Samsung D900i

  • Martin Hombauer 21.12.2007 - 17:02

    jaso: zazvoni budik,aj ked je telefon vypnuty?kamarat ma tento fon,ale na toto sa stazoval...

  • anonymous21.12.2007 - 22:14 Trvalý odkaz

    Lubosss: Ano, budik zazvoni aj ked je telefon vypnuty, treba mat zapnute auto maticke zapnutie pri budiku. No musim vyvratit tvrdenie ze stredovym tlacidlom sa spusta internetovy prehliadac. Ja ho mam od t-mobile a vstupujem tym do menu.

    anonymous21.12.2007 - 22:34 Trvalý odkaz

    Mario: ako uz pisal aj lubos tento fo od t-mobileu ma stredove potvrdzovacie v pohotovosti bez vstupu na internet,ale priamo do menu a je to vidiet aj na tlacitku,uz nieje oznacene ok/i ale len ok.dalsi u mna velky minus je necistota hlasu a velky sum pri telefonovani.a dalsi minus fotak,ako to mohlo kedisi konkurovat k 800-ke ked ten fotak nedokaze konkurovat ani k 550-ke.

    anonymous21.12.2007 - 22:39 Trvalý odkaz

    Mario: Dalej by som ho porovnal s predchodcom a to 900-kou neickovou a povedal by som,ze ta mala pouzite lepsie a kvalitnejsie materiali.

    anonymous21.12.2007 - 22:48 Trvalý odkaz

    vlado: pri slabej baterii mi samsung D900i neustale neprijemnym zvukom pripomina slabu bateriu.Neda sa to vypnut,alebo aspom zmenit zvuk?

    anonymous22.12.2007 - 00:34 Trvalý odkaz

    Atlis: pocul som, ze sa do vypnut nabijackou... :D

    anonymous22.12.2007 - 10:43 Trvalý odkaz

    mato: Rezervnou baterkou
    celkom slusny clanok vlastne dost tychto much je aj v threade o d600
    tak dufam ze to nikto nezistil az po kupe

    anonymous22.12.2007 - 10:45 Trvalý odkaz

    nene: to vlado:
    m?že být mnohem h?? - moje Nokia pípne sice jenom jednou, ale vzáp?tí se hned vypne - klidn? v p?lce slova.:(((

    anonymous22.12.2007 - 11:15 Trvalý odkaz

    d: ešte by som dodal že je to dobrý telefón ale má vela drobných múch ?o vcelku je velké mínus. námatkovo zložitá unštalácia java, pamat na javu, zoomovanie len toho ?o nafotí, dokumenty neotvára (to som nahradil java aplikáciou, neni to dokonale ale aspon z mailov si to dokazem pozret) kopa iných vecí,
    a ten tón pri vybitej baterke mne nerobí, skúste pozriet v nastavení zvuku, extra tóny a tam oznamovací ton - to je tuším taký všeobecný tón na všetko, ja tam zapnuté len minutove oznamovanie a iná? nepípa pri ni?om.

    anonymous22.12.2007 - 21:55 Trvalý odkaz

    vlado: už som skusil všetko a pomohla jedine ta "nabija?ka" ale dik za radu.vyzera to tak že tie drobne muchy ma budu otravovat 2 roky

    anonymous23.12.2007 - 00:58 Trvalý odkaz

    Mario: Ak nechces pocut to pipanie baterky tak v pohot. rezime tlacitkom hlasitosti stlm hlasitost klavesnice na nulu a bterka pipat nebude.cim vysia hlasitost tlacidiel tim intenzivnejsie je aj pip.baterky a naopak cim nizsie tym menej pipa.Pri nule nepipa.

