Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous03.09.2009 - 22:09 Trvalý odkaz

    Ricco: v poho, a pcha ruky vsade. No ale aj ja ho mam dva dni a som velmi spokojny zatial. Horsie by bolo keby som uz mal v ruke aj neakciovy a videl co mojmu chyba, to by ma asi mrzelo. Chcel by som dat new firm. ale keby vedel niekto poradit. Uz som skusal co sem dal Dusan ale nic.

    anonymous03.09.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    shamann22: Ale uz si ho skusal dat do fonu???? ja by som tak isto chcel dat novy firmware, ale nikto nic neporadil asi to nikto nerobil

    anonymous03.09.2009 - 22:50 Trvalý odkaz

    vlado: No asi ste ma nerozumeli.Orange ma svoj software. Pýtal som sa v Orange Polus kde mi povedali, že sa tam da da? aj originálny Software. Ak o to požiadate Vám to spravia ale sa mi zda ze za poplatok. V tomto prípade zaruka nepadá je 2 roky. K tomu menu to mate asi trocha chaos.:) Pri zapnutí mobilu sa zobrazí plocha, ktorá sa posúvaním dá menit. Sú tri ako v originály. Ale menu ak stla?ite ikonu alebo 3D tla?itko tak je len jedno. Nedá sa posúva? ako je to v origoš fone kúpený v obchode. Ja som si to porovnal v predajni Samsungu v Poluse a potom Orange.

    anonymous03.09.2009 - 23:03 Trvalý odkaz

    shamann22: Vlado mi s tym menu mame jasno len sme sa najprv nerozumeli, no vyskusam sa spytat ci mi v orange daju to menu origos, to som zvadavy............

    anonymous03.09.2009 - 23:26 Trvalý odkaz

    Michal: Hello vsetci,hlavne ale ty co maju tento fonik.Prosim vas,ten vlastny operacny system co ma tento samsung je dobry?alebo je lepsi/horsi ako symbian?Dakujem

    anonymous03.09.2009 - 23:31 Trvalý odkaz

    vlado: OK no ?ítal som niektoré prispevky a niektore len zbezne tak ako napr.:
    shamann22 UA · IP
    [Ricco] no tie tri obrazovky ma, nie ako tu niekto pisal ze nema, ja ho mam z orange dva dni, je okresany, no uvidim co s tym, zatial cakam

    Nepozeral som kto to písal takže tak... zatial to?ko no dúfam, že ho budem ma? ale nie z Pomaran?a..

    anonymous04.09.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    87kapi87: ludia, nema niekto hry na tento telefon lebo niekedy sa dost nudim a nieco by som si zahral
    nikde nemozem najst java hry s akcelometrem, nemoze niekto nieco poradit alebo dat nejake linky

    anonymous04.09.2009 - 22:25 Trvalý odkaz

    87kapi87: kto potrebuje nejaky program alebo hru tak tu davam link na jednu stranku , lebo nejako sa zatal nikto necini , stale sa tu pise len o firmware ale treba aj ine veci ....napr. som tam nasiel world office ale otvory to len ulozene do roku 2007 novy 2009 to neotvory ale aspon nieco

    anonymous05.09.2009 - 00:40 Trvalý odkaz

    x: Nevie mi niekto poveda? ko?ko stojí na paušál za 22€?

    anonymous05.09.2009 - 11:16 Trvalý odkaz

    87kapi87: ak myslis orange tak je to za 199 eur a neviem zeby mali pausal za 22 , co som bral tak je tam pausal 200 minut a to je za 24,90 eur

    anonymous05.09.2009 - 12:54 Trvalý odkaz

    denn: Tak ako je to s tou GPS navigaciou a s firmwarw.Bol som v Orange-menu je riadne okliestene,k gps mi nevedeli nic povedat a firmware ze oni neprepaluju.Rozmyslam o jeho kupe ale ten oreange zasah sa mi nepaci-preto mi prosim poradte ci je naozaj mozne prepalit ten firmware bez nejakych vacsich rizik a ci Gps funguje v pohode.Dik

