Samsung D880 Duos

  • Martin Hombauer 11.04.2008 - 20:16

    Slik: Na Mp3.sk je za 5690sk. Sa mi nejako nezda... ?

  • anonymous12.04.2008 - 18:26 Trvalý odkaz

    Valaroma: To je az podozrivo vyhodna cena, priam dumpingova, ten telefon je urcite hoden viac. Co za tym bude? :-/

    anonymous12.04.2008 - 23:00 Trvalý odkaz

    Lukasss: ani mne sa to nezda...mám taký pocit že to u nás kupované neboloa že to nie ej slovak verzia...tipujem GB...

    anonymous14.04.2008 - 02:00 Trvalý odkaz

    Samsung master: V GB sa nepredava, najblizsie Poslko alebo Ukrajina...Najlepsie je, ze ked na spodku stranky kliknes na odkaz na stranku vyrobcu, tak ta to hodi na D800 :-)

    anonymous14.04.2008 - 12:16 Trvalý odkaz

    samo: Vcera som ho videl nazivo a pohral som sa s nim. Cena sa mi vsak zda vysoka.

    anonymous14.04.2008 - 12:25 Trvalý odkaz

    borizz: Preco sa ti zda byt vysoka cena?? Ved ked si uvedomis, ze mas funkcne prakticky Samsung D900 s podporou 2 SIM, tak ti odpada nutnost kupovat 2 telefony. Za tu cenu je to skvela kupa a keby som mobil mal vyuzivat primarne na volania a sms, tak idem do toho ;)

    anonymous14.04.2008 - 12:30 Trvalý odkaz

    samo: Ved prave to. Ak si pozriem co to vie, tak je to obycajny fon a napriek dvom SIM, je to vela.

    anonymous14.04.2008 - 12:39 Trvalý odkaz

    borizz: Nuz ludia si asi vseobecne zvykli na telefony za kacku pripadne tisicku. Realna hodnota, alebo neakciova cena uz vela ludom nic nehovori ;)

    anonymous14.04.2008 - 13:23 Trvalý odkaz

    Valaroma: Dufam, ze pristroje na dve simky casom ponuknu aj ini zavedeni vyrobcovia. Take SE s dvoma simkami by velmi potesilo.
    Tento samsung je celkom fajn, no ten zadny kryt si mohli odpustit, cira sedlacina.

    anonymous14.04.2008 - 14:42 Trvalý odkaz

    samo: ked mi ho prvy krat borizz ukazal tak som si povedal ze je super,stale ten dojem mam,len ja by som uz dnes bez Wi-Fi a HSDPA nevedel zit :D...a skoda ze je taky hruby. Inac ma dve IMEI ;) docela haluz

    anonymous14.04.2008 - 15:03 Trvalý odkaz

    samok: pisal som to ja PRVY A PRAVY Samo ktory tu pisal,tie pred tym pisal zlodej,pochybny clovek

    anonymous14.04.2008 - 15:31 Trvalý odkaz

    samo: Pochybny clovek si ty. A zlodej? No neviem kto odrbaval ludi na iPHONOCH? Zeby ty?

    anonymous14.04.2008 - 15:46 Trvalý odkaz

    samok: Ty si pochybny,prides si sem a ukredes si len tak nick,keby si mal aspon kusok rozumu tak by si si ho zmenil...co to za chujoviny trepes s iPhonmi?

    anonymous14.04.2008 - 15:53 Trvalý odkaz

    samo: Aky nick? mal by si potom napisat kazdemu, kto sa vola Samo, nech si zmeni meno. chlapec tebe to uz lezie na mozog.

    anonymous14.04.2008 - 15:58 Trvalý odkaz

    samo: meno,blbe,pisem sem pod menom samo,ok volas sa tak ale teraz tu vznika bordel...slusne som ta poprosil aby si si to zmenil,lebo pod tym uz pisem ja,dlhsie,ale ty nie,tak si vyser oko :-)

    anonymous14.04.2008 - 16:07 Trvalý odkaz

    samo: pre mna to nie je dovod, ze ty sem pises dlhsie. ako som uz napisal, nebudem to robit kvoli nikomu a uz vobec nie kvoli tebe a tvojim komplexom.

    anonymous14.04.2008 - 16:18 Trvalý odkaz

    samo: hovori sa tomu slusnost :-) ale budiz

    anonymous14.04.2008 - 18:15 Trvalý odkaz

    Mikullas: A hovori sa tomu este prehladnost ;)

    anonymous14.04.2008 - 18:24 Trvalý odkaz

    Mikullas: Povodneho sama tu kazdy pozname a zvykli sme si na to, ze ked niekto napise pod prezyvkou samo, tak to je proste ten samo :) Trochu slusnosti by nezaskodilo.
    Inak, ked spomenul pri tvojom mene iPhon tak ta uz asi dlhsie pozna a aj tak robi to co robi... hm, neviem preco som si spomenul na Durexa, ze by od neho pomsta? :)

    anonymous14.04.2008 - 20:27 Trvalý odkaz

    samo: Zasa keci chalce. Mal by to tu niekdo premazat. Nic k veci sme nedali.