    anonymous23.12.2007 - 12:54 Trvalý odkaz

    samo: myslel som ze ma lepsi fotak,telefon je pekny ale niako Samsung nemam rad,to menu a system

    anonymous23.12.2007 - 13:40 Trvalý odkaz

    riso: co tak, keby kazdy, kto nema rad Samsungy, napisal prispevok do tejto diskusie? a kto nema rad Motoroly, sup svoj nazor do nejakej recenzie modelu tejto znacky. Nokia a SE detto. :)

    btw. niako -> nejako (ak si myslel nijako, tak napis nijako, ale to by ta veta nedavala uz vobec zmysel)

    Pisomny (a este k tomu verejny) prejav o nas prezradza vela veci. Tak, prosim, snazte sa pisat zrozumitelne a spisovne. Je to vasa vizitka.

    kazdemu odporucam http://slovnik.juls.savba.sk ;)

    anonymous23.12.2007 - 13:51 Trvalý odkaz

    s: Hombauer zase mas problem? :-) myslim ze Teba sa tato tema netyka a Tvoj nazor ma tym padom nezaujima dvojnasobne :-) neviem ci si nieco dokazujes ale nejde Ti to ;)

    anonymous23.12.2007 - 14:19 Trvalý odkaz

    Mikullas: omg, co sa vsetkym deje v poslednej dobe 8-/

    anonymous23.12.2007 - 14:22 Trvalý odkaz

    riso: samo, tak mna sa tema o Samsungu D900i netyka. :D :D :D ehm...nemam slov.

    Moja poznamka o pravopise bola druhorada. Ale pisat do kazdej temy za kazdu cenu, napriklad: "Samsung nemam rad" nema pre nikoho z nas absolutene ziaden vyznam. Skor to otravuje. To je fakt. Ale ked uz za kazdu cenu musis prispiet, tak aspon bez pravopisnych chyb. Tolko som chcel napisat.

    A necerti sa. :) Blizia sa Vianoce. ;)

    anonymous23.12.2007 - 14:31 Trvalý odkaz

    samo: Ach Risko,napisal som sem po dlllllhom case a ty sa hned musis ozvat,uz sa uvedom :-)

    Asi si nepochopil ale ani sa ti nedivim,netyka bolo myslene tak ze ty si to nepysal,tazke sa ozyvat ako by ti to patrilo je naozaj uz povysenecke ;) to ze mas fony.sk ta nerobi clovek co si moze dovolit vsetko lebo je to jeho

    anonymous23.12.2007 - 14:38 Trvalý odkaz

    samo: prdele este sa aj pomylil...ale uz som ticho,nie je mi zapotreby sa tu s niekym hadat

    anonymous23.12.2007 - 14:42 Trvalý odkaz

    Mikullas: Chvilu som sa sa pohorsoval, ale teraz sa len smejem :D

    anonymous25.12.2007 - 19:44 Trvalý odkaz

    vlado: Mario,dakujem.Asi by som na to neprisiel.Tony klavesnice som vypol ako prve,ale v hlavnom menu.Nevsimol som si ze sa tam da upravit aj ich hlasitost,myslel som ze je to len na upravu hlasitosti reproduktora.aAk nebudem este nieco vediet,ozvem sa ti.

    anonymous25.12.2007 - 22:45 Trvalý odkaz

    dan: zablokovanie tlf : Ked mam zavrey telefon a odblokujem ho cez tlacidla uz sa neda naspat zablokovat zavrety. Len znovu vysunut a zasunut

    anonymous25.12.2007 - 23:19 Trvalý odkaz

    juraj: kde sa dajú stiahnu? hry na tento mobil a ako ich do neho dám?

    anonymous26.12.2007 - 15:16 Trvalý odkaz

    ondrej: Zdravim majitelov D900I ;)
    Mam na vas jednu konkretnu otazku. Mam tiez tento mobil, a paci sa mi, len mam jeden problem. Tlacidlo fotaku je nejake moc volne, oproti ostatnym tlacidlam nesedi tuho na mieste, ale pri dotyku sa lahko pohybuje. Funkcnost tlacidla tym nie je dotknuta, cize stlacit v pohode ide. Len mi vadi, to ze nesedi tuho na mieste, ale trocha hrka. Neviem ci je to standardne, alebo to mam ist reklamovat. Kto ma D900I, skuste napisat, ci to mate tak isto. Dik

    anonymous26.12.2007 - 15:39 Trvalý odkaz

    Mario: To tlacitko je tak normalne

    anonymous26.12.2007 - 21:02 Trvalý odkaz

    Luuv: dan, da sa zablokova?,

    nastav si v nastavenia zablokoanie tla?idiel automaicky , napriklad po piatich sekundach, a spravi sa to samooo...

