Samsung Galaxy A9 (2018) - väčší brat á-sedmičky

  • funboy 21.01.2019 - 16:33

    Základný fotoaparát má 24-megapixelový čip, takže v počte pixelov porazí aj drahšie vlajkové lode Samsungu. :)

    Snímky cez deň aj v noci môžu konkurovať ostatným smartfónom v tejto cenovej kategórii a sú príjemným prekvapením, podobne ako tomu bolo pri testovaní lacnejšej Galaxy A5. Základná trojica fotoaparátov je totiž podľa všetkého úplne rovnaká. ??? A5 má trojicu fotoaparátov?

    UPDATE: vidím, že Samsung Galaxy A5 niekto "opravil" na Samsung Galaxy A6. :)

    Samsung Galaxy A6 má základnú trojicu fotoaparátov?

    Ach jó, Matěji, Matěji, proč tě holky nechtějí?

  • Martin75321.01.2019 - 18:21 Trvalý odkaz

    Nema notifikacnu diodu.
    V noci foti slabsie nez S7ka.

    jarpo21.01.2019 - 18:37 Trvalý odkaz

    Chybajuca notifikacna dioda by ani nevadila, ked ma allways on display a slabsie fotky od S7 su celkom ocakavatelne. Ale cena mi pride dost vysoka.

    martian22.01.2019 - 14:02 Trvalý odkaz

    Nehante Bixby! :)
    Ked jej dam prikaz "set timer (for) 10 minutes", tak presne splni, co jej bolo povedane. Nastavi casovac na 10 minut.
    Ak chcem casovac spustit, tak to musim aj povedat: "start timer 10 minutes" ;)
    Odskusane na Note 8, hadam to pojde aj na A9.

    Siri vraj nevie fotit?
    Takto pred rokom, zima, nechcelo sa mi davat dole rukavice... Vytiahnem telefon, odomknem cez iris scan, "hi, Bixby", "take a picture".
    V nejakom fore sa mi Apple fans cudovali, ze to Bixby dokaze.

    V clanku je 2x prehodena predlozka s/z:
    "S aplikácií navyše spomeniem"
    "robia horný riadok z notifikáciami zbytočný"

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn22.01.2019 - 14:21 Trvalý odkaz

    Ackovu radu samsung doslova dodrbal a laka len na marketing. A7 s micro usb, A9 vysoko nad 500eur? WTF? Viac foto viac adidas. Pri tychto cenovych relaciach nie je sucasna Ackova rada schopna konkurovat doslova nikomu.

    Nightmare22.01.2019 - 16:06 Trvalý odkaz

    nj...struhli tomu riadnu cenovku