Samsung Xcover 271

  • Martin Hombauer 21.09.2010 - 13:08

    patkan: asi pockam s tou kupou B2100 :D

  • anonymous21.09.2010 - 16:15 Trvalý odkaz

    NexuS: ma tam byt:,,dvojpalcový displej s QVGA rozlisenim"

    *vdaka, opravene - redakcia*

    anonymous21.09.2010 - 16:59 Trvalý odkaz

    zemiak: skus ten vodafone hodit hodit do plneho umyvadla vody a pochopis

    anonymous21.09.2010 - 18:12 Trvalý odkaz

    krtekutek: Pre?o furt príde T-mobile s najlepšími novynkami na trhu a h?e? ich ma v ponuke a Orange jak šnek :(

    anonymous21.09.2010 - 20:41 Trvalý odkaz

    lubik: kto by hadzal do umyvadla mobil......taky srot je skor pre ludi ktory o mobiloch nic newedia ale pracuje tam kde je mozne ze mobil skonci vo vode.....

    anonymous21.09.2010 - 22:08 Trvalý odkaz

    lolk0: si vobec nepochopil o com je tento mobil

    anonymous21.09.2010 - 22:16 Trvalý odkaz

    patkan: je ocividne typ chalana, ktoremu rodicia na poziadanie kazdy tyzden kupuju novy mobil :D

    anonymous22.09.2010 - 11:52 Trvalý odkaz

    zemiak: zabudol si W v slovach 'umyvadla' a 'vode'

    anonymous14.11.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    Tritol: celkom slusny telefon s gps na narocnu turistiku, len zamrzi maly displej.

    anonymous17.11.2010 - 19:46 Trvalý odkaz

    marian: M?e vadí iba jedna vec a to že nema autofocus.Zatial mam SE C702 som s nim uplne spokojny ale chcel by som už nie?o ine ale firmy ?o vyrabaju fony na odolne fony nejak zabudaju.

    anonymous24.11.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    uhlik michal: autofocus ti je pri tomto fone na 2veci! tu ide o tu odolnos?,alebo niekde v horach si chces fotit alebo natacat svoj kokot?

    anonymous24.11.2010 - 16:04 Trvalý odkaz

    uhlik michal: sonycka si pica!!!!!!!!!

    anonymous30.11.2010 - 10:37 Trvalý odkaz

    mario: nadhera len co je pravda aspon vidime stav niektorych jedincov nenavist,osocovanie atd. kde to spejeme povodne som si chcel nieco precitat o tomto tel. a nejake skusenosti ale presla ma chut nezavidim adm.fony klobuk dolu a pevne nervy

    anonymous04.12.2010 - 10:38 Trvalý odkaz

    Filip35: 1. Ignorujte tie decká prosím!
    2. K mobilu. Ak ste mali nejaký menší, tak sa pri prvom stretnutí s ním z?aknete ve?kosti, ale je to skôr psychologický problém, na ktorý si ?asom zvyknete. Funkcie super, všetko funguje ako má (len na GPS musím prís? :D...som lakomý a nebudem predsa plati? za každé stiahnuté Mega Operátorovi, ke? to môžem ma? zadara :P) a ve?ké plus dávam svietivosti baterky. Jasné, že to nemá nejaké "ftipné" hry ako AJPod, ale predsa o tom ten telefón nie je! Predtým som mal LG s 5 Mega fo?ákom. Za pol roka asi 15 fotiek. Na?o mi to je?!! Tak odporcov kvality a odolnosti nechajte nech si kupujú dotykovky a hellou kitty nokije a pre nás je tu kone?ne nie?o odolné, ?o tie ostatné "hracie skrinky" k?udne aj rozbije :)

    anonymous07.12.2010 - 09:24 Trvalý odkaz

    Oltcitak: Opravte si: minimalizacia Javy funguje,maximalne mozu byt spustene 3 celkom. na GPS existuje vraj aj javovska aplikacia Wetravel ,prip. Trekbuddy bez nutnosti stahovania online dat. akurat link na Wetravel je mrtvy. GPS is good,dokazala chytit fix aj 11km nad zemou a pri 1000km rychlosti,s cim mal problem aj SIRFSTAR a GNS. Bluethoot je velmi citlivy. Celkovo som milo prekvapeny.