    anonymous19.08.2008 - 23:33 Trvalý odkaz

    wajo666: Ja bys om sa chcel spytat ci popdoruje zdielanie pamete ako je to u sony ericssonov ze ked mam melodiu na karte alebo obrazok ci viem to priradit kontaktom lebo niektore predchadzajuce modely to nemali a muselo to byt ulozene na vnutorenj pameti

    anonymous20.08.2008 - 11:47 Trvalý odkaz

    barrel&metal: mam tento mobil asi polmesiaca, sice musel som zvykat na ine menu (v porovnani s nokiou a motorolou), ale ide to. Ale najvacsi problem mam s phone book - kontakty som preniesol z outlooku, v samsungu sa usporiadali podla krstneho mena a neviem s tym rady. Volal som aj na ich info linku ale nevedeli poradit, takisto nefunguje spravne aj Samsung PC Studio (pre export kontaktov).

    anonymous21.08.2008 - 18:31 Trvalý odkaz

    Roy1: tiez som preniesol zoznam cez outlook a usporiadal som ich praveze cez samsung pc studio.
    A VSETKO OK.
    niekde robis chybu.

    anonymous22.08.2008 - 22:30 Trvalý odkaz

    Johny: V pohode mozes priradit aj melodiu z karty

    anonymous24.08.2008 - 14:39 Trvalý odkaz

    Jaro: Predal by som mobil Sony Ericsson K610 ak by sadla cena

    anonymous03.09.2008 - 10:33 Trvalý odkaz

    Ján: Potreboval by som vedie?, ?i sa dá nahráva? prebiehajúci hovor, nako?ko túto funkciu pravidelne využívam. ?akujem za odpove?.

    anonymous08.09.2008 - 19:19 Trvalý odkaz

    graffoo: nefunguje. v pripade prebiehajuceho hovoru sa neda dostat do menu a klavesove skratky su uplne ine, ako si clovek nastavi (konkretne vstup do tel. zoznamu a do SMS)

    anonymous14.09.2008 - 16:16 Trvalý odkaz

    peterbb: Caute..poradite???Rozmyslam o kupe Doonio Tynman ,alebo tochto samsungu....Neviem,ako je to,ze ci funguje id volajuceho,ked mi volaju na jednu sim aj na druhu sim,ked su kontakty v mobile..Ukazuje mi to,ktora sim mi vola?datove sluzby jen j?na jednej simke?Teda WAP.MMS-IMAIL....Nastavovacie sms,alebo nastavovanie vzdy ked si zmenim simkarty,ked chcem odoslat-prijat data??,No neva,to prezijem,asi to u kazdeho dvoj SIMkoveho mobilu je tak,akuzat tento siemens asi nevie pracovat,ked mam secko na pametovej karte,teda obrazky,zvuky,bidea.Ked daco chcem robit,vzdy ich prepise do pamete telefonu,alebo aj ked dakto vola,tak video,zvuk sa musi nachazdat v telefone.A ukladanie fotiek?len do mobilu..Teda tak som to mal v D900i..Poradite? soko.lade@orangemail.sk -peter--diik

    anonymous16.09.2008 - 20:39 Trvalý odkaz

    Peter: Zdravim. Uz druhy den mam tento mobil. Posobi trosku prilis lacnym dojmom, uz samotne ovladanie je o dost slabsie ako tomu bolo u lacneho modelu E250, ale pracu s oboma kartami zvlada bravurne, comu som nesmierne rad. Moj problem je ale v inom: kupil som si k nemu 2GB microSD kartu. Naformatoval som ju v telefone, da sa na nu ukldat, jej kapacita je okolo 2GB. Ale nikde sa na nu neviem dostat. Nikde nie je. Ocakaval som nejaky priecinok, alebo nieco take, ale nic som nenasiel. Viem sa na nu dostat len cez MP3 prehravac v tomto telefone. To ale pre mna nie je dostacujuce, kedze by som na ten fonik rad nahodil aj nejake dalsie data. Viete mi prosim poradit???

    anonymous20.09.2008 - 03:36 Trvalý odkaz

    ajfel: v moje subory, ci tak nejak sa to vola a stlac hviezdicku ci mriezku, hore v pravo to budes mat napisane

    anonymous01.10.2008 - 22:25 Trvalý odkaz

    Diana: to nie je pravda ze na mp3.sk je za 5690sk!!

    anonymous03.10.2008 - 00:03 Trvalý odkaz

    Peter: Dakujem velmi pekne ajfel, moc si mi tym pomohol, islo ma porazit, ze som si kupil kartu a nevedel som sa na nu dostat. Prajem pekny den

    anonymous14.10.2008 - 22:20 Trvalý odkaz

    Peterka: stem ten fon, vie mi niekdo poradit kde ho môzem kupit za dobry peniaz?

