Orange SPV C550 oficialne predstaveny

  • 8 príspevkov
  • Filipo 31.08.2005 - 20:25

    Orange SPV C550 nadvazuje na predchadzajuci model SPV C500, ktory je aj v jeho ponuke na Slovensku. Na prvy
    pohlad je zrejme, ze oba modely vychadzaju z rovnakeho zakladu a rozdiely medzi nimi su naozaj minimalne.

    SPV C550 ma rozmery 108 x 46 x 16 milimetrov a vazi 107 gramov. Rozmery sa oproti predchodcovi nezmenili, hmotnost
    vzrastla o zanedbatelnych 7 gramov. Zmien sa nedockal ani TFT displej s tradicnym rozlisenim 240 x 320 bodov a
    moznostou zobrazit 65 000 farieb. Zmeny sa naopak dotkli klavesnice, kde sa zmenil tvar a velkost alfanumerickych
    tlacidiel. Stvorsmerove kurzorove tlacidlo bolo nahradene joystickom. Preusporiadane su systemove klavesy a navyse
    pribudli tlacidla pre rychle ovladanie multimedii.

    Orange SPV C550 je pouzitelny v sietach GSM 900/1800/1900 MHz. Rychle data su zastupene iba GPRS Class 10.
    Spojenie s PC je mozne prostrednictvom USB 1.1 kabla, Bluetooth aj infra portu. Operacnym systemom je overeny
    Windows Mobile for Smartphone 2003 SE. Ten si musi vystacit so 64 MB internej pamate, ktoru je mozne dalej zvacsovat
    prostrednictvom miniSD kariet. Priamo sucastou balenia je jedna 128 MB miniSD karta.

    Velka pamatova karta pride vhod aj vzhladom na dodavany Music Player priamo od Orangu. Ten okrem prehravania
    WAV, MP3, MPEG4 a AAC+ suborov zvladne aj ich online stahovanie hudby z 300-tisicovej databazy operatora. Na
    prehravanie suborov su priamo urcene tlacidla pod displejom.

    Asi najvyraznejsi vylepsenim oproti predchadzajucemu modelu je tak pritomnost 1,3-megapixeloveho fotoaparatu so 4x
    digitalnym zoomom oproti VGA u C500.

    Podla vyjadrenia spolocnosti Orange by novy smartphone mal na jedno nabitie vydrzat v pohotovostnom rezime 6 dni,
    alebo poskytnut 4 hodiny hovoroveho casu.

    Spociatku bude SPV C550 k dispozicii vo Velkej Britanii, Holansku a Francuzsku za zatial nezverejnenu cenu.

    *Zdroj: mobil.azet.sk*

    obrazky tradicne v daslom poste

    *Odstranena diakritika - Arrow79*

  • Muflon31.08.2005 - 21:43 Trvalý odkaz

    Nema spv c550 vecsi display lebo som cital ze prave kvoli tomu ma zhorsenu kopatibilitu s niektorymi aplikaciami sory ak sa mylim

    Odoslany z Siemens CX65

    Filipo31.08.2005 - 21:47 Trvalý odkaz

    2riso: sorry az prednedavnom som dosiel na to ze tu je aj X inô veci nez len forum takze sa ospravedlnujem a do buducna sa zlepsim... slubujem.. hadam aj ;)

    7wcsnurka31.08.2005 - 23:26 Trvalý odkaz

    si to okopcil aj s chybou,c500 mala rozlisenie len 176x220 a c550 ma qvga :)
    btw som zvedavy,kedy ho da sk orindz do ponuky :roll:

    Kucko01.09.2005 - 00:50 Trvalý odkaz

    <i>7wcsnurka napisal:</i> si to okopcil aj s chybou,c500 mala rozlisenie len 176x220 a c550 ma qvga :)
    btw som zvedavy,kedy ho da sk orindz do ponuky :roll: NO POD STROMECKEM HO NECEKEJ...

    Odoslany z mobile device

    Kirk01.09.2005 - 00:55 Trvalý odkaz

    To nemyslis vazne ! Dufam , ze sa t-m posnazi , bo ja ocakavam sda2 pod stromcekom a ak nebude , tak...

    Odoslany z Sony Ericsson T610