Sony Ericsson MBS-100

  • Martin Hombauer 29.02.2008 - 19:53

    Valaroma: Ked som to prvy raz videl na nete, musel som chvilu rozmyslat, co to moze byt. Celkom by som si ho vedel predstavit v nejakom sci/fi z devatdesiatych rokov ako lietajuci objekt:-) SE ma spomedzi velkych hracov na trhu najodvaznejsich a najkreativnejsich navrharov, na take nieco by Nokia nikdy nenabrala odvahu, ich fantazia sa konci pri ohavnom prizme.

  • anonymous01.03.2008 - 08:47 Trvalý odkaz

    Atlis: Tiez sa mi tieto reproduktory pacia, aj ked ja by som pre ne nemal vyuzitie. Risko k tej nabijacke - ja osobne k P1i pouzivam vylucne polovicnu nabijacku ktoru mam od HCB-100 :)

    anonymous01.03.2008 - 14:01 Trvalý odkaz

    unived micindev: ze recenzia? lol...nechces to radsej premenovat na "10 minut s MAS-100"?

    anonymous01.03.2008 - 17:32 Trvalý odkaz

    profish: zo zaciatku mi to pripadalo ako cast mikrofonu

    anonymous02.03.2008 - 14:19 Trvalý odkaz

    Atlis: unived, uz zase si tu?

    anonymous02.03.2008 - 14:30 Trvalý odkaz

    Mikullas: Plne suhlasim s univedom. Toto je uplne onicom, autor clanku uplne zabudol popisat zakladne veci. Len tak pre priklad uvediem ze som sa nikde nedocital viditelnost displeja na Slnku, alebo tuhost klavesnice. Takisto netusim v akej kvalite nataca video ci kolko trva zachytenie prvej snimky od zapnutia fotaku. Myslim si ze takyto uzasny stroj, ktoremu nekonkuruje ani Nokia N95, by si zasluzil viac riadkov.

    anonymous02.03.2008 - 15:39 Trvalý odkaz

    unived micindev: 2Atlis>jo
    2Mikullas>njn...nazvat "RECENZIA hudobného Bluetooth príslušenstva" nieco, kde sa zvukovy prednes zariadenia zhrnie do 2 viet s tym, ze daco ine podava slabsi zvuk, je prehnane...netvrdim ze clanok je na kkt, tvrdim ze to nieje recenzia...

    anonymous02.03.2008 - 19:46 Trvalý odkaz

    Valaroma: Pocuj, kamarat, ja na tom repraku nikde nevidim ani disp, ani klavku. Neparkujes v zlej garazi?

    anonymous02.03.2008 - 20:06 Trvalý odkaz

    mark: neber zivot prilis vazne :-)

    anonymous02.03.2008 - 23:45 Trvalý odkaz

    Poncho: A jak rýchlo to letí!!??!!
    :D

    anonymous03.03.2008 - 08:19 Trvalý odkaz

    Atlis: Velamos - problem je v tom, ze si taky prostacik, ze si nepochopil, ze Miki robi vola z univeda, ktory mimochodom dostal pulitzerovu cenu za umelecky opis vajca v 4och zvazkoch po 540 stran.

    anonymous03.03.2008 - 11:44 Trvalý odkaz

    Valaroma: No bohuzial, musia byt aj na takychto forach ludia, ktori su intelektualne menej disponovani, alebo Atlisovymi slovami vyjadrene ...prosti:-) Myslim, ze problem je aj v tom, ze tu mozno nechodim tak dlho ako Vy dvaja a preto mi mozno unikaju nejake suvislosti:-)

    anonymous03.03.2008 - 11:51 Trvalý odkaz

    Atlis: ja som ta nechcel urazit, ospravedlnujem sa :)

    anonymous03.03.2008 - 12:23 Trvalý odkaz

    Valaroma: Keby som sa urazil, nedavam tam smajlika:-) Ozaj som Mikullasov sarkazmus nepochopil, to je vsetko

    anonymous03.03.2008 - 13:58 Trvalý odkaz

    graffoo: pri opisovani kvalit hudobneho vystupu nevyhovies nikdy nikomu, pretoze kazdy jednotlivec ma inu predstavu o kvalitnom zvuku a este k tomu je kazdy aj inak "hluchy" na urcite frekvencie... takze detailne popisovat kvalitu zvuku nema vyznam, pretoze recenzentovi sa zvuk moze pacit a vychvali ho neobjektivne do nebies a ty si to potom kupis a tebe sa zvuk pacit nebude. vies kto bude na vine? ty, pokial si taketo zariadenia nevyskusas pred kupou v predajni...

    anonymous03.03.2008 - 15:32 Trvalý odkaz

    unived micindev: to je mi jasne...a prave preto tvrdim ze toto nieje recenzia...recenzia by to mohla byt v pripade, ze by niekdo vzal mikrofon a zmeral, ktore frekvencie hraju na kolkych decibeloch...nieje tu spomenuty ziaden referencny produkt, iba nieco co bolo po ruke...zaroven netvrdim ze sa tu niekdo musi serkat s mikracom a pchat sem namerane hodnoty - ja len tvrdim ze toto nieje recenzia, pretoze nesplna informativne kvality recenzie - je to kratky opis produktu a preto by to mal byt "Prvý kontakt"

    anonymous03.03.2008 - 19:53 Trvalý odkaz

    Atlis: unived - tvrdit si mozes akurat tak pajaca :D

    anonymous03.03.2008 - 21:33 Trvalý odkaz

    riso: atlis, si zbytocne eslusny.

