Samsung S3350 (Samsung Chat 335)

  • Martin Hombauer 10.02.2011 - 01:10

    mark: po precitani parametrov som sa pozastavil preco je povazovany len za low end. Podla coho presne sa urcuje ci je low, mid alebo high end??
    Ja osobne by som ho zaradil medzi mid-endove telefony (wifi, qwerty, 2Mpx fotak, jack...). Dokonca ma aj opticky trackpad. Tento telefon jednoznacne nemoze byt povazovany za low-end.
    ***Podnadpis upraveny na low-mid-end. - redakcia***

  • anonymous10.02.2011 - 02:40 Trvalý odkaz

    hhopersss: ja by som tam ten low end kludne ponechal .. telefon je "hlúpy" navyše mi unikol zmysel resp. určenie prístroja - slabý fotoaparat , absencia použitelných dát / okrem wi-fi / a navyše 1000mAh baterka , obmedzený počet kontaktov, sms ... smiešne... cena možno jediný parameter + ktorý telefon má .. avšak kto je taký bohatný aby kupoval niečo tak málo funkčné ...

    anonymous10.02.2011 - 08:24 Trvalý odkaz

    maco: low-mid-high-end to asi bude!!!!

    anonymous10.02.2011 - 10:05 Trvalý odkaz

    riki: Treba zabit vyrobcu, ze sa snazi priniest medzi najlacnejsie telefony mobil s wifi a HW klavesnicou, 1000 bateria na taky mobil uplne staci, ale prirodzene nikto by sa neurazil za vacsiu kapacitu. Ked mobil nie je pre mna, netreba ho odsudzovat, mozno si nejakych stastnych uzivatelov najde.

    anonymous10.02.2011 - 12:04 Trvalý odkaz

    erka: tento produkt som ešte nevidela, jeho vonkajšok je veľmi krásny a myslím si, že má vynikajúce funkcie a vlastnosti....super

    anonymous10.02.2011 - 14:43 Trvalý odkaz

    hhopersss: t-mobile ho má v ponuke ze jedno Ojro a čo je v ponuke za jedno Ojro bude mať postupne kažý a bude to hit .. . najveščou mierou sa podielajú operátori o úspešnosti značky a konkrétneho modelu na trhu .. viď Nokia 6300, 6303 ... SE D750i, k750i, k800 ....

    anonymous10.02.2011 - 17:55 Trvalý odkaz

    marek: keby takyto fon spravia s otvorenym operacnym a trosku lepsie vlastnosti tak ako cista parada

    anonymous10.02.2011 - 19:45 Trvalý odkaz

    RVM: Ta lista s kontaktmi... chvilu som si myslel ze nejaka nova symbianova Nokia :)

    anonymous12.02.2011 - 15:20 Trvalý odkaz

    ....: je geniáááálny.... ako mne by úplne stacil ....

    anonymous12.02.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    Michal: Vyzerá celkom fajn, ale telefóny bez OS Android, symbian, pripadne windows pre mna nemaju cenu. Ja potrebujem synchronizovat medzi telefonmi kontakty a ulohy v kalendari a ak ma telefon svojsky operacny system, tak to nepojde. Inak za tu cenu vydareny kusok, len skoda toho OS.

    anonymous13.02.2011 - 01:31 Trvalý odkaz

    Kaline: da sa s nim volat? da... da sa s nim pisat? da... Daju sa nim fotit momentky? daju... da sa nim pocuvat hudba a nepotrebujem k tomu specialne sluchatka? da... JE TO DOBRY MOBIL!! ak chce niekto viac, ta nech sa kukne po inych alebi si k nemu dokupi mp4 - ku, fotoaparat a laptop... cenovo to vyjde tak isto ako keby si priplatil na drahsi kus...