    :) TENTO MOBIL JE NAJ AKY SOM KEDY MALA newem ?o sa všetci stazuju.

    anonymous27.12.2007 - 00:21 Trvalý odkaz

    dan: Luuv : Asi som slepý ale taku moznost som nenasiel.
    A este jedna vec co mi vadi: ked mam na rychlom klavese zvoleny BLUETOTH tah ho tam viem len zapnut. Vypnut ho musim tak ze idem cez MENU, Aplikacie...

    anonymous27.12.2007 - 01:58 Trvalý odkaz

    Lukas: aj ja ten mobil uz mam 3 den a nestazujem sa. Je vynikajuci. Omnoho lepsie ako ten moj stary(N6230i). Nemam voci nemu ziadne vyhrady. Super mobil

    anonymous27.12.2007 - 09:05 Trvalý odkaz

    mii: aj ja mam toto tlacitko uplne normalne

    anonymous27.12.2007 - 11:07 Trvalý odkaz

    ondrej: Re Mii: Pod tym pojmom "uplne normalne" myslis tak jak som ho ja popisal?

    anonymous27.12.2007 - 19:39 Trvalý odkaz

    evo: ak mam telefon zatvorený a ho odblokuje a ponechám zatvorený za cca par sekund asi 5 sa sam zablokuje spe? takže nevidím problém a ni? som nenastavoval

    anonymous27.12.2007 - 19:50 Trvalý odkaz

    evo: to tla?ítko také má by? presne ako si písal je troška volnejšie ako ostatné, kraje tla?ítka sa troška prehýbajú dovnútra a stred tla?ídka je ako keby z nie?ím podložení tam bude asi malý "?udlík" xD ale samo do seba alebo pri pracovaní s telefonom žiadne zvuky nevydáva len ak po nom tak poklepávam ale to je v pohode

    anonymous27.12.2007 - 20:12 Trvalý odkaz

    mii: ja som to myslel tak ze mne sa zda to moje tlacitko celkom stabilne, a tak ako to evo popisal

    anonymous27.12.2007 - 20:19 Trvalý odkaz

    evo: tak ten fón mám do piatka min týždna doma už dlkšiu dobu som sa nanho chystal lebo sa mi
    velmi pozdával splnal všetky moje požiadavky a taky fon ešte nebol ?o by spl?al všetky moje požiadavky :)
    možno že som to už tu písal ale chcel som fon ktorý nebude klasickej konštrukcie, bude ma?
    ve?ký špi?kový display, fo?ák optimálne 3-3.2 mpix musel ma? autofocus!!!, slot na pam. kartu
    a celkovu musel sa mi pá?i? dizajn a to všetko má D900i plus plno dalších potrebných veci?iek ako
    kabel do pc a pame? ktorá nema 50Mb uvádzaných v letákoch ani 60Mb uvádzaných na strankách ale cez 70Mb presne asi 72MB
    ?os je len ve?ké plus :) fakt dobry fon a to všetko v tenkom prevedení !! . vyber bol ?ahký
    Nokia u m?a už dávno skon?ila hlavne kvalitou fotiek atd aaaatd... SE su dobre fony ale ich dizajn je
    stále u m?a trochu taky divný :) a fotomobily má SE take velké a D900i robý super fotky porovnatelne ak nie lepšie
    akurát chýba poriadny blesk oproti SE ale zase je to v tenkom fone. Telefén mám z O2 na paušál PM70
    a nestojí na ten paušál 2990 SK ALE 2490 sk!!! celkovo som platil 2492 sk lebo taky bo?ny predajca O2 v hypernove
    ma zahadzal kartami a povedal cez vianoce ma O2 akciu o2 narovnu s 50 sk kreditom len za 1 korunu a ešte paušál kartu o2 volnos? 250
    mi tiež dal len za 1 sk tak som to zobral povedal že to možem darova? alebo preda? alebo hodi? do koša xD a tak som to zobral netreba niekomu?
    :D