    anonymous05.09.2009 - 15:31 Trvalý odkaz

    MM: Tak ahojte, dnes som prepalil firmware. Su v nom male xyby, ale je to o uplne niecom inom!!!! DOPORUCUEJEM!!! Firm si stiahnete tu:
    http://samsungflash.webs.com/apps/wiki/s8000-jet
    K tomu aby si to dostal do tel, podrebujes
    MultiLoader_V5.56.rar odtialto:
    http://www.4shared.com/file/108661971/26431632/MultiLoader_V556.html
    Navod v eng ako na to:
    http://darkforestgroup.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/SFW-Jet-S800…
    Pozor, vsetko ok, ale v STEP2 som namiesto FOTA, TUNE, ETC som oznacil: BOOT, AMSS, APPS, RSRC1, RSRC2 a factory FS, ktore su v zip´subore. POZOR vsetky kroky podla navodu.... musi sa vysvietit na tel.: DOWNLOAD./black background with red text and says Download Mode/
    PS. OK je aj ver. multidownloader 5.56
    PS2: neda sa mi stiahnut navigacia, vie niekto poradit????

    anonymous05.09.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    Peter: Ake su repraciky vo fone?Su dostatocne hlasne?Mozte to niekto kto ma tento fonik k nejakemu mobilu konkretne prirovnat?Dakujem

    anonymous05.09.2009 - 23:48 Trvalý odkaz

    dusan: som s5, GPS neslo na 8300 od orange vobec, po zmene firm funguje na 100 pro. Jet som videl neblokovany a tam to islo tiez. od orange este nie ale viem ze oni to dost pomenia a k horsiemu. Dokonca sa tam objavili nove polozky v menu, ako davanie fotiek jednym tukom na FB a podobne. MM to skusil, poprosim ta zhrnut sem pre ostantych co tam pribudlo a nech zvazia ci to spravit . ja jet nemam ale 8300

    anonymous06.09.2009 - 03:03 Trvalý odkaz

    aaaaa: Ahoj, takze po 2 dnoch pouzivania telefonu sa mi na spodnej strane displeja zobrazil modry pas, ktry sa pomaly rozsiruje a blika. Ma to farbu ako ked vyberate nieco z menu a kliknete na to.Neviem co s tym, asi zajdem do Orangeu :(

    anonymous06.09.2009 - 14:06 Trvalý odkaz

    ghost: ahojte :)
    mam tento telefonik od piatku a este sa s nim len zzivam..jednu vec by som sa chcel spytat ohladom wifi - to bol jeden z poziadavkov pre vyber noveho fonu, ale nefunguje mi korektne. Pripojit sa k sieti pripojim, len prehliadac -opera- mi pri instalacii a spusteni vyhodi chybovu hlasku.. :( ma s tym niekto podobnu skuenost, pripadne vie niekto poradit co s tym? aky prehliadac pouzivate? dikes moc;)

    anonymous06.09.2009 - 15:09 Trvalý odkaz

    Ricco: MM: vies prosim upresnit tie chyby firm. a ci ma aj Sk jazyk??? Dakujem.

    anonymous06.09.2009 - 17:27 Trvalý odkaz

    Rado: Tak ako citam tuto diskusiu, tak musim sa pridat.Videa mi idu, GPS tiez.Akurat mam ten isty problem co pisal uzivatel "aaaaa".Displej sa mi cely pomaly "zamodruje".Momentalne asi tak 1 cm od spodu a nad tym par milimetrov zacina este blikat, a pomaly sa to cele rozsiruje.Takze Orange reklamacia to isti

    anonymous06.09.2009 - 20:58 Trvalý odkaz

    Ricco: no chalani, uz si niekto spravte ten firm. :DD

    anonymous06.09.2009 - 21:12 Trvalý odkaz

    Cool: Cavte ludia chcem sa opitat to GPS-ide iba ces Googl maps alebo ma vlastny navygacny zadara....dik:P

    anonymous07.09.2009 - 00:39 Trvalý odkaz

    denn: Da sa urobit nejaka zaloha toho orange firmware,ze v pripade reklamacie(ked budem mat prepaleny firm.) tam znova nahodim ten orange a dam reklamovat?V ORANGE mi povedali ze oni firm neprepaluju na original.Dik

    anonymous07.09.2009 - 19:47 Trvalý odkaz

    Ricco: chalani tak uz mi niekto poviete co je tam new a ci je tam SK???

