Samsung Preston (Samsung S5600)

  • Martin Hombauer 07.07.2009 - 02:37

    Ja mam mobil uz 3 roky a zatial je to okay

  • Ellis Bexy04.05.2012 - 17:09 Trvalý odkaz

    Ja mam tento telefon uz 3 roky a zatial je to okay

    faint14.06.2012 - 17:34 Trvalý odkaz

    Hey mam problem ked v do neho dam pametovu kartu tak sa kazdych 20 sekund restartuje dost mi to lezie na nervy ale ked tam pametovka neni ta ide normalne co s tym moze byt ?!

    anonymous06.06.2009 - 00:23 Trvalý odkaz

    jou: no tak bol som si vziat tento phone a po par hodinkach co som ho studoval ma trocha sklamal...hlavne ze sa v recenzii pise ze ma autofocus, ale to je blbost...najma toto ma vytocilo, lebo prave tato funkcia je pre mna dolezita, napr. pri foteni dokumentov a pod...inak je to v podstate telefon celkom sikovny, ale na druhej strane nenadchne...a ten fotak je velka bieda...naozaj...necakal som zasa nieco extra...ale aspon ten autofocus...v porovnani s lg cookie je zhruba na tej istej urovni, akurat je o dost drahsi...druhy krat by som si vybral asi ten lg...ale co uz...

    anonymous09.06.2009 - 12:19 Trvalý odkaz

    lafo: Jou pises ze prave autofocus je pre teba dolezite a potom napises, ze radsej by si si zobral uz Cookie, co nema taktiez autofocus, dokonca ani blesk.Takze s tym fotakom neviem ako si to myslel. Kazdopadne od vcera ho mam uz aj ja a som s nim spokojny, ma to pekny siroky displej a zatial som s nim nemal problemy, som vo faze zvykania si. Akurat ten kabel na sluchatka je trochu dlhy:)

    anonymous10.06.2009 - 19:45 Trvalý odkaz

    Peterenko: Zdravim. Chcel by som si zobrat z Orange S 5600, tak keby bol niekto taky dobra co ho uz ma a mohol by mi troska popisa? nento mobil. Hlavne co sa obrazovky týka. Ako vykresluje a ci ma ozaj 16 mil. farieb ako uvadzajú WWW stránky. V orange mu pisu 262 tis. farieb. Fotak nepotrebujem mam digital, ale na tej obrazovke mi záleží. Zobral by som aj LG KU990i ale je mi luto platit za jeho fotak. ?akujem. :)

    anonymous11.06.2009 - 13:58 Trvalý odkaz

    lafo: Tak ja ho mam a mozem len odporucit. Dispej sice neviem ci ma tolko ci tolko farieb, vykresluje velmi jemne, tak uz velky rozdiel nepostrehnes si myslim..mam ho par dni, ale velka spokojnost. Akurat skoda toho fotaka, je to bez autofocusu, ale taktiez som si nebral mobil kvoli fotaku, tak som to ozelel bez problemov. Paci sa mi telefonny zoznam,moznost inteligentneho odomykania klavesnice, prehliadac obrazkov. Celkovo je dobre spracovany co sa tyka materialov a pod.

    anonymous11.06.2009 - 22:51 Trvalý odkaz

    jou: len koli tej cene by som ho vzal...len ze aj samsung aj lg su zhruba na tej istej urovni...nemyslel som to tak, ze by som radsej vzal lg, kt. aj tak nema autofocus...iba v porovnani so samsungom...

    anonymous11.06.2009 - 23:34 Trvalý odkaz

    lafo: no mne pride Cookie ako detska plastova hracka, alebo mobil pre zeny, nic v zlom. Predsa len to spracovanie v Samsungu je o dost lepsie

