Pripojenie K600i k PC s Windows Vista

  • 14 príspevkov
  • Rudis 10.08.2007 - 23:59

    Chcel by som vas poziadat o pomoc, ako by som mohol prepojit moj SE 600i s pocitacom, v ktorom je Win. Vista, lebo Suite k fonu podporuje Win. XP a ine OS. Prosim konkretne rady a ked na webe, tak aj adresy webove, za pomoc dakujem.

  • People11.08.2007 - 00:22 Trvalý odkaz

    myphoneexplorer mozno funguje aj pod vistou.

    Arrow7911.08.2007 - 02:03 Trvalý odkaz

    Ano, ten funguje, ale neviem ci spolupracuje aj s M600i.

    Kazdopadne, odporucam precitat www.semania.cz - urcite minimalne vo fore riesenie najdes ;)

    Rudis11.08.2007 - 04:15 Trvalý odkaz

    Ano, prepacte, uz som sa to dozvedel, je to na SE com, dakujem za pomoc

    Rudis11.08.2007 - 11:51 Trvalý odkaz

    Ano, este raz dakujem, tam si to stiahnem.

    Rudis12.08.2007 - 23:11 Trvalý odkaz

    A ked som si to stiahol a chcel pouzit tak moja vista v pc mi to nedovoli otvorit, asi riaditel SE musi dat suhlas MS a to nemam.

    Rudis14.08.2007 - 00:58 Trvalý odkaz

    Mohli by ste mi niekto povedat, ci sa mu instaloval Suite vyse hodiny, mne sa tak momentalne deje a stale len instaluje a instaluje, je to normalne?

    Angelika14.08.2007 - 15:57 Trvalý odkaz

    Rozhodne to normalne nie je. Skus dat zrusit a odznova

    Rudis14.08.2007 - 22:37 Trvalý odkaz

    Ano, tak som to spravil a nakoniec sa mi Suite dostala do PC, aj som to nainstaloval, ale chybaju ovladace a to vsetko ponastavovat je pre mna velky problem, takze mi je Suite zatial nanic, pokial tam nedam manualne ovladace, no otras, takto nam "ulahcuju" zivot ti vyrobcovia! Hanbit by sa mali!:-)

    Rudis14.08.2007 - 22:57 Trvalý odkaz

    Aby ste ma rozumeli, tolko je okolo toho roboty a nastavovania, ze uz som z toho poriadne otraveny, lebo momentalne nemam spojenie medzi pc a fonom cez USB a kabel, nieco tam treba zase ponastavovat, prip. stiahnut z netu od SE.:-(

    Angelika15.08.2007 - 08:28 Trvalý odkaz

    Tam uz netreba nic. Mimochodom pc suite si dostal na cd k telefonu, iba to nainstalujes a ono to urobi vsetko za teba..Sice na cd je asi iba k xp ze? Tak potom ten co si stiahol a nainstal to urobi za teba. Pripojit kabel, potom telefon a o chvilu je to hotove.. Alebo ti poradim nieco lepsie, no neber to ako utok. Zrus celu vistu, nahod xp alebo nejaky inteligentnejsi OS

    Rudis15.08.2007 - 14:49 Trvalý odkaz

    Angelika dik za rady, ten OS je fakt otrasny, ma vyhladavanie, ale ked tam nieco napises vyhladat, tak nic nenajde, vies teraz mam v Suite navod, ze co mam robit, ak by to nefungovalo co mam nastavit v PC, len neviem kde to najst, aby boli USB zive, tak musim hladat a OS nebudem menit, co by bolo asi dost narocne, ale za 2mesiace budem menit fon a ten uz bude mat CD na Vistu, aspon dufam a to uz vydrzim dovtedy, dik za pomoc.:-)