Samsung E1150

  • Martin Hombauer 23.07.2010 - 14:24

    Deszka3: No neviem kto si ho kupi,ked uz aj seniori maju telefony s fotakom a bluetoothom...A moj bratranec je len tretiak a ma iP.

  • anonymous23.07.2010 - 15:32 Trvalý odkaz

    3S0PTR0N: Jasne, tretiakom treba davat iP. Potom sa necuduj, ked o 10-15 rokov si ten tvoj bratranec nebude vediet vlastnymi rukami zarobit na zivobytie, kedze bude ocakavat, ze mu tatko s mamkou kupia vsetko, co len bude chciet. Radsej byt sirotou, ako mat takych rodicov.

    anonymous23.07.2010 - 16:27 Trvalý odkaz

    Michal: :D toto je poradna pre deti alebo komenty o novinkách? :D

    anonymous23.07.2010 - 18:00 Trvalý odkaz

    Deszka3: No neviem,?i si to písal z osobnej skúsenosti,ale je mi to fuk co hovoris a nebudem dalej rozvijat temu,lebo toto server o telefonoch a nie o rodicoch a nie poradna sposobu vychovavanie deti.

    anonymous23.07.2010 - 18:02 Trvalý odkaz

    Deszka3: No neviem,?i si to písal z osobnej skúsenosti,ale je mi to fuk co hovoris a nebudem dalej rozvijat temu,lebo tento server je o telefonoch,nie o rodicoch a o ich sposobe vychovavanie deti.

    anonymous23.07.2010 - 18:02 Trvalý odkaz

    Deszka3: Prdlajs,v takomto teplom pocasi ani pisat neviem...

    anonymous23.07.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    hellwet159: toto je mobil pre nase mamy ktore len potrebuju zakladne fukcie a to telefonovat a smskovat ostatne im je ukradnute

    anonymous23.07.2010 - 20:22 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: A co tak ako nahrada pevnej linky iba na hovory? alebo telefon pre zamestnancov (napriklad pre robotnikov na jednoduchu komunikaciu so sefom)?...atd atd..milion dalsich situacii ma napada.

    anonymous23.07.2010 - 21:28 Trvalý odkaz

    Deszka3: Jasné,ale tak ma napadá milión iních telefónov.Možno,že si ho vyberú,ale nedávam ve?kú šancu,že by priniesla nejaké peniaze Samsungu.Ale ok súhlasím,nechcem sa háda?.Máš pravdu.

    anonymous25.07.2010 - 00:11 Trvalý odkaz

    nsd: Ja si skor myslim ze to je nizkonakladovka ktora ani nema cim zaujat skor ma za ulhou mat co najnizsie naklady a co najvetsi odber , napriklad roboskym firmam pre zamenstancov aby boli v kontakte ( nieco ako novodobe vysielacky ) moze si to podchitit samsung alebo operator aby na tom ziskal prachy ... na nic viac ten telefon asi tak nemoze byt ... si myslim , urobi sa velka objednavka vide nizkonakladovy telefon na ktorom sa zarobi co najviac percent a preda sa co najviac kusov ...

    anonymous25.07.2010 - 01:14 Trvalý odkaz

    vicinko: má tento mobil niekto z tej prima akcie? majú ho v sivom alebo v ?ervenom? na oridnžovej stranke je síce v sivom prevedení, ale videl som inzerát kde bol v ?ervenej farbe a vraj blokovaný na orange, preto sa pýtam...

    anonymous25.07.2010 - 11:46 Trvalý odkaz

    jožko: vicinko - ja ho mam v ?ervenom a je blokovany na orange , pýta to kod siete na doblokovanie....aleo take nie?o...

    anonymous25.07.2010 - 13:47 Trvalý odkaz

    Jana6300: Súhlasím s Michalom,je to riešenie pre mnohých ?udí.Cena v balíku je výborná,7€...,bez komentára,ale ak je fakt,že je blokovaný,to je tiež bez komentára,nechce sa mi to ani veri?..Osobne som ho v predajni videla,v ?ervenej farbe.

    anonymous25.07.2010 - 13:56 Trvalý odkaz

    m: pripajam sa aj ja, v balicku s prima kartou a cenou za samotny fon 7eur, neni co riesit...
    idealny telefon napriklad do prace, ja aj tak s fotakom nosit nesmiem, zvonenia nepocujem v tom hluku a hadam to dokaze aspon vibracie :))
    ked chcem byt frajer v kaviarni tak si vezmem iny, ked chcem byt prakticky v praci tak tam nebudem nosit fon za 500e a rozbijem ho hned ako budem nastavovat masinu :)))

    anonymous25.07.2010 - 14:39 Trvalý odkaz

    defluo: aky balik to je ? akoze plati sa tolko, kolko prevolam a na konci mesiaca chodi faktura ? alebo je to nejaky pausal ?

