Odblokovanie N-6233 z T-Mobile...

  • 74 príspevkov
  • X-KaidĹľas-X 10.09.2006 - 17:00

    Da sa to??? Diky

  • Angelika10.09.2006 - 17:17 Trvalý odkaz

    Podla mna urcite..Ved staci dat novy fw

    UA: Nokia6681/2.0 (5.37.01) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    simumarek10.09.2006 - 17:39 Trvalý odkaz

    Urcite nie, je to bb5 telefon takze moze byt problem, ale mozno to pojde. Najpravdepodobnejsie je ze to pojde len kodom od operatora.

    Spencer10.09.2006 - 18:18 Trvalý odkaz

    Kedze je to jedna jedna, pridavam sa na stranu Simumareka. Potrebujes kod! Inak, T-Mobile Ti ho da az po skonceni viazanosti!

    borizz10.09.2006 - 18:27 Trvalý odkaz

    Tak zvysime vedenie...jedine cez kod operatora...je to rovnake ako s 6280...takze pokial je to akciovy a nie kupovany v plnej sume tak az o 2 roky :?

    Angelika10.09.2006 - 18:42 Trvalý odkaz

    Tak ja len tipla..Teraz nechapem ze preco to nejde? Ved telefon ako telefon nie?

    UA: Nokia6681/2.0 (5.37.01) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    Ing. FijoK10.09.2006 - 18:45 Trvalý odkaz

    veruze nie :wink: mobil blokovany BB5 este neodblokoval skoro nikto... az na nasich chorvatskych (a myslim ze aj ruskych) bratrancov... ale s minimalnou uspesnostou :)

    simumarek10.09.2006 - 18:50 Trvalý odkaz

    Presne tak uspesnost odblokovania v nejakom servise je minimalna a velmi casto hrozi umrtvenie telefonu :)

    Tono10.09.2006 - 18:50 Trvalý odkaz

    Taky nazor som mal aj ja ked som pred rokom kupil 6630ku,ale nastastie som sa jej zbavil.

    UA: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0

    Angelika10.09.2006 - 19:16 Trvalý odkaz

    A kto mi vysvetli preco to nejde? Aj tak tomu nechapem

    UA: Nokia6681/2.0 (5.37.01) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    Durex10.09.2006 - 19:18 Trvalý odkaz

    Odblokovanie BB5 si myslim,ze je v nedohladne.Sak,ked to ,,nikto"doteraz neunlockol (za 2roky)tak to je uz nieco.V tomto je nokia super 8)

    UA: Nokia6681/2.0 (6.09.00) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    X-KaidĹľas-X15.09.2006 - 19:29 Trvalý odkaz

    To je riadny blud!!!
    Ten kod je od operatora je zakazdym iny???
    Inac vobec to neje super...

    djthunder15.09.2006 - 19:54 Trvalý odkaz

    na jednej strane je to dobre,ze sa nepodporuje "cierny" trh ale na druhej strane je to zle,lebo uz by tomu TM mohlo dojst,ze blokovat mobily uz nie je v mode :)

    simumarek15.09.2006 - 19:58 Trvalý odkaz

    podla mna to je celkom fajn a svojim sposobom by to tak urcite malo byt, aby sa nepodporoval cierny dovoz trh a pod.

    czinky11.10.2006 - 07:07 Trvalý odkaz

    Mobilne telefony:
    NOKIA 3250, 5500, 6125, 6126, 6131, 6133, 6233, 6234, 6270, 6280, 6630, 6680, 6681, 7370, E50, E60, E61, E70, N70, N71, N72, N73, N770, N80, N90, N91, N92, N93
    patriace do rady BB5, disponujuce vysokou ochranou proti odblokovaniu, NIE JE MOZNE nikde u nas a ani v zahranici odblokovat.
    Jedina moznost je priamo u mobilneho operatora, kde ste telefon zakupili, ktory Vam poskytne za poplatok (zvycajne rozdiel cien dodovanej a plnej) odblokovaci kod siete.

    datamobil03.05.2007 - 04:23 Trvalý odkaz

    Nokie patriace do rady BB5, disponujuce vysokou ochranou proti odblokovaniu. Ale napriek tomu sa daju bezproblemov odblokovat. Bez rizika len tak odblokovacim kodom. Ak by nieto mal zaujem tak mu kod poslem.

