Samsung M8910 Pixon12

  • Martin Hombauer 02.06.2009 - 10:24

    Cimo: Dalsia pecka od Samsungu:D

  • anonymous02.06.2009 - 16:33 Trvalý odkaz

    johny: Myslím ,že je to adekvátna odpove? na Staio.

    anonymous02.06.2009 - 16:51 Trvalý odkaz

    METALMER: ja si to nemyslim, ja to viem =D

    anonymous02.06.2009 - 17:22 Trvalý odkaz

    Bronxi: Az na to ze Satio ma otvoreny OS :D

    anonymous02.06.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    dfbh: Toto nahrava video v uplne inej dimenzii...

    anonymous02.06.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    mulo: preco si to myslis samsungy uz davno nahravaju v takom rozliseni aj s vasciou OMNIA HD

    anonymous02.06.2009 - 18:48 Trvalý odkaz

    Petriq24: a neviete niekto v akom rozlíšení nahráva video Idou/Satio?Ja by som radšej volil otovrený OS, teraz mam samsunga s touchwizz UI a už by som do toho nešiel,predtým som mal NK so symbianom a je to krok spä?,myslím ís? na uzavretý OS,trocha ?utujem ale s tel. som inak veee?mi spokojný

    anonymous02.06.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    Petriq24: Ešte by ma zaujimalo na akom principe funguje GPS na uzavretom OS,neviem si to ani dost dobre predstavit na LG arena,pretoze pri symbianoch a win si viete do tel dat plnohodnotný navi softik a využíva? to plnohodntne,kdez to u uzavreteho softu si musite vystacit s tým ?o tam je pokia? niekto nevymyslí nie?o nové špeciálne pre takýto typ fonu.Nemate niekto skusenos? s LG arenou aka je tam navigacia?

    anonymous02.06.2009 - 19:19 Trvalý odkaz

    XenonFlash: zajimave ako tu nikto nekritizuje uzavrety OS.. keby to urobil SE so Satiom tak uz by ste ten fon davno ukamenovali a popisali ze ,,SE je pre mna mrtvy" paci sa mi ked to nejakí intelekti pisu :D.. toto je cisto len o tych 12 mpix.. a niektorí si to kupia lebo je to - Samsung

    anonymous02.06.2009 - 19:44 Trvalý odkaz

    acer: tak tento samsung satiu nesiaha ani po clenky...prosim vas co je to za rozlisenie toho videa? NTSC..satio ma VGA...podla mna lepsi pomer stran 4:3 ako 3:2.. ten uzavrety system je tiez krok vzad...ako tu uz niekto vravel tiez som zvedavy aky ma vyznam GPS v uzavretom OS? podla mna je to dalsi prepadak zo strany samsungu..

    anonymous02.06.2009 - 20:03 Trvalý odkaz

    ORION: Rozdiel vo videu nie je nejak velky oproti SE saitu 720-640 len 80 pixelov na vysku to je zanedbatelne nie je to velky rozdiel...

    anonymous02.06.2009 - 20:51 Trvalý odkaz

    hellwet159: no tak to by som si radsej kupil tento pixon a jaka pecka tiez 12mg skoro taky isty jak se satiom alebo jak s vola ten dotykovy

    anonymous02.06.2009 - 21:50 Trvalý odkaz

    Quo: "podla mna je to dalsi prepadak zo strany samsungu" Ty zijes asi mimo galaxiu :lol: Si pozri ako sa dari znacke Samsung a ako znacke SE ;) Tak nepis "dalsi prepad", ked to nie je primerane ;)
    BTW: "ako tu uz niekto vravel tiez som zvedavy aky ma vyznam GPS v uzavretom OS" - lebo Samsung je jediny, ktory ma v uzavretom os GPS, ze? Na taky jeden odolny SE a dalsie sa nejak zabudlo? :)

    anonymous02.06.2009 - 21:59 Trvalý odkaz

    ja: no, do thoto mozte smarit len java gps....a tich neni vela

    anonymous02.06.2009 - 22:18 Trvalý odkaz

    delikil: ja uz mam vybrate SE SATIO.

