Samsung S9110

  • Martin Hombauer 23.07.2009 - 16:08

    XenonFlash: cakal som kedy samsung nieco taketo vyplodi :DDD..

  • anonymous23.07.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    Atlis: Vyzeraju vyborne, ale hodinky "SAMSUNG" by som si asi nikdy nekupil. S tym napisom to prehnali.

    anonymous24.07.2009 - 11:18 Trvalý odkaz

    s_master: Atlis, to nie su hodinky ale naramkovy mobil...

    anonymous24.07.2009 - 15:36 Trvalý odkaz

    Atlis: nosi sa to ako hodinky? nosi. ma to hodinky? ma. je tam zabity velky napis vyrobcu chladniciek? je. je na LG napisane PRADA, ktora je znackou doplnkov? Je.

    Tento samsung sa mi velmi paci, viac ako Link, lenze ten napis tam je otrasny.

    anonymous24.07.2009 - 21:54 Trvalý odkaz

    defluo: atlis, sa stavim, ze keby tam samsung svacol "giorgio armani" tak sa pretrhnes, aby si ich mal :D pritom by islo o ten isty vyrobok, akurat by si mohol ludom ukazovat ake exkluzivne hodinecky mas :D

    anonymous24.07.2009 - 21:59 Trvalý odkaz

    defluo: Atlis, mozno by si to mohol skusit prelepit nejakou samolepkou... samozrejme nie len tak hocijakou. dal by si si u nejakej prestiznej firmy urobit pokovovanu odolnu samolepku s napisom Giorgio Armani © ® ™ :DDDDDDD sorry, fakt mi to pride smiesne... hehe. ako keby vyrobili bmw, ktore by ti dali, ale s tym, ze miesto bmw znaku, tam bude znak LADA a ty by si to suverenne odmietol, ze take nechces, lebo s tym znakom to prehnali :D

    anonymous25.07.2009 - 14:30 Trvalý odkaz

    Atlis: Nie defluo, nepochopil si to. Ja nosim zasadne hodinky s mechanickym strojcekom, znaciek o ktorych si ty v zivote nepocul a akurat Prada ci Giorgio Armani ku nim nepatria. Problem je v tom, ze tie dve znacky ktore ty urcite doverne poznas sa specializuju na vyrobu doplnkov a docela sa im v tom dari, kdezto LG ci Samsung su znami skor vyrobou televizorov a chladniciek. Pokial Samsung spolupracuje s Giorgio Armani, mal na to Giorgio Armani vycapit, nikto by sa nepozastavoval nad 2x vyssiou cenou oproti LG Link. Ale chladnicku na remenceku za 450E? Uz to chapes, ci ti to treba rozpisat detailnejsie?

    anonymous25.07.2009 - 15:38 Trvalý odkaz

    defluo: chapem, si trapny snobak :) a ty si asi nepochopil, ze toto je skor mobil ako hodinky, tak tam asi tazko bude znacka nejakeho vyrobcu mechanickych hodiniek. ked chces ohurovat, tak nos na jednej ruke normalne hodinky a na druhej tento mobil. budes cool a nebudes ani za losera, ktory nosi hodinky od tzv. "vyrobcu chladniciek". (vidim, ze sa vyznas v znacke samsung, ich portfoliu a technologiach :DDD)

    anonymous25.07.2009 - 15:46 Trvalý odkaz

    defluo: a na tych samsung hodinkach si nechaj cenovku, aby ludia videli, ze to stalo 450e a, ze to nie je len tak nejaka hracka pre deti od vyrobcu chladniciek ;)

    anonymous25.07.2009 - 22:07 Trvalý odkaz

    Atlis: defluo :) uz som to napisal na zaciatku :) ja by za hodinky ci mobil, na ktorych je velkymi pismenami napisane samsung 450E nedal nikdy. a co si uz vobec nepochopil, ze mi nejde o to, ze su vyrobene samsungom, ale ze prave ten velky napis mi na nich vadi :) Odporucam nazriet do portfolia Sony Ericssonu, ktory tiez robi hodinky a na nich polpalcovym pismom nazov firmy nenajdes...

    anonymous28.07.2009 - 12:42 Trvalý odkaz

    ti kks: niektory ludia nemaju asi co robit len pisat sem ich trapne poznamky napryklad ako Atlis ze :-D LOL len na zasmiatie tato diskusia

    anonymous16.06.2010 - 11:59 Trvalý odkaz

    blábláblá : tak toto už ?o je??? :DDD

    anonymous18.09.2010 - 12:32 Trvalý odkaz

    Dumbo: celý Atlis je smiešny...

    anonymous06.12.2010 - 23:26 Trvalý odkaz

    juro: PREDAM hodinky samsung s telefonom....330 e......0915 792 815-NITRA