    DjTuning03.05.2007 - 06:29 Trvalý odkaz

    Tak to bude pre mnohych vlastnikov nokii z T-Mobile iste vynikajuca sprava ;)

    benko03.05.2007 - 18:24 Trvalý odkaz

    tak nech sa chlapec predvedie co v nom je.len ci to nieje len taky vystrel do tmy...

    datamobil03.05.2007 - 19:02 Trvalý odkaz

    vystrel to nieje ani zadarmo to nieje.
    Oproti cene co stoja anglicke tak je to super.

    unlockgsm05.05.2007 - 09:18 Trvalý odkaz

    mozem potvrdit datamobil-ove slova. mne uz odblokol N6280 z T.mobile SK, na prvy kod co mi poslal, a uz mu posielam dalsie , nie je podvod.

    stranger112105.05.2007 - 14:26 Trvalý odkaz

    Podvod alebo nezakonne obohacovanie to je urcite, takze trestny cin takisto, kedze kody musel ukradnut z databazy T-Mobu... Inak tie telefony proste odblokovat nejdu... Ak Ti stoji chlapce basa za par korun, tak len pokracuj. Chyba Vam povinna vojenska dochadzka, by ste si inak vazili slobody...

    cejko05.05.2007 - 14:37 Trvalý odkaz

    Trestne stihany moze byt ten kto tie kody z T-Mosk predava. Divim sa ze niekto je taky tupy, riskuje vyhadzov z roboty a este k tomu aj trestne stihanie...

    Durex05.05.2007 - 15:31 Trvalý odkaz

    datamobil,tak sa mi ozvi na ICQ ;)

    redmond06.05.2007 - 13:03 Trvalý odkaz

    Trestne stihany moze byt ten kto tie kody z T-Mosk predava. Divim sa ze niekto je taky tupy, riskuje vyhadzov z roboty a este k tomu aj trestne stihanie...

    djthunder06.05.2007 - 13:29 Trvalý odkaz

    praveze T-Mobile tymi kodmi disponuje...tiez tam mam 1 zdroj...

    redmond06.05.2007 - 16:16 Trvalý odkaz

    to: djthunder
    no vsak jasne ze T-Mobile ma pristup k tym kodom, ale databaza nieje u nich. Kody ma nastarosti ta nemenovana firma a kompetentny ludia z T-Mobilu si ich musia vyziadat.

    datamobil07.05.2007 - 00:28 Trvalý odkaz

    ja by som to nerozmazaval.
    podla mna budme radi ze ty kody su.
    Som legalna spolocnost a predavat cisla nieje zakazane.
    Ja nikomu nic nekradnem len si prihodim maly rabat ako na kazdy tovar.
    Racej doporucujem rychlo si to vybav stat sa moze vselico.
    A ako solidna spolocnost riadne tak ako sa ma. Ziadny sedy prijem.

    ZraLOCK07.05.2007 - 08:13 Trvalý odkaz

    solidna spolocnost na nete na nejakom fore???? co ja viem.... a pyta prachy pred vykonanim sluzby???? to mi slovne spojenie solidna spolocnost moc nepripomina

    benko07.05.2007 - 10:33 Trvalý odkaz

    ved aj BMG sa najskor javila ako solidna spolocnost... :lol:

    Co sa tyka tych kodov,tak TM nebude moc nadseny ze nejaka solidna firma predava kody na ich dotovane fony.A ochrana serie BB5 urcite nevznikla na srandu kralikom,ale nato aby jedine operator mohol urcit pravidla odblokovania

    To data:drzim palce v tvojej cinnosti(pokial nevidim oficial www kde sa pise ze je to legal budem tvrdit ze ste banda podvodnikov)

    Lenka Ivančíková07.05.2007 - 17:12 Trvalý odkaz

    Pre niekoho su ludia vyuzivajuci diery v zakonoch len sikovni,pre mna su to spekulanti.;)

