Samsung Monte Bar (Samsung C3200)

  • Martin Hombauer 26.08.2010 - 08:33

    Dumbo: Už ani tie low-endy nie sú to ?o kedysi..!

  • anonymous26.08.2010 - 15:34 Trvalý odkaz

    okozaoko?: dalsi zbytocny model od samsungu... kde je 3G, wifi, gps? Naco je dobry shitny 2MP fotak bez AF a dokonca LED blesku ?

    anonymous26.08.2010 - 15:40 Trvalý odkaz

    okozaoko?: este som zabudol dodat, ze to ma aj dost hnusny dizajn.

    anonymous26.08.2010 - 16:15 Trvalý odkaz

    defluo: vy sa niektori tvarite ako keby vsetko mali byt funkcne prepchate smartfony. naco v takomto telefone 3g,wifi a gps ??? to je vtip ? kto by telefon s takymto malym displejom vyuzival na navigaciu ? a na prehliadanie internetu to tiez nie je. a obcas nejaku stranku si clovek pozrie kludne aj cez edge. okozaoko, preto sa to vola lowend, lebo ma len zakladne funkcie a je urceny pre nenarocnych uzivatelov/deti.

    anonymous26.08.2010 - 17:14 Trvalý odkaz

    okozaoko?: ja som len parodoval vsetkych tych mudrlantov co citia potrebu vyjadrovat sa k lacnym mobilom aj ked nie su urcene pre nich, oznacit ich dizajn za hnusny a pod.

    anonymous26.08.2010 - 17:20 Trvalý odkaz

    defluo: Aha tak :) Trochu jasnejsie si mohol dat najavo, ze to myslis ironicky :D

    anonymous02.09.2010 - 23:38 Trvalý odkaz

    Juraj: Tak mi ho Amazon dnes vecer dodal. Zatial mozem povedat, ze za tu cenu som nadmierne spokojny. Ak mate otazky, pytajte sa.

    anonymous12.11.2010 - 15:27 Trvalý odkaz

    pell: mne sa paci, ma niekto skusenost? mam dost velkych telefonov kde musim dobkat prstom a vo vrecku mi puknu, chcem nieco co vydrzi, a je tam hudba a telefon - postaci?

    anonymous15.11.2010 - 11:57 Trvalý odkaz

    oh?ostrojka: ja mám so samsungom len pozitívne skúsenosti...takže môžem len odporú?a?...všelijaké fajn funkcie má a dizajn je taktiež super

    anonymous16.11.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    tibi: Juraj: aka je citatelnost displeja vonku na slnku? vydrz baterie? da sa nabijat cez USB pocitaca? je to standardny USB konektor?

    anonymous24.11.2010 - 22:18 Trvalý odkaz

    jurko2: tibi: tento mobil mi prisiel dnes takze ti zatial odpoviem len ze konektor to ma ako ostatne samsungy (nie mini/mikro usb), usb kabel nie je dodavany takze ci sa da nabijat cez usb som nezistil...slnko tak skoro asi nebude :D takze to neskor...hral som sa s nim dnes chvilu (posielanie veci cez BT, instalovanie a skusanie aplikacii, trosku surfovania po nete cez operu) a vydrz baterky zatial vyzera dobre, no uvidim ci pri troch dielikoch nezacni padat zavratnou rychlostou.

    anonymous29.11.2010 - 12:20 Trvalý odkaz

    alberta: ahojte,
    chcela by som sa spýta?, ako sa dá nainštalova? do mobilu nový naviga?ný systém...bolo by fajn, keby tá navigácia bola zadarmo...diky

    anonymous29.11.2010 - 23:55 Trvalý odkaz

    tibi: skusal niekto instalovat nejakeho icq klienta (napr, JIMM)? da sa priradit MP3 ako zvonenie SMS? Ma to notifikaciu zmeskaneho hovoru ci prijatej SMS (napr bliknutim)? Vie ukladat fotku priamo na kartu? CO by ste na nom pochvalili?

    anonymous31.12.2010 - 12:40 Trvalý odkaz

    jurko2: ton mp3 sa na spravu nastavit da(aj ked je mp3 na karte), upozornenia som nenasiel, ale da sa nastavit opakovane oznamenie o prijatej sms, fotky aj videa ukladat na kartu vie.

    anonymous31.12.2010 - 12:57 Trvalý odkaz

    jurko2: jimm som teraz odskusal a ide

    anonymous07.03.2011 - 01:42 Trvalý odkaz

    tibi: ma niekto problem s fotakom, obcas mi nechce fotit, cvakne, ale neuklada