Samsung i550

  • Martin Hombauer 15.04.2008 - 03:53

    polus: hmm, k tej cene ste sa ako dopracovali?

  • anonymous15.04.2008 - 10:34 Trvalý odkaz

    mato: s tym trackballom by chcelo viac vysvetlit, co preco, naco, zaco,
    a ci skutocne to gps podporuje ine softy, kedze tam nebol ziadny spomenuty, neni istota

    anonymous15.04.2008 - 11:42 Trvalý odkaz

    gergej: no na jaku Pi*u! robia taky telefon ked tam neni wifi..

    anonymous15.04.2008 - 12:38 Trvalý odkaz

    samo: Kolko ludi ho myslis ozaj vyuzije? Vsetci chcu wifi, ale realne ho pouziva mizive percento.

    anonymous15.04.2008 - 12:42 Trvalý odkaz

    borizz: mato pockaj si este na dlhodobe skusenosti, tam sa dozvies viac o fungovani trackballu na Symbiane ;-)

    anonymous15.04.2008 - 13:29 Trvalý odkaz

    Snakey: No neviem, ale myslim si ze to WiFi bude vyzadovat cim dalej tym viac ludi, myslim ze uz to nie je iba mizive % tych co bud surfuju, alebo aspon komunikuju cez mail alebo dokonca Skype. Mne sa napr tento fonik celkom paci, ked si ale precitam ze tam zabudli dat WiFi, ani necitam dalej, pre mna je nepouzitelny..

    anonymous15.04.2008 - 13:34 Trvalý odkaz

    samo: praveze nie. volne siete su, ale malo. doma ma tiez malo ludi wifi. je to proste slabe.

    anonymous15.04.2008 - 14:12 Trvalý odkaz

    Libertarian: Ja som si vyberal mobil aj podla toho ci ma wifi a gps, kupil som si N95 ako darcek k Vianociam. A po skoro 4mesiacoch pouzivania mozem skonstatovat ze GPS ano, ale wifi je mi nanic. Mam wifi doma v celom byte, mam ho v praci v kancelarii, mame ho v kaviarni ktoru prevadzkujeme a pouzijem ho tak raz za tyzden. Naco mi je...

    anonymous15.04.2008 - 14:21 Trvalý odkaz

    Snakey: Myslim si ze kazdy ma svoje priority, ked to pripojenie nepouzivam tak si predsa nebudem kupovat tlf s WiFi, co je logicke, ja zasa naopak, vyuzivam WiFi kde sa len da. Takze kupme si to co potrebujeme, ved keby sme vsetcia chceli jedno a to iste, tak by na svete stacil jediny vyrobca a s jedinym typom tlf...

    anonymous15.04.2008 - 21:41 Trvalý odkaz

    samo: existuje aj verzia s wi-fi :-) a v domacnostiach,firmach,restauraciach,inych podnikoch,nakupnych centrach,mestach najdes tolko wi-fi-u ze sa z toho poseries,tak neviem co trepes za nezmysli,ale od teba sa to ani nedivim

    anonymous15.04.2008 - 21:46 Trvalý odkaz

    People: dnes sa mi zobrazil na mobile rekordny pocet wifi sieti... 31 free wifi sieti na jednom mieste. Nakupne centrum Paladium Praha.

    anonymous15.04.2008 - 21:52 Trvalý odkaz

    samo: vyborne people. Tak ja som to dnes skusal, ale ani za boha sa mi nedalo z BA najst wifi z paladium praha.
    Samo, ked nebudes zavisly od rodicov, co nebude u teba nikdy, tak potom hovor o wifi v domacnostiach alebo firmach. je toho malo a ze je sem tam nejaka wifi v restike, no fajn. tak si sadni pred nu a surfuj. trepes chlapce

    anonymous15.04.2008 - 22:09 Trvalý odkaz

    samo: :D hehe,vela rozumu si nepobral,ja nie som zavisly od nikoho :-).
    Asi nechodis casto von,alebo zijej v uplnej diere,staci aby som zapol Wi-Fi a najdem ti cez 10 domacnosti ;) z toho asi 2 Orange Doma,ked uz si v Auparku,mohol si vidiet ze su tam 3,ci 4 spoty,plus este obchody,OR,TM,prejdi sa raz aj po meste a nesed doma v zaprdenej izbe onanujuc nad pocitacom a skus sa pozriet kolko restauracii ma Wi-Fi a kolko spotov najdes pocas prechadzky. V skolach najdes Wi-Fi tiez,firmy tak isto...urcite toho nie je malo a pribudaju,OR ponuka Orange Doma s Wi-Fi,teraz zacne ponukat dalsi modem ;).Otvor oci,pusti penis z ruka a zacni rozmylat...