    unived, ja ale vazne netusim, ci Ti na tejto recenzii chyba. Bud konkretny a zabudni prosim na merania dB a frekvencii. Popisal som vsetko, na co si trufam, tak je to pre mna pochopitelne recenzia. ;)

    anonymous04.03.2008 - 09:57 Trvalý odkaz

    graffoo: myslim, ze unived to uz povedal. nie je to recenzia. to je vsetko. nie ze tam nieco chyba. ale oznacenie tohto clanku za recenziu je prehnane vzhladom na jeho dlzku... ale popravde mi to je jedno, nad takymito detailikmi sa nevzrusujem na ziadnom webe. nech si to kazdy oznacuje ako chce, obsah je podstatny...

    anonymous04.03.2008 - 14:31 Trvalý odkaz

    Valaroma: Myslim, ze vzhladom na to, ze reproduktor ma podstatne menej funkcii ako mobilny telefon, je o nom aj podstatne menej co pisat. Tolko k rozsahu, a pokial ide o obsah, to by ste sa mohli vzrusovat aj pri recenziach mobilov, existuju stranky, kde su podstatne informacne bohatsie testy, ako connect.de, ale bohuzial tu sme na Slovensku a asi este hodne dlho potrva, kym fony.sk budu moct mat technicke vybavenie v hodnote mozno niekolko stotisic Euro, aby mohli prinasat testy napriklad s meranim technickych parametrov vyrobkov, ako je napriklad citlivost prijmu telefonu a podobne. To, coho sa dozaduje unived, by uz nebolo adekvatne oznacit ako recenziu, to by bol proste test nejakych fyzikalne meratelnych parametrov.

    anonymous11.03.2008 - 12:12 Trvalý odkaz

    wayne: si na www.fony.sk nie na www.somaudiofil.sk, pre beznych smrtelnikov je to v pohode recenzia, neviem co by si napisal o jednom reproduktore ty... mozno hrbu cisel so znackami, ohanajuc sa pritom nejakymi "presnymi" meraniami? na zaver, mozno by si si mal ozrejmit co znamena pojem recenzia, pretoze mas o nom zlu mienku, skus pouzit vykladovy slovnik a pochopit to... niektore pojmy maju vseobecny vyznam, jeho modifikovanie v osobny prospech nie je vzdy prospesne...

    anonymous12.03.2008 - 00:50 Trvalý odkaz

    Quo: Za dizajn si zasluzi jednoznacne 1*.

    anonymous14.03.2008 - 23:55 Trvalý odkaz

    Audion: heh mikulas toto mas dobry trapas :D

    anonymous21.05.2008 - 11:19 Trvalý odkaz

    marclucpicard: "...a kábel s dvoma samcami 3,5 mm jacku. Alternatívou je kábel Sony Ericsson MMC-60 (Fast port -> 2 x RCA) a redukcia z 2 x RCA na 3,5 mm. To vyjde ešte lacnejšie." To chces povedat ze kabel s 2 samcami 3,5mm jack je drahsi ako SE MMC-60 + redukcia? Tak to asi velmi tazko!

    anonymous01.06.2008 - 21:08 Trvalý odkaz

    karlik: prosim o opravu ze funguje iba na SE, mne to bezproblemov islo aj na HTC Kaiseri.

    anonymous05.09.2008 - 12:30 Trvalý odkaz

    dark: vie mi niekdo povedat kolko to ma W??

    anonymous13.12.2008 - 20:16 Trvalý odkaz

    Emil: aaaaa chcem sa spytat tieto rproduktory to s na baterky alebo elektrikua oplatisa to kupit?

    anonymous18.02.2010 - 23:29 Trvalý odkaz

    gigant: Ahoj, všetci mám taký sklamaný pocit z tohto repra ve?mi ticho mi hrá ,tým tichom myslím že ešte aj môj starý SE K750I je hlasnejší, a opísujú to že reprák do kuchine,chatu a von šak v kuchini kebi som bol ticho tak ho slabo po?ujem a vonku ho vôbec neni po?u?, najsmutnejšie je že som si v tescu kúpil usb-reprak TECHNIKA podobný tomuto za asi 5 euro a hrá lepšie ako tento SE mbs100 za cca 70 eur, alebo je možno pokazený, prosím Vás odpíš te mi ?i Vám hrá nejak extra na svoje rozmery alebo som zas len naletel...

    anonymous21.09.2010 - 19:08 Trvalý odkaz

    kubo2182: hmm tak to ti neviem powedat co s tym mas .... k750i hra sama o sebe dost slabo a myslim ze ten reproduktor (teda aspon moj MBS-100) hra suprovo .... hra hlasno ... minimalne 2x hlasnejsie ako moj telefon ( SE Elm ) takze asi mas chybny kus xD

    anonymous31.12.2010 - 19:01 Trvalý odkaz

    romanpunto98: gigant pocuj hra ti preto potichu pretoze mas mobil na ktorom nejde ovladat hlasitost mbs -100.na niektorych mobil nejde ovladat hlasitos reproduktora mbs 100.

    anonymous14.06.2011 - 14:23 Trvalý odkaz

    broky: mám na predaj tento reproduktor,má aj záruku skoro celé dva roky používaný velmy málo,má len dve malé chybi?ky.1.na spodnej strane je taká malá gumi?ka ktorá sa my stále odlepuje,2.má dva malé škrabance. Kupoval som ho asi pred mesiacom cez mp3.sk takže som k nemu nedostal žiadnú príru?ku,mám k nemu iba nabíja?ku a takú malú tašku a doklady o prevza?í.cena:20€