuval mozno dokopy 2krat takze neviem velmi posudit rozdiel. zdalo sa mi ze v nokia bola menej citliva na signal ale tazko povedat. nepocuvam radio pravidelne.

    anonymous20.11.2007 - 15:47 Trvalý odkaz

    Tonanek: Na tuto zkusenost jsem cekal.Chystam se prejit na T650 z W810 a ted me to jeste vic presvedcilo o koupi.Jen jeste otazecka-lze u posilani mailu pouzit adresu z posledne pouzitych adres jako je to u cisel pri zasilani SMS? U W810 to jde ale kdyz par hodin neposlu maila tak se seznam smaze.Dik za clanek i za odpoved.T.

    anonymous20.11.2007 - 17:05 Trvalý odkaz

    graffoo: Hej ide to. Pamätá si ten zoznam posledných príjemcov bez problémov. Možno to bude chyba v starom firmware na W810, lebo s týmto som nemal problém ani na D750. Skús update.

    anonymous20.11.2007 - 17:14 Trvalý odkaz

    martin: No, teraz som skusil poslat mail po dlhsom case (mesiac minimalne) a mam tam viacero poslednych pouzitych kontaktov takze je to tak ako napisal graffoo.

    anonymous20.11.2007 - 17:23 Trvalý odkaz

    Tonanek: Diky,to me potesilo protoze mailuju celkem casto a tohle mi na W810 celkem vadi.Mel bych jeste dve veci-da se prisvetlovaci dioda pouzit jako svetlo?Pokud ne,pujde na to pouzi javova aplikace?A jeste-Martin Vegner ze SEManie ma po par mesicich takovouhle zkusenost-mrknete sem.Co ta vase kousky aklavesnice po delsim pouzivani?
    http://forum.semania.cz/index.php?topic=12500.90

    anonymous20.11.2007 - 17:28 Trvalý odkaz

    martin: 'da se prisvetlovaci dioda pouzit jako svetlo?'
    organizator->prisvetlenie->volby:1min,zapnute,vypnute,SOS

    co sa tyka tej klavesnice, 'no nepot?šil jste mn?...' uvidime, na taky drahy telefon by to bol celkom slusny trapas. zatial sa nikde nic nelupe.

    anonymous20.11.2007 - 17:55 Trvalý odkaz

    Tonanek: Jo,dik,to mi staci,v menu se vyznam,jen jsem se ptal,jestli tam ta funkce vubec je protoze uz v nekolika recenzich jsem cetl,ze neni.Diky. A co se tyka te klavesnice-videl jsi tam i tu fotku? To je celkem narez.Myslel jsem puvodne,ze tlacitka jsou z kovu.Asi omyl.Kde u delali soudruzi z Japonska a Svedska chybu? :-))

    anonymous20.11.2007 - 17:58 Trvalý odkaz

    martin: no neveril by som tomu, kym by som nevidel fotky. klavesnica je bohuzial len natrety plast, ked sa na to pozriem poriadne tak to aj vyzera celkom nachylne na odlupovanie, ale uvidime. snad to vydrzi co najdlhsie.

    anonymous20.11.2007 - 18:16 Trvalý odkaz

    Tonanek: To me na tom celkem mrzi ale porad doufam,ze to je jen vada jeho kusu.Jinak nemas zadne podobne problemy po delsim pouzivani?

    anonymous20.11.2007 - 18:27 Trvalý odkaz

    martin: telefon aj po cca 1-2 mesiacoch ma malicke 'odreniny' na zadnej kovovej strane, na toto je bohuzial nachylny. pri beznom pohlade to nie je vidiet, vsimol som si to az teraz ked ho skumam. inak nosim ho vo vrecku nohavic, z toho 50% casu je v obale, ktory je sucastou balenia a 50% bez obalu s pripojenymi sluchadlami.

    anonymous20.11.2007 - 19:14 Trvalý odkaz

    Tonanek: A jak se tvari mineralni sklicko na displeji? Nekde psali,ze mineralni je i na objektivu fotaku.Ja jsem zatim mel jen telefony bez mechanickych krytek optiky a za ty roky jsem nikdy sklicko nemel poskrabane a to u me dostane telefon celkem zabrat.Ale je mi jasne,ze na skrabance bude citlivejsi kovova cast telefonu.

    anonymous23.11.2007 - 10:06 Trvalý odkaz

    kusko: vie mi dakdo povedat aky je rozdiel medzi tfd a tft?dik

    anonymous05.11.2008 - 15:33 Trvalý odkaz

    risko: chcem mpa4 napredaj za lacnejsiu cenu