Samsung Galaxy A3 (2017) - odolnejší, výkonnejší a drahší

  • Nightmare 03.02.2017 - 17:36

    tej stabilizacie skoda veru

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne03.02.2017 - 18:48 Trvalý odkaz

    Pekna recenzia. Predna cast je nadherna. Zadna je taka, ze, no, tak nech sa to podoba na S7 ale nech je to o kus skaredsie lebo len stredna trieda.

    Jan Nejedlý04.02.2017 - 00:36 Trvalý odkaz

    Jen podotýkám, že výhoda filtru modrého světla není v tom, že šetří oči ve spořeji osvětlené místnosti (k tomu slouží primárně autoregulace podsvícení), ale v minimalizaci vlivu modrého světla na hladinu melotoninu, který výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Proto má režim přizpůsobený východu a západu slunce určitě svůj význam.

    ondrakomous04.02.2017 - 03:22 Trvalý odkaz

    to je reklamni trik, ze "clovek lepe usina pri pohledu na zlutou plochu pripominajuci hladinu verejneho zachodka", necht si to kazdy inteligentny prebere podla seba, v dnesni dobe nikdo nespi bez ohledu na barvicky v mobilu, sme generacia stresmenou, takze pomaha jen cista chemia, redakcia fony sk nasla X zbytonych minusovych bodou, tradicna skepsia opet prevladla?!

    Ondrej Vlkovič04.02.2017 - 08:32 Trvalý odkaz

    Som majitelom minulorocneho modelu a musim povedat ze velmi spokojny.Co ma zarazilo na tomto vynovenom modeli je cenovka a minimalne vylepsenia.

    ondrakomous04.02.2017 - 10:33 Trvalý odkaz

    podle statistik prodeju je cenovka u zakazniku druhorada, dulezitejsi je znacka, rada A ma svou historii a znam spoustu lidi, kteri pouze prechazeji na modely v konkretni rade, a3-2015, 2016, 2017, kdyz tento model hodnotim komplexne, tak je maly, to muze spouste lidem vyhovat, ma kvalitni baterku, dobry display, doladeny software, slusny fotak, prumerny chipset, vodeodolnost, dobre vypada, neni moc malych mobilu, ktery jsou takhle dobre vyvazeny, podle gsmareny je dokonce v nekterych parametrech srovnatelny s iphonem 7, myslet si, ze ho samsung zacne prodavat za 200 je utopie, ale kdyz si takovy telefon koupis misto iphonu 7, tak muzes opravdu usetrit treba 500euro, vzdycky zalezi na uhlu pohledu.

    Ondrej Vlkovič04.02.2017 - 21:31 Trvalý odkaz

    Porovnaj ho s minulorocnym a skutocne nevidim dovod na takto predrazeny kusok

    marek05.02.2017 - 14:03 Trvalý odkaz

    Neviem o akom cenovom skoku tu recenzent pise, zbytocna diskusia okolo toho. A3 2016 sa zacala predavat tiez za cenu cez 300 eur, tohto rocna mozno o 10-20 eur viac, to nie je ziadny skok. Do roka bude aj 2017ka stat o stovku menej. Takze kto chce o usetrit moze brat 2016ku alebo cakat...

    ondrakomous05.02.2017 - 14:20 Trvalý odkaz

    me zklamala odolnost telefonu, co jsem koukal na droptesty, tak a3,a5 2017 se rozbiji po prvnim padu na zem, to jsem si presne myslel, samsung totiz nerekl jaka je pouzita odolnost, vubec se to neda srovnavat s vlajkovymi modely s7, s6, ktere vydrzi hodne, urcite na krytu neni pouzity gglass 4, uvidime jak ho jerry rozreze.

