Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous18.08.2009 - 03:07 Trvalý odkaz

    Mikino: Nainštaloval som tam zatia? len Operu mini a s tým nebol žiadny problém a funguje normálne. Widgety používam len tie,ktoré tam boli. Mám ich tam 26 a plne mi sta?ia,ale viem,že sa dajú aj stiahnu? nové(ešte som neskúšal) Sloven?ina tam je!!! Ak neveríš,tak sa informuj tam kde som ho kúpil teda na gsm-shop.sk a oni Ti potvrdia SK jazyk :-) ked mi teda neveríš...alebo môžem posla? foto na mail :-)

    anonymous18.08.2009 - 21:38 Trvalý odkaz

    Shorty: Este ma zaujima ze ako presne sa instaluju dodatocne Java aplikacie... ked isla jedna pojdu vsetky.. ale dolezite je AKO to musim spravit... lebo skusal som v predajni cez BT poslat jar subor a ze to nainstalujem ako na SonyErissone ale vypisalo mi ze subor nema podporu tak ma to zaujima... dik
    SLOVENCINA tam je... len ako hlavny jazyk je pre nas region pri kupe nastavena cestina... cize treba to zmenit v menu nastavenia...

    anonymous18.08.2009 - 23:49 Trvalý odkaz

    jano: mozem si na niektoru z obrazoviek priamo vytahat kontakty ?

    anonymous19.08.2009 - 01:38 Trvalý odkaz

    Mikino: Ja som si stiahol Operu do mobilu a potom sa nainštalovala hned bez problémov. Presne tak,aj ja som mal ?eštinu ked som ho prvý krát zapol.

    anonymous19.08.2009 - 02:37 Trvalý odkaz

    Shorty: MIKINO: v akom formate si tu operu stiahol... a ako si ju nainstaloval??? skus to presne popisat... diks..

    anonymous19.08.2009 - 03:26 Trvalý odkaz

    Mikino: klasika JAVA a inštalovalo sa to samé po kliknutí bez PROBLEMOV!!!

    anonymous20.08.2009 - 17:01 Trvalý odkaz

    AndyCo: potrebujem poradit, mam tento fon, je uplne skwely, nieje to upne 100% ?o som ?akal ale na takych 90% to možem da?.
    Neviem ?i mate aj vy taku skusenos?, neda sa na internete otvarat video, na niektoryh mi vypise ze nemam nainstalovany adobe flash player9-teda je tam len ikona.A z youtube mi videa vobec neprehrava, poradite?diki

    anonymous20.08.2009 - 17:30 Trvalý odkaz

    Ferko: Mozte mi povedat prosim vas,ci ten OS co ma tento fonik,ze aky je?Ci to mozte porovnat napriklad zo symbianom?je lepsi,alebo su take iste?Dakujem

    anonymous20.08.2009 - 22:30 Trvalý odkaz

    XXX: Ludia ten telefon je katastrofa!!!Nic na neho nejde nahrat, tak ako pisal Andyco neprehrava videa a ani na nete nieje ziadny prehravac, nijaka podpora proste nic!Radsej si priplatte a kupte OMNIU II alebo si pockajte na i7500.Nic sa do neho neda nahrat!Zlaty symbian alebo WM, ked nechcete prist o nervy, nekupujte ho, hlavne ti co chcu chodievat na net-je to prepadak!!!a vseobecne je nanic bez OS!

    anonymous21.08.2009 - 00:04 Trvalý odkaz

    Vlado: No neviem pre?o by to mala by? katastrofa.... Ja som pred nedávnom skúšal nokiu E 75 a bol som tiež sklamaný. Videa tam tiež nešli prehráva? s Youtube... Tak neviem.... Ale myslím si, že ten Jet je ove?a krajší a lepší ako N 5800 XM. Povodne som chcel nokiu 5800 ale ako sa objavil na našom trhu Jet tak nieje o?om...