    anonymous25.07.2010 - 15:13 Trvalý odkaz

    giermo18: Normal mobil + simka na kredit ... ziadny pausal

    anonymous25.07.2010 - 16:18 Trvalý odkaz

    defluo: diky za info. ale preco to davaju za 7€, ked plna cena toho telefonu je okolo tych 30€ ? :-O to su taki dobraci ? :D

    anonymous25.07.2010 - 16:29 Trvalý odkaz

    giermo18: Tak asi ich nakupili v pekelne velkom mnozstve, ze davaju taku cenu... orange sa blokaciou mobilov pekne poistil pred ´´obchodnikmi´´ , ktori by ich predavali dalej ( predaju to len cloveku, ktory ma ORANGE, cize orange zarobi aj tak ... ) .... Vsetko je to len dobry marketing :-) Orange na tom zarobi poriadne, neboj sa ...

    anonymous25.07.2010 - 23:58 Trvalý odkaz

    Peter: Objednaval si niekto tento fon cez e-shop? Ak hej tak v akom prevedeni vam prisiel?

    anonymous26.07.2010 - 03:15 Trvalý odkaz

    Dumbo: Neobsahuje/nepodporuje:... Je toho dost, nie ?
    Tak ano, uznavam. Je to jeden z najjednoduchsich mobilov na trhu. Ale len tak medzi nami, co myslite, co je jednoduchsie- Nokia 1200 alebo tento kar ?

    anonymous26.07.2010 - 11:11 Trvalý odkaz

    ambrosko1: sak naco si bude kupovat stary dochodca toto ked si moze kupit za 5 eur mobil spred piatich rokov

    anonymous27.07.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    giermo18: 1. Pretoze za 5e ma novy mobil .
    2. Pretoze baterie v mobiloch su nove, vydrzia viac ako po 5 rokoch pouzivania .
    3. Pretoze ich maju 2 roky v zaruke :P .

    anonymous27.07.2010 - 19:46 Trvalý odkaz

    igen: a to sa neda odblokovat ten fon ci co?

    anonymous27.07.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    ambrosko1: 1. stary mobil sa da kupit v slusnej kvalite a mozno aj s lepsou vybavou
    2.moj starky ma stary samsung neviem aky a baterka mu vydrzi 2 tyzdne (je pravda ze ho pouziva raz do tyzdna) a to ten mobil oco pouzival 2 roky a ja dalsie 2
    3. ked ten mobil vydrzal 5 rokov tak este zopar vydrzi a potom si dochodca kupy dalsiu staru sunku za 5 eur xD

    anonymous29.07.2010 - 20:02 Trvalý odkaz

    giermo18: Musim povedat, ze sam mi viac pozdava tento samsung ako nokia 1616... odhliadnuc od funkcii tej nokie ... samsung je velmi pekny,maly,lahky a ma dost hlasity reproduktor

    anonymous08.08.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    klodka: Neviem preco by nemohol mat, ja som mala tiez od malicka vsetko ine a drahsie ako druhi, ked moji rodicia na to maju, tak preco by mi nedopriali. Teraz som dospely clovek a predstav si, ze si viem zarobit na zivobytie a usetrit si peniaze a tatinko mi nedava vobec nic. Takze mne to skor prislo ako cista zavist, pretoze to je kazdeho vec a tebe to zivot si myslim, ze neovplyvni, hm?

    anonymous16.08.2010 - 16:15 Trvalý odkaz

    giermo18: No podarilo sa mi odblokovat samsung E1150 na simkartu O2, len to odblokovanie je cistocne... to znamena ze po vypnuti telefonu je zasa blokovany :P... ale staci zadat zasa tie iste kody a dodrzat postup a vuala :P telefon je odblokovany :D ....Osobne som to vyskusal, mam v nom O2 kartu...ALE POZOR !!! Tieto kody vam vymazu vsetky nastavenia, cisla, SMS proste vsetko vam da do povodneho stavu, ako keby ste ten mobil kupili !!!! .... cize postup.
    1. Vyberte SIMKU a zapnite mobil.
    2. Zadajte kod *2767*2878# - restartne vam to mobil.
    3. Vypnite mobil, vyberte baterku a vlozte simku, ktoru chcete pouzivat( O2, t-mobile ), no len do polovicky ju zasunte!!! Je potrebne aby NEbola zasunuta cela.
    4. Zapnite mobil, mobil bude v stave, ze nie je vlozena SIMKA. Toto je podstatne !!! Opatrne podvyhnite baterku a zasunte SIMKU uplne. JA som ju zasunul pomocou sparadla... DAVAJTE POZOR ABY VAM NEVYPADLA BATERKA A NEVYPLO MOBIL.
    5. Ked je vlozena SIMKA zadajte kod *2767*3855# . Mobil nevypinajte, restartuje sa sam !!!
    6. Mobil vam zapne odblokovany :P , no len do vypnutia telefonu .

