Samsung S5150 Diva folder

  • Martin Hombauer 02.12.2009 - 13:45

    :-): pekný telefonik pre zeny :DD

  • anonymous02.12.2009 - 16:31 Trvalý odkaz

    Ashlee: hm je krasny :) som rada,ze vyrobcovia nezabuduju ani na nenarocnych uzivatelov,ved vacsina ludi v mojom okoli slovo smartfon ani nepocula :D.
    Len som dost zvedava na cenu...

    anonymous02.12.2009 - 16:58 Trvalý odkaz

    flash: ale ten fotoaparat ma umiestneny zle , velmi slabu baterku a nepisu ake ma rozlisenie sekundarny displej

    anonymous02.12.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    ja: ten "sekundarny displej" bude asi sluzit len ako hodinky

    anonymous02.12.2009 - 19:25 Trvalý odkaz

    Valaroma: Klb pripomina viacere SE (napr. starsie Z610i a Z750i), najma vsak Motorolu U9, sposob otvarania telefonu opat napr. Moto U9 a SE W980i, W508 ci T707. Dizajn je len dalsou variacou na nokiacke prismy, sonyericsonacke Z555i ci Jalou (geometricke vzory, leskly povrch). Podla mojho nazoru celkovo na tom fone nie je nic prilis originalne.

    anonymous02.12.2009 - 20:35 Trvalý odkaz

    flash: Valarom celkom mas pravdu .

    anonymous03.12.2009 - 11:52 Trvalý odkaz

    riki: nic prilis originalne, super, hlavne, ze ostatne su originalne.. dobre vieme vsetci ako dopadaju pokusy o originalne telefony z dielne SE a Nokie, su to take odpady, ze sa clovek musi hanbit ich vytiahnut, za Samsung sa clovek nikdy hanbit nemusel..

    anonymous05.12.2009 - 11:38 Trvalý odkaz

    Norty: ze za samsung sa nikto hanbit nemusi ???? mozno nie ked ma OMNIU 2 alebo JET...ale tie ostatne su shity co nic nevedia a ak nieco vedia tak to nefunguje poriadne ...jedine ktore staly za rec boli G800 a G810 a nie tie dotykove sracky co robia teraz...kazdy rovnaky len iny kryt a aj ten je len minimalne zmeneny...a co sa tyka tohto konretne tak je to grc....otrasny dizajn, blby nepodarok co nema sancu....

    anonymous06.12.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    riki: Jasne ze sa nik nemusi hanbit. Spytaj sa nejakeho cloveka co taky mobil vlastnil. Pindat bude len taky blb jak ty co ho serie ze niekto robi lepsie a kreativnejsie fony ako jeho oblubenec. Aj ten najlacnejsi samsung byva velmi kvalitnej konstrukcie, s cim sa nepozu pochvalit ani drahsie Nokie a SE. Isto, najdu sa aj vynimky, ale nie je nahoda, ze Samsungy su naumenej kazive telefony.. Grc si sam a to ake smejdy robi podla teba Samsung jasne dokazuje ich predajnost, cislo jedna v raste. Takze bud mas v hlave nasrate, alebo ta len stve uspech samsungu.

    anonymous07.12.2009 - 17:55 Trvalý odkaz

    Norty: nevravim ze samsung nerobi dobre fony ale ani nahodou to nie je tak ze vsetky su ppci ani SE neehovorim ze vsetky robia skvele....a ze nemusi hanbit sestra ma samsung a sice starsi ale absolutne aj ta konstrukcia je uboha...tiez spoluziacky co maju tie extra image shit dotykace tak tie telefony maju otrasne prostredie takmer neupravitelne a nelogicky rozmiestnene napr. Bluettoh v aplikaciach a nie v nastaveniach. a citam uz asi 6 rokov vsetky recenzie tak v hlave nasrate nemam pre tvoju informaciu a k tym oblubencom ty robis cooo ???? to isteee....neznesies ze utocim na samsung ??? aky bol samsung pred erou dotykacov ??? shit nemal poriadny telefon ale od kedy chrli 500 mobilov za mesiac uplne rovnake len biedne pozmenene kryty tak sa mu dari....mozno aj vdaka krize alebo tomu ze SE neroby lacne shit dotykace....

    anonymous08.12.2009 - 09:11 Trvalý odkaz

    riki: Preco sa chvalis ze 6 rokov citas vsetky recenzie ked tvoje znalosti si preukazal, su nulove. 6 rokov citas asi recenzie na slovenskych portaloch. Sorry ale ja som trochu dalej a dokonca nemam problem z anglickym ani nemeckym jazykom a tak si citam recenzie aj na zahranicnych serveroch a dokonca moj brat robi aj s mobilnymi telefonmi a je len malo takych co som este nedrzal.