    DjTuning07.05.2007 - 17:36 Trvalý odkaz

    A aj presne viem u ktorych etnik sa tieto vlastnosti najviac prejavuju,ale to som uz ot ;-) Len prezradim,ze romovia na cele niesu :p

    ZraLOCK07.05.2007 - 18:49 Trvalý odkaz

    datamobil.... ty ked prides do holica najprv platis?... alebo v restike najprv platis? alebo v servise na mobilne telefony tiez platis dopredu? aj svojich zamestnancov platis mesiac dopredu? sa preber chlape.... by som rad videl toho cloveka co ti tie kody dava ako zdanuje prijem..... tym, ze ich poskytuje sposobuje operatorom urcitu skodu na majetku.... aj ked z trestnopravneho hladiska sa mozno nicoho nedopustate... ale kazdopadne niekto na tom skodny je....

    solidna spolocnost taketo pochybne sluzby neposkytuje, ale nejde o to... lebo mozno by som mal o to zaujem, ale ked mam dopredu zaplatit za nieco, co vobec neviem ci pojde, tak to vo mne vyvolava pochybnosti....

    datamobil07.05.2007 - 20:13 Trvalý odkaz

    nic v zlom troska si to pleties. ked prides osobne tak ti to jasne ze urobim a zaplatis az to mas hotove ako v kazdom servise.

    ked to chces porovnavat napriklad s leteckou spolocnostou tak my vysvetli preco letenku platis dopredu preco neplatis az pristanes.
    aj autobusarovy platis pri vystupe z autobusu, aj pausal na mobil platis popredu skorej ako ho prevolas tak si stazuj u operatora.

    nechcem sa dohadovat ale ked si niekde objednas sluzbu alebo tovar na mieru platis zalohu alebo celu sumu.

    tak to funguje vsade chod si objednat atipicky nabytok na mieru a nedaj im zalohu.

    Dnes som bol vo velkosklade s rezivom nechal som si narezat dosky na regal ktore stoja 2880 sk a vyptali si odomna 2000 zalohu.

    Nehovorim ze mi nezaplatis ale mam tu nehradenich faktur za nemalu sumu a korunka ku korunke je predsa peniaze neliahnem.

    Takze ak mas zaujem poslem ti zalohovu fakturu a nieje problem.

    A tym ze by som ta ja oklamal ryskujem nielen dobre meno.

    Ako anonymni odberatel to mas jednoduchsie zmenis si nic a uz ta nikto nedohlada. a za par korun ani hladat nebude.

    Ja za to platim velmi vela a ked mi ty nezaplats tak mam cisty minus keby som to mal zadara tak to neriesim.

    A keby sa jednalo o tovar ktory sa da dalej predat, ale je to jedinecne len na tvoj kus.

    Takze mna chapes ze za mali rabat nebudem riskovat stratu.

    Navrhujem mier.

    mmx07.05.2007 - 21:05 Trvalý odkaz

    no a clovek potom pride do servisu a neuznaju mu zaruku :-(

    datamobil07.05.2007 - 23:21 Trvalý odkaz

    precitaj si zarucne podmienky.

    stranger112107.05.2007 - 23:26 Trvalý odkaz

    V podstate mi to moze byt fuk, telefony mam kupene neblokovane, na vlastne oci som videl ako mi ho odblokovala dievcina v T-Mobe, bola to otazka chvilky, kym jej poslali odblok. kod, ale isto viem, ze niekto taky ako ona pristup k tym kodom nema, aby ich mohol dalej predavat. A ten kto ma a dalej ich predava, je debil, a nech sa aj datamobil ci kto to vlastne je urazi, alebo nie, je debil aj ten, kto to ponuka na nejakom fore... Spravit organizovanu skupinu sa da z Vas uz teraz jednoducho. A T-Mob trestnymi oznameniami setrit nebude. BB5 ochrana nevznikla len tak nahodou a zamyslime sa, preco T-Mob stale predava blokovane fony.

