Samsung Galaxy S4 (i9505) dostáva na Slovensku Android 5.0.1

  • dasilva 29.04.2015 - 17:24

    Super, cik cak je logika od Samsungu. S5 mini sa zatiaľ môže ísť kĺzať. A možno je to dobre lebo neskoršia verzia bude asi lepšia. Ale moc tomu neverím...

  • csabasz29.04.2015 - 17:49 Trvalý odkaz

    Kedy ja dostanem aktualizáciu na samsung galaxy note 3,už ste tu písali že už vyšli nové aktualizácie na ten telefón. Niekto tu už písal že už má a ja stále nič.

    nerd30.04.2015 - 09:15 Trvalý odkaz

    brat ma note3 od orange a aktualizaciu dostal pred cca 3 tyzdnami

    Ľubomír05.01.2016 - 23:26 Trvalý odkaz

    Neodporúčam upgradovať na 5.0.1. Ja som si kúpil používaný S4 s android 5 a myslel som, že je pokazený - widgety na ploche ako počet aktívnych aplikácií a svietidlo po nejakom čase po štarte ostali zmrznuté, rýchle vybíjanie baterky, ale hlavne čo som mal problém bola hláška: "SIM karta bola odstránená, nemožno zistiť vašu SIM. Vaše zariadenie sa reštartuje kvôli kontrole vašej karty SIM. Reštartovať." Skúšal som všetky 3 verzie (vydania) 5.0.1 všetky s tým istým výsledkom. Vyplo sa mi to aj v safe mode, kde sú spustené len systémové aplikácie. Potom som urobil downgrade na 4.4.2 odvtedy widgety fungujú, výdrž batérie ok a tú hlášku so SIM kartou mi vyhodilo až po čase, keď som dal stiahnuť detský režim. Po odinštalovaní detského režimu mi to už neurobilo. Takže ešte raz zhrniem, neodporúčam 5.0.1 radšej ostať na 4.4.2 a vypnúť aktualizáciu systému.