    anonymous02.06.2009 - 22:19 Trvalý odkaz

    dusan: je to ako ultra touch, navigacia cez GPS, google maps, amaze gps, we travel, gmaps vsetko java based a idu krasne. ODporucam Amaze, ten je super, ukazuje ako klasicka navigacia, hlas, vsetko. A Ultra touch s novym softverom ma uz aj Route66, chystam sa na to, mam stiahnute aj mapy preto akurat este sa bojim to flasnut, nikdy som to nerobil tak neviem. Ale novy soft odstranil z menu 3d efekty a celkovo urychlil touchwiz interface + nejake zmeny dalsie. Sory ze pisem o UT ale su s pixonom velmi podobne

    anonymous02.06.2009 - 23:29 Trvalý odkaz

    Alien: Saaaaakraaa uzavretý OS to je taká škoda aj procesor ma dos? zaujíma kokrik pre?o ten display nešlahli do Samsungu i8910 HD (Omnii HD)? to je najlepší display na svete kks však 14k bodov na cm2 to je jaká šupa do kelu a + tie farby ?o má AMOLED technológia kks toto je šupa. Fakt krása len škoda že tam nie je Symbian a neviedia sa ešte informácie o procesore inak by som hned zmenil názor z ACME (Omnie HD) na toto. Ten display je už luxus.

    anonymous03.06.2009 - 10:07 Trvalý odkaz

    marek: acer podla zdraveho rozumu tymusis by trosku mimo lebo keby sledujes pozicie a predaje vyrobcov tak by si nemohol napisat ze dalsi prepadak od samsungu pretoze samsung je natom sto krat lepsie ako se cize automaticky asi predava omnohoviac takze nemozeme mat prepadaky ako niektore modeliod se

    anonymous04.06.2009 - 14:38 Trvalý odkaz

    riki: heh, dobre som sa zasmial, ale asi si mal na mysly prepadak od SE, Samsung robi hity, SE robi..

    anonymous04.06.2009 - 17:32 Trvalý odkaz

    XenonFlash: jezis neber furt SE do huby.. aj tak o nom hovno vies..

    anonymous05.06.2009 - 02:21 Trvalý odkaz

    ProfesionalXXX: Zdravim...Chcem len podotknut,ze ak radi nakupujete p******y ako Samsung,LG alebo SE,tak v tom pripade prajem uprimnu sustrast s tymito znackami.Prve dve znacky su vhodne len ako mikrovlnka,truba,pracka...a ta posledna znacka(SE) krachuje!!!A ja rozhodne skrachovancov podporovat nebudem.Za posledne 4 roky som vystriedal cez 30 mobilov.Boli medzi nimi aj SE,ale nikdy som nebol s nimi spokojny!!!NOKIA IS BEST! Konieckoncov,len SE moze vymysliet taku K******U ,ako je SenseMe...Zbytocna a trapna vec...Ved tato funkcia odzrkadluje cely Trapny Se...

    anonymous05.06.2009 - 09:29 Trvalý odkaz

    riki: heh, zato ty mas zakulisne typy od tohto vyrobcu.. prosim ta zobud sa a vrat sa do reality, SE nikdy nebol a nie je TOP vyrobca a predajca. mozno sa mu raz podari presadit, ale isto nie teraz hned.. proste je to tak

    ProfesionalXXX - tvoj koment je hodny tvojho nicku - je nevhodny a trapny.. Len zakomplexovany dement moze o LG a Samsungu napisat to co ty.. Nokie hasnu lebo proste robia shit founy a nebyt ich dokonalej marketingovej a distribucnej strategie tak uz su mozno na 3. mieste v predaji. Nokia je absolutne neinovativna znacka.. a to absolutne nehovorim o shit vyhotoveni founou znacky nokia a ich kazivosti ktora patri k najvacsim.. Samsung je pravy opak a kazivost ma najnizsiu a rovnako aj lacne modely drvivu vacsinu maju velmi kvalitnu konstrukciu ktora sa casom nerozhrka..

    anonymous05.06.2009 - 12:17 Trvalý odkaz

    kuco: ouuu 12mpx ! a kedy pride jeho nastupca 15mpx ? Uz sa neviem dockat ,asi zahodim moj ultrazoom len s 8.1 mpx :)))

    anonymous05.06.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    ProfesionalXXX: Ty musis byt pevny zastanca SE,ked mi nadavas do dementov!Ale pravdupovediac,velmi dobre som sa zasmial nad tvojou obhajobou SE a inych znaciek...No nic...nebudem sa s tebou hadat.Maj sa...Este nieco - Ked nahodou stretnes dalsich zakomplexovanych dementov,daj mi vediet...Rad si s nimi pokecam.

