samsung e570

  • 7 príspevkov
  • pusinka9 26.07.2007 - 15:56

    tento telefon mam z t-mobile akcie a som s nim nadmieru spokojna,nadherny dizajn(ta ruzova je proste neodolatelna), velmi dobry fotoaparat(fotky su fakt dobre-ocenujem, nato ze je to 1,3mpx je to fakt bomba), rychle a jednoduche ovladanie, dostatok miesta s mojou 1gb kartou na multimediu, velmi dobra kvalita prehravanych mp3 pesniciek, pri kupe som mala v telefone nainstalovanych 8 java hier nie 3 ako je to na strankach uvedene takze je to super a na javazona.cz sa daju davat hry a z wapu zdarma stiahnut(platis len za pripojenie na net to je par korun). naozaj odporucam tento telefon kazdej babe ktora vaha nad jeho kupou. zaroven by som poprosila o nejake tipy rady ohladne tohto telefonu, nejake figle na ktore ste dosli pocas pouzivania.. je to super fon a cudujem sa ze tu zatial nebola ani jedna tema ohladom tohto fonu takze bolo by fajn keby sa aj ostatni podelili o skusenosti. dopredu diky kazdemu..

  • Richard Hombauer26.07.2007 - 23:12 Trvalý odkaz

    chalani, ako bol ten diktafon pocas hovoru? mozno taky kod by sa pusinke zisiel.

    pusinka, inak dnes uz tych fint nie je nejako vela... ;)

    matho26.07.2007 - 23:39 Trvalý odkaz

    na D600 ide zaznam cez #*22671#
    ale najlepsie vychytavky aj tak cez zmenu fw

    Angelika27.07.2007 - 07:46 Trvalý odkaz

    Co ja viem..Mne samsung nepride az taky neodolatelne skvely..Mam jeden doma a keby to slo tak ho predam..No nikto ho nechce kupit..Taky je uzasny.. Pusinka a ma aj nejake negativa? Tie ma zaujimaju o troska viac.. Na wape sa ti pise ako? Musis pri kazdom kliku na textove policko zmenit z velkeho fontu na t9? Samsungy to asi nemaju v tomto smere nedotiahnute aspon u ludi co poznam a maju ho a povazujem to za obrovske minus..Tym je absolutne nepouzitelny..Ak nepocitam, ze ked som v nom mala operu tak za kazdym klikom na adresu sa ma spytal ci chcem povolit aplikacii prijat data..Este ze som neskusila jimm lebo by ma muselo porazit EDIT nemysli si ze mam nieco proti samsungom ..Ten svoj som dala sestre..Ta ho nenavidi este viac..Nieco v tom asi bude..

    Angelika01.08.2007 - 20:14 Trvalý odkaz

    Matho tvoj samsung to ma v nastaveniach ..Ja som mala iba vzdy sa pytat alebo zakazat..Taky telefon.. Do kosa s nim. Skoda penazi

    pusinka906.08.2007 - 14:16 Trvalý odkaz

    no vidim ze ste sa uz niektory pripojili k diskusii, diky chalani za kody.. zidu sa.. a Angelika, co sa tyka nejakych negativ tak moc ich nemozem povedat hoci tento telefon uz mam nejaky cas ale mne sa na nom vsetko lubi, jedine mozno ze na sms-ky sa da nastavit jeden zo styroch predvolenych tonov co by mohlo niekomu vadit ale mne ani nie lebo su to take tony co su vhodne v pripade prichodu sms-ky.. dalej pri mp3-ke nemoze mat velmi dlhy nazov lebo potom su v telefone uvedene ako neznamy, preto vzdy ked si ich dam do fonu tak skratym nazov aby nebol prilis dlhy(ja osobne si davam iba nazov piesne, to mi uplne staci).. inak naozaj nemam ziadne vyhrady voci tomuto telefonu, vsetko funguje, uz som si donho dala aj java hry mam ich uz 26, videla som na viacerych miestach ze vela ludi nevie ako dat do tohto fonu hry tak tu je navod: ide to lahko cez citacku pam. kariet presun suboru jar aj jad do zlozky ostatne subory a odtial do telefonu do zlozky ostatne subory.. zadanie tohto kodu: *#9998*4678255# malo by sa objavit aktivovane, spat do zlozky other files kliknite na jad pri hre ktoru chcete objavi sa instalovat date ok a uz mate hru v telefone, je to naozaj lahky navod, dufam ze kazdy pochopil, keby ste mali este nejake otazky zastihnete ma tu ked tu budem alebo cez mail: veronikad@chello.sk majte sa..