Orange: Apple iPhone 5S, iPhone 5C, Nokia 208, Orange Hiro a Nokia Lumia 1520 v akciovej ponuke

  • Manobb 26.10.2013 - 12:25

    Som zvedavy, ako rychlo zareaguju eshopy na heureke na cenu 680€ pre iP5s. Doteraz totiz vyuzivali najma nedostatok modelu v SR, ale to je od vcera uz minulost ... ;-)

  • Lenka Ivančíková26.10.2013 - 13:59 Trvalý odkaz

    praveze tazko povedat. Od neho sa lisi procesorom, displejom, rozlisenim, fotoaparatom...takze som zvedava, co mi z OR v pondelok napisu, ake udaje a specifikacie su spravne. Maju v tom na stranke chaos. :-)

    Tomas26.10.2013 - 14:42 Trvalý odkaz

    je to na 100% alcatel one touch idol mini, Lenka ty si kup rozum a potom nieco pis

    Lenka Ivančíková26.10.2013 - 15:59 Trvalý odkaz

    Nebudem reagovat na tvoj nevhodny invektiv. To si sa teraz zaregistroval len kvoli tomu? :-)
    Na produktovej stranke telefonu Orange Hiro je v uvode napisane: Supersmartfón za super cenu, ktorý pre Orange vyrába spoločnosť Alcatel, je tenkej ale pevnej konštrukcie, vybavený 4,7" IPS displejom s rozlíšením 540x960 bodov, 1 GHz procesorom, 1 GB RAM, 1800 mAh. No pod tym je uvedeny pre zmenu 4,3'' displej. Preto pisem o chaose.
    https://www.orange.sk/salespad/home/katalog/detail/orange-hiro
    Maju uvedene specifikacie nieco spolocne s Alcatelom OT Idol Mini? Netvrdim, ze smartfon nevychadza z tohto modelu, len cakam na potvrdenie spravnych specifikacii Orangeom. To je pre mna smerodatne. Rozumieme si? :-)

    Tomas26.10.2013 - 16:28 Trvalý odkaz

    moje reagovanie na tvoj prispevok bolo adekvatne. Je mi jasne ze s tym nesuhlasis :)
    Skus si pozret zalozku "video" pri telefone Orange Hiro a uvidis ze je to video na mobil Orange san remo, taktiez je na vlas rovnaky popis ako ma san remo. Je jasne ze to je len okopirovane a pravda je uplne inde. Skus si pozret produkty od alcatelu a potom, ak mas na to, uvidis ze Hiro je alcatel one touch idol mini, verzia SILVER. Respektive dalsie info si mozes precitat na francuzkom orangi kde je napisana specifikacia hira spravne a je uplne totozna so spominanym alcatelom.
    Keby mas trosku rozumu tak ti to nemusim vysvetlovat ja, resp. nebud taka leniva si to najst.
    Dik za porozumenie

    Lenka Ivančíková26.10.2013 - 17:00 Trvalý odkaz

    Video som videla a je mi jasne, ze su tam uvedene dva rozne modely, takisto som dala vcera do clanku odkaz na orange.es s odlisnymi parametrami, no aj ked som presvedcena o tom, co je to za model, nie je nic cudne na tom, ze si to potrebujem aj oficialne potvrdit. Rada pracujem s faktami, nie domnienkami.