Samsung E530

  • Martin Hombauer 13.10.2005 - 00:00

    Atlis: Pekny kabelkovy telefonik pre beznu rozumnu zenu. Samsung pochopil co maju zeny rady, ci uz vo vybave ci dizajnovo...

  • anonymous13.10.2005 - 20:54 Trvalý odkaz

    Ing. FijoK: pekny sice je, funkcie tiez na urovni, ale ta cena.. neviem ktora zena da za fon 11 litrov... presne E530 som chcel kupi zene, ale povedala mi, ze ona taky drahy nechce, ze ona to aj tak strati... mam divnu zenu alebo co? :D

    anonymous17.10.2005 - 14:01 Trvalý odkaz

    Quo: Ja sice nie som zena, ale ten fonik sa mi paci. V skutocnosti je este mensi ako vyzera. Paci sa mi jeho obly tvar, take vajicko :)
    Aj klavesnica uputa.
    Hold, fonik to je krasny, ale aj drahy, ako vsetky mt Samsung. U Samsungov sa plati vacsinou za znacku - dokonca prilis :(

    anonymous13.08.2007 - 15:32 Trvalý odkaz

    piskvorka: ja som si ho kúpila pred rokom v uk v prepo?te asi za 16000,-, takže tá cena na slovensku je ešte pomerne prijate?ná... je to cena za kvalitu a dobrý dizajn. nie je ni?, ?o by som tomuto mobilu vytkla.

    anonymous25.02.2008 - 18:24 Trvalý odkaz

    marusssqa: mozem wae povedat za seba ze ten telefonik je super ... len ma ste manipulacia s obrazkami(nedaju sa zvacsit, otocit ani nijako upravit)ale ked som si poriadne prezrela funkciu zivot zien bola som uchvatena :) takze slecny a zeny vrelo odporucam