    anonymous21.08.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    rony: hello all ,mam tento phone asi 2 den .. nemozem povedat ze by bol 100% .. niektore veci nefunuguju, napr nimbuzz .. display je uplne krasny.. baterka vyzera ok .. dnes som bol asi hodinu na nete cez wifi .. kopiroval bluetoothom , fotil a hral .. padla jedna palicka z 5. Cize cista doba pouzivania vyzera byt cca 3dni .. maximelne 4 .. co je pri tom amoled display uplna parada .. prehravac prehrava divix a xvid automaticky po kopirovni .. bez problemov a sekov . takze ti co pisete ze to nejde , ste asi kusok pozadu .

    anonymous21.08.2009 - 01:47 Trvalý odkaz

    Mikino: Ja tiež nechápem ?o to tu píšete,ved videá mne idú úplne všetky. ?i už divix,xvid ,alebo avi som ani neprerábal a len skopíroval do fonu. Taktiež aj YouTube mi funguje úplne bez problémov a prehralo mi každé video na ktoré som klikol.

    anonymous25.08.2009 - 02:15 Trvalý odkaz

    Knoxville: no mikino trosku si prerobil ja som kupil za 325eur aj s kurierom takze sa treba lepsie pozerat dost by si usetril no co uz.

    anonymous25.08.2009 - 20:09 Trvalý odkaz

    Mikino: Máš k tomu aj 16GB kartu,lebo ja áno. Ak ju máš,tak si frajer...ale tak ceny klesajú každý de? :-) o mesiac bude stá? možno už len 300€ :-) ale to ma už trápi? nemusí :-))

    anonymous26.08.2009 - 13:48 Trvalý odkaz

    Knoxville: ano mam 16GB kartu samozrejme.ceny sice klesaju kazdy den ale keby si lepsie hladal mohol si usetrit-twoja wec.

    anonymous26.08.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    Mikino: Ok,ale som hrozne zvedavý kde si ho Ty kúpil,tak daj link prosím Ta,chcem to vidie? na vlastné o?i :-) dakujem ,alebo pošli mailom :-)

    anonymous27.08.2009 - 09:57 Trvalý odkaz

    jaba79: takže je už aj v Orange od 26.8 a ja som si ho musel is? hne? aj zobra?,kone?ne dobrý mt u Oranžových

    anonymous28.08.2009 - 12:52 Trvalý odkaz

    padackar: ahojte rozmyslam nad tymti telefonom ale zaujima ma aka je tam navigacia ked ma uzavrety OS poradte mi

    anonymous29.08.2009 - 21:52 Trvalý odkaz

    87kapi87: tento telefon je v poho , ja som ho kupil tiez u orandzovych hned na druhy den . len este dumem s kadial donho zozeniem poriadne hry ak niekto vie tak nech napise , inak je to mobil ktory je z tych lepsich brat ma omniu a omnia je strasne preplnena priecinkami a zlozkami , clovek ma niekedy pocit na omnii ze sa stratil a pri porovnani je JET lepsi a prehladnejsi , odporucam

    anonymous30.08.2009 - 01:22 Trvalý odkaz

    Boris Búš: Navigacia je v podstate Route66. Je to ale doplnok, za ktory si treba priplatit. Kedze uz mam v mojom kusku aj navigaciu, tak urcite prinesiem blizsie informacie a skusenosti.

    anonymous30.08.2009 - 01:36 Trvalý odkaz

    Mikino: Boris a ko?ko Ta vyšla licencia a na aký ?as?

    anonymous30.08.2009 - 12:46 Trvalý odkaz

    Boris Búš: Mam ju vramci testovania na rok ;) Presne cenu ti teraz nepoviem, ale skus mrknut na www.66.com tam su aj informacie ohladom navigacie...

    anonymous30.08.2009 - 14:10 Trvalý odkaz

    Mikino: tam som už pozeral,ale cenník som nevidel... Inak aj tá navigácia od Google je celkom fajn len keby "nepožierala" to?ko dát. Takže bez ve?kého dátového balíka je to na ni?. Mám síce OW 1000MB ,ale to si neplánujem dlho necha?.

