Samsung Wave 723

  • Martin Hombauer 31.08.2010 - 11:19

    hellwet159: ja si myslim ze to je nastupca f480 touchwiz

  • anonymous31.08.2010 - 14:16 Trvalý odkaz

    AppleLaMa: Celkom sikovne vizera, len skoda toho rozlisenia

    anonymous31.08.2010 - 14:20 Trvalý odkaz

    ferineveri: vyzerá to tak, že WAVE bude asi najvybavenejší fón s BADA OS a ostatné prírastky budú len dop??a? "sériu".takže ak niekto ?aká na lepšie vybavený fón s BADA tak najbližší rok môže zabudnú?.kto chce v multimediálnom fóne nakrúca? video v rozlíšení 320x240b?no ja by som nechcel teda.to mám aj na svojej starej Nokii 6120c.to rozlíšenie displeja by som ešte zniesol.za tú cenu to je ale bombová výbava,len toho softu by mohlo by? viac.páve som pozeral a pre SK je ich tam 604, ale z toho je tretina a viac pre nás nepoužite?ná. http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?categoryID=all

    anonymous31.08.2010 - 14:35 Trvalý odkaz

    people: za tie prachy bomba.

    anonymous31.08.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    Adam: Som sa bal ze po par mesiacoch budem nadavat ze som si kupil Wavea, takze som rad ze len taketo smejdy idu vydavat.

    anonymous31.08.2010 - 17:36 Trvalý odkaz

    RVM: tieto wavy maju vynikajuci pomer cena/vybava, skoda len ze je pre nich malo aplikacii.

    anonymous31.08.2010 - 19:29 Trvalý odkaz

    DuMBaSS: Pomer cena/vykon je perfektna!A to spracovani je velmi kvalitne (hlinik tipujem) asi to bude nastupca TouchWizu podla toho dizajnu usudzujem :D

    anonymous01.09.2010 - 02:12 Trvalý odkaz

    People: u samsungu sa mi paci, ze ked nieco predstavi, tak to vie hned aj uviest na trh.

    anonymous01.09.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    Jejo: Samsung nevie co robit, vydava fony s WM aj Android. Zaroven ho mrzi ze nema vlastny OS, tak vydal rychlo vytvorenu Badu, ktora nebude mat dlhu zivotnost, teda najma v TOP zariadeniach. Na najlepsie fony bude davat Android a WP7, Badu si necha asi pre tie lacnejsie.

    Nokia zaspava s vyvojom Symbianu a ani Meego akosi netlaci dopredu. Kazdopadne na poli beznych nesmartovych telefonov sa az tak bat nemusi.

    SonyEricsson zda sa ze konecne pribil posledny klinec do rakvi Symbianu s inak podarenym Vivazom a bude sa orientovat viac na Android a niekedy v buducnosti mozno aj Win Phone 7.

    Celkovo mam vsak dojem ze sortiment najma smartfonov je ubohy. Bud su to zaujimave fony, ale su to velke tehly ako Samsung S, Xperia X10 ci ohlasene fony s Win Phone 7 (snad vsetky maju displeje 4 palce) alebo fony normalnejsich rozmerov (Nokie, Vivaz, a napr. aj tento Samsung), ktorym vzdy nieco chyba.

    anonymous02.09.2010 - 03:43 Trvalý odkaz

    Rusnak-COBRA: co sa teraz vsetci pomiatli s 700 a nieco?
    motorola = 720
    mivvy = 721
    samsung = 723
    (BTW, viac pasikov - viac adidas :D)

    anonymous02.09.2010 - 17:26 Trvalý odkaz

    MTLK: Sorry, ale pochybujem, že by to bolo tým že soudruzy ze Samsungu nevedia ?o robi?. Vezmi si že HTC využíva odjakživa Win. Mobile, robia aj Androidy, a nemyslím si, že by boli zmätení. Ve?kí výrobcovia si môžu dovoli? ponúka? širší sortiment. To máš ako s pekár?ou: malá pekáre? robí okrúhle kolá?iky s makom gu?até s džemom, vä?šia si môže dovoli? robi? oboje aj džemom, makom, pudingom, kade?ím, chápeš, nie? To neznamená že vedúci výroby nevie ?o robi? ;o)

    Nokia pripravuje nový Symbian, bude v tých avizovaných modeloch, sta?í ?íta? ?o je na webe ;o)

    Sony Ericsson nekomentujem ani...

    Je pravda, že nadupané smartfóny sú ?asto ve?ké, ale napríklad ako spomínaš Samsung S (asi myslíš galaxy S), sta?í kuknú? na Wave - porovnate?ný procák, Super Amoled displej (ale menší), a máš to aj v menšom, len s iným OS.