    anonymous05.06.2009 - 14:14 Trvalý odkaz

    riki: inteligent, neviem kde som hajil SE, opisal som tak trochu realitu.. a mozno by bolo lepsie keby ta naucili doma citat ked to skola nezvladla? ci si este v predskolskom veku?

    anonymous05.06.2009 - 14:40 Trvalý odkaz

    xxx: Realitu???Asi sledujes mnoho sci-fi filmov alebo si zaspal dobu. :-) Zobud sa trapko.

    anonymous05.06.2009 - 14:46 Trvalý odkaz

    riki: trapka mas medzi nohami.. to je realita

    anonymous05.06.2009 - 14:47 Trvalý odkaz

    xxx: Odpis uz konecne nieco normalne,pretoze od smiechu mi uz trha branicu :-))))

    anonymous05.06.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    xxx: Sorry,beriem spat.Nema to zmysel sa tu hadat,vsak?Zakopme vojnovu sekeru.

    anonymous05.06.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    Bronxi: Ty dementny frigidny kreten. Ved ty nevidis co za hovna v poslednom case Nokia ukazala svetu?? Mi napis jeden model, ktory je v dnesnej dobe niecim inovativnym. Sami nastupca typu: 6303, 6600i. Ale nic inovativne. SE neobhajujem ale aspon sa snazi aby neskrachovala. Nokia ako pisal riki zije len zo svojej popularity a kazdy kreten, ktory vidi v ponuke operatora predrazenu Nokiu, tak hned ide aby mal svoju vysnivanu opat pri sebe. Myslim, ze ty medzi ten spolok kretenov patris. A teraz tu pises voloviny, ze Samsung a LG je na prd. A Nokia nie je? Podla teba nie, ale preco jej klesli vynosy a Samsungu a LG sa zvysili? Lebo vedia, co teraz frci a snazia o vela novych veci, ktore su vo svete popularne. Vidim, ze Nokia aspon v jednej veci je normalna a to v tom, ze sa nezucastnilo "honby za megapixelmi." Ale ostatny vyrobcovia vedia jednu zakladnu vec a tou je, ze beznych ludi netrapi kvalita fotografii alebo kolko im to zabera pamati. Ked sa niekomu chvalis co ty mas a on nie, tak co podla teba znie lepsie? ze jeden povie, ze ma dotykovy Samsung HD s 8Mpx a 3,7" displejom, alebo to, ze ti niekto povie, ze on ma klasicku Nokiu s konzervativnym vzhladom a s 3Mpx fotakom a klasickou klavesnicou a nedotykovym displejom?
    A podla tvojej poslednej vety "Ked nahodou stretnes dalsich zakomplexovanych dementov,daj mi vediet...Rad si s nimi pokecam", tak sa kludne zacnime rozpravat. Ja rad inych ludi presvedcim o pravde a vytiahnem ho z jeho sna NOKIA.

    anonymous05.06.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    haxter: co to tu písete. kazdy ma svoj názor na zna?ku fónu.Ja mam e51 a som s ním nadovsetko spokojný a práve sa chystám na nové pda Asus P835. ?o ma po 12mpx ja chcem kvalitu a má to otvorený OS.A ak tu rozprávate o kvalite ja som mal 6 rokov 6630 a doteraz ide. Od jeho kúpy má moja mama uz 8 SE za sebou a kazdý skoncil v smetiaku. No az na jeden K610. Volaco v tom asi bude. Ved preco napr samsung alebo LG nemaju nazov SamsungLG alebo NokiaSamsung. Ni? proti zna?ke sony ale ericsson prepadák.tymto samozrejme nikoho nechcem urazat. moj zázor!!! a nieco k predchádzajúcemu príspevku: keby nebol dopyt po nokiach tak by neboli predrazené! A kolko sa predalo N95-tiek za tento a minulý rok. A samozrejme netreba zabudat ze telefon je hlavne na telefonovanie!!!

    anonymous05.06.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    XenonFlash: neviem kto hovoril o tom ze SE bol top, tak neviem kto sa ma potom aj zobudit.. ty mas potom asi tri roky ked si nepamatas uspechy Sony Ericssonu.. ale ved nechaj tak a neries SE murdlant..