    anonymous15.04.2008 - 22:16 Trvalý odkaz

    samo: samo, ked nieco pises, tak sa nepozeraj do zrkadla, lebo potom opisujes sameho seba :)
    ako som povedal, je tu par free wifi sieti a sema tam to ma niekto doma. a to je akoze nieco svetove?

    anonymous15.04.2008 - 22:23 Trvalý odkaz

    samo: :-) vtipalek...
    opisuje to ako by toho bolo malo,ale nie je tomu tak ;) a naozaj,uprimne,skus sa prejst raz normalne po meste,kolko ich najdes

    anonymous17.04.2008 - 00:37 Trvalý odkaz

    blast3r: Skoda toho symbianu, kebyze je tam WM a touch screen, tak by mohol konkurovat ipaqu 614c...

    anonymous17.04.2008 - 11:00 Trvalý odkaz

    sandoz: ako sorry co tu trepete niektory ze kolko je wifi spotov po slovensku. Ked nie si chudak a zaplatis si par korun na predplateny net tak to wifi skoro vobec nevyuzijes. Lenze ako citam tieto fora niekedy, tak ludia iba kupia nadupane mobily a ziju asi z 200sk kreditu podaktori...mal som MT s wifi a okrem toho ze to zralo baterku tak som to vobec nevyuzival, lebo nechodim do kaviarne preto aby som chodil na internet...

    anonymous17.04.2008 - 11:12 Trvalý odkaz

    samo: tak s tym plne suhlasim.

    anonymous17.04.2008 - 13:12 Trvalý odkaz

    samo: platim desat-tisicove ucty,mam zdielanie na mobile a aj tak doma pouzivam wi-fi. nebudem sa obmedzovat kablamy...dalsi co sedi doma. a to staci tak malo,ist von a rozhliadnut sa :),na internete sa da najts zoznam kaviarni,restauracii a podobne s bezdrotovym pripojenim na web

    anonymous17.04.2008 - 20:32 Trvalý odkaz

    Sandoz: samo, ja som to myslel tak ze mam net aj doma wifi a plus som si kupil ten "bomba" Rychly internet koli zdielaniu a datovu kartu som daroval do rodiny. Ale vseho vsudy musis uznat, ze aj ked mas wifi na mobile tak jeho pouzitie okrem voip je ozaj otazne.

    anonymous17.04.2008 - 20:53 Trvalý odkaz

    mato: nepochopim ten flame
    sak kto chce wifi ma k dispozicii ine modely a aj od tohto vyrobcu
    cize absencia je tam zamerne
    co sa tyka mna, mozno letisko a doma keby som mal dsl router, inak orange s 1,5GB neni o com

    anonymous17.04.2008 - 21:12 Trvalý odkaz

    samo: samo ako mozes napisat, ze platis desat tisicove faktury? kazdy kto ta pozna vie, ze ti uplne vsetko cvakaju rodicia. neroz zo seba geroja, je to trapne. ale pobavil si ma.

    anonymous17.04.2008 - 21:26 Trvalý odkaz

    samo: nestacilo ti raz? :-) si trapny a ja na tvoje trapne reci uz reagovat nebudem ;)

    anonymous17.04.2008 - 21:40 Trvalý odkaz

    samo: tak isto to mam aj ja,ono keby nemal vyznam (nie len kvoly VoIP) tak by ho tam asi nedavali :D...zober si ze v Rakusku,Prahe,New York-u,Washingtone a spuste inych miest kde som bol som mohol surfovat len vdaka Wi-Fi ktoreho je tam dost a zadarmo :-),staci to zazit na vlastnej kozi a Wi-Fi sa clovek bude drzat ako kliest. To iste mozem povedat aj o 3G,vsak naco ked je EDGE,kto to vyuzije,ze? Pamatam si ako kazdy frflal na 3G ked prislo,teraz? :-) staci si len pockat a casom si to bude taka ista samozrejmost