    A na margo tej Bady: už som to dakde spomínal, ale ak porovnáš Badu 1.0 a napr. Android 1.6, je to ako porovnáva? hotovú tortu s nedorobeným korpusom. Google Andorid šiel do obehu s chybami, ktoré vychytávali za jazdy. U Samsung Bady sa tomu vyhli.

    anonymous02.09.2010 - 21:28 Trvalý odkaz

    Jejo: Samsung samozrejme vie co robi, ale s Badou to nemysli tak vazne ako to prezentuje. Ani vyvojari sa do nej nehrnu. Bada nepodporuje ani plnohodnotny multitasking pre externe aplikacie. Dnes je vie uz aj iOS4.

    Wave je pekny telefon, ale predsa len nie najmensi. Ma dobry harver, ale kazi to ta Bada (aspon pre mna). Prave o tom hovorim ze kazdy smartfon ma nejaky vacsi problem, ci hardver alebo softver.

    Bada sa bude davat iba do mobilov strednej triedy a zatial iba v zariadeniach Samsung.
    V najblizsej dobe pridu este nejake Bada fony s qwerty klavesnicami.

    Viem ze Nokia ma uz Symbian ^3 ale prislo to dost neskoro, Symbian S60 v5 je uz dost prehistoricky kusok. Tiez som cakal ze Meego uz bude na kope zariadeniach.

    Sony Ericsson je tiez clenom Symbian Foundnation ako snad vsetci vacsi vyrobcovia mobilov, ale v poslednej dobe vela investoval do Androidu, tak sa urcite dockame dost telefonov zalozenych na tomto OS.

    Bada vs. Android 1.6, mas pravdu, Android bol fakt nedotiahnuty, ale vsetko sa to dalo riesit roznymi aplikaciami. Vyvoj na Android je ovela lahsi ako na Badu a hlavne je to plnohodnotny OS, co Bada nie je. Aj ked sa Samsung tak netvari, vie ze do TOP telefonov ho davat nebude.

    anonymous03.09.2010 - 01:46 Trvalý odkaz

    Jejo: Este nieco, aj moj 4 rocny Sony Ericsoon K550i bez OS vie plnohodnotny multitasking java aplikacii, to zial Bada nevie ani len s java aplikaciami. Minimalne kvoli tomuto by som si telefon s Badou nekupil.

    anonymous04.09.2010 - 20:03 Trvalý odkaz

    ferineveri: si na ve?kom omyle.vie mulittasking.sta?í podrža? stredové tla?idlo a tam máš všetky spustené apps.bu? ju vypneš alebo ju obnovíš.je to taký Taskmanager.funguje to skvele.kamarat ho má.pár hodín som ho mal možnos? skúša? aj janeviem kde si ?ítal, že nemá multitasking.

    anonymous06.09.2010 - 14:21 Trvalý odkaz

    Jejo: Napisal som ze nevie plnohodnotny mujtitasking,len taku atrapu multitaskingu ako starsi iPhone. Aplikacie ti realne v pozadi nebezia, ak pustis Jimm,Nimbuzz ci nejaku hru a prepinas sa medzi nimi tak sa aplikacia vzdy zrestartuje. To bol hlavny dovod preco som si zobral radsej Vivaz.

    anonymous07.09.2010 - 20:37 Trvalý odkaz

    ferineveri: multitasking nie je to isté ako minimalizácia aplikácií.Takže ak je tam multitasking,neznamená to,že by mala na pozadí pracova? ?alej.No ale v podstate je to naozaj dos? ve?ké obmedzenie ke? je ?lovek zvyknutý ma? zapnutých viac app naraz.Ja v Symbianae to využívam dos?.Ale BADA je vo vývoji a verím že to tam ?asom bude lebo ma? na pozadí stopnutú aplikáciu je dobré len tak na prehráva?e,hry,web ale na "live" apps skôr nie.

    anonymous23.11.2010 - 11:58 Trvalý odkaz

    Karci: Tym, ze tam ma tu Badu, ku ktorej nie je navigacia, zaujem o taky mobil konci. Hoci vyzera inak velmi dobre.

    anonymous08.12.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    Superman: procesor - 600mhz

    anonymous26.12.2010 - 22:52 Trvalý odkaz

    gfdsbh: dalsi zbitocni model

    anonymous31.12.2010 - 15:19 Trvalý odkaz

    makovnik: Nauc sa najprv pisat gfdsbh :) Neboj sa nie je zbytocny, oni na tom este zarobia. Toto je telefonik pre bezneho uzivatela, ktoremu je jedno co mu tam bezi a chce len aby to pekne vyzeralo a fotilo. Ked si pozrie ze to ma 5MP tak z neho odpadne. Kazdopadne ako sa bada predava tak sa chytaju aj vyvojari. Uz je na to aj navigacia a na novy rok bude aj plny multi-tasking - http://www.badaspot.com/2010/12/bada-2-0/

