Samsung E2152

  • Martin Hombauer 08.09.2010 - 15:52

    :(: Low-end: Pamat plna.Vymazte nejake aplikacie a skuste znova

  • anonymous08.09.2010 - 18:10 Trvalý odkaz

    .: nahodou, konecne lacny dual sim od overeneho vyrobcu :)

    anonymous08.09.2010 - 19:15 Trvalý odkaz

    omg: Na 2 palcovy displej dali rozlisenie 128x160 ? To si robia srandu ? To uz radsej low end od SE abo od Nokie ti aspon nedavaju na 2 palcovy displej 128x260

    anonymous09.09.2010 - 10:15 Trvalý odkaz

    Robo: K veci ?love?e... SE a Nokia zatia? nemajú v predaji ŽIADNY dual, nie to ešte lacný, tak si uvedom, ?o píšeš...

    anonymous09.09.2010 - 12:21 Trvalý odkaz

    Ja: Low end od SE = sagem = total shit! Kde sú tie staré ?asy, ke? SE vyrábal kvalitu :(

    anonymous09.09.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    Cucko: Install: Process terminated before install.
    Error[uninstall]
    company=JETIX
    scrtitle=Watch & Win
    C:Program FilesCommon FilesArcSoftBin;C:Program FilesPC Connectivity Solution;C:WINDOWSsystem32;C:WINDOWS;C:WINDOWSSystem32Wbem;C:Program FilesATI TechnologiesATI Control Panel;C:Program FilesCommon FilesTeleca Shared;C:Program FilesCommon FilesNeroLib

    anonymous12.09.2010 - 01:17 Trvalý odkaz

    Choa: Tak ako pekne za?ínali, pomaly ale isto to drbkaju...Další do zbierky dualsim low endov... Nic normalne za prijatelnu cenu...

    anonymous12.09.2010 - 14:02 Trvalý odkaz

    ...: do akej zbierky prosim ta?

    anonymous18.09.2010 - 00:15 Trvalý odkaz

    Choa: Nuz tak kde len zacat: d780, D880, D980 (no dajme tomu, ze nie), Samsung C5212, Samsung C6112, Samsung B5702. Ak neratame Samsung B7722 za cca 300€, tak vsetko takmer na jedno kopyto. Ale budme vdacni aj za to, mohlo to byt aj horsie...

    anonymous18.09.2010 - 09:10 Trvalý odkaz

    Ludvik: Mám tento fon cca týžde?, dôvodom kúpy bolo, že som stále nosil pri sebe dva fony (služobný,súkromný)a bol som otrok telefónov,stále som sledoval oba ?i mi da?o neušlo,ob?as som jeden niekde zabudol a bol problém hlavne u zamestnávate?a alebo inak, chcel som lacný Dual SIM ktorý ak zoderiem, ni? sa nedeje. Teraz pár dojmov:
    Materiál- totálny plast, dokonca v ?iernej - lesklej farbe ako klavírová ?ierna na LCD Samsung,takže na ?om bude za pár dní škrabancov jedna rados?, nosím ho v ponožke aby som ho ochránil. Ale telo je kvalitné a pevné, ani náznak praskotu,ohybu. Ni?, ako z kovu.
    Rozmer- telefón je malý, útly a ?ahu?ký,akurát do dlane
    Klávesnica- na moje prsty sú tla?ídla menšie ako by som chcel, ale v pohode. Výborné sú vyvýšené stredové tla?ídla(2,5,8,0),škoda že také nie sú všetky
    Ovládanie-typický Samsung, všetko je tam kde má, mal som Samsung aj doteraz a tak som návod ani ne?ítal.Takmer všetko sa dá nastavi? a prispôsobi?.
    Dual SIM-môj dôvod na kúpu. SIM ky majú každá svoj slot, ?avá štartuje ako prvá,vypýta PIN a nabieha druhá. Na displeji sú symboly oboch sietí, každej SIM môžeš da? meno a ikonu, tá sa potom zobrazuje pri prijatých hovoroch alebo SMS, ?o je ve?mi užito?né.Obe SIM sú stále aktívne, vidím úrove? signálu,stav batérie a iné ikonky(budík,karta).Samotné ovládanie SIMiek je vymakané.Na pravej strane fonu je príjemné tla?ídlo s jemným a nízkym zdvihom a stla?ením som na druhej SIM.Je to bleskové,rýchle,paráda.Každá SIMka má u m?a iné pozadie,iné zvonenia ktoré si upravím ako chcem. Napr.Zvukový profil jeden mám nastavený tak, že služobná karta je na tichý, súkromná na normal,alebo služobná na vibruj,súkromná normal at?, nastavi? sa dajú na každom melódie,zvuky SMS,kláves at?, v podstate ako by som nastavoval dva fony. Dokonca mám karty nastavené tak, že od 5 hod ráno sa mi nastaví na obrazovku ako hlavná karta služobná (s témami,zvonením at?) a od 15 hod sa mi prehodí na displej súkromná SIM. Samozrejme ?asy si nastavujem sám.Absolútna spokojnos?.
    Aplikácie-je to sranda, stále sa z tohoto fonu smejem.Má príjemnú baterku s vlastným tla?idlom na ?avej strane ( 2x LED), má rádio ?o hrá bez slúchadiel a docela nahlas (stanice sa ?adia lahko,dajú sa uloži? pod ?ísla), viacnásobný,výborný budík,pamä?ovka no a iné bežné - štandartné veci.
    Výdrž - prekvapko, 4 dni, cca 50 min hovorov denne,oproti dotyká?om je to paráda
    Záver-posledných 5 rokov si kupujem telefóny iba za hotovos?,mimo akcie operátorov,pre seba aj rodinu (cca 7kusov) vä?šinou Nokie a Samsungy.Nepotrpím si na technoidné hra?ky ( wifi,tla?ídlový displej) máme ich doma dos?,manipulujem s nimi a poznám ich dobre. Internet mám v práci, odtia? som za 35 min doma a mám ho znova a tak nepotrebujem by? stále on line. U m?a je na prvom meste,hovor,SMS,MMS, prípadne hudba a to mi sta?í. Na toto je tento fon ako stvorený.Vôbec ma nenapadlo, že by ma hra?ka za 70€ tak zaujala. Je to fakt výborný výrobok,samá sranda a fakt praktický. Jasné že to nie je žiadny manažér ale dovolám sa, úžasné praktické ovládanie oboch SIM. Je mi už teraz jasné, že ?asom asi bude doškriabaný a asi aj dosekaný.Keby bol kovový tak je to úplne suverény fon. Takže kto chce fon na DUAL SIM vrelo odporú?am, na to je ako stvorený a zábavný. Sorry za množstvo písmen, možno pár chýb. Ludo