    anonymous07.09.2009 - 19:50 Trvalý odkaz

    Ondrej Tóth: ahojte tí ?o už máte tento telefon, chcem sa opýta? aký dlhý môže by? nahraty zvuk resp. hlasova správa pre pohodlne odoslanie v MMS forme ... Ja mám napr. N95 8GB a chcem si kupi? asi tento JET a pri nokii môžem nahra? až 7m:16s a vojdem sa do 300kb dik za odpove? ....

    anonymous07.09.2009 - 20:19 Trvalý odkaz

    MM: Instaloval som firm S8000XEIG2 (July 2009). POZOR tento firm nema SK, pouzil som czech. Ma ale malu xybu. Xces pisat SMS a nemas na klavesnici pismena, staci ale prejst na male, alebo velke a uz to ide.

    anonymous07.09.2009 - 20:36 Trvalý odkaz

    Ricco: a co tam pribudlo, daj nejaky tip

    anonymous07.09.2009 - 20:46 Trvalý odkaz

    MM: Potrebujes soft: Samsung LBS S8000 9.0.747521677.exe instaluj to tel.potom Route 66 sync a instalujes mapy. Ja som stiahol cele EU, niektore mapy boli zatvorene kluc, ine volne. Napriek tomu som potreboval na navigaciu -Jazdu kod, ktory na 12 mesiacov stoji cca 60.-EUR. Skuste stiahnut jenu volnu mapu napr. SK a ci aj tam bude pytat kod na jazdu. Inak mapy su celkom fajn, este skusam, ale asi na Igo to nema... Ale pokial by to bolo zadara tak je to super....

    anonymous08.09.2009 - 10:43 Trvalý odkaz

    filip.o: Chcem sa spýta? na skúsenosti uvedeného telefónu s funkciou - mobil ako modem pre po?íta?. ?akujem

    anonymous08.09.2009 - 14:31 Trvalý odkaz

    lubino: som nahaluzený na tento fónik ale bojím sa toho, ve?a technológie a ja mám takú smolu že sa da?o pokazí?

    anonymous08.09.2009 - 16:45 Trvalý odkaz

    Sektor: caute chalani mohol by mi niekto pomoct s tim firmwarom ? , mam telefon od oringu a tak dat tam original a nie ten brandovani firmware . ak by to niekto mohol tak podrobne popisat ( neaky postup ) ako na to . vydel som vysie napisani postup ako na to ale tak nemohol by to niekto lepsie popisat ? ako na to ? dik

    anonymous08.09.2009 - 19:49 Trvalý odkaz

    ivan: Vlado, si si istý, že ti tú zmenu firmwaru na vlastné vyžiadanie potvrdili v Orange alebo priamo v Samsungu? Pretože mám v Orange dobrú známu, prezis?ovala mi to a vraj takú možnos? neposkytujú ani za poplatok. To isté mi povedali na klasickej 905. Jedine, že by to boli obaja poriadne trúbky... :-) Ak by totiž bolo možné prepáli? originálny firmware priamo prostredníctvom Orange technikov s tým, že neprídem o záruku, tak si za to aj k?udne priplatím. Skús mi to ešte raz prezisti?. Dík moc.