    anonymous16.02.2011 - 16:57 Trvalý odkaz

    Adam: Tento telefón som si zobral z t-mobilu za 9 eur na paušál podľa seba 3. Prvé čo ma sklamalo po otvorení krabice bola neprítomnosť pamäťovej karty a dátového kábla.
    Klávesnica je veľmi pekne spracovaná ale treba zvyknúť na písanie. Výrobcovi sa podaril nápad ovládania pomocou trackpadu. Veľmi si to pochvaľujem. Menu je pekne graficky spracované a najdôležitejšie veci sú hneď po ruke. Fotoaparát fotí celkom pekne. Osobne by som však zvolil aspoň 3,2 mbpx variantu. Pri fotení mi najviac chýba LED blesk. Prítomnosť 3,5 mm jacku ma potešila, avšak slúchadlá nefungujú hneď na prvý krát. Občas je potrebné jack vytiahnuť a zasa vložiť. Ale ináč som spokojný.... na bežné používanie ako je písanie sms, telefonovanie a prehliadania internetu úplne vystačuje.

    anonymous25.02.2011 - 11:49 Trvalý odkaz

    ja: má to slot pre pamatovku?

    anonymous06.03.2011 - 18:22 Trvalý odkaz

    Adam: Ano ma to slot pre pamäťovku

    anonymous13.03.2011 - 20:16 Trvalý odkaz

    patrik: Prosim Vas kto ma tento telefon tak nek mi napise na e-mail patrik.rabina@centrum.sk diskretne.! Vlastnosti ci ste snim spokojni nevrzka a take dakujem.

    anonymous27.03.2011 - 01:03 Trvalý odkaz

    Kamil: Ja som tento telefon vcera kupil otcovi (sam si ho vybral) a musim povedat ze si ho pochvaloval. Je jednoduchy na ovladanie a moj otec ktory ma skoro 50 rokov sa s nim naucil rychlo robit. Je to jeho prvy (smart)phone a jemu to uplne staci. Na volanie, pisanie a sem tam nejaky ten internet mu bohate staci a navys je lahky. Ja by som povedal ze tento mobil je urceny pre laikov a nie je power userov ktory od telefonu ocakava maximum.

    anonymous28.03.2011 - 22:06 Trvalý odkaz

    Boris: ľudia tipujem ,že 3/4 z vás čo ho tu kritizujete ho nemáte.. ja som sním nadmieru spokojný.. Mám 16 rokov čiže využívam všetko... ako bonus za 9€ z t mobilu k babkinému paušalu si myslím ,že užasná voľba...

    anonymous02.04.2011 - 21:47 Trvalý odkaz

    Durinko: tento alebo radcej c3? leno sestra ma c3 uz asi 2 mesiace a doteraz sa jej nepodarilo pripojit na wi-fi, tak teraz neviem ze ktory si mam zobrat z t-mobile-u... a mimochodom, kedy bude cca recenzia tohto telefonu???

    anonymous15.04.2011 - 15:30 Trvalý odkaz

    mato: zdravim,vcera mi prisiel tento telefon a mam s nim problem pripojit sa na wi-fi .. nech tam stlacim cokolvek(zapnut wi-fi,WPS PBC,hladat skryte siete) telefon sa restartuje ...mate niekto podobny problem??

    anonymous22.04.2011 - 01:11 Trvalý odkaz

    ivana: to sa zdá iba mne alebo ten mobil vážne nemá budík?

    anonymous24.04.2011 - 14:37 Trvalý odkaz

    miso: ja mam ten telefon... a vsetko co ste tu pisali je skreslene... problem s wifi je len v tedy ked mas slabu baterku okamzite sa ti restartne.. budik to ma tiez na sposob pripomienky.. vsetko funguje jako.. maa... len je problem s aplikaciami a temami na tento telefon

    anonymous24.04.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    ivan: moye mi niekto poradit ,da sa pripojit cez tento tel.na gps modul a malo by to aj fungovat.