    anonymous23.12.2010 - 12:49 Trvalý odkaz

    Filip35: Takže update k môjmu príspevku. Na radu Oltcitaka som si našiel a stiahol Trekbuddy + nejaké mapy. Funguje to.
    K mobilu: Výdrž batérie pri normálnom používaní (tj. hovory, sms, rádio) je cca 15 dní! Už nieko?ko krát padol a ni? sa mu nestalo (pozrite YouTube, nejdem sa k tomu rozpisova?).
    Minimalizácia Javy NAOZAJ funguje.
    Len menší zádrhel bol s ich softwarom v PC. Ke? som chcel stiahnu? do mobilu TrekBuddy, vypísalo, že nepodporuje. Naš?astie sa to dá obís? a jednoducho to "pretiahnu?" ako na USB. ?iže v pohode ;)
    Inak kone?ne nejaký dobrý mobil tak by si zaslúžil aj trochu pozornosti. Detským "mega music robotickým androidom", ktoré treba ma? skoro stále na nabíja?ke a len sa na? škaredo pozriete tak sa rozpadne, sa venujete na 10 strán a tento, svojho druhu skoro jediný, nemá ani poriadne parametre. Takže ak by si v redakcií niekto náhodou našiel ?as, mohol by už kone?ne upravi? tento ?lánok!!! dik

    anonymous29.12.2010 - 01:41 Trvalý odkaz

    miiiooo: Tento mobil sme dostali ako služobak za starši tiež outdoor telefon a musym povedat že si ho asi kupim aj ako osobny mobil.Síce mám rád Hi-tech hra?ky, no na telefonovanie chcem hlavne telefon z ktorým sa dobre telefonuje a okrem pár praktických vecí má aj odolnos? napríklad vo?i pádom do takej zimnej ?lapkanice.Mne osobne je zbyto?ný krásny nadupaný mobil, milion funkcii ktorych parametre zneju užastne ale aj tak všetko robia polovi?ato oproti externym zariadeniam. Myšlienka všetko v jednom je fajn ale myslim že to len zbyto?ne komplikuje to na ?o je tento výrobok ur?ený...telefonovanie. Mna osobne nebavi hladat po vreckách mini mobil lamat si na nom prsty a 3krat zadavat jedno blbe ?islo a ešte predtym nie?o odklapat zaklápat listova? menu a dávat pozor aby sa nedajbože vyšmykol a zletel na chodník.. mám rád pri používani jednoduché a praktické veci a vôbec to nemusí znamenat super velký TFT s dotykom.

    anonymous30.12.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    mafioso: mam ho odvcera, zatial spokojnost, potestujem len co sa mi nabije bateria a pride novy rok :)

    anonymous02.01.2011 - 12:08 Trvalý odkaz

    edo: zaujimalo by ma:
    - hlasitost a kvalita sluchatka
    - hlasitost a kvalita repro
    - rychlost mobilu
    - vyhladavanie kontaktu podla mena a priezviska
    - tuhost klavesnice

    anonymous03.01.2011 - 19:19 Trvalý odkaz

    Filip35: 1.Hlasitos? priemerná. Nemal som problém, žeby som niekoho nepo?ul. (m?a je asi tiež po?u?, lebo to má tuším "redukciu šumu")
    2.Repro v pohode. Na konferen?ný hovor (hlasný odpo?uv, ?i ako sa to volá:) to je dobré. Ne?akaj zázraky. Nieje to ur?ené na sprostredkovanie hudby ako Xpress music a pod.
    3.Rýchlos? je super. Žiadne zadrhávanie a zam?zanie ako pri iných (preto som bral Samsung). Aj na?ítavanie aplikácií je rýchle (a VE?KÉ plus, funguje aj pri -15, ?o kamošova nokija už vôbec nereagovala!!!).
    4.Vyh?adávanie. Ak dáš napr. "P" , tak nájde aj pod?a priezviska, aj pod?a mena. Navyše sa dá da? vyh?adávanie aj na plochu (napr. aplikácií, ale aj mien v adresári at?.)
    5.Tuhos? je ako u bežných mobilov. Žiadne strachy, žeby si to nezma?kol. Tla?ítka sú trochu vystúpené, takže ich zma?neš aj s rukavicami (?o som pri iných mobiloch nezvládol).
    Dúfam, že som pomohol :)