    anonymous08.09.2009 - 21:03 Trvalý odkaz

    dejo: Ahojte, a da sa niekde v Bratislave pozret tento telefon nazivo??? Nech si ho obzrem a vyskusam?? Diky

    anonymous08.09.2009 - 22:13 Trvalý odkaz

    Peter: V poluse v samsungu,alebo v pomaranci

    anonymous08.09.2009 - 22:27 Trvalý odkaz

    Mikino: Tak dnes som sa trošku pohral s tou navigáciou. Vyzerá dobre,ale žial sa nedá asi nijako "oklama?" Zadarmo sa nedá ani stiahnu? mapa SR,?i ?R ,takže bez licencie 60€ na rok,to ani nemá cenu inštalova?... Zadarmo mi išla stiahnu? napr.mapa Talianska,Slovinska... škoda,no...

    anonymous08.09.2009 - 22:49 Trvalý odkaz

    vlado: Vec sa ma takto. Bol som v Orange v poluse a tam mi povedala jedna baba ze nevie ci sa to da, pri?om volala aj na centralu tam jej tiež nevedeli poveda? a mam prist ked tam bude jeden co sa do toho vyzná. Prišiel som opä? do polusu a pytal som sa ineho chalana co bol v orange a ten my povedal ci som sa prisiel opytat taku sprostos? a že jasne ze sa to da. Ale neviem ci to nemyslel aj tak ak by som mal nejake problemy s ich softom... a tak ze na vyziadanie by sa to dalo. Ale nepovedal mi ze sa to neda!!!!!! No teraz neviem na základe toho co tu pises ci niesu niektorí ludia z orangu trocha blbí a nezaucený. Ja na základe vlastnej skusenosti som uz viac krát prisiel do polusu nadarmo co mi zle poradila baba. Nic proti nim nemam ale len tam som mal taku skusenos?.

    anonymous08.09.2009 - 23:16 Trvalý odkaz

    shamann22: Ja som volal do orange,ohladom prepalenia softu, tam to zistovala cez technika a ze sa to neda

    anonymous08.09.2009 - 23:55 Trvalý odkaz

    denn: Aj ja som to prezistoval v orange viac krat a zistili mi asi to ze dodavatel alebo kto to je, pre nich dodava uz s orange softom a nieje moznost u nich prepalit-iba ak v nejakom servise mimo nich,ale samozrejme zaruka pada.Takze tak.
    PS: Co sa tyka tej navigacie-je naozaj problem bez licencie? Neda sa pouzit v tomto fone nejaka ina?

    anonymous09.09.2009 - 02:15 Trvalý odkaz

    ivan: vlado, orange zamestnáva dementných ?udí, viem to z vlastnej skúsenosti (robí tam bratova ex-trúbka, robil tam bratranec, robil tam kamarát zo strednej at?.) aj tak dík za odpove?. ja sa idem pohra? s TrekBuddy, tak som zvedavý, k ?omu sa dopracujem... :-) mala by to by? relatívne dobrá navigácia pre javu s podporou offline máp, problém je v tom, že zatia? na Jet neexistuje takmer ni? spo?ahlivé (ani hry ani aplikácie), nako?ko je to novinka, takže neviem, ?i to vôbec pofr?í, minimálne bude problém s konfiguráciou ini súborov a vytvorením nového CMS prostredia (informa?ný panel programu), taktiež sa obávam zatia? (ne)podpory GPS modulu v Jet-e at?...

    anonymous09.09.2009 - 13:32 Trvalý odkaz

    87kapi87: potom daj vediet ako pochodis s TrekBuddy

    anonymous09.09.2009 - 13:55 Trvalý odkaz

    tibor: neviem sa rozhodnut mezi Nokia 5800 XpressMusic a Samsung Jet. poradte. nie je lepsi S60 na instalovanie novych programov<

    anonymous09.09.2009 - 19:50 Trvalý odkaz

    ivan: Jasné, že oh?adom inštalovania nových programov je vždy lepší otvorený opera?ný systém, lenže:
    1. Jet má v sú?asnosti asi najlepší displej medzi mobilmi
    2. Jet má kvôli uzavretému OS lepšiu výdrž
    3. Jet je dizajnovo omnoho omnoho krajší