    anonymous30.08.2009 - 17:52 Trvalý odkaz

    sairus: Zdravim tento fon sa mi pozdava, ja vsak potrebujem aj navigaciu tak by ma zaujimalo ako presne to funguje. Ci je gps modul aktivny hned alebo ho treba za poplatok aktivovat. a co mapy? Bol som na tej stranke ale neviem ktore mapy tam idu. dik za odpoved

    anonymous01.09.2009 - 03:04 Trvalý odkaz

    Lydka: rozhodujem sa medzi OMNIA a JET, pls, poradte, co je pelsie?d

    anonymous01.09.2009 - 12:45 Trvalý odkaz

    Mikino: Lydka v tomto sa ?ažko radí... musíš si premyslie? sama,?o chceš od telefonu a ?o v ?om chceš ma?... Ja osobne by som Omniu nechcel a je ove?a drahšia... s JETom som úplne spokojný vo všetkom. Snád len tomu hud.prehráva?u by som vedel nie?o vytknú?,kedže som mal doteraz Nokiu N85 a tá bola v tomto smere dokonalá.

    anonymous01.09.2009 - 15:25 Trvalý odkaz

    vlado: Bol som v Orange a som sklamaný. Jet ktorý ponúkajú ma soft riadne okresaný. Menu je len jednostrávové a nie troj ako je to u originálu. Chýba tam dos? vecí... :(((( Neviete ?i sa dá prehra? soft na mobile alebo ci to musí spravi? operátor??? Dá sa to vôbec??? Dík

    anonymous01.09.2009 - 17:55 Trvalý odkaz

    Ivan: Mám Jet od Orange, je to naozaj riadne okresané, ale to by som prehltol. ?o však mi láme hlavu už dva dni je problém, že mi nechce mobil nájs? v tom PC Studiu, ani cez USB ani cez BT. Na PC som profesionálny užívate?, žiadna lama, takže vidite?nos?, povolenia at?... to všetko ovládam, jednoducho mi soft fón nespojí ani vtedy ke? ho nájde, ba dokonca pri ve?kom percente pokusov o spárovanie mi vyhodí error a zhodí celý program... Stretol sa s tým niekto?

    anonymous01.09.2009 - 19:54 Trvalý odkaz

    shamann22: No na ten soft od Orange som aj ja zvedavy ci sa da s tym nieco robit, chcel som ist zajtra ho zobrat, ale teraz neviem neviem, poradte co s tym softom

    anonymous01.09.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    Ivan: to, že je firmware mobilu od Orange osekaný, to sa ešte dalo ?aka?, ale mne nefunguje ani priložený soft na CD a ani originálny soft z netu, na Samsung Jet jednoducho neexistuje kompatibilný obslužný softvér a preto ho nie je možné spárova? s PC...

    anonymous01.09.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    shamann22: no mne nevadi ked si tam seknu svoju tapetu, ale nech nezasahuju do funkcnosti, no teraz mam dilemu

    anonymous01.09.2009 - 22:30 Trvalý odkaz

    87kapi87: Ivan ja som sa s tym stretol ,,, ale podarilo sa mi to v poho spojazdnit , len som sainstaloval pc studio , potom som siel do nastaveni telefonu a tam pri spojeni s pocitacom som este raz zalkikol Samsung pc studio, potom som ho len dal do kludu a spojil az potom cez usb a v pc studio by ti ho malo pekne najst, ale ja potrebujem navigaciu ktora neide cez net a neviem kde najst operiu na telefon a aj hry , vie niekto poradit

    anonymous01.09.2009 - 22:42 Trvalý odkaz

    dusan: ludia trosku google, firmware sa da zmenit, trva to cca 4 minuty cele a funguje to skvele, Orange dodrbe co sa da, uz aj na S8300 to bol des ale islo to hned prec. Navigacia v novom softe je, funguje skvele ale treba to zaplatit. PC studio ma nejaky problem s poslednymi fonmi, nejake zmeny na slovenciny na cestiny par ludom pomohlo a potom to naslo a aj synchronizacia sla. Treba sa stym pohrat ak ho mate od orange/tmobile.

