Se P910i,problem s nacitanim tel. zoznamu

  • 6 príspevkov
  • Miko 03.02.2007 - 19:38

    Dnes sa mi so spominanym telefonom stala jedna dost vazna vec... Vymienal som SIM kartu a po zapnuti telefonu mi po pokuse o zobrazenie telefonneho zoznamu fon napisal,ze Program CntLockServer kod dovodu E32USER-C Base cislo dovodu 33 "pokracovat". Telefonny zoznam,lepsie povedane aplikacia telefonneho zoznamu pise stale OBSAZENO a tuto skratenu hlasku mi pise uz asi 5 min. Jednoducho akokeby zamrzol. Pokusal som sa vratit povodnu SIM ale nic to nepomohlo. Po zatvoreni flipu je display biely. Viete mi niekto prosim Vas poradit co s tym? Samozrejme keby som po starte fonu nevosiel do zoznamu tak by som ho mohol v pohode pouzivat.. dik moc za rady.

  • demo03.02.2007 - 19:47 Trvalý odkaz

    to vyriesi asi len master reset....
    musis ist do systemoveho menu (nahoru Jog, *, dvakrat dolu Jog, *, dolu Jog, *) a tam bude polozka master reset.Jedna sa o format C,takze sa ti vymaze setko co mas v telefone....

    mato6303.02.2007 - 20:16 Trvalý odkaz

    Ja len ze si este zalohuj ostatne veci, nezabudni. :)

    Miko04.02.2007 - 11:34 Trvalý odkaz

    No ono sa to zrazu samo vyriesilo. Asi som mal byt trpezlivejsi ked som menil SIM. Asi ju nacitavalo, a preto to tak zamrzalo. Nechal som to tak, pocuval som hudbu a ked som len tak skusil co to urobi,tak tel. zoznam pekne naskocil.. Ale dik za rady. Rad by som vedel ako sa da zalohovat len tel. zoznam. V tom prilozenom softe pre PC to nieje mozne oddelit ze chcem urobit len zalohu zoznamu.
    Nepoznate nahodou nejaky soft,ktory by to vedel nejako zalohovat na pamatovu kartu?