    anonymous24.04.2011 - 18:38 Trvalý odkaz

    adam: telefon ma budik. wifi pripojenie je problemove len vtedy ak je slaba bateria. nevie sa prihlasit este pri urcitych kodovaniach wifi. inac funguje uplne normalne. gps modul funguje uplne v pohode akurat ho musite nastavit podla operatora. najjednoduchsie je si zavolat na sluzby zakaznikom a oni vam poradia ako na to... mne poslali sms s nastaveniami ... a vsetko funguje ako ma

    anonymous04.05.2011 - 12:52 Trvalý odkaz

    kopo: Caute, uz sa doriesil problem s WiFi?
    Sila baterky je ok... ale nedokaze sa pripojit na wifi... vsetky ostatne telefony sa chytili len toto ee. ma niekto napad? dik moc!

    anonymous08.05.2011 - 15:22 Trvalý odkaz

    mato: a aj ti naslo nejake siete? lebo ja som mal tiez problem s wifi len ako som uz pisal vyssie mne sa vobec nenacitalo nic len sa restartoval vzdy .. dal som ho do servisu a teraz cakam co s nim zrobia

    anonymous22.05.2011 - 20:22 Trvalý odkaz

    lukas: Zdravim Vás ...mám taký problem ze neviem najst v tomto telefone iba ja alebo neviem.Proste kolko minut mam prevolanych z pausalu,počítadlo hovorov . Dakujem za odpoved. Ale inak je to super fónik :)

    anonymous26.05.2011 - 16:12 Trvalý odkaz

    juraj: zdravim, telefon mam par dni a nemam mu velmi co vytknut az na divny problem s wifi. co ma trapi je to, ze ajked som pripojeny na domacu siet a vsetko mam v mobile nastavene na domacu wifi tak mi internet vobec nefunguje cez operu mini ani cez tie vstavane aplikacie (facebook, emailovy klient,..) ani cez ziadny doinstalovany prehliadac, funguje len cez ten zakladny prehliadac a aplikaciu Google Maps ale aj to velmi pomaly. na skolskej wifi vsak islo vsetko bez problemov. zatial som doma s wifi ziaden problem nemal. budem vdacny za kazdu radu, geasmail@centrum.sk

    anonymous30.05.2011 - 20:36 Trvalý odkaz

    Roman: Caute Kupil som si tento telefon pred 4 dnami ked mi ho kurier doniesol neslo wifi robilo ten problem s restartom fonu. Zasiel som do najblisieho T centra kedze som ho kupoval cez telefon mohol som ho do 7 dni vratit bez odstupu od zmluvy . Na predajni my ho vimenili za taky ktori nema problem zapnut wifi . Takze kto ma problem s wifi restartom tak nech ho da reklamovat oni to opravia popripade vimenia Fon

    anonymous07.06.2011 - 09:53 Trvalý odkaz

    Adulinka: Ahojte, chcem prejsť od dotykovky s tomuto telefónu ale rozhodujem sa aj medzi Nokiou C3. Tí čo tento telefón máte, ste s ním spokojní alebo by ste už radšej volili nejaký iný? Ako ste riešeli problém s wi-fi. Bolo treba niečo doinštalovať?

    anonymous13.06.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    Dano: Kedy sa chystá recenzia na tento telefón?

    anonymous19.06.2011 - 22:06 Trvalý odkaz

    Bmx pseno: ja som si ho kupil a nie som moc spokojny . ako fon je v poho ale wifi mi nejde aj dost blbne mobil :( : ( :(
    poradte ako mam spojazdniť wifi

    anonymous20.06.2011 - 13:14 Trvalý odkaz

    Táňa: Caute,planujem si tento mobil zobrat k pausalu u t-mobilu, bohuzial neviem ci este stale plati ze su tie mobily blokovane na ine siete. vela sa totiz zdrziavam v CR. Dík za odpovede:)