    anonymous18.09.2010 - 10:12 Trvalý odkaz

    Ludvik: PS: zabudol som na funkciu utajeý hovor. Ak ste niekde alebo pri niekom kto vás zdržuje, ak sa chcete vyhovori? že musíte niekam odís?,pridržíte tla?idlo telefónu dakde vo vrecku a telefón vám zavolá a zobrazí utajené ?íslo.?as, za ako dlho od stla?enia tla?ídla má fon zavola? si nastavujete sami. Nie je to asi moc slušné, ale ak vám dáky típek rozpráva veci ktoré zujímajú iba jeho alebo fakt musíte už ís?, tak je to výborná pomôcka, dos? závislá :)

    anonymous24.10.2010 - 09:40 Trvalý odkaz

    Astor: Ahoj, chcel by som sa odborníkov na Samsungy spýta? ?i je tento mobil možné použi? cez Bluetooth alebo USB kábel ako modem na pripojenie na net cez EDGE. Mne sa to doteraz nepodarilo ani cez origo soft Samsungu. Dátové profily mám v poriadku,pretože cez vstavaný prehliada? a aj doinštalovanú operu mini sa na net bez problémov pripojím. Na stránke Samsungu ma ubezpe?ili že to možné je.Ak má niekto skúsenos? ako to rozbeha? poprosil by som o radu.Dík

    anonymous28.10.2010 - 20:55 Trvalý odkaz

    zodiac: stale som sa nikde nedocital ci je to o prepinani sim medzi sim kartami alebo su aktualne obe naraz

    anonymous28.11.2010 - 23:05 Trvalý odkaz

    tomi: jedna otazka na ludvika alebo hocikoho. to znamena ze nech mi zavolate alebo poslete sms na hociktoru kartu tak mi telefon zazvoni??? alebo zvoni a reaguje na momentalne aktivnu kartu???

    anonymous02.01.2011 - 08:37 Trvalý odkaz

    Palecko: samsung s 5620 mi píše iba kratke sms. 70 znakov. ked je chýba?

    anonymous04.01.2011 - 16:25 Trvalý odkaz

    xavier55: Aku mozem ocakavat vydrz na bateriu v realnom prostredi ?
    Ma to uz konecne USB alebo to ma neaku nezmyselnu koncovku ?

