Sonim XP3300 Force

  • Martin Hombauer 01.03.2011 - 14:06

    Dyzo : Povedz krstnemu nech si zavre krytku konektorov. Inak vytopeny tel. Sonim uznava bezne ako reklamciu vramci Sonim zaruky pretoze sa najde vela ludi hlavne nie v triezvom stave : ) co tel nechaju vo vode dlhsie nez je vo specifikacii (30min) pripadne zabudnu zavret spodnu krytku zle si dotiahnu zadny kryt atd.

  • Mike00330.05.2012 - 00:28 Trvalý odkaz

    doctor : Mne padal s 10m a nic. Reklamoval si to v ramci Sonim zaruky?

    anonymous01.03.2011 - 14:45 Trvalý odkaz

    Jano: no tak za toto by som 432 eur nedal ani za boha

    anonymous01.03.2011 - 15:25 Trvalý odkaz

    mental.disease: Nie každý hrá na fone doma hry. Zato si rád vonku zahrá s mobilom rugby..

    anonymous01.03.2011 - 16:11 Trvalý odkaz

    avantA6: Najlepší je ten skrutkovač v balení....to za tú cenu už mohli dať aspoň akumulátorový + nadstavce :D (samozrejme že viem že ten skrutkovač je na rozoberanie krytu...)

    anonymous01.03.2011 - 16:37 Trvalý odkaz

    jou jou typek: Cena je prilis vysoka aj na "neznicitelny" mobil. Taky Sonim XP 3 Quest Pro stoji v internetovom obchode cca 380 eur. Sice ma "len" certifikat IP67.

    anonymous01.03.2011 - 18:38 Trvalý odkaz

    lendo: ak by bol este tensi je dokonaly... ta kapacita baterie je excelentna az na tu cenu - mohla byt niekde na urovni 230 eur bolo by to idealne

    anonymous01.03.2011 - 19:07 Trvalý odkaz

    Ronn: Low end s gps zabaleny do odolnych materialov a taka cena. To je marza jak hovado :) Oni ale vedia preco tolko pytaju, takych mobilov je na trhu malo.

    anonymous01.03.2011 - 19:21 Trvalý odkaz

    chase: Ja som si práve objednal EVOLVE predator dokáže vŠetko čo SONIM a ba aj viac : ma dotykový display, vysielačku a dual sim. A len za 250 eur nie ako sonim za tie obrovské ceny !!!

    anonymous02.03.2011 - 08:04 Trvalý odkaz

    Robo: Zrejme je to všetkým úplne jasné...
    Tak prečo to nerobíte? Prebaľujte low-end mobily a ste v balíku...
    Cena je síce vysoká, ale ak si zrátate, koľko toho zrejme predajú a aký za tým je vývoj a ako to musí byť vyrobené, tak tá vysoká cena je k veci...
    Položte si svoj telefón na vibračnú dosku, nechajte ho tam pár hodín a budete sa čudovať... to ste ho ešte nechladili/neohrievali atď. O vlhkosti radšej úplne pomlčím...
    Keby som bol napr. záchranár, tak by som ho chcel...

    anonymous02.03.2011 - 12:46 Trvalý odkaz

    jou jou typek: S tym mas pravdu. ked som to porovnaval so Sonim XP3 Pro, nasiel som par vylepseni v tomto mobile.
    Ludia vidia iba cenu - ano 430 ci kolko eur je vela. Druha vec je na co to sluzi. Tiez takyto mobil teraz nepotrebujem, ale ak by som to potreboval, jednoznacne by som si vybral SONIM.

    anonymous02.03.2011 - 17:38 Trvalý odkaz

    Gudy: ak dovolite vysvetlim vam preco. Za prve ako uz niekto pisal na nasom trhu nieco take chybalo dalej je t trojrocna neobmedzena záruka. aj ked je odolny nieje neznicitelny A monohym borcom hlavne tu v BA sa to uz podarilo a dostaly novy kus bez opletaciek a hloposti okolo viac menej automaticky. Neobedzeneu zarukou s neho spravily neznicitelny MT a myslim ze to za ten priplatok stoji

    anonymous02.03.2011 - 17:47 Trvalý odkaz

    Gudy: tento telefon nema mini usb konektor.Ma taky divni kabel s jack 3,5 na USB.
    oproti svojim predchodcom sa pohodlneisie drzi v ruuke je taky gumoveisi aspon co som si zatial vsimol

    anonymous03.03.2011 - 17:39 Trvalý odkaz

    Lenka : Vyrobca na svojej stranke medzi specifikaciami pise: Nabíjací a synchronizačný mini USB port.