    anonymous05.06.2009 - 18:23 Trvalý odkaz

    Jofre: Haxter to vystihol spravne...Napr. jeden ma rad inu znacku ako ten druhy.Preco sa tu hadate o znackach?Podla mna je kazdy vyrobca niecim specificky a zalezi na kazdom aky typ mobilneho telefonu si kupi.Neberte do uvahy vyrobcu,ale funkcie a spracovanie.To su podla mna dolezitejsie argumenty,ako znacka. Len tolko...

    anonymous05.06.2009 - 19:41 Trvalý odkaz

    riki: Sorry ale SE nemal nikdy 20 percentny podiel na trhu, dokonca ani 15, takze TOP urcite nikdy nebol. Dokonca ani 3. este nikdy nebol len tolko..

    anonymous05.06.2009 - 19:45 Trvalý odkaz

    riki: Presne aj ja tvrdim ze si clovek ma vyberat podla toho co mu vyhovuje.. ja nikde nepisem ze Samsung a LG su najlepsie na svete, ale ze momentalne su jasne najinovativnejsie a najsnazivejsie.. kazdy telefon ma svoje muchy a clovek si ma vybrat podla priorit..

    Nikdy som nepochopil preco Nokia dale N95 take smejdove spracovanie - taky plast.. to je podla mna nemyslitelne, aby foun za 15tis a viac vrzgal, skripal atd. Mne velmi vadi ked je zle spracovanie pristoja..

    anonymous05.06.2009 - 20:12 Trvalý odkaz

    haxter: Aj mne trochu e51 v?zga ale zvykol som si. Zaujímavé je ze som na tejto stránke nasiel kopu príspevkov o negatívach nokie N95 a pritom ju má skoro kazdý. sta?í ís? z Trnavy do Blavy a obcas sa kuknú? do vedlajších aut. skoro každý ju má na stojane zo zapatým GPS. Všimol som si to pri jednej z ob?asných zápch na D1.Ja osobne by som ani nepovedal ze som za nokiu ale skorej ze som za otvorený soft a preto pod?a m?a má nokia lepsie postavenie na trhu. predsa otvorený soft + SE to spocítam na jednej ruke. Tu je pod?a m?a chyba zo strany SE.

    anonymous05.06.2009 - 20:12 Trvalý odkaz

    Jofre: Vtedy Nokia urobila dost zasadnu chybu,ked vyrobila taky drahy telefon s tolkymi funkciami a hlavnymi prvkami bol plast...Trochu nelogicke.Ale navzdory tymto minusom sa celkom slusne predavala...Fakt skoda tych plastov...

    anonymous05.06.2009 - 20:18 Trvalý odkaz

    Jofre: Momentalne vlastnim Nokiu N78 a som s nou zatial spokojny,ale strasne mi vadia tie leskle plastove kryty...Aspon keby boli matne...Predtym som vlastnil N96 a horsie spracovany telefon som v zivote nemal.Na tie plasty by som si aj zvykol,ale strasne vrzgala a slajderova cast sa dost kyvala.A to som ju kupil cisto novu!Preto som sa rozhodol si zakupit prave N78.Slajderom chcem dat nachvilu pokoj.

    anonymous05.06.2009 - 20:20 Trvalý odkaz

    haxter: Zas ten kov by jej slušne pridal na váhe. Ved aj s tým plastom je pomerne dos? ?ažká. Cítim to aj na e51 ale mne osobne vyhovuje ?ažší telefón. Ja mám kov ale aj tak mi to v?zga.

    anonymous08.06.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    X: TO CO SI TADY PRECITAM NO EXCELENT TEN PROFESIONALXXX SKODA NA TA REAGOVAT OTAZKA KOLKO MAS ROKU. ODKEDY JE TEN KDO NAJVIC PRODAVA AJ NAJLEPSI NOKIA NIKDY NEROBILA DOBRE MOBILE A NIKDY ROBIT NEBUDE ALE VAM JE TO JEDNO LEPSI SMEJD OD NOKIE JAK PORADNY MOBIL OD SAMSUNGU ALEBO OD SE

