Samsung J600

  • Martin Hombauer 26.10.2007 - 03:52

    cas: joooj, tak som si zaspominal na atriaky!

  • anonymous30.10.2007 - 18:55 Trvalý odkaz

    Tomaš: celkom good lelefon ale zasa mi tu chiba kvalitnejši fotoaparat aspon 2Mgp

    anonymous03.11.2007 - 19:50 Trvalý odkaz

    divocina: len sa pytam,ze ci ked chcem nieco poslat cez bluetooth najskor to musim ulozit do telefonu a potom na pamätovku ci sa do da nastavit aj tak,ze mi to bude priamo ukladat na pamätovku.vdaka

    anonymous23.11.2007 - 20:17 Trvalý odkaz

    mirka: PODLA MNA JE TO SUPER MOBIL MNE SA WOLMI PACI....LEN MI TAM CHIBA INFRA

    anonymous24.11.2007 - 10:58 Trvalý odkaz

    lucka16: celkom fajn mobil az na ten fotak

    anonymous02.12.2007 - 14:33 Trvalý odkaz

    Jaro: chcem sa opytat ci niekto by my nevedel poradit jak stiahnut java hry do j600 a z ake stranky sa to da stiahnut,inak celkom dobry tel.vdaka

    anonymous27.12.2007 - 00:24 Trvalý odkaz

    milan: ako sa da ukladat subory mp3 do pamatovej karty ak mi niekto posiela cez bluetooth

    anonymous27.12.2007 - 18:11 Trvalý odkaz

    Bride: Vsak to je LG KG800.Nie?

    anonymous28.12.2007 - 14:33 Trvalý odkaz

    nespokojny: kupoval som narychlo tento telefon. odporucili mi ho mnohi. teraz by som ich postavil do radu a vyfackal :)
    skoda ze ma okrem FM radia nenapadlo minimalizovat aj prehravac hudby. opera mini? instalovat java app na tomto mobile? prosim povedzte AKO? absolutne user unfriendly. najprv ma ocarili dotykove tlacidla. ale ked budete nechcene volat posledny hovor donekonecna lebo "zelene" tlacidlo nie je blokovane tak ako "cervene" tak vas porazi. co vas... ale toho komu budete volat 20 krat a kazdy 21 prvy krat vysvetlovat sorry mam novy telefon...
    dufam ze bude nejaky update software.
    kto chce tento telefon (3 dnovy) za 5000 nech napise mail.

    anonymous10.01.2008 - 16:53 Trvalý odkaz

    peto: Ty si padnuty na hlavu? Za 5000? Ved nove nepouzivane
    vybrate z Orangeu sa predavaju za 2000 max 2500.

    anonymous25.04.2008 - 23:01 Trvalý odkaz

    93pako: A ako sa tam davaju hry ked si nejaku stiahnem? mi to vzdy napise ze nepovoleneee a da sa to tam vobec? pls poradte mi :)

    anonymous19.05.2008 - 20:36 Trvalý odkaz

    anna: chcem sa opitat ci ten dotykovy displei nerobi problemi lebo som mala sony erikson s dotykovym displeom a robilo mi to velke problemi a aku funkciu sa zapina

    anonymous21.06.2008 - 15:17 Trvalý odkaz

    martin: Mam tento telefon trochu dlhsie a je na nom mnozstvo minusov : neda sa ukladat priamo na pametovu kartu - ak chcete ulozit subor vesci ako 17mb mate smolu.. neda sa to, neda sa minimalizovat mp3 prehravac, je mozne ze sa vam zacne mierne "kyvat" tel... myslim to tak ze sa daju rozkyvat spojene casti cize zadna a predna strana.. dalej je tam slaby repracik a navyse iba jeden cize je to velmi nevyhodne.. ak sa pokazi , mozete ist do pic.dalej vs stredne tlacidlo prepaja po stlaceni na wap.. neda sa to nastavit inac, velmi tichucky ton prichadzajuceho hovoru,

    FOR anna : robi to problemik noo.. staci mierne suchnutie pri drzani telefonu o tlacidlo a ste v pic.

    to bolo niekolko chyb ktore su vyrazne a takpovediac mohli im venovat trochu viac casu

    anonymous13.07.2008 - 19:50 Trvalý odkaz

    EARLT: Nevedel by mi niekto poradi? mam problém pripoji? tento telefón k PC .......
    Nainštaloval som ten softvér z CD Samsung PC Studio aj s driverom a ke? pripojím telefón k PC nápise že zistil sa novy hardvér CUSTT13 Development platforma a zapne Sprievodcu novým nájdením hardvérom
    Nemal niekto tiež taký problém????
    !!!!!PROSIM POMOZTE!!!!!

    anonymous23.11.2008 - 12:51 Trvalý odkaz

    lawyer: takze, ked chcete cez bluetooth dat do tohto mobilu pesnicku alebo subor tak sa to neda,neda sa ukladat subory priamo do pametovej karty,dalsia vec je prehravac hudby-neda sa minimalizovat,fotak-troska pohnete s mobilom tak je cela fotka rozmazana,nekvalitna.Hudba-samsungi hraju velmi slabo oproti sony ericssonom alebo nokiam,Zvonenie si mozte dat iba na hovori na spravi sa to neda,java hry tento mobil nepodrporuje ale je tui moznost ako to ich tam mat,no nechce sa mi to pisat:):Dno dalej uz asi nic,tento mobil neodporucam kupovat,mam ho uz rok ale idem kupovat se w910i leebo tento mobil je akurat tak pre starsich,ktorym tieto minusi nevadia:)

    anonymous25.12.2009 - 20:57 Trvalý odkaz

    Dominiqa19: na tomto mobile najviac neznasam ze ked si chcem kuknut film taq strasne pomaly pretaca asiq len po 5 az 7 sekund taq ked kukam dvojhodinovy film a chcem vidiet len koniec taq mi dost dlho trva kym sa na ten koniec pretacanim dostanem...

    anonymous27.01.2010 - 12:15 Trvalý odkaz

    matisek: Ja mam sgh u900 ale mam ten isty problem neukladá mi hudbu po prenose cez bluthut na pametovu kartu neviem co s tym robit. inak je 100 krat lepsi ako j600 odporucam.