Pausal 299 s benefitom + Orange World

  • 16 príspevkov
  • jahvodka 24.07.2007 - 21:52

    Ahojte,
    mam pausal 299 s benefitom - tie volania po 18:00 do 8:00 zdarma do Orange.
    Sucasne mam Orange World maxi.
    Ako to bude s tymto benefitom? So sucasne aktivovanym Orange Worldom by mi mala viazanost skoncit po 18 mesiacoch.
    Pridem teda o tento benefit po 18 mesiacoch? Alebo ako to je?
    Pausal som brala v decembri 2005.

    Dakujem

  • Quo24.07.2007 - 21:54 Trvalý odkaz

    Tak, tato info by zaujimala aj mna. Je mi prednejsi benefit ako skoncenie viazanosti

    Mikullas24.07.2007 - 21:59 Trvalý odkaz

    Uz sa to tu par krat preberalo, treba pohladat. Myslim ze to vychadza tak, ze si mozes zobrat mobil o sest mesiacov skor, ale nemusis. Teda mas 24mesiacov.

    mato6324.07.2007 - 22:00 Trvalý odkaz

    Ano,ale mozes predsa pokracovat a predlzit si zmluvu,i ked to uz asi padne. :) Ak rozmumie dobre.

    jahvodka24.07.2007 - 22:03 Trvalý odkaz

    Ja chcem pokracovat s tymto pausalom vratane benefitu. Ako som pisala, mne nejde o viazanost. A aj na zmluve mam napisane, za sa zavazujem na 24 mesiacov, Orange World maxi som si vzala az tyzden po podpisani zmluvy na tento pausal.
    Ja chcem ten benefit. Ved kto by nechcel za 356 korun volat od 18:00 do rana v Orange zadarmo?

    Mikullas24.07.2007 - 22:05 Trvalý odkaz

    OW ak si vzala az tyzden po podpisani, tak ho potom nemas po celu dobu viazanosti :) takze sa tym nemusis trapit

    Anonym (bez overenia)24.07.2007 - 22:16 Trvalý odkaz

    Uvediem Vas na priamu mieru :) keby beries ten pausal spolu hned s orange world tak ti skonci po 18mes. Ale kedze si si aktivovala az po tyzdni OW tak to mas na 24mes.

    Quo24.07.2007 - 22:19 Trvalý odkaz

    No, neviem ako, ale uz su nove podmienky na OW, kde sa uvadza, ze je jedno kedy to vezmes a pocita sa vsetkych 18 mesiacov, tak neviem ako teraz. P299 + B je lepsi. Ja som si chcel brat fon + nejake vianocne pausaly az v novembri/decembri :lol:

    borizz24.07.2007 - 23:51 Trvalý odkaz

    vzdy plati ze pokial sa zaviazes a hned budes mat aj ow tak je narok na skratenie zavazku. to vsak neznamena ze nemozes cerpat benefit este o pol roka dlhsie. cize aj ked ti vplyvom ow skrati viazanost ty mas narok vyuzivat pausal 299 s benefitom po celych 24 mesiacov. pokial bol ale aktivovany az tyzden po podpise zmluvy tak skratenie sa nekona. a nezda sa mi ze by sa v tomto smere nieco menilo

    Quo25.07.2007 - 00:22 Trvalý odkaz

    Od zajtrajsieho dna Orange mierne upravuje sposob, akym si zakaznici mozu skratit zmluvnu viazanost na 18 mesiacov. Doteraz platilo, ze zakaznik sa k nepretrzitemu vyuzivaniu sluzieb Orange World musel zaviazat priamo pri podpise zmluvy. Po novom moze o kratenie zavazku poziadat aj dodatocne, resp. aktivovat si Orange World s kratenim zavazku aj neskor, potvrdil MobilManii exkluzivne hovorca operatora, Richard Fides. Povodnu moznost skratenia ma Orange v ponuke uz od roku 2003.

    Toto rozhodnutie sa samozrejme oplati iba tym zakaznikom, ktori sluzby nevyuzivaju dlhsie ako pat mesiacov (idealne je rozhodnut sa co najskor). Vyhoda sa rusi pri prvej deaktivacii sluzby, vtedy opat vstupuje do platnosti povodna zmluvna viazanost 24 mesiacov.
    Toto bolo uverejnene 3.5.2007 medzi akualitami na MM

    Preto som sa aj ja pytal :lol:

    Miro25.07.2007 - 00:25 Trvalý odkaz

    Presne,moj pripad. Aktivovany som mal OW pri podpise zmluvy, cize viazanost 18mes, ta mi vyprsala pred mesiacom, ale stale mam pausal s benefitom a ziadny kredit. ;)

    Co mi pripomina aby som isiel do orangeu a dal nejaky iny pausal :)

    Quo25.07.2007 - 00:30 Trvalý odkaz

    Ja som s tymto spokojny :lol:
    aj som na to zabudol, ale dnes sa mi ozval kamos, ze ako to mame teda, lebo on ma OW aktivny od zaciatku + tato tema do toho.
    Nechces pockat na nejake vianocne pausaly? Keby sa objavil napr P60+xxl ako bolo, nevahal by som a predlzil aj teraz

    Miro25.07.2007 - 10:27 Trvalý odkaz

    Kvoli telefonu urcite pockam do vianoc, kvoli pausalu bez zmluvy si dam nejaky teraz na pol roka :)

    Quo25.07.2007 - 19:14 Trvalý odkaz

    a preco chces iny pausal, ked mas benefit?

    Miro26.07.2007 - 01:57 Trvalý odkaz

    Lebo ma benefit frajerka plus ma k tomu aj pausal aj volne,cize lepsie jak ja a mne sa uz zunovalo vsetko nad platit a ked potrebujem nieco cez den vybavim z prace :D

    Ale vyuzil som ho fajn, ale uz je cas zmenit :)