    anonymous13.06.2009 - 10:13 Trvalý odkaz

    Peterenko: tak už je samsung doma. Na moje prekvapenie ma nestal 59E ale iba 19E.A to som bol v Leveli 2.Zdovodnit to nevedeli v Orange ale zrejme od vcera je nová akcia na MT. Z predajne som okamzite smeroval kupit pamätovú kartu 8G pretoze k MT sa nedodava. Telefon je oproti LG prepracovanejsi aj ked je taktiez z plastu, ale predsa si viac nechali na nom zaleza?. display je jeho silna stranka, vyborne vykresluje a nespomaluje cely MT.Preco uvadza orange ze obrazovka ma 262 tis. farieb a výrobca 16 mil. mi nevedeli absolutne vysvetlit. Rovnako to bolo aj s autofokusom. vyborne padne do ruky a jeho ovladanie je bez problemove.Velmi je zaujimave a putave rozhranie 3 pracovných plôch. Velmi som to ocenil, kedze si mozte natlacit tolko odkazov, že si ani mne tam vseky nemestia. 3,2 Mpix fotak uz pokulhava. Chyba mu ostrost a sítos? farieb, možno by som si dovolil poveda?, že moj stary SE W580 si s niektorými obrazkami poradil lepsie. Ale este ho treba poriadne vyskusat voku pri slniecku. Ten co nekupuje MT kôli fotaku, tak je to pre neho uplne postacujuce a mozno aj naviše :). V baleni je CD s uzitocným programom pre spravu medii a celeho MT co som hned aj vyuzil a vyuzivam. Dalej je to redukcia na 3,5 mm jack a poribalene sluchadla. Tie hned menim za sluchadla zo SE a neskor kokupin lepsie. Tie originalne su strasny ale strasny šmejd. No ved niekde sa ta cena prejavila. Tak isto je to aj s kvalitou kabla nabijacky. vstko je to tvrda a umela kabelaž. Jeho dalsim nedostatom je problem citat z obrazovky pri slnku (možno sa to polepsi ked dam dolu ochrannu nalepku), ale nieje to az take tragicke. Ked by som mal oznamkovat tak mu dam 2 pretože je to vyborný MT za to cenu za aku ho kupite.Ja som uplne spokojny.

    anonymous16.06.2009 - 02:15 Trvalý odkaz

    Mirka: Decká a ako to je so zvoneniami? Možno priradi? kontakty ku skupinám a tým aj zvláš? zvonenia?

    anonymous16.06.2009 - 02:18 Trvalý odkaz

    lafo: Samozrejme Mirka, dokonca ku kazdemu kontaktu si vies zvlast priradit melodiu vyzvanania, dokonca aj ton SMS.

    anonymous17.06.2009 - 13:14 Trvalý odkaz

    Peterenko: + dokonca si mozes pridat ku kontaktu aj druh vybracie :)

    anonymous28.06.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    Ruzo: Mohol by niekto napísa?, ?i Orange prerobil nejaké menu tak ako to zvykne. Videl som SE C702 a bol to otras. Všetky ikony v menu boli hnusne oranžové. A ako je to s prehrávaním videí? Pod?a recenzií má zvládnu? aj WMV. A ?o AVI a MPEG? Nie je problém s inštaláciou JAVA hier?

    anonymous03.07.2009 - 18:07 Trvalý odkaz

    Santino: Daju sa vkladat do tohoto telefonu nove java hry a predovsetkym nove temy?

    anonymous04.07.2009 - 01:49 Trvalý odkaz

    lafo: Tak k tomu som sa este nedostal, Java hry pravdepodobne ano, ale temy pochybujem, aj ked nevylucujem..tazko povedat

    anonymous07.07.2009 - 02:38 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    Diskusia premazana.

    anonymous07.07.2009 - 14:50 Trvalý odkaz

    ZacI: super telefon. skoda wifi a autofokusu. inak dobry telefon za este lepsiu cenu

    anonymous07.07.2009 - 18:30 Trvalý odkaz

    lafo: Suhlasim velmi som spokojny s tymto telefonom..skoda wifi a autofocusu to je pravda,ale ma to mnoho inych zaujimavych funkcii. Chcem sa spytat, ide vam Samsung PC Studio?Lebo mne ta vzdy vyhadzuje chyby.Mate s tym niekto skusenosti?

    anonymous07.07.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    mar?o: rišo.. nemáš ho na odskúšanie ešte... na predajni sme skúšali tento mt a napriklad na wap.orange.sk alebo wap.meteo.sk zobrazovalo obrázky len ?iernobielo... ?i to boli dva kusy so zlým sw alebo to naozaj tak je :/?.