    anonymous20.01.2011 - 16:05 Trvalý odkaz

    samsung: Chcen sa vas spytat , ze ci wifi ide v poriadku

    anonymous15.02.2011 - 22:12 Trvalý odkaz

    samsung: Ludia a to kozenne nieco sa neda z toho dat dole???:DD

    anonymous25.02.2011 - 00:47 Trvalý odkaz

    johnny673: myslim si, ze tento system je fajn a podporuje vsetko co treba k zivotu. napriklad taky WP7 je dost ubohy, ani len pamatove karty nepodporuje a taktiez multitasking a mnoho dalsieho. podobny shit ako ked zacinali s iOS

    anonymous01.03.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    Tina: Zda sa mi celkom v pohode aspon mne by stacil urcite.. Da sa na nom prehrat PDF-ko alebo nejake e-book alebo slovnik slo. ang.??

    anonymous01.03.2011 - 23:18 Trvalý odkaz

    Tina: niekde som citala ze da sa to odopinat (to nieco kozene) :)

    anonymous04.03.2011 - 19:47 Trvalý odkaz

    samsung: Super lebo som si ho prave objednala:D

    anonymous07.03.2011 - 17:47 Trvalý odkaz

    Martina: samsung, dalo by sa pridat nejake foto alebo poslat mailom, ked ti pride? respektive nejake postrehy ze co a ako :) mam zaujem o tento 723 ale la fleur, len vsade to iste popisane a tu ziadna schopna recenzia ani galeria. diky

    anonymous14.06.2011 - 12:52 Trvalý odkaz

    Sanchezz: cawko mam samsung wave 723, nevie niekto poradit, telefon si pripojim do kies, mozem vsetko robit..pozerat si foto, hudbu...ale ked si nieco stiahnem so samusng apps tak sa mi to neda naistalovat do mobilu...pise, ze nie je pripojene ziadne zariadenie....poradte co mam robit

    anonymous17.06.2011 - 18:26 Trvalý odkaz

    Petra: Prosím si poradi?.Ktorý OS je lepší Bada alebo Android,aké sú ich plusy a mínusy.Konkretné v tel.Samsung Wave 723 a Samsung Galaxy Mini.Oplatí sa mi investova? do OS Bada,ak je tam cenový rozdiel 60eur.Diky

    anonymous21.09.2011 - 23:28 Trvalý odkaz

    Marek: petra. Ak ti mozem poradit tak by som ti povedal toto. V mobilnych telefonoch je rozdiel mat O.S. a nemat ho. Pokial chces sa vyznat v mobile a dokonale ho poznat a vyuzivat vsedky funkcite..proste ak ti zalezi na jednoduchosti urcite Bada..je ovela jednoduksi ako android. Ale ak chces zasa vykon ale aj vysoku spotrebu-nizka trvanlivost baterie tak android. A ak si kupis galaxi mini tak budes lutovat. moj znami to ma a mesiac hladal kde sa co nachadza a pol roka mu trvalo dokym si nan zvikol a naucil sa ho ovladat. Na taketo telefony potrebujes mat maturitu cize pri najmensom si prefot SK manual budes ho portebovat a pouzivat velmi casto

    anonymous23.09.2011 - 01:01 Trvalý odkaz

    Miska: caute, mam ten La Fleur, je velmi pekny, aj ovladanie v pohode a to som sa toho dotykoveho bala, ale 2 tyzdne mi trvalo kym som si tam nastavila maily a GPS stale nejde.. niekto tu tusim pisal, ze Bada ten pristup nema ci ako to, to nemyslite vazne? A da sa to len kupit za 29,90 eur. Dobra blbost.

    anonymous14.10.2011 - 23:26 Trvalý odkaz

    Wave: Ahojte, no mne dnes prisiel, som spokojny. Vychadzajuc z recenzii som cakal horsi displej, ale milo ma prekvapil a je napriek nizkemu rozliseniu velmi pekny. Za tu cenu (do 150 aj s postou, cisto novy z obchodu, so zarukou) je to asi najlepsie vybaveny telefon spomedzi svojich konkurentov. Dlho som zvazoval Nokiu C5-03 no odradil ma hlavne rezistivny displej a absencia autofocusu. Aj ked ma trochu menej rozsireny OS Bada da sa pekne dovybavit free aj platenymi aplikaciami, nie sice v takej miere ako Android ale beznemu uzivatelovi chybat nic urcite nebude. S navigacnymi aplikaciami je to ale horsie, to musim dajako vyspekulovat. Ale mam ho len prvy den, takze navigaciu donho este urcite natrepem, ci uz legalne alebo "inak"

    anonymous15.11.2011 - 18:26 Trvalý odkaz

    Viky: Neviete náhodou, ?i má displej prispôsobený aj na dlhé nechty ?

    anonymous15.12.2011 - 17:30 Trvalý odkaz

    Majka: Má tento mobil Android??