    anonymous11.01.2011 - 19:32 Trvalý odkaz

    Stevo: Ahojte
    Ja sa chcem spýta? ako je to s A-GPS. Tento samsung má len A-GPS? Alebo aj GPS? Do?ítal som sa, že A-GPS je len akási podpora GPS v zastavaných plochách kedy sa signál z družíc horšie príma. No nedo?ítal som sa ?i A-GPS je viazany s GPS príma?om alebo nie. Tipujem že nemusí by?. Potom je problém na horách bez signálu. Ja mám B 2700. Som spokojný. Pokia? by mal B2710 GPS hne? ho beriem. 2700vka mi v horách ale aj pri práci neraz pomohla.
    Hmm fotenie a mobil. Pri tomto mobile alebo pri každom inom to nie je o fotení. Ke? treba nie?o zdokumentova? je to super vec. Ale ke? idem na hory tam by som vživote mobilom nefotil. Omnoho lepšiu službu spravý hociaký malý kompakt. Autofokus by bol o nie?om pri ve?ších ?ipoch. No pri malom ?ipe je zaostrené od 20cm na nekone?no aj bes autofokusu. Je to o inom než o fotení. Je to tel. pre aktývnych ludí jasne, ze ho nikto nebude hádza? do umývadla ale je super vedie?, že sa mu ni? nestane ke? pri preskakovaní potoka spadne do? a ni?. Funguje ?alej....

    anonymous14.01.2011 - 15:24 Trvalý odkaz

    Filip35: ?ítaj a po?úvaj!!! To je vodeODOLNÝ nie vodotesný mobil! Ako už spomenuli, mali zrejme vadný kus. Pozri si nespo?etne ve?a videí, kde ho tiež tak isto ponorili a prežil až potom komentuj! Kúpal som sa s ním (ke? som chcel vedie? ?i je fakt vodeodolný) a prežil to!

    anonymous15.01.2011 - 13:13 Trvalý odkaz

    lajhaj: ty mudrlant, taky "vodeODOLNY" mobil som mal aj ja, bola to Nokia 6233, spadla mi do suda s vodou, vysusil som ju a pak ficala zase bez problemov, cize tiez to prezila. Si precitaj co pise o tomto telefone sam SAMSUNG, citujem:
    "Telefón Xcover271 je chránený pred rôznymi ne?istotami, takže sa nemusíte strachova?, že do? prenikne prach alebo voda a poškodí ho. Tento mobilný telefón dokáže fungova? 1 meter pod vodnou hladinou a môže zosta? ponorený až 30 minút."
    Mozno ten mobil co bol v teste bol len nejaky vadny kus ako pises, ale mna osobne to akoze odradilo od kupy tohto odolneho mobilu, nakolko mam trochu narocnejsie poziadavky co sa tyka odolnosti. Za naozaj odolne mobily povazujem asi uz len Sonim, ktore su pravdaze cenovo niekde inde, ale asi vedia za co pytaju take peniaze.

    anonymous17.01.2011 - 16:23 Trvalý odkaz

    Filip35: Netreba sa háta? :)Každý potrebuje nie?o iné. Ak potrebuješ fakt super odolný mobil tak Sonim je na to ako stvorený. Ale ako si písal, je cenovo úplne niekde inde. Tento Samsung (pod?a m?a) vyzerá aj trochu reprezentatívne a za 140 € je to super komprosim cena/odolnos?/vzh?ad/funkcie. Ak by som chcel nejaký pekný Sonim, Land Rover edition stojí cca 450€ a to už je poriadny rozdiel. Ale to je môj subjektívny názor :)

    anonymous20.01.2011 - 15:07 Trvalý odkaz

    lajhaj: asi tak nejako, pravdu mas...
    a preto radsej volim Sonim Land Rover S1 Black, cena cca 400 evri, prave objednany :)

    anonymous23.01.2011 - 20:33 Trvalý odkaz

    fulminatrix: No dalo sa aj lacnejsie.... http://www.pdmobily.sk/e-shop/sonim/
    Navyse, myslim ze ak uz ma ten Sonim nejak vyzerat, tak urcite XP2. Navyse je este lapsi a lacnejsi kedze neplati za znacku Land Rover