    anonymous08.07.2009 - 01:07 Trvalý odkaz

    loldo: ta cena je naozaj zvlastna pre level 2.

    anonymous08.07.2009 - 12:23 Trvalý odkaz

    hellwet159: ako vypada to inteligentne odblokovanie? tak ako u iphonu ci nie? som nato zvedavy a v galerii som to nenasiel tak aspon ty co mate tento mobil povedzte ako to vypada lebo som nato zvedavy hh

    anonymous08.07.2009 - 13:09 Trvalý odkaz

    ZacI: Asi si necital recenziu."Ve?kou výhodou Samsungu Preston je inteligentné odomnkutie. Predstavte si, že v ruke držíte zamknutý mobil. Stla?íte stredné tla?idlo pre jemné rozsvietenie zablokovaného displeja. Potom po ?om nakreslíte S a dostanete sa do správ, alebo H, a spustí sa hudobný prehráva?. Spomínané písmená si vyberáte a k funkciám prira?ujete sami. Ak chcete len displej odomknú?, sta?í po ?om nakresli? nulu."

    anonymous10.07.2009 - 02:34 Trvalý odkaz

    Majko: konecne uz aj mne prisiel telefon, len mam hlavu v smutku z ich skveleho pc suitu, doteraz sa mi ho nepodarilo rozbehnut, stiahol som najnovsiu verziu, stale nic, vzdy pri pripojeni telefonu (kabel, bluetooth) vyhodi chybu... a program sa skonci... mate niekto podobne problemy, alebo riesenie?

    anonymous10.07.2009 - 13:23 Trvalý odkaz

    katti: ahojte, aj ja mam problem s pc studiom, vobec sa mi neda pripojit k pc stale ma vyhodi, a este bluetooth ja sa pripojim ale mna nemoze nikdo vyhladat, co mam nastavit aby mi mohli posielat subor cez bluetooth

    anonymous10.07.2009 - 18:23 Trvalý odkaz

    jorgino: mal som ten istý problém,zmenil som jazyk a už to ide.skúste ?eštinu alebo angli?tinu

    anonymous10.07.2009 - 23:11 Trvalý odkaz

    lafo: pri prenasani suborov cez bluetooth musis pretiahnut tu ikonku s menom do stredu, zadat kod, ten kod aj na druhom telefone a potom sa zacne prenos. Ked som sa sparoval s Nokiou tak som sa dokonca napichol na cely telefon a stiahol si co chcel:D...a pokial ide o sparovanie s PC postup je rovnaky, akurat ked si chces dat nieco z kompu do mobilu, tak to musis dat do zdielajucej zlozky, to znamena tam kde mas bluetooth tak tam musis mat jednu zlozku vytovrenu ako shared folder alebo nieco podobne..tam si to nakopirujes a potom si to z mobilu len stiahnes...vsetko je to o skusani,ale vsetko frci ako ma...ten PC studio neslo ani mne, vyskusam to este s tou zmenou jazyka, dufam ze to pojde uz potom

    anonymous11.07.2009 - 01:21 Trvalý odkaz

    lafo: zmenil som jazyk v PC studiu na cesky a fici to:)tam bola chyba...

    anonymous13.07.2009 - 11:48 Trvalý odkaz

    Miso: Ahojte všetci.Potrebujem poradi?.Neviem ?i si mám vzia? LG Cookie alebo Preston...Prosím vás poradte mi v telefone diky

    anonymous13.07.2009 - 14:20 Trvalý odkaz

    lafo: jednoducho si precitaj recenzie alebo aj na youtube si pozri co telefon dokaze co od telefonu cakas a rozhodni sa. Osobne som s vyberom Prestona velmi spokojny. A Cookie by som si urcite nebral, to by som skor pouvazoval nad tou novinkou LG GW520, vyzera to byt zaujimavy kusok.