    Tento navod som nasiel sam, nebol urceny pre tento samusung a je to len ciastocny postup na odblokovanie SAMSUNGU D900i ... no nejako s BOZOU pomocou som z toho dal prec nepotrebne kroky, ktore na e1150 nefungovali :D.... Takze uzite si odblokovany mobil :P

    anonymous20.08.2010 - 01:52 Trvalý odkaz

    vicinko: podporuje tento telefon synchronizaciu s pc?? na produktovej stranke je napisane, že podporuje New Pc studio.. lenže telefon neni rozpoznany.. nejake napady?

    anonymous20.08.2010 - 16:28 Trvalý odkaz

    Platon: prosim vas.... ved taku akciu aku dali orange kde najdete??? hmmm? dosta? za 14,90€ 10€ kredit + variant extra na 180Dni to su sms za 5centov a hovori za 9 centov do všetkých sieti k tomu s telefonom len za take peniaze....to už maju dakde aj bezdomovci :D

    anonymous22.08.2010 - 17:50 Trvalý odkaz

    orestees: Ludkovia, podla mna ten telefon staci. Telefon je na to, aby sa z neho volalo. naco navigacie, mp3, video, kompas a ine hluposti? ked ma mobil vsetko a stoji 500 eur a nahodou mi ho niekto ukradne alebo ho stratim, pridem o vsetko a este aj o penaze ktore by som dal za mobil. ked si kupim navigaciu za 40 eur, mp stvorku za 25 eur, fotak za 50 eur atd vsetko co mobil ma a potrebujem to, a jednu vec z toho mi ukradnu ale stratim, tie dalsie mi istanu a nemam taku stratu....mne taky mobil staci

    anonymous26.08.2010 - 19:50 Trvalý odkaz

    giermo18: super ten kod funguje, a telefon nevypinam nikdy takze to netreba riesit

    anonymous03.09.2010 - 17:18 Trvalý odkaz

    ahojam: Ak tvoji rodi?ia maju na to, aby ti davali všetko, tak to nie je zavis? od neho, ale TY sa tym pyšiš a sa povyšuješ a žiaka ktoreho rodi?ia na to nemaju, tak ve?mi ponižuješ. To že tvoji rodi?ia kradnu, tak to neznamena, že kradne každy, lebo ak by tvoji rodi?ia nekradli, tak by na to nemali.

    anonymous10.11.2010 - 10:11 Trvalý odkaz

    ek: [zamietnuté hovory] Neviem nájs? zoznam zamietnutých hovorov v E1150?

    anonymous24.11.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    Duracell: Odblokovanie funguje. Kúpené ako balí?ek Funfón.

    anonymous08.12.2010 - 14:43 Trvalý odkaz

    tana: chcem sa opýta?, náhodou kod na vymazanie dlzky hovoru a uzamknutie telefonu niekto z Vas ma? nedaju sa mi mazat minuty prevolania, takze nemozem mesacnu spotrebu kontrolovat,,nikde ten kod nemam pisaný ani v brozurke ked som fon kupovala v O2.

    anonymous29.01.2011 - 01:06 Trvalý odkaz

    dodo: ako mam ten telefon a mam aj samsung Wave ale toto je nieco ine...ked ho mam v ruke uplne mi doda energiu neviem ako to ale je dost zaujimavy a nic mi na nom nechyba :D

    anonymous09.03.2011 - 17:28 Trvalý odkaz

    ma?ko: ano aj ja som ho mal...obycajny fonik a skvely...i phone je pi?a!

    anonymous13.04.2011 - 14:55 Trvalý odkaz

    kipilík: Tento mobil som kúpil ako akciu FunFon; spolu s kreditom 3,-eurá som dal za to celkove 19,90 ?iže 20,- eur, presnejšie 17,-eur. Má to záruku 2 r ako iné MT. Pre m?a to za tie peniaze sta?í, je to malé a ?ahké, pekný design, výdrž je skuto?ne dobrá. Má to aj kalendár a to všetko spolu na bežné používanie sta?í...na ostatné mám po?íta?, tam si o?i kazi? nemusím...

    anonymous03.05.2011 - 20:17 Trvalý odkaz

    chuck norris: ?o by ste chceli za tie prachy! pi?usovia!

    anonymous21.10.2011 - 12:11 Trvalý odkaz

    Jozef: Chcel som si ho kúpi? ako telefón, ktorý by som si brával na kor?u?ovanie a behanie, no na nete som sa do?ítal, že neprijíma hovory otvorením vé?ka...to ma odradilo. Spravili to tak asi kvôli absencii vonkajšieho displeja, aby ?lovek nedvíhal telefonáty aj od neznámych ?ísel... ale ke? si ?lovek môže odlíši? kontakty zvoneniami, mohla tam tá funkcia prijatia otvorením zosta?.

    anonymous19.11.2011 - 20:17 Trvalý odkaz

    giermo18: Tak JOZEF ja tu funkciu na nom mam, takze spokojne kupuj :P