    Pre mna stratila diskusia s tebou zmysel ked si napisal, ze Samsung pred erou dotykacou nerobil ziadne poriadne mobily. To len vypoveda o tvojej neschopnosti, obmedzenosti alebo sa len chvalis ako co citas ale pravda je uplne ina.

    S tym SE si ma az rozosmial, SE bol vzdy shitne spracovany mobil pre nastrocnych. Jeho podiel na trhu nikdy nepresiahol 10% a krachuje. Dokonca ich top telefony maju shit spracovanie a to je bohuzial fakt.

    To co si napisal o tom BT beriem ako vtip alebo tvoju absolutnu neznalost, kedze pri dotykacoch od Samsungu si BT ikonu mozes dat aj na plochu.. Pokial povazujes za moznost upravit si prostredie to, Ze u SE si tam das temu a vse mas rovnake len v inej farbe tak si uplny traged. A pokial nevies tak aj s OS ma Samsung telefony vo svojom portfoliu a dokonca aj vzdy mal. Viac ako SE.

    anonymous08.12.2009 - 12:25 Trvalý odkaz

    Norty: Vazne ??? ty vies do konca aj po anglicky ???, no predstav si..... ja viem tiez po anglicky...a nerobi mi problem ani rustina ci nemcinaa....ale v jednom mas pravdu dnes uz SE nie je to co bol kedysi ide dole vodou a niektore co mali byt ze high end ako C905 sa dost zacali kazit a pod. ale niekedy to tak nebolo ... taka K750, W810, W800, P990 .... svojho casu boli skvele....a se nebol vzdy na tom najhorsie. jasne BT na plochu lenze ja som hovoril o tych nedotykovych....a uprava prostredia je u SE dost sirsia ako si opisal..zmena ikoniek menu a nie len flash a kompletna zmena ssystemovej grafiky....no aj tak povedz mi ako sa u samsungu prisposobuje prostredie a teraz nemyslim na widgety ??? Jasne s OS mal symbian...akurat teraz uz ma aj WM, android a chysta ten vlastni na linuxe ....bada ci ako sa volaa no vtedy ked mal Smasung Symbian tak aj Secko malo symbian tak cooo ??? ako viac ??? preto ze ma 4 omnie ???

    anonymous08.12.2009 - 13:47 Trvalý odkaz

    riki: Tak WM mal vzdy, len o nich nevies asi. A druha vec je ze k nam sa moc Samsungy nevozili, len tie lacnejsie. Rada Samsungov s OS mala oznacenie i, tak si kludne pokukal na nete. Ja neviem, ja som dospely jedinec a mne osobne nezalezi na tom ci si mozem zmenit ikonky lebo uprimne nechapem naco by som to robil. Druha vec je, ze kazdy si ma kupit taky mobil aky mu vyhovuje a ked si niekto kupi taky ci onaky a pak sa stazuje, ze mu tam nejde robit to ci ono, tak mi to pride divne, ze sa nezaujimal o to aky mobil kupuje. A ver mi, ze nie zdaleka kazdy si chce telefon prisposobovat, takych neni ani 10% rovnako ako neni ani 10% ludi pouzivajucich mobil s OS. Ja napriklad posledne 2 telefony mam, ale aj tak mam pocit, ze nevyuzivam ich moznosti zdaleka na sto pro a uplne by mi stacil napr. Samsung Jet. Netvrdim, ze SE nemal podarene mobily niektore, dokonca svojho casu naj fotomobily, ale otazka je preco Samsung rastol a SE padalo (ajked ako hovorim, tazko hovorit o pade lebo sa uz roky pohybuju medzi7-8% podielom na trhu). A mozes mi verit, ze co sa konstrukcie tyka a nekazivosti, tak prave Samsung robi najlepsie telefony(teda okrem exkluzivnych znaciek, ktore sa primarne nevenuju mobilom). Netvrdim, ze sa tam nenajdu aj vynimky a nie kazdy telefon sa im vzdy podaril (su to najma zaciatky slim serie). V zasade som nikdy nedrukoval znacke, ale po dlhorocnych skusenostiach mna aj par ludi z okolia som si oblubil telefony Samsung. Ja netvrdim, ze kazdemu musia vyhovovat, ale fakt je ten, ze maju telefony pre kazdeho (ako jeden z mala velkych vyrobcov aj celu radu na dve simky). Ale ako hovorim, viem ze kazdy vyrobca ma aj vyborne telefony, ale som alergicky ked vidim nejaky drahy foun so smejdovou konstrukciou. Preslo mi fakt rukami velmi vela telefonou, ajked len zbezne, ale obcas som bol az zarazeny ako zle spracovane boli niektore top mobily niektorych vyrobcov.