    Pokia? chceš inštalova? nové programy, tak si kúp nejakú E-?kovú radu od Nokie a nie 5800, pokia? chceš najlepšie hry, kúp si iPhone 3GS, ale pokia? chceš fakt namakaný "dumb" tak je to práve Jet. Všetko ?o potrebuješ má (celkom fajn fo?ák, neuverite?ný displej, kvalitný uzavretý OS, integrovanú navigáciu (s výnimkou Orange), prehliada? dokumentov (pdf, word, excell, powerpoint, flash at?.), divx prehráva? bez potreby konverzie filmov (Jet môže slúži? po pripojení k TV ako DVD/Divx prehráva? at?...)

    anonymous09.09.2009 - 20:59 Trvalý odkaz

    Vratko: Cavte ludia, dnes som bol v Orange a.... nemozem z neho, je krasny :-P... Ale, co sa tyka toho GPS, ako to vlastne teraz cele je, ked ho chcem plnohodnotne pouzivat ??? Neexistuje ziaden sposob, ako tam dostat original soft ??? Mne je jedno, ze padne zaruka a tak... Lebo ked ten mobil budem mat, tak nech uz je poriadny, nie len 85%.... Najvaic otazok mam len ohladom toho GPS a originalneho softu.... Dajte sem viac info, ak viete, pls...

    anonymous09.09.2009 - 21:02 Trvalý odkaz

    Vratko: + aký ma reprá?ik ??? má stereo, ?i len tak... a je aspo? kvalitný, lebo... nwm, ale asi od neho ve?a neocakavam... Mam W910i a ten ma reprak 0 bodov... Ale ked som mal W900i, tak ten mal uplne idealny a najlepsi reprak aky som kedy mal v rukach (okrem tych stereo Nokii :-P)

    anonymous09.09.2009 - 23:31 Trvalý odkaz

    Mikino: Tento mobil má len jeden reprák,ale tak hlasný,že ked mám zvonenie na maxime (7),tak zobudí aj mrtvolu. Naozaj extra hlasný a je aj kvalitný,ked po?úvam bez slúchadiel. Pod?a mojich skúseností,nemá žiadny iný mobil hlasnejší reprák... A samozrejme ani displej som krajší nevidel... Navigácia pre mobil je zatial len Route 66 za 60€ na rok. Crack zatia? nieje nikde zohna?...

    anonymous10.09.2009 - 00:10 Trvalý odkaz

    Ondrej Tóth: neviem sa rozhodnu? ?i mám vzia? na paušal z pomaran?u SE W995 alebo SAMSUNG JET ??? Poradte výhody resp nevýhody týchto alebo poradte ?o vzia? z aktuálnej ponuky ... dik

    anonymous10.09.2009 - 23:39 Trvalý odkaz

    miki: ahojte, chcel by som sa poinformovat o nejakych aplikaciach a hrach na JETa. To malo co som nasiel nestalo za nic. a chcel by som sa opytat ci aj Vam niekedy mobil vypise ze mate nedostatok "ramky" a musite zavriet ine aplikacie...stalo sa mi to ked som pracoval v jednom okne, cize ziadne ine veci som spustene nemal...ak niekto vie o com hovorim nech mi pls pomoze...akoze k telefonu nemam ziadne ine vyhrady len ma trocha hneva ta navigacia...kazdopadne dobra investicia ;)

    anonymous11.09.2009 - 15:54 Trvalý odkaz

    dusan: Mapy stiahnut idu zadarmo, cez menu navigacie to slo. Mapa slovenska cca 60 mega ma a isla. Mam ju na SD karte, a je aktualna. Cize to ide. A sputst navigaciu ide po zaplateni. Je tam aj skuska na jeden den, skuste to a uvidite ako to funguje. Na jeden den je to tusim 1 Euro ci ako.

    anonymous11.09.2009 - 19:28 Trvalý odkaz

    Mikino: Ano máš pravdu,cez menu navigácie z telefonu to ide stiahnu?,dakujem za info :-) Len kto nemá velký dátový balík,tak nech to stiahne niekde cez Wi-Fi :-)