Prave testujeme: SE K750i

  • 11 príspevkov
  • Richard Hombauer 30.06.2005 - 13:58

    Neuveritelne, ale mame ako prvi na Slovensku testovaciu vzorku k750i. Este som ju ani nevybalil, ale pytat sa uz mozete. ;)

    Odoslany z Nokia mobile phone

  • Fizzy30.06.2005 - 14:47 Trvalý odkaz

    Tak sa pytam...ma to zabudovany vodotrysk....:)
    Xi xi xi ...to len taky letny zartik.
    Mna by zaujimalo,ake vsetky formaty zvuku sa daju dat ako zvonenie (mp3,amr,mmf,mid...)

    Odoslany z mobile device

    trif30.06.2005 - 18:51 Trvalý odkaz

    Ja mal v mojom 1GB kartu. Nejak extra spomalenie som vobec nepocitoval...Zamrzol mi raz. Fotka robena fotakom mala nejak 1,25MB a ja ju dal do telefonu do horizontalnej polohy a ktomu este som pouzil zoom. Melodie?MMF myslim,ze nie nakolko je to format Siemensu.Waw-ka som daval mensie,kvoli pamati. MP3,AAC,AMR,MIDI idu vpohode.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    katro30.06.2005 - 19:04 Trvalý odkaz

    Uz som sa to pytal v inej teme. Chcem vediet, kolko vydrzi prehravat v kuse mp3. Cize nabit baterku, pripojit handsfree a nechat hrat prehravac(dajme tomu, ze na nejakej strednej hlasitosti), kym sa nevybije baterka.

    stanleyjr30.06.2005 - 20:27 Trvalý odkaz

    trif len si zabudol povedat ze wavka ktore mi fungovali na P800 a teraz ich mam v SDA...tak tie tvoja klarka nespustila :)

    Odoslany z mobile device

    Fizzy01.07.2005 - 13:09 Trvalý odkaz

    este nieco. Idu posielat cez bt java aplikacie resp nezname subory (posielat, nie prijimat. prijimat to uz vedela 700ka) tak ako siemensy rady S? A aka pamatovka je v baleni? diki

    Odoslany z mobile device

    Ing. FijoK03.07.2005 - 21:28 Trvalý odkaz

    CMOS. Tie s CCD cipmy sa este len zacnu vyrabat.

    djthunder14.08.2005 - 01:26 Trvalý odkaz

    No ja som dnes konecne magal tu k750i a poviem vam ze ma SE velmi prekvapil...hlavne ta rychlost menu, z tej som bol fakt mimo, konecne SE sa spamatal a pridal do neho TURBO :lol: lebo to bola jedna z veci, ktora ma na nich odradzala...robi aj docela pjekne video