    anonymous08.12.2009 - 17:45 Trvalý odkaz

    Norty: Nooo mozno sme sa aj zhodly.Lenze ja zase velmi dobre skusenosti zo SE mam uz v poradi asi piaty..ostatne som predal ale boli 100% funkcne a ani raz som s nimi nebol v serivse jedine na co som vyuzil zaruku boli sluchatka. Aj SE ma dobre konstrukcie aj ked X1 bola sklamanim to praskanie krytov pri takej cene...ale ostatne su viac menej okej...ako si povedal SE su skor pre nast rocnych a ty sa o telefon velmi nestaraju tak potom to nieje chyba konstukcie ked sa stazuju ale ich. SE je sice moja oblubena znacka ale proti ostatnym nic nemam...len mi nevyhovuju a nepaci sa mi vzhlad to je pravdaze u kazdeho ine. Ale..... Samsung i8910, INNOV 8, G800, G810, Jet, Omnia .... fajn skvele telefony s dobrou cenou konstrukciou a vykonom....ale tie ostatne velmi nemusim ako Star a podobne ale stale lepsie ako LG. Ja zase rad menim ikonky a vzhlad telefonu lebo sa chcem odlisovat a to dost... neviem ako sa v samsungu menia temy a tak lebo to velmi nie je v recenziach alenebavilo by ma dva roky pozerat na rovnake menu ako ma dalsich x ludi ktory maju ten telefon. A SE krachuje hlavne preto lebo nevie vyhoviet davu....nebol iPhone...tak dotykovky sa velmi nerobili max. pre WM alebo Symbian UIQ a pod . OS ale inak nie...no po iPhone zacali znacky chrlit jeden za ddruhym a mlady chcu byt cool chcu mat skvely image dotykovy fon za lacni peniaz aj ked po funkcnej stranke nic moc a nic novee...jedn o co ma vytaca je ked niekto napise ze SE nije inovativny... a ostatny vyrobcovia su ??? nepoviem Samsung s projektorom, nove prostredie a tak OK. ale inak ??? nove funkcie a moznosti ?? tiez je to stale to iste s malimi zmenami. Ale tie niekdajsie samsungy neboli bohvieco...neboli najhorsie ale ani najlepsie v porovnani s niekdajsimi K750 a pod. no teraz sa to uz da skor porovnavat ale SE zaspal dobu. A to ku kazivosti tak moze byt nestretol som sa velmi s kazivostou samsungov pri NORMALNOM pouzivani.A teraz k tomu fonu o ktorom tu je diskusia .... budem kritik ako vacsina co sa tvari mudro :Displej fajn,Fotak slabe video :D aj ked ho takmer vsetci pozeraju len na mobile. Slabe data. a ten dizaj ako vobec sa mi nepaci :D ale je mi to jedno ten telefon nechcem a ani nekupujem. Vecsina nevyuzije ani len GPRS, video natoci raz za mesiac a telefon pouzije akurat tak na volanie a sms samozrejme ked je na to urceny a ostatne veci su len aby sa mohli chvalit aj ked to nevyuziju. Ja mam momentalne G502ku za skvelu cenu skvely fon...no zislo by sa nieco s Androidom alebo WM...planujem X10 alebo X2 mozno OMNIA alebo i8910 a viem o telefonoch co sa u nas nepredavaju ale to je zly priklad... aj SE ma v japonsku riadne pecky ale je to jedno lebo niesu u nas. Take tie BRAVIA fony a pod.

    anonymous09.12.2009 - 10:17 Trvalý odkaz

    riki: Samsung mal vzdy dobre founy a aj tvoj udavany SE K750 je velmi podobny vybavou s Samsungom D500 a ten je este o cca polrok starsi. Problem je, ze ludia dlho Samsung vnimali ako vyrobcu ladniciek atd. Starsi ludia su taky aj dnes a vidim to ked si niekto kupuje digitalny fotak a ja mu poradim Panasonic. Hned sa ma pytaju Panasonic, vsak to neni ziadna znacka. No ale pravda je taka, ze v kompaktnych je a veci sa menia a vyvijaju.

    Svojho casu, ked mal otec vela problemov s mobilmi, vyhradne Nokie mal na firmu, ale stale mal nejake problemy (na jednom mu prestal displej fungovat, druhemu zblbla baterka a vybila sa za den, treti akoby mrzol), az som mu raz podaroval Samsung P300 a v splnej spokojnosti ho pouziva dodnes. Dolezite pre neho je aby mu co najdlhsie vydrzala bateria a tento mobil mu vydrzi 12 dni a to vola velmi casto. Dovod je, ze ma druhu bateriu zabudovanu v elegantnom kozenom puzdre, ktore bolo dadane s mobilom a aj dalsou vybavou.