    anonymous03.03.2011 - 21:37 Trvalý odkaz

    feri: mna by zaujmal test , ci to zvladne java icq , popripade aj ine skype ... , dalej by sa zisla recenzia aj toho EVOLVE PREDATORA ;) , na dve sim , kolko vydrzi , ci tiez pojdu v nom komunikacny klienti , ... mam tiez zalusk na podobny telefon , ... hlavne nebyt nuteny nabijat mobil kazdy den , ... ;)

    anonymous06.03.2011 - 23:03 Trvalý odkaz

    Martin: Dobry den, vzdy som maval telefony na spici rebricka, ale vydrzali mi maximalne pol roka, preto ze pracujem ako kovac zamocnik a telefon je u mna vystaveny maximalnym zlym podmienkam a tak som si povedal ze stacilo. Tak som si zaobstaral Sonim XP3 Quest Pro. V celku je to velmi jednoduchy telefon obaleny odolnou konstrukciou, ale co ma zaujalo najviac ze davaju na neho zaruku da sa povedat neobmedzenu, samozrejme pokial ho neprinesiete prevrtany!! a to je pre mna dolezite. Vyrobca udava 1500 hodin v pohotovostnom rezime co asi nezistim lebo dva mesiace aby som netelefonovat to sa asi nepodari, ale mam ho dva tyzdne a mam tak cca 3 hodiny denne zapnute GPS cez program trek bady, telefonujem tak podla potreby ale v priemere 40 minut denne a ked som ho vytiahol zo skatule tak som ho dal na nabijacku az po dvoch tyzdnoch ale vyrobca udava 4 krat zopakovat cyklus vybytia a nabitia a potom by mala byt naformatovana spravne bateria takze to este len zbadam, ale skratka mam jeden mobil na ktorom mi bezi internet je to E 66 a ta je na pracovnom stole a Sonim mam pri sebe, zatial spokojnost na jednicku.

    anonymous07.03.2011 - 15:32 Trvalý odkaz

    Gudy: tie specifikacie su zle mam ten MT na predajni a USM na nom nenajdes len dva 3,5 mm konektory jeden na hf a druhy na data a nabijanie

    anonymous05.04.2011 - 10:12 Trvalý odkaz

    Juro: Mam Sonim XP3300 Force a vo firme mame aj XP3 Quest Pro jedno treba uznat oproti inym odolnym tel cena je vyssia ale co sa tyka celkovej odolnosti ci vydrze baterie nic sa tomu nevyrovna. Navyse je tam 3 rocna zaruka ktora sa vztahuje aj na mechanicke poskodenia co sme mali moznost vyskusat rozbil sa nam displej na XP3 Qest Pro po pade z 5teho poshodia ktory sme bez problemov vyreklamovali. Myslim si ze za taku zaruku sa oplati si priplatit nieco na viac. Pri praci ktoru robim vo vyskach by som iny mobil nez Sonim uz nechcel.

    anonymous03.08.2011 - 20:09 Trvalý odkaz

    dyzo: Krstný si ho kúpil, padol mu do šálky s čajom, vytopilo display. Toľko k jeho odolnosti.

    anonymous08.08.2011 - 16:43 Trvalý odkaz

    Miso: ma niekto skusenosti s kvalitou hovoru ? hlavne ci tam nie je ozvena ? Dakujem

    anonymous15.08.2011 - 14:04 Trvalý odkaz

    zdenko1982: caute fanusikova sonim xp3300 ,nemate niekto osobnu skusenost s gps v telefone ci to niekomu funguje alebo budem moc vdacny za navod lebo dako sa mi to nedari dakujem vsetkym vopred

    anonymous02.10.2011 - 22:03 Trvalý odkaz

    doctor: Tak ja vam poviem mal som ho den a displej K.O.a to padol z metrovej vysky. Bol to pekny darcek telefon je pekny aj menu len tak kvalita ma fakt sklamala cakal som viac