    stranger112108.05.2007 - 12:28 Trvalý odkaz

    Ja sa hlavne v zivote snazim byt slusnym clovekom, komplex z uplatnenia sa alebo skor medzery vo zdelani mas pravdepodobne Ty DjTuning, sudiac z Tvojho nazoru, ze predaj kodov a dopustanie sa trestnej cinnosti je biznis. Posledna novela nasho trestneho zakona nas radi medzi staty s najprisnejsimi zakonmi v EU a klasifikacia trestneho cinu je v porovnani s minulostou v niektorych pripadoch az neskutocne prisna. Ked tu niekomu nadavam do debilov, tak len z dovodu, aby sa prebrali, popripade ked su z BA, tak nech si idu obzriet Zabi majer, tam je takych chytrakov ako oni plny dvor. A moderator to tu uz mal davno premazat, aspon co sa ponuky niekoho biznisu tyka. Toto nie je na ban, ale na vylucenie z fora... Uz len zo zasady, ked si tu niekto spravi novy nick a buchne reklamu, mal by dostat ban... Neviem ako by sa Risovi pacil telefonat z T-Mobu a nasledne z policie ohladom reklamy na predaj kodov na BB5 telefony.

    blast3r08.05.2007 - 13:34 Trvalý odkaz

    Ja sa hlavne v zivote snazim byt slusnym clovekom, komplex z uplatnenia sa alebo skor medzery vo zdelani mas pravdepodobne Ty DjTuning, sudiac z Tvojho nazoru, ze predaj kodov a dopustanie sa trestnej cinnosti je biznis. Posledna novela nasho trestneho zakona nas radi medzi staty s najprisnejsimi zakonmi v EU a klasifikacia trestneho cinu je v porovnani s minulostou v niektorych pripadoch az neskutocne prisna. Ked tu niekomu nadavam do debilov, tak len z dovodu, aby sa prebrali, popripade ked su z BA, tak nech si idu obzriet Zabi majer, tam je takych chytrakov ako oni plny dvor. A moderator to tu uz mal davno premazat, aspon co sa ponuky niekoho biznisu tyka. Toto nie je na ban, ale na vylucenie z fora... Uz len zo zasady, ked si tu niekto spravi novy nick a buchne reklamu, mal by dostat ban... Neviem ako by sa Risovi pacil telefonat z T-Mobu a nasledne z policie ohladom reklamy na predaj kodov na BB5 telefony.

    Takto som sa uz dlho nezasmial, to je fakt.. :D
    Z tvojho prispevku je citit riadnu zavist, si sa dneskam zle vyspal kua alebo co???? Sa zobud!!!!
    AD:
    1) Tresty su dnes daleko menej prisne ako v minulosti(napr. zober si stredovek, stacilo obvinenie, a uz si visel na povraze)
    2) Tresty platia len pre beznych ludi(ako my), na inych nesiahaj(napr. zlocinec bush, nic sa mu nestalo, stale je na zive)
    3) Riso moze mat telefonat z T-M na haku, on nepropaguje tie kody...

    hanni08.05.2007 - 15:37 Trvalý odkaz

    3) Riso moze mat telefonat z T-M na haku, on nepropaguje tie kody...

    No,tak s tymto si strelil vedla...Riso ako admin priamo zodpoveda na obsah fora,aj ked tie prispevky nepise.Admin je od toho,aby spolu s moderatormi zjednali napravu a zabranili takejto a podobnej propagacii ;)

    djthunder08.05.2007 - 17:44 Trvalý odkaz

    1) Tresty su dnes daleko menej prisne ako v minulosti(napr. zober si stredovek, stacilo obvinenie, a uz si visel na povraze)
    2) Tresty platia len pre beznych ludi(ako my), na inych nesiahaj(napr. zlocinec bush, nic sa mu nestalo, stale je na zive)

    Tak tieto body vazne pobavili aj mna :lol: porovnavat stredovek so sucasnostou si fakt zasluzi odvahu :lol:

    JS08.05.2007 - 18:13 Trvalý odkaz

    2) Tresty platia len pre beznych ludi(ako my), na inych nesiahaj(napr. zlocinec bush, nic sa mu nestalo, stale je na zive)
    Si este asi mlady a asi si nezazil inych zlocincov co tu boli 40 rokov a tiez sa im nic nestalo.