    anonymous01.09.2009 - 23:03 Trvalý odkaz

    shamann22: Dusan posli mi tu stranku, lebo ja som dnes akosi mimo, googlil som a nic som nevygooglil,daj aj postup, zajtra by som chcel zobrat Jet o orange, please , please.... shamann22@zoznam.sk

    anonymous01.09.2009 - 23:37 Trvalý odkaz

    Boris Búš: PC Studio funguje momentalne prakticky so vsetkymi jazykmi mimo slovenciny. Mne pomohla aj zmena na anglictinu, stretol som sa aj s tym, ze staci zvolit cestinu. Zatial robi vraj chybu len slovencina. Program vtedy pada a hadze systemovu chybu. Takze este raz. Na sprevadzkovanie PC Studio treba mat zvoleny akykolvek jazyk okrem slovenciny.

    anonymous02.09.2009 - 00:27 Trvalý odkaz

    87kapi87: vie mi niekto poradit dobre hry na Jet

    anonymous02.09.2009 - 01:51 Trvalý odkaz

    Mikino: Ja nemám JET s Orangeu ,?o som ve?mi rád,lebo neznesiem Orange ikony vo fone... PC studio mi ide aj v SK jazyku úplne bez problémov...

    anonymous02.09.2009 - 01:52 Trvalý odkaz

    Mikino: Ko?ko Vám vydrží baterka?

    anonymous02.09.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    Ivan: Dík Boris, tvoja rada funguje. Nahodil som PC studio nanovo pre úplnom pre?istení od predchádzajúcej verzie po anglicky a všetko fr?í. Jediné, ?o by ma ešte zaujímalo, tak ?i je možné priamo cez New PC Studio nahodi? aj nový firmware namiesto toho j.ebleho Orange firmware. Dík za odpove?... :-)

    anonymous02.09.2009 - 19:42 Trvalý odkaz

    87kapi87: chcem sa opytat, ak hodim novy firmware do telefonu nepadne mi zaruka ak sa mi s nim nieco stane? nebude orange robit pri reklamacii problemy?

    anonymous03.09.2009 - 01:29 Trvalý odkaz

    Mikino: Pri zmene nového firmware záruka kon?í,tak pozor!!!

    anonymous03.09.2009 - 16:10 Trvalý odkaz

    Ricco: dusan, mas to prosim vyskusane???

    anonymous03.09.2009 - 17:24 Trvalý odkaz

    dusan: na tomto fone nie ale S8300, ano, velke zlepsenie oproti tomu ako bol z orange krabice. Je to tam celkom zive, tak si precitajte co jadnotlive verzie zlepsuju/pridavaju a potom sa treba rozhodnut. Ale ak je aj tento fon tak obmedzeny ako bol 8300 tak myslim ze neni o com. a zaruka pada tak treba porozmyslat

    anonymous03.09.2009 - 19:51 Trvalý odkaz

    Ricco: o zaruku mi nejde ale podla toho co so cital je to dost okresane, ako to tu bolo spominane tak ma iba jedno menu, nie 3.... Len ci sa tym neda nahodou znicit tel. alebo podobne.

    anonymous03.09.2009 - 19:55 Trvalý odkaz

    Ricco: ... a som sa este chcel spytat, nevies ci obsahuje aj SK ???

    anonymous03.09.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    shamann22: no tie tri obrazovky ma, nie ako tu niekto pisal ze nema, ja ho mam z orange dva dni, je okresany, no uvidim co s tym, zatial cakam

    anonymous03.09.2009 - 21:17 Trvalý odkaz

    Ricco: no 3 obrazovky ma ale aj menu ma mat tiez 3 "obrazovky"

    anonymous03.09.2009 - 21:58 Trvalý odkaz

    shamann22: Sorry Ricco, nerozumeli sme sa, hej to je pravda ze menu ma len jedno. Ja som nemyslel ze aj do tohto fonu vopcha pomaranc ruky......