    anonymous27.12.2007 - 21:27 Trvalý odkaz

    evo: nedostatky nieje ich ve?a:

    -asi hlavne to že sa nedaju stiahnuté obrazky z pc alebo prijaté cez bluetooth prezera? na celom displeji (ak si ich nastavíte na pozadie tapetu tak jasne že su na celej ploche ak su v podstatnej ve?kosti alebo násobku) na ploche sa daju prezera? len vyfotené obrázky a tak skusím cez po?íta? hodi? obrázok do záložky moje fotografie xD možno že dá na celu obrazovku

    -da sa prehrávanie mp3ojek minimalizova????? lebo rádio sa dá minimalizova?

    -až dodnes bolo pre m?a mínusom prehravánie videa ktoré bolo mali?ke a len pred chi?kou som sa do?ítal že sa dá da? na celu obrazovku stla?ením #

    -dalej nedá sa vytvori? záložka napr na obrázky su len dve možnosti Stiahnute / oblúbené popripade asi aj na pam kartu ako to je s pam kartou dajú sa na nej vytvara? záložky napr na obrazky?? akurat ?ítam forum na D900 a píšu tam že sa nedaju, akú max kapacitu pam karty zvládne fon 1GB alebo až 2 GB???

    -xD ?ažko ide dole kryt ktorým sa dostanete ku baterke po založení som ho už dole nedal asi aj preto že ešte stále tam mám foliu :)

    -už ani nie nevýhoda ale chcel som striebornu D900i respektíve myslel som si že je len v striebornej ale je aj v ?iernej je pravda že v O2 ju maju len v ?iernej?? ale do?ítal som sa že ?ierna ma výhodu lepšie sa ?íta z displeja na slnku a pri striebornej som sa bál ci sa ?asom to strieborne (chromove) nezošúcha a na ?iernom sa nema ?o zošúcha? :)

    -chcel by som sa opíta? ?o to za formáty video prehrá?? 3gp prehráva mp4 nahráva takže asi aj prehráva a ešte su nejake ??? avi?...??

    -tu v recenzii je napísane že v balení je aj pútko na krk? ja ho nemám ...?

    -aj cez tieto nedostatky pre niekoho doležité pre niekoho nie :) by som si D900i vzal ope? :) aj keby som pred kúpu poznal tieto nedostatky.

    anonymous27.12.2007 - 22:00 Trvalý odkaz

    ondrej: Mp3 prehravac sa da lahko minimalizovat, stlacenim cerveneho tlacidla, alebo stlacenim tlacidla "Spat". Naspat sa k prehravacu vratis stlacenim sipky vpravo. Mobil prehrava videa vo formatoch 3gp a mp4, ale myslim ze musia mat rozlisenie maximalne ako displej. Btw... to putko som nemal ani ja v baleni, ale myslim ze to neni nic tragicke... :D

    anonymous27.12.2007 - 22:06 Trvalý odkaz

    johny: co sa tyka putka v baleni..skuste si poriadne pootacat telefon v ruke a zistite, ze ho nieje kam uchytit..preto logicky v baleni ani nieje, aj ked na niektorych strankach je uvadzane ako sucast balenia

    anonymous28.12.2007 - 00:40 Trvalý odkaz

    Lukas: EVO: pametove karty su do max 2GB.

