Samsung Galaxy Beam (i8520)

  • funboy 12.03.2012 - 07:26

    super model celkom, skoda len akurat ze nema full HD videjka a trochen viac ram ,chcem sa spytat kedy uz tu date aspon nejake info o pripravovanej tohtorocnej pecke a bestselleru od samsungu ,modelu galaxy S3? rad by som sa nejake to info o nom dozvedel,keby ste sem mohli dat..

  • marek21.03.2012 - 15:37 Trvalý odkaz

    Ja by som rád vedel kedy sa objavia nejaké informácie o dostupnosti :)
    Modelu by sa zišiel určite aj hdmi konektor.

    Daqww23.03.2012 - 12:33 Trvalý odkaz

    galaxi s 3 bude blbost ako s2 mam ho ale skoro nioc nevydrzi tak takto neoplati sa kupit neam ani baterku zbitocne minute peniaaze

    viperman22.08.2012 - 13:30 Trvalý odkaz

    ked sa tu uz kritizuje displej, aky displej to je konkretne? lebo TFT su VSETKY lcdcka:) TFT je iba vrstva na lcd displeji... je to obycajne twisted nematic (zle uhly, horsie farby a cierna) alebo kvalitnejsia IPS matrica ?

    Pavol Pavučko22.08.2012 - 14:35 Trvalý odkaz

    ja mam TFT a musim povedat je to otras ked nakononim mobil tak vidno taky cudny odtien a cierna je siva vyblednuta :( ale vyhodu mate pravdu v texte v noci aspon netaha oci :) a v noci je dobra a skvlea ale cez den nic nevidim ale radsej by som chcel mat SLCD ale Amoled velmi nie ved to je uplne preziarene a prepalene farby a cez noc oslepnem :)

    viperman22.08.2012 - 15:40 Trvalý odkaz

    ROFL, ujasni si najprv pojmi ked nieco kritizujes, KAZDY LCD DISPLEJ MA TFT VRSTVU. a SLCD nie je ziadny typ displeja ale iba marketingovy nazov co pouziva HTC.

    lcd displeje sa lisia podla technologie ktora je pouzita pri vyrobe panelu, TN, IPS, SPVA, CPVA atd. a potom typom podsvietenia (CCFL ci LED-ky)