    stranger112109.05.2007 - 00:03 Trvalý odkaz

    Ja sa hlavne v zivote snazim byt slusnym clovekom, komplex z uplatnenia sa alebo skor medzery vo zdelani mas pravdepodobne Ty DjTuning, sudiac z Tvojho nazoru, ze predaj kodov a dopustanie sa trestnej cinnosti je biznis. Posledna novela nasho trestneho zakona nas radi medzi staty s najprisnejsimi zakonmi v EU a klasifikacia trestneho cinu je v porovnani s minulostou v niektorych pripadoch az neskutocne prisna. Ked tu niekomu nadavam do debilov, tak len z dovodu, aby sa prebrali, popripade ked su z BA, tak nech si idu obzriet Zabi majer, tam je takych chytrakov ako oni plny dvor. A moderator to tu uz mal davno premazat, aspon co sa ponuky niekoho biznisu tyka. Toto nie je na ban, ale na vylucenie z fora... Uz len zo zasady, ked si tu niekto spravi novy nick a buchne reklamu, mal by dostat ban... Neviem ako by sa Risovi pacil telefonat z T-Mobu a nasledne z policie ohladom reklamy na predaj kodov na BB5 telefony.

    Takto som sa uz dlho nezasmial, to je fakt.. :D
    Z tvojho prispevku je citit riadnu zavist, si sa dneskam zle vyspal kua alebo co???? Sa zobud!!!!
    AD:
    1) Tresty su dnes daleko menej prisne ako v minulosti(napr. zober si stredovek, stacilo obvinenie, a uz si visel na povraze)
    2) Tresty platia len pre beznych ludi(ako my), na inych nesiahaj(napr. zlocinec bush, nic sa mu nestalo, stale je na zive)
    3) Riso moze mat telefonat z T-M na haku, on nepropaguje tie kody...

    Mne uz davno nebolo tak smutno ako z Tvojho prispevku. Potvrdzujes len fakt, ze dnesnu mladez vychovava telka, stupidne filmy a popripade vlastne zvasty na pokec.sk . Ucitelia v skole pomaly vymieraju, rodicia na Vas nemaju cas, v zivote ste precitali do desat knih a vsetko je podla Vas len o image a o prachoch. Vyrasta z Vas narod otrokov... A hadaj koho... Uz sa normalne tesim, ze zas vypadnem zo Slovenska a tentokrat uz natrvalo aj s rodinou. V takejto spolocnosti pokial mam moznost vychovavat svoje deti nemienim a nebudem. Byt slusnym tu je na smiech... Sa zobud Ty a Tebe podobni. Ale neboj, zivot Vas zobudi...

    Richard Hombauer01.06.2007 - 16:26 Trvalý odkaz

    datamobil, nerob si tu bezplatnu reklamu! uz som Ti vymazal asi 6 prispevkov!

    datamobil02.06.2007 - 00:49 Trvalý odkaz

    oki polepsim sa.
    na vecine forach to ludia uvitaju ze sa nieco da urobyt co neslo aj ked sa za to platy.
    ale je to jasne reklama na busines.
    polepsim sa.

    aquila02.06.2007 - 01:30 Trvalý odkaz

    BB5 telefony odblkovat nejdu. len na par operatoro leakli key generatori ..

    OT: kua ja mam velmi slabu slovencinu, ale ty napisat plati s tvrdym Y by som ani ja nedokazal :)

    simumarek02.06.2007 - 01:36 Trvalý odkaz

    Akvik ale on predava kody od operatorov, takze nejde o normalnu formu odblokovania pomocou boxu atd :)

    datamobil02.06.2007 - 02:43 Trvalý odkaz

    toto mozem napisat dufam.
    tieto modeli idu odblokovat boxom vsetky staty vsetky operatory.

    Nokia 5200
    Nokia 5300
    Nokia 5500
    Nokia 6085
    Nokia 6125
    Nokia 6131
    Nokia 6151
    Nokia 6233
    Nokia 6234
    Nokia 6270
    Nokia 6280
    Nokia 6288
    Nokia 6300
    Nokia 6630
    Nokia 6680
    Nokia 6681
    Nokia 7370
    Nokia 7373
    Nokia E50
    Nokia E60
    Nokia N70