    anonymous09.06.2009 - 02:12 Trvalý odkaz

    Jofre: Mimochodom panstvo.Nevie niekto z Vas tu pritomnych zohnat lacno SE W995i?Nasiel som ho uz na dvoch slovenskych internetovych e-shopoch,ale cena prevysuje 420€

    anonymous09.06.2009 - 02:34 Trvalý odkaz

    Jofre: Chcem este podotknut - tym,ze som do predchadzajuceho prispevku napisal tie 2 e-shopy,neberte to do uvahy ako reklamu. Dakujem

    anonymous15.06.2009 - 23:57 Trvalý odkaz

    Petra: Citam, citam a nestiham sa cudovat, kam vzdy smeruju debaty ked vyjde na trh novy fon. Vecny boj Nokia vs SE. Do "boja" sa zapaja Samsung a svojim sposobom aj LG a vzdy je to len to iste dookola - NokiaSmejd vs SonyEricssonSmejd. Zacinala som s (vtedy este) Ericssonom T20, potom som preskocila k Philips-u (co vyzeral ako detska hracka), neskor ma ocarila Motorola a pred 7mimi rokmi som si kupila prvu Nokiu a odvtedy som inu znacku nekupila. Vsetky mali svoje chyby - to je jasne. No myslim, ze kazdy si kupuje fon koli tomu co sa mu na nom paci a tak musi nejaku tu chybu prehliadnut. Som "nokiacka" - no a co. Ale nezavrhujem SE. Maju tiez vydarene modely - oproti Nokiam mali (a u mnoho modelov stale maju) lepsie hudobne vlastnosti, aj dizajnovo nie su na tom zle. Vykaslite sa uz konecne na znacku. Casy ked sa MT pouzival len na volanie, smsky a prehravanie midi melodii su uz davno prec. Radsej porovnavajte parametre telefonov bez ohladu na to, aky kryt s akym nazvom bude ukryvat hardware. Momentalne sa hadate sa o telefone, o ktorom sa dokopy nic nevie. Tych par info co je o Pixon12-tke zverejnenych je strasne malo. Pockajte si na poriadnu recenziu a potom sa hadajte, ktory je lepsi.

    K tomu fotaku: 12 Mpix. Pekne cislo. Len aby aj kvalita fotiek bola hodna toho rozlisenia. Megapixely pribudaju - a co velkost cipu? Nikde som sa nedocitala aka je jeho velkost! Na stranke mobil.sk pisu okrem ineho: "Zverejnena bola aj doba potrebna na „oddych“ zariadenia medzi dvomi stlaceniami spuste. Budete potrebovat rovne 2 sekundy pri najvyssom rozliseni."

    To je "SUPER"!!! Mobil pekny, nadupany, no aj tak dakujem, nemam zaujem. ;-) Az prax ukaze coho bude naozaj schopny. Skladam ruzove okuliare. Pockam si na to, ako sa osvedci medzi ludmi (ktorym nezalezi na znacke ale na funkcnosti) Omnia HD (i8910) a zacnem setrit.

    Uz len cosi - prosim Vas, predtym ako sem nieco napisete, skuste aj porozmyslat nad tym co to bude a nerieste si tu svoje komplexy - je to fakt trapne.

    anonymous16.06.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    XenonFlash: no Petra nam tu prisla davat rozumy :D.. ten "boj" tu bude dovtedy dokym sa budu vyrabat telefony.. ty s tym nic nevyriesis :D..

    anonymous20.06.2009 - 00:05 Trvalý odkaz

    marco11: a ty máš ko?ko rokov ak môžem vedie?? ke? píšeš že Nokia nikdy nerobila dobré "mobile"..

    anonymous20.06.2009 - 00:10 Trvalý odkaz

    marco11: a tieto výmeny názorov sú zbyto?né ke? si druhá strana nikdy neuzná :) ja sa teším na N97ku (hej, tú hroznú Nokiu) a ke? prídu na trh Pixon a Satio vyskúšam oboje a potom budem dáva? rozumy ktorý je lepší, bez oh?adu na zna?ku

    anonymous24.06.2009 - 23:11 Trvalý odkaz

    JAMES: CAUTE všetci! chcel by som sa opíta? ktorý phone odporú?ate iphone3g
    samsungi8910hd
    alebo samsung ultra touch? díky

    anonymous02.07.2009 - 16:02 Trvalý odkaz

    Kamionista: Mna zaujal Samsung i8910 hd.