    anonymous03.08.2011 - 21:44 Trvalý odkaz

    Otaznik: Ahojte, wifi mi ide, k sieti som sa pripojila bez problémov len neviem kde mám zadávať web. stránky a či je nejako spoplatnené aj propojenie cez wifi alebo len priamo na siete (príp. aké sú poplatky). Ďakujem

    anonymous24.09.2011 - 15:43 Trvalý odkaz

    kakatka: chcela by som poradit ktorý mob. tel. je lepsi kedže rozmyslam že si zoberem bud tento SAMSUNG S3350 alebo LG P350 Optimus Me. ak niekto mate jeden z týchto dvoch poradte :) dakujem

    anonymous27.09.2011 - 23:50 Trvalý odkaz

    Zuzana: Potrebovala by som poradit ako si mam zapnut wifi a it na net..stale mi dava ze si mam zadat ip adresu alebo nieco take.Ani mms mi neukazuje a nevuem preco.Poradi mi niekto?

    anonymous03.10.2011 - 19:35 Trvalý odkaz

    michalturna: prosim vas poradite my ..... zahesloval som si sukromie a neviem prist na heslo a teraz sa nemozem dostat do mojich suborov ani pocuvat hudbu !! dalo by sa to niako spravit

    anonymous04.10.2011 - 10:42 Trvalý odkaz

    marcela: ahojte ja ten mobil mám .. a som s ním spokojná ... až na to že si treba dokupiť pamätovu kartu ... inak je to velmi dobrý mobil ... odporučam :)

    anonymous30.10.2011 - 12:47 Trvalý odkaz

    romo : nikdy si nekupujte tento mobil ! mam 2 mobily, na jednom mi ide wifi aj ked pomaly nie je vobec signal a s tymto mobilom stojim pod wifi a nepripoji ma ani keby co bolo. Uz mi v nom aj menili softver a stale nejde. Wifi mi ide IBA v tom obchode, v ktorom som ho kupoval. Velmi zvlastne. Kvalita fotoaparatu nulova ... Avsak asi toho ocakavam vela od mobilu za 100 € a hlavne znacky "kvalitnej" Samsung.. A vobec cela znacka Samsung je uplne onicom. :-) Nech ziju Sony Ericssony :-))))

    anonymous31.10.2011 - 17:58 Trvalý odkaz

    zdenka: Chcem sa opytat, ci sa da do mobilu doinstalovat icq, meebo alebo podobna aplikacia

    anonymous17.11.2011 - 08:51 Trvalý odkaz

    mairo: ...telefon je celkom v pohode na bezne pouzivanie, dlha vydrz baterie, wifi. Internetovy prehliadoce v mobile je ubehy ma problem s nacitanim vacsich stranok, ale po doinstalovani opery 6 pre mobilne telefony ide wifi rychlo a nema problem nacitat aj vacsie stranky, daju sa doinstaloovat vsetky aplikacie .jar .jad ako napriklad skype, ebuddy, google maps, gmail a spominana opera. Telefon je urceny skor pre mladych ludi ale jednu vec mu musim vytknut ma problem nacitat vacsie orazky a fotky vacsej velkosti alebo rozlisenia typu .jpeg aj ked by ich podla prirucky mal nacitavat. Zaujimave je ze fotky do cca 300 kb otvori v pohode. Inak zatial s telefonom spokojnost na wifi sa pripaja rychlo a stabilne.

    anonymous17.12.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    lulu: Zdravicko, chcem sa opytat, ze ci vam funguju na tomto telefone videa. Absolutne netusim aky format ma mat to video co donho davam z PC. Nic mi nechce spustat ani mp4 ani 3gp. Uz som z toho zufala, vobec neviem!

    anonymous05.01.2012 - 18:21 Trvalý odkaz

    Paťuška: Ahojte, ja mám problém s prístupom na internet. Súčasťou môjho paušálu je aj neobmedzený internet, kt. mi však vôbec nefunguje. Neviete mi poradiť či mám niekde niečo po prepínať alebo je chyba v operátorovi?? Ďakujem.