    anonymous25.01.2011 - 15:10 Trvalý odkaz

    lajhaj: ...jj, na tej stranke je ten Sonim o par evri lacnejsi, ale nemam s tym obchodom skusenosti, tak som radsej zvolil overeny online shop, vo stvrtok poobede objednany a dnes (utorok) doobeda uz u mna doma na stole :)

    anonymous25.01.2011 - 20:22 Trvalý odkaz

    fulminatrix: Sak to je v podstate jedno, hlavne aby ten ktory prisiel dobre fungoval. Inak ten eshop patri kamaratovi - tych e-shopov ma niekolko a tiez 4 kamenne predajne, myslim ze tam nie je problem.
    ..
    Mna hlavne zaujalo to video ktore som sem dal. Povedal by som ze svedci o celkom slusnej odolnosti toho Samsungu. Taktiez vyzera trochu civilnejsie. Mozno by bolo zaujimave pozriet si nejaky standardizovany test oboch modelov, nakolko podla parametrov a individualnych testov vyzeraju ze znesu to iste. Pokial by to tak naozaj bolo, potom je priplatok za SOnim asi neopodstatneny. Jedine ze by niekomu slo o vacsiu exkluzivitu. Sonim ma silnejsiu baterku, ale zas myslim ze aj do toho Samsungu by sa mohla dat zohnat silnejsia, pripadne mat nahradnu. Aj ked ani voci vydrzi toho Samsungu sa asi neda namietat. To uz fakt jedine ze by niekto isiel na 3 tyzdne do divociny... Takze asi zostava len ta exkluzivita. Nicim inym asi tu 3-nasobne vyssiu cenu obhajit neviem :D

    anonymous20.04.2011 - 23:32 Trvalý odkaz

    yoyo: môžete mi niekto prosím poradi? s GPS? Chcel by som telefón, kt. by mal GPS a v ich druhoch sa nevyznám, skrátka, aby som nemusel za pripájanie plati? a aby mi niekedy pomohlo pri jazde autom po mestách, hlavne v SR, ktoré celkom nepoznám. Mal som v pláne Nokiu E52-ku, ale nejak mi padol do oka aj tento samsung. Ako je to teda s jeho GPS?

    anonymous19.05.2011 - 14:55 Trvalý odkaz

    RAMO: kupil som ho pred 4 dnami, zatial sa velmi osvedcil

    anonymous26.06.2011 - 12:57 Trvalý odkaz

    jozo: ako vymazem tie zbytocne zvonenia a obrazky z tohto telefonu??

    anonymous08.08.2011 - 12:42 Trvalý odkaz

    michal: ma tiez niekto problemy s ozvenou ?

    anonymous17.08.2011 - 11:21 Trvalý odkaz

    lolofon: telefon mam a som s nim spokojny, je skutocne vodotesny co jednak tvrdi vyrobca a jednak mam odskusane (pri malych detoch clovek nikdy nevie kde mu mobil skonci)...
    v danej cenovej kategorii telefon nema ziadnu priamu konkurenciu. jedina alternativa je sonim ktory je 3x drahsi, ale zase ponuka 3 roky neobmedzenu zaruku ktora pokryva aj mechanicke poskodenie...

    anonymous08.09.2011 - 02:20 Trvalý odkaz

    SepBozner: je tu výškomer alebo nie? Na niektorých recenziách píšu že je, niektoré ho ani nespomínajú.

    anonymous24.11.2011 - 13:49 Trvalý odkaz

    ADO: ak máš gps normálny tlakovy výškomer je zbyto?ný

    anonymous21.12.2011 - 11:04 Trvalý odkaz

    Dancul: no som sklamany s tohto telefonu GPS tam sice je ale udava iba zemepisne suradnice a neda sa tam nahrat mapa takze navigacia tam nie je, a ovladanie je take ako bolo na nokiach pred 6 rokmi.

    anonymous21.12.2011 - 12:51 Trvalý odkaz

    Dynno: Pre?ítaj si celú diskusiu a dozvieš sa, že je možné si do telefónu dosta? java aplikáciu s mapami.

    anonymous26.12.2011 - 01:52 Trvalý odkaz

    Milan: Ahojte viete mi sem niekto hodi? link kde stiahnem to trekbuddy... inak mám tento telefonik 2mesiace a som sním velmi spokojný ma síce svoju váhu a rozmery ale inak je to skvelý a praktický telefon