    anonymous28.12.2007 - 05:11 Trvalý odkaz

    Palino P.: Presne tak, Johny. Toto nikdy neprestanem kritizovat! Obrovske mnozstvo telefonov od Samsungu nema otvor pre putko, a pritom robia take male a lahke fony.. Nech Vám d900i pekne sluzi... :)

    anonymous28.12.2007 - 11:49 Trvalý odkaz

    Lukas: to ze nema tu dieru na putko my vobec neprekaza aspon to nekazi dizajn

    anonymous29.12.2007 - 00:56 Trvalý odkaz

    pamolc: dnes som vybral D900i. Predtým som mal viac f´´onov Motoryla, SE, Siemens, Benq-Siemens. Naposledy EL-71. Bol som s ním Mimoriadne spokojny. D900i mi zatial vyhovuje a som s kúpou spokojný. Signál OK, kryty nevrzgajú. Na menu si budem musie? zvyknú? ako na každú novinku. Všetkých Vás tu pozdravujem.

    anonymous29.12.2007 - 01:40 Trvalý odkaz

    ondrej 44: neda mi, ale musim suhlasit s nazorom cloveka s nickom "riso", konkretne ta gramatika... nepisem velke pismena na zaciatku, bodam na dlzne, makcene, ale aspon trosku rozmyslam ked pisem i/y. par prikladov: dlksiu dobu, roby forky (!!!), opitat, my (jednotne cislo)... chyby beriem, stava sa, aj skomoleniny, aj ked uz niekto chce byt super cool a pise W namiesto V a X/ch... ale niektore veci biju do oci. kazdy sme clovek a ja ked neviem ako slovo napisat, skusim ho dat do google a ked mi vyhodi pocet najdenych vyrazov 30000 a 3000000, tak uz viem ktory tvar je ten spravny :)

    anonymous29.12.2007 - 11:36 Trvalý odkaz

    Andy1682: Prosim vas viete mi niekto poradit ako si mam do tochto mobilu nainstalovat JAVA hru alebo aplikaciu cez pocitac?

    anonymous29.12.2007 - 12:24 Trvalý odkaz

    markoss17: Hmm neviem parkrat sa mi stalo,ze mi z nicoho nic prerusilo hovor.... noo a neviem co s tym robit.Stalo sa to uz niekomu?PLS poradte

    anonymous30.12.2007 - 14:50 Trvalý odkaz

    thirty2: jj aj mne sa to uz parkrat stalo, ze mi z nicoho nic prerusilo hovor...

    anonymous30.12.2007 - 17:39 Trvalý odkaz

    markoss17: (thirty2) a nevies co sa da s tym spravit?

    anonymous30.12.2007 - 22:54 Trvalý odkaz

    thirty2: netusim...kupit novy telefon:)

    anonymous03.01.2008 - 00:45 Trvalý odkaz

    markoss17: Nesranduj ved som si ho prave kupil na pausal :D:D:D:D:D

    anonymous04.01.2008 - 18:08 Trvalý odkaz

    Lukash: poradí mi niekto ako mám da? do D900i JAVA hry bo cez kábel ani cez bluetooth mi to nejde. pište na mail diky

    anonymous04.01.2008 - 19:26 Trvalý odkaz

    aa: este jedna otazocka. ked budem chciet vymazat dlzku odchadzajucich hovorov, daju sa vymazat aj iba odchadzajuce alebo sa zmazu vsetko, t.z. aj dlzka prijatych hovorov? len tak pre zaujimavost :-)

    anonymous07.01.2008 - 11:44 Trvalý odkaz

    myshica: ja si ho idem kupit dnes...A viete co?Mna nikto od Samsungov neodradi..Pre mna za mna si piste vsetky mozne minusy a porovnajte ich s inymi mt, ale mne je to jedno. Ja som doteraz mala najlepsie skusenosti so Samsungami a aj pri nich ostavam..Momentalne mam Z400ku a som s nou maximalne spokojnaa...Takze tak...Hauk =P