    anonymous13.07.2009 - 15:35 Trvalý odkaz

    sasha: chcela by som sa opytat ci sa da nastavit viac budikov na S5600

    anonymous15.07.2009 - 09:15 Trvalý odkaz

    MiniDemo: Ani mne nejde to PC Studio od samsungu, ale nemajte obavy, da sa nastavit v telefone, ze pocitac ti to prijme ako velkokapacitne zariadenie a potom nepotrebujes ziadne PC Studio...
    Mam ho a celkom sa mi tento fonik pozdava.

    anonymous15.07.2009 - 11:26 Trvalý odkaz

    Miso: Diky lafo:)Uz som si mrkol...LG mi pripada tak trochu detsky a Samsung tak stylovo:-))Riesim problem ohladom kupy foniku ale chcem tam mat vyhradne dotykovy displej tak skumam co sada...Tak mi vysiel asi Samsung pozeral som aj Samsung Star a aj tento Preston tak sa musim uz rozhodnut...Diky

    anonymous15.07.2009 - 23:55 Trvalý odkaz

    sasha: mi nechce najst telefon v tom programe,,skusala som uz aj menit jazyk ale nic nepomaha..

    anonymous24.07.2009 - 01:14 Trvalý odkaz

    makino9: ahojte newem sa rozhodnut medzi tymto a jeho kolegom s5230...poradte prosim ...dakujem

    anonymous26.07.2009 - 13:49 Trvalý odkaz

    boba: rada by som vedela ako hlasno vyzvanaju melodie a ako hlasno hra hudba pri prehravani v prehravaci. a este by som chcela vediet ci sa tam daju vkladat aplikacie ako napr. slovniky atd.

    anonymous28.07.2009 - 16:20 Trvalý odkaz

    majko: neboj, vyzvana aj hra dost nahlas :), mna by skor zaujimalo ako NATRVALO odstranit widget orange world z obrazovky? ked ho pretiahnem do bocnej listy, tak pri najblizsom vypnuti/zapnuti je znova na obrazovke, prisiel na to uz niekto?

    anonymous28.07.2009 - 16:34 Trvalý odkaz

    soki: nevie niekto poradit kde si na tomto telefone vypnem clir?

    anonymous30.07.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    PATRES: PREDAM S5600 2TYZNE POUZIVANY CENA 130 EUR. NR TO BN PE

    anonymous30.07.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    sasha: nastavenia telefonu>>informacie o volajucom>>zobrazit

    ja by som sa chcela opytat ci viete ci to prehrava filmy a v akom programe by som to mohla upravit tak aby to slo :) dakujem

    anonymous30.07.2009 - 22:07 Trvalý odkaz

    slavka941: cawes..ja som s telefonom vcelku spokojna, len sa chcem opytat, jak sa do enho daju pridavat hry? neviete? odpiste plss na mail slavka941@gmail.com

    anonymous05.08.2009 - 12:55 Trvalý odkaz

    katus: som uplne mimo ako si mma nastvait to co sa tu pise to kreslenie na displaj ze napr. S a dostanem sa do sprav s tou nulov aneivme co prosim vas poradili by ste mi niekto bud tu alebo ci by ste mi nenapisali na e-mail..??katus12@zet.sk Dakujem

    anonymous05.08.2009 - 13:48 Trvalý odkaz

    marek: tak kolko ma tento samsmng teda farieb lebo

    anonymous05.08.2009 - 22:23 Trvalý odkaz

    sasha: nastavenia>>inteligentne odomknutie>>zap.
    a tam je spustanie aplikacii..a da sa to nastavit....ja osobne som to mala zapnute a potom som to vypla pretoze hocikedy sa mi vo vrecku stalo,ze sa mi 0 odomkol telefon a este aj cez widget zapol prehravac :) tak som si potom aj vypla prehravanie na dispeji :)

    anonymous10.08.2009 - 12:01 Trvalý odkaz

    willo3310: Co by ste si vybrali??samusn star ci preston?hm

    anonymous10.08.2009 - 18:35 Trvalý odkaz

    renewal: caute myslíte ze by mi isla na tom samsungu 1gb sd karta zo sony ericsonu?

    anonymous10.08.2009 - 19:36 Trvalý odkaz

    jorgi: sonyericsson nepodporuje sd karty,ale memory stick,karta so sonyericssonu ti nebude fungova? v samsungu