    anonymous20.01.2011 - 21:25 Trvalý odkaz

    filip: netreba restartovat telefon ked chcem pouzit druhu simku??? lebo telefon vyssej triedy treba restartovat aspon tak niekto pisal vo fore. diky

    anonymous28.01.2011 - 16:28 Trvalý odkaz

    ludvik: Ahojte, takže: Zodiac: obe karty sú živé naraz, na obe prímaš hovory, ni? nemusíš zapína? ani prepína?. Prepínaš tla?idlom na boku iba ak chceš vola? z inej SIM akú máš práve navolenú na displeji.
    TOMI: áno, volania prímaš na obe karty, samozrejme nevoláš s oboma kartami naraz ale ak voláš na jednej, a na druhú ti niekto volá tak volajúci má obsadzovací tón(telefón je predsa len jeden),Xavier: výdrž v pohode isto 6 dní, u m?a 7 ( na siedmy de? ho nabíjam) a to je zapnutý nonstop - aj v noci,
    Filip: nemusíš reštartova? telefón, na boku má nízkozdvihové tla?idlo ktoré stla?íš a si na druhej karte, je to bleskové a príjemné, ako ke? zapneš žiarovku s vypína?om, ni? ne?akáš a to tla?ídlo je ve?mi príjemné
    Zbadal som jednú vec, ke? volám alebo niekto mne, tak ak prímem hovor( hociktorým tla?idlom) tak asi polovicu sekundy ako by ma volajúci alebo volaný nepo?ul, je to iba pri preberaní hovoru, samozrejme že ni? to nie je ako ke? poviem do telefonu ,,ahoj" a na druhej strane po?uje len ,,hoj ", teraz to viem a ak zdvihnem fon tak sekundu po?kám až potom vravím do telefónu, možno je to SIMkami, neviem, nie je to závada, len som to zbadal. Je to jediné slabé mínus tohto fonu, inak je na nezaplatenie, ke? si predstavím ako som sa stále vlá?il s dvoma telefónami a stále sledoval ?i som nie?o nepremeškal, plné va?ky telefonov a teraz toto je úplná pohoda,

    anonymous07.02.2011 - 19:29 Trvalý odkaz

    filip: ja mam ten telefon uz cca 2tyzdne a zatial som ho nabijal 2krat takze baterka ma fakt dobru vydrz. tento telefon je fakt na telefonovanie nieje to ziadna hracka ale aj na net sa snim da vpohode ist takze ho odporucam. myslel som si ze co to bude za vrak ale som milo prekvapeny. odporucam... len mi vadi ten displej ze este tu nieje taky vymakany ako maju nokie ale to je len slabe minus.

    anonymous16.02.2011 - 01:49 Trvalý odkaz

    Radoslav: svetový telefón. Mám také dva na jednom baterka 10 dní a na druhom 13 dní a to ich používam ako taxikové tel. SUPER lepšie som kúpi? nemohol... velkä spokojnos?...

    anonymous06.03.2011 - 14:38 Trvalý odkaz

    Carli: Ahoj ako ?itam recenzie je asi dobrý ten fon ale nikde som sa nestretol s názorom ako sa správa KU PC?Ja napr.Mám sony er.a tam to bezí aj net aj plánovací kalendár aj kontakty sa dajú upravova? popocou po?ita?a.Je aj tu tá možnost ?Spojit s PC ?A upravovat kontakty a spojit sa na NET?Dakujem.Carli

    anonymous01.04.2011 - 00:02 Trvalý odkaz

    Karol: Viete mi niekto poradfit?Telefon Samsung E2152 má možnos? prepojnia ku PC a spravovanie kontaktov cez PC?

    anonymous26.04.2011 - 20:59 Trvalý odkaz

    Pali: Carli: dá sa upravova? kontakty, synchronizova? s PC a tak... ako na sony-ericssone, ale namusíš používa? kábel ... sta?í bluetooth (pri SE mi niektoré funkcie nešli cez bluetooth). internet v mobile nepotrebujem, takže som neskúšal.
    mám ten telefón štvrtý de?, teraz ho nabíjam prvý raz - ale to som ho používal ?asto. inak super.
    a dá sa kúpi? aj za 55€ v Tescu :)

    anonymous28.04.2011 - 19:04 Trvalý odkaz

    Mirka: Prednastavený zámok telefónu (8 núl - info z netu)platí aj pre zámok SIM, zámok súkromia, alebo si musím zvolí? svoj vlastný kód? Pri vo?be Zmeni? heslo je oznam Zadajte nové heslo. ?akujem:)