    Peter06.02.2017 - 15:35 Trvalý odkaz

    Cenu by som neriešil. Keď sú ľudia schopní za ajfón dať dvojnásobok, tak toto sa bude predávať jak teplé rohlíky. Random words generator: pls no reply.

    miso78909.02.2017 - 12:44 Trvalý odkaz

    ako je to s tym rychlym nabijanim? na niektorych strankach ho A3(2017) podporuje na inych zase nie...:)

    Lenka Ivančíková09.02.2017 - 14:06 Trvalý odkaz

    nie, nema. keby mal, mali by sme to napisane v zakladnom infe aj v recenzii.

    miso78909.02.2017 - 15:20 Trvalý odkaz

    ok...ja sa len informujem u roznych zdrojov...napr. support samsungu mi napisal dobu nabijania pre A3 (2017) 2h a pre A5 (2017) 1h 50min.
    kazdopadne paci sa mi ked v recenzii uvadzate dobu nabijania telefonu len skoda ze nie v kazdej

    Marek09.02.2017 - 21:02 Trvalý odkaz

    Tento mobil ale s 3GB ram,lepsim procesorom o chlp silnejsiu baterku a kaslem aj na s7.Chapem,ze ludia chcu velke telefony ale urcite by sa naslo dost ludi,co im chyba poriadny android v malom tele.

    ondrakomous11.02.2017 - 10:49 Trvalý odkaz

    slabsi ram a procak preziju, ale nechapu nabijeni 2 hodiny pri takhle male kapacite baterie. skoda jeste, ze na cerne zustavaji tolik otisky.

    Manobb13.02.2017 - 16:51 Trvalý odkaz

    Ja som trpezlivý, ja si počkám na moment, keď bude mať reálnejšiu cenu ... ;-)

    ondrakomous15.02.2017 - 19:13 Trvalý odkaz

    Vynikajici maly telefon ve vsech smerech inovativni a moderni a genialni, to se o iPhonu SE rict neda, k ty cene, cena se za 3 mesice nepohne, pry je o nej velky zajem, oficialni vyjadreni samsungu

    Brano15.02.2017 - 20:01 Trvalý odkaz

    vo vsetkych smeroch inovativny a moderny? to snad nemozes mysliet vazne :D iPhone SE nie je ziadna invencia -to s tym absolutne suhlasim, ale nazyvat samsung Galaxy A inovativnou radou to chce tiez silnu odvahu, tento mobil nepriniesol nic nove ani prevratne, je to akasi odlahcena rada S s oprasenym 2 rocnym HW ;) Pre masovku to je akurat, operatori to daju do akcii, a predavat sa to bude, to ano, rovnako netvrdim ze su to zle telefony, ale nazyvat ich inovativne - tam by som bol fakt opatrny

    ondrakomous15.02.2017 - 22:45 Trvalý odkaz

    ten mobil je genialni, zkousel jsem ho v cerne barve a je uzasny, on je opravdu inovativni, nadherny zpracovani, vsechno dokonale do sebe zapada, jako by to byl "kus jednotite hmoty", uzounky ramecky, kdyz to srovnas s telefony pred rokem, dvema je to strasny rozdil, display je nadherny, nikde zadny krytky presto vodeodolny, softwarove uvnitr neni zadny problem, vse beha naprosto bleskove. Prave ze nepusobi "stare a okoukane". Pred rokem, dvema to bylo nemozny udelat takhle "dizajnove cisty" telefon, ktery by mel vodeodolnost bez krytek na predni, zadni srane sklo, mel vyborny fotaky, soc vyrobeny nejnovejsi technologii a stal pod 350 pri uvedeni, samsung ma dneska pred konkurenci velkej naskok v tom, ze oni opravdu vyvijeji displaye, chipsety, pameti, fotaky, ne jako ostatni, kteri jen spolehaji na dodavku subdodavatelu

    Brano16.02.2017 - 00:39 Trvalý odkaz

    drzal som v ruke a videl som A5 2017 a ano, bol to pekny kus telefonu, A3 2017 mali aj v alze aj inde pod vodou - asi chceli demonstrovat vodeodolnost tak neviem posudit :) ale stale myslim ze by to bolo nejako inovativne? su to dobre telefony for everyday use