    To su tie detaily naviac co robil Samsung kym sa nedostal hore, drobnosti. Ja som kedysi dostal SE T100, chcel som si kupit druhu bateriu a sluchadla, Cena 3000. Nakoniec som ho predal a kupil si Samsung, ktory mal v baleni aj druhu bateriu aj sluchadla. A to su tie drobnosti, ktore svojho casu robili a vdaka tomu sli hore, robili male veci naviac. Plus ja mam rad aj ich design, teda nie vsetky, ale v zasade sa odlisuju od klasickych mobilov. Ale to samozrejme nemusi vyhovovat kazdemu.

    Inak ak clovek rad si nemi mobil k obrazu svojmu tak odporucam mobil s OS, ja mam s WM a program Spb mobile shell, celkom dobre veci sa s nim daju robit.

    Viem, ze telefon z recenzie neni spicka, ale ja sa snazim divat na vec realne, kolko percent ludi potrebuje nadupany foun? A kolko percent zien potrebuje nadupany foun? Vacsina zien potrebuje, aby bol mobil pekny, aby ju niekto pochvalil a inak viacmenej len vola alebo smskuje. A s muzmi to je podobne, len zas maju ine priority.Preto aj ludi co naozaj vyuzivaju OS v mobile je malo a sam sa musim priznat, ze ajked v mobile mam WM, tak by mi kludne na tie moje veci stacil JET, ktory s mailami a narychlo netom nema problem, rovnako word subormi atd. Ostatne vyhody OS vyuzivam velmi malo, priam sporadicky.

    Netrvdim, ze ostatni vyrobcovia nemaju kopu dobrych founov, ale jak mi tak nejeden siel rukami tak som bol casto sklamany spracovanim spickovych strojov svojho casu. Nokia N95, SE Xperia, K800, mnohe vysuvacky od Nokie alebo Vecka. Vsetky nazvy si samozrejme nepamatam, ale casto som zasol, ze za tie peniaze ten telefon este aj vrzga, nedolieha, alebo je z podivneho plastu.

    Inak ked som bol na OH v Turine tak tam mal Samsung velky stanok a clovek by neveril v com vsetkom boli priekopnici v mobilnej technologii. To naozaj nie je firma co skopiruje ked niekomu nieco vyjde, ale aj sama inovuje. A LG je vlastne lacnejsia a menej kvalitna kopia Samsungu, ale na druhej strane maju aj oni nejeden vyborny foun a isto sa aj stalo, ze aj ich niekto skopiroval, trebars aj Samsung. Taky je trh.

    anonymous09.12.2009 - 10:25 Trvalý odkaz

    riki : Este dodam, ze moj druhy mobil bol Samsung SHG-600 a v tej dobe mal veci ake nemalo moc founov, plus v malom a stihlom baleni. Vsetci ludia kukali, ze jak je mozne, ze je taky maly, lebo v tom case u nas ficali Ericssony za korunu. Tento som dostal z Talianska. To len k tomu, ze Samsung robil vzdy dobre founy, len chvilku trvalo kym sa presadili.

    anonymous09.12.2009 - 17:04 Trvalý odkaz

    Norty: JJ mas pravdu v podstate s tebou suhlasim...no ja som narocni uzivatel ktory vyuziva vsetky funkcie. SPb shell je dobra vec to hej aj pekne vymyslene. Vravel som ze samssung ak chcel tak spravill fon len niekedy boli dost take co mne sa nepacilo ze vyzerali skoro rovnako tie vysuvacki samozrejme tam boli rozdiely ale nie nejake extremne viem ze je tazke stale vymyslat lepsi a originalnejsi dizajn pri takom pocte telefonov no nezaskodil by nejak napad. Jet a pod OMNIA maju original dizajn aj funkcie to musim uznat ale ostatne mi velmi nevyhovuju a mozno je moj nazor taky ze ja velmi nepozeram na cenu ale skor na vybavu. Xperia X1 je v pohode bral by som ju ale nevysla im absolutne, neskory prichod, praskajuce kryty a celkovo nedoladenost no myslim ze na tom ma podiel ciastocne aj HTC ktore sa na nej podielalo mozno preto uz na X2 nepracovalo. A je to fakt ze malo kto vyuziva vsetky veci asi 90% ludi z mojho okolia nevyuzije takmer nic okrem fotaku,prehravaca a telefonovania a sms....co uz krutaa dobaa :D a pllatie peniaze za funkcie ktore im netreba len aby boli in.

    anonymous24.02.2010 - 22:03 Trvalý odkaz

    Lucia: Prosim Vas a neviete niekto cenu?