Orange Summer Duchonka 2005 - dojmy, fotky

  • 20 príspevkov
  • Richard Hombauer 14.08.2005 - 23:23

    tak sa nam Orange postaral o super festival. ludia z Orangeu potvrdili, ze sa Orange chce aj nadalej uberat tymto smerom a podporovat festivaly ci ine hudobne projekty. Orange vidi vacsiu moznost v podpore viacerych mensich akcii ako jednej veľkej, preto sa ako jeden z hlavných sponzorov podielali na Orange Summer Domasa 2005, Bazant Pohoda a Orange Summer Duchonka 2005. Na Duchonke boli vyhradne slovenske kapely, aj ked "hviezda" Lobo Slovak povodom nie je. Ale z toho sa skor tesim...ako jeden zmala zaspieval na playback a bolo...nastastie! :lol:

    inak chvalim Vetroplach, Cliche, Greta a Mantinels, s ktorymi sme stravili dooost casu vcera vecer. ;) Kazdopadne, z menej znamych kapiel prave Cliche dost milo prekvapili. Inak klasika, program na www.duchonkafest.sk hovori za vsetko.

    pritomny bol aj stanok Orangeu (Orange oaza), kde bolo mozne nabit vacsina typov mobilnych telefonov, kupit kredit alebo prezriet nejake novinky od Nokie.

    Fotky v dalsich prispevkoch...

  • Mulano14.08.2005 - 23:32 Trvalý odkaz

    Dobre fotecky :smt023 kopu hviezd si tam stretol ...Inac super akcia podla clanku :smt038 fotil si to 6681???Vyzera to na to :lol:

    Spencer14.08.2005 - 23:44 Trvalý odkaz

    A co zastupenie z nasich radov (fony.sk)? ;) Kto tam bol?

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Richard Hombauer14.08.2005 - 23:50 Trvalý odkaz

    dik..ano 6681. z Fony.sk som tam bol len ja. mal som aj dve free vstupenky, ale nik sa neozval, tak som to dal takemu oteckovi s dcerkou, co pozerali spoza plota....nechceli verit, ze je to platna vstupenka, tak som ich musel normalne prehovarat. som nechapal...:lol: a jeho zena bola uplne najlepsia: ta hned, ze sme nejaki podvodnici a ze je to klam a tak. hovorim im, ze staci prejst 10 m k pokladni a zistia, ze to plati. no, aj to som im musel tlacit 5 minut do hlavy. jaj, ti ludia neveriaci...:)

    Spencer14.08.2005 - 23:54 Trvalý odkaz

    Zrejme vyzeras podozrivo :D :D . Asi by si mal na tom popracovat :lol: :lol: :lol: :lol:

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Branik14.08.2005 - 23:56 Trvalý odkaz

    Tusim som na jednej fotke zazrel megasuperstara starostu :lol:
    Ked tam bol on tak tam musela byt riadna zabava !!!

    JeSuA_mAsTeR15.08.2005 - 00:02 Trvalý odkaz

    piekne fotky :) a piekny DF,len skoda ze som nebol :(

    Ing. FijoK15.08.2005 - 00:02 Trvalý odkaz

    riso super fotky :smt023 kua urcite by som isiel

    7wcsnurka15.08.2005 - 09:02 Trvalý odkaz

    mozno sa vam pacia zabery,ale kvalita nestoji za nic :)
    riso,digital si nechal doma :oops:

    Mulano15.08.2005 - 10:41 Trvalý odkaz

    Snurka,podla mna je kvalita obstojna!A da sa na to pozerat!

    Odoslany z Nokia 6681

    baldy15.08.2005 - 12:52 Trvalý odkaz

    som tam bol aj ja a bolo super.. ja osobne som sa najviac bavil na horkyze slize=))

    Spencer15.08.2005 - 13:04 Trvalý odkaz

    mozno sa vam pacia zabery,ale kvalita nestoji za nic :)
    riso,digital si nechal doma :oops:

    Kvalita je v ramci moznosti, miestami trochu rozmazane, ale inak podarene. :) :smt023

    Richard Hombauer15.08.2005 - 14:19 Trvalý odkaz

    mozno sa vam pacia zabery,ale kvalita nestoji za nic :)
    riso,digital si nechal doma :oops:

    snurka, tie nekvalitne su vyrezy! neviem, co cakas od mobilu? :) ja nie som typ, ktory taha na festivaly digitaly. ja tam chodim za zabavou a nie fotit. 6681 bola na take zabery ako stvorena. vidim - do sekundy odfotim - pripomeniem si doma. ;)

    Branik22.08.2005 - 02:03 Trvalý odkaz

    Riso : tie fotky su uplne v pohode. Aj tie momentky ujdu, je len samozrejme ze sa pri takomto foteni troska rozmaze zaber. Ale za to uz 6681 nemoze.

    Skic22.08.2005 - 17:41 Trvalý odkaz

    Suhlasim s podporou takychto festivalov...

    7wcsnurka22.08.2005 - 18:22 Trvalý odkaz

    jj,aj tm by si mohol zobrat priklad,ak da matka sto mela na tepleho dzona,aj dcera by mohla podporit mlade talenty nakym tym milionikom :)

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    Richard Hombauer22.08.2005 - 20:00 Trvalý odkaz

    suhlasim. radsej podpora zacinajucich, ale aj zabehnutych slovenskych skupin, nez jednorazova investicia do megakoncertu. ale to je cisto moj sukromny nazor. :-D