    anonymous14.10.2008 - 22:25 Trvalý odkaz

    Peterka: ak ste niekdo 2GB MIKRO SECURE DIGITAL CARD KINGSTON ( TRANSFLASH) , mám za 150.- Sk / 4,98 €

    anonymous17.11.2008 - 12:34 Trvalý odkaz

    blancb: Zdravim. Vie mi niekto poradi? kde sa dajú stiahnu? témy na tento telefón? ?.

    anonymous30.11.2008 - 10:25 Trvalý odkaz

    Marek: Zdravim, mam problem s kalendarom v tomto telefone. Ked si zadam opakovanu udalost (napr denne), upozorni ma na nu len v prvy den a ostatne dni sice svieti v kalendari aj so symbolom opakovanosti aj „zvoncekom“, ale ostavaju bez upozornenia. Toto je bez ohladu na to ci zadam skoncenie platnosti udalosti alebo nedam. Skusal som nastavit aj datum skoncenia aby bol totozny s dobou platnosti, ale to mi neumoznuje nakolko doba trvania musi byt kratsia ako frekvencia opakovania... Viete mi s tym niekto prosim vas poradit, ci robim chybu ja alebo je chybny telefon? Dakujem

    anonymous06.12.2008 - 09:48 Trvalý odkaz

    chompi: mam ho aai tyzden, som spokojny, praca s duo sim card je super, bluetooth link s handsfree v aute zvlada dobre.

    anonymous06.12.2008 - 09:49 Trvalý odkaz

    chompi: kupil som to za 6400 sk, alzasoft.sk

    anonymous09.12.2008 - 16:06 Trvalý odkaz

    virus: rozhodujem sa medzi tymto D880 a Sony Ericsson W910i pls poradte ale ne vzhladom ale funkciami

    anonymous16.12.2008 - 12:55 Trvalý odkaz

    michal: co sa stane ak mate pustenu java aplikaciu (jimm,opera mini) a niekto zavola/pride sms? zavrie sa java/minimalizuje/..? dik

    anonymous23.12.2008 - 14:12 Trvalý odkaz

    Miroslav: karty (SIM ani pamä?ové) sa nemôžu vybera? pri zapnutom telefóne. Preto ich umiestnenie pod batériou je pod?a m?a úplne v poriadku - núti k vypnutiu telefónu. Som zvedavý, ako by ?udia nadávali na problémy, keby to tak nebolo a oni by menili karty pri zapnutom telefóne.

    anonymous01.01.2009 - 21:01 Trvalý odkaz

    argos: Mam zo par dní tento telefon a pri hovore mam malo kvalitný zvuk/ zle po?ut, slabo, ako by sa to šlo každu chvilu rozpadnut/, ovela nekvalitnejsí ako pri starej Nokii.Možete poradit??

    anonymous01.01.2009 - 23:23 Trvalý odkaz

    Pepe: Mal som podobny problem (Samsung D900). Zmen operatora! Je fakt, ze nokie sa vedia s nekvalitnym prenosom operatora lepsie vysporiadat.

    anonymous05.01.2009 - 13:26 Trvalý odkaz

    argos: Bol som ho vcera vymenit, tak uvidím.....

    anonymous08.01.2009 - 13:08 Trvalý odkaz

    ivancss: Chcel by som sa spytat niekoho kto vlastni tento telefon ako je to s presmerovanim? Je tam moznost prijat telefonat z jednej sim a presmerovat cez druhu sim na nejake cislo? Cize telefon by sluszil ako GSM brana...

    anonymous11.01.2009 - 10:48 Trvalý odkaz

    argos: Po vymene telefonu, ten problem so zvukom. Zatial oki

    anonymous15.02.2009 - 23:11 Trvalý odkaz

    Dado: Nejde mi nainštalobat operamini, mam ju v java aplikáciách a ked ju instalujem tak to zblbne.

    anonymous26.05.2009 - 19:48 Trvalý odkaz

    Rado: som ho kúpil v Electroworlde BA za 156€. zatia? je super, na to že telefonujem ve?a.

    anonymous13.06.2009 - 14:11 Trvalý odkaz

    adiacik: ahojte, mam problem s pamatovou kartou.. kupila som 4GB do D880 aj ju ukazalo v mobile no neskou ked som chcela presuvat subory z telefonu na kartu som ju nikde nenasla a vo nastaveniach pam.karty ukazalo 0 volneho miesta a 0 vyuziteho. v com moze byt problem?

    anonymous09.01.2010 - 17:37 Trvalý odkaz

    command: Neda sa nejako nastavit aby sa pri kliknutim na tlacidlo OK spustilo normalne menu a nie wap? Je do strasne drbnute na kazdom fone co som mal je tam nastavene menu