    anonymous30.05.2011 - 23:24 Trvalý odkaz

    eskord: ja síce nemám tento tel. ani týžde?, ale už pri prvom živom poh?ade na neho som vedel že som spravil ve?mi dobre. Doteraz som zhá?al tel. zvané "mašinky" ktoré museli ma? wifi, ve?ký displej, fo?ák ktorý odfotí formát A4 ktorý potom následne môžem ?íta? a tak ?alej. Zistil som že to vôbec nepotrebujem. Po dvoch rokoch samých problémov a následných reklamácií tzv "mašiniek" som sa rozhodol pre kúpu tohoto telefónu nako?ko som pri poslednej reklamácii tel. LG KM900 Arena povedal že už nikdy viac paušál za ktorý budem plati? a tel. sa mi vá?a trištvrte roka v reklamácii, už dos?. Kúpil som túto hra?ku, zrušil paušál a za?al využíva? dve karty. Nako?ko O2 poskytuje volania zadarmo som si kúpil túto kartu a Orange som si nechal len preto, lebo ?íslo používam už 7 rokov.
    Ale ?o sa týka tel. plne súhlasím s LUDVIK-OM. keby som mal opísa? aký ten tel. je tak by som sa opakoval a napísal presne to ako LUDVIK.
    Je jednoducho supeeeeeeeeeeer

    anonymous20.06.2011 - 10:23 Trvalý odkaz

    Peter: to si samsung robi srandu? ved na se mate pri 2palcoch 240x320pix display

    anonymous05.09.2011 - 22:08 Trvalý odkaz

    xxmarekxx: Chcem sa opytat, ma ten Samsung E2152 slovenske menu? chcel by som si ho kupit cez net. A este tu nebolo napisane akou koncovkou sa nabija a ci na sluchatka je 3,5 jack. Dakujem za info

    anonymous30.09.2011 - 22:59 Trvalý odkaz

    miki1250: Prosím o info: Lze u mobilu "Samsung E2152 Dual Sim" v panelu "Kamarádi" nastavit k ikon? (figurce) obrázek volaného (obrázek kontaktu)? Obrázek volajícího se p?i p?íchozím hovoru zobrazuje OK - toto nastavení jsem v menu nalezl. Díky za zprávu.

    anonymous03.10.2011 - 17:11 Trvalý odkaz

    gsmmania: je pravda, ze pri vypnutom mobile sa budik nezapne ? mal som zopar znaciek (samsung zatial nie), ale s tym podivnym riesenim som sa nestretol.

    anonymous03.10.2011 - 17:35 Trvalý odkaz

    gsmmania: zapne sa budik pri vypnutom pristroji ?

    anonymous07.10.2011 - 10:47 Trvalý odkaz

    miro: nema niekto napredaj kri na e2152 alebo kupim pokazeny mobil

    anonymous14.10.2011 - 05:01 Trvalý odkaz

    miso: ..prosím Vás, je možme že telefon pri nabijsní a dobití baterie kratko zavybruje?...dakujem

    anonymous26.11.2011 - 16:00 Trvalý odkaz

    eMKejx: ja mam momentalne zakladny 1018 ci jak ten co stoji jak rozky a druhy mob mam sluzobak e52, vela soferujem a uz ako som zacal robit tento job potrebujem dual sim mobil. rozmyslal som medzi c6112 viac drahe nechcem, ale uz aj c6112 je na to co mi treba drahy, resp. je to kvader velky :( 2152 som drzal dneska v tescu, neviem ake ma vsetky funkcie tu som sa dozvedel hooodne viac a som viac nez rozhodnuty do toho ist, cena priazniva a ma bluetooth co je bezva lebo ako sofer potrebujem "mat volne ruky" a hlavne som si omakal klavesnicu ktora nieje GUMENA ako na 1018 ze kazde stlacenie tl. je ako rubat do kamena. na materialy mi nezalezi hlavne nech to nieje papier, co sa tyka miso samozrejme ze zavibruje po dobiti, mne to robi tento moj lacny 1018 tusim aj zahra volaka melodia, alebo som sfetovany?! inak dik za tooltips. horedole 5€ asi ho zas kupim v tescu... sukromnu mam o2 fer a firemne tmobile, i ked bral by som lepsi fotak, pri praci totiz obcas potrebujem spravit foto sortimentu a pod.... no som na 95% rozhodnuty dikes hosi

    anonymous18.12.2011 - 22:50 Trvalý odkaz

    marta: poradi mi niekto ako si nastavím mmsky v telefon??nejdu mi zobrazit a ked si dam inštalovat tak mi pride sprava ktoru ked otvorim vypisujemi dajte heslo ,,ale ja som heslo neudavala ni nemenila a nejde mi to ,,vie mi niekto poradit??,dakujem