Objektívom telefónu 5/2008

  • Martin Hombauer 27.05.2008 - 02:15

    People: Prve miesto zasluzene, o dalsich by sa dalo diskutovat. Snad sa takyto system ujme a nech nas tesi najma skvela praca "fotografa" pri tvoreni zaberu a nie vysledky fotoshopu :)

  • anonymous27.05.2008 - 11:36 Trvalý odkaz

    Atlis: Kde tam mas Photoshop People? Stve ta ze ho nevies pouzivat?

    BTW vitazna fotka je super...

    anonymous27.05.2008 - 11:39 Trvalý odkaz

    Ronn: Co sa fotosopu tyka, viacmenej to potom straca zmysel ze ide fotenie z mobilu, to si mozem cvaknut aj z kompaktu a veselo upravovat ;) Ani ja neviem robit vo fotosope :p

    anonymous27.05.2008 - 11:43 Trvalý odkaz

    Atlis: Prd to straca :) Mobil nahradza pomaly ale iste kompakty, ale my sa budeme tvarit, ze je to inak a upravovat ako orez, korekcia farieb a pod je tabu... nedajte sa vysmiat chlapci.

    anonymous27.05.2008 - 17:17 Trvalý odkaz

    Mikullas: Tvarite sa, akoby sa cela fotka dala nakreslit vo fotosope.

    anonymous27.05.2008 - 17:43 Trvalý odkaz

    Mikullas: Joj, ty budes strasny odbornik :)

    anonymous27.05.2008 - 23:22 Trvalý odkaz

    Quo: No, ja som tiez za to, aby sa neupravovali fotky fotene fonom. Inak to tu bude vyzerat ako na MM, kde hufne upravuju fotky...
    To mozem offotit nieco nejakou zrkadlovkou, este to doupravovat a co mi brani napisat, ze to bolo fotene napr K850i? :lol:

    anonymous27.05.2008 - 23:50 Trvalý odkaz

    Swingal: Chcelo by to v clanku aspon spomenut aka tema bola. Niekedy mi to tam chyba ...

    anonymous28.05.2008 - 00:07 Trvalý odkaz

    Mikullas: Ty chodis na fotoalbumy pre bezne fotaky a nadavas im ze upravuju fotky, lebo ty chces vediet ako v skutocnosti foti ten a ten stroj?? Nie, pozries si recenzie. Tak to nevyzaduj od tohto albumu, kde su fotky, ktore by inak nevznikli kedze normalny fotak nemas so sebou cely den a nie kazdy vobec nejaky fotak okrem mobilu ma.

    anonymous28.05.2008 - 00:20 Trvalý odkaz

    Mikullas: Tento album je o dobrych a zaujimavych fotkach, ktore by sa zial v konkurencii kvalitnych digitalov nepresadili, kvoli slabej "technickej kvalite".

    anonymous28.05.2008 - 01:27 Trvalý odkaz

    riso: podnadpis kazdeho clanku tohto druhu urcuje temu, napriklad tento:
    Najlepšia fotka z Fotoalbumu...
    ...na tému ?UDIA za posledných nieko?ko mesiacov.

    anonymous28.05.2008 - 09:06 Trvalý odkaz

    Rado: To si môže BC mobil len tak zverej?ova? fotografie, na ktoré nemá autorské práva?

    anonymous28.05.2008 - 12:07 Trvalý odkaz

    Atlis: Rado ty si pravnik, alebo si chcel byt len zaujimavy?

    Reklama na Fotoalbum hovori(la), ze ten kto da svoje fotografie do Fotoalba moze vyhrat hodnotne ceny a to ze foto bude uverejnene v casaku. Takze ak tie fotky niekto do Fotoalba da, suhlasi s ich uverejnenim aj v casaku alebo sa mylim pan odbornik?

    anonymous28.05.2008 - 13:46 Trvalý odkaz

    Swingal: No diky za objasnenie ale pre lepsiu prehladnost (nechcem buzerovat) by to malo byt aj v texte a zvyraznene hrubym ...

    anonymous28.05.2008 - 22:08 Trvalý odkaz

    Rado: To ?o je v reklame je bezpredmetné. Ja som to myslel dobre, ?i to má BC mobil nejak právne ošetrené. Lebo môže sa nájs? nejaký špekulant, ktorý by z toho mohol chcie? vy?aži?.

    anonymous28.05.2008 - 22:22 Trvalý odkaz

    DjPalko: ja si myslim že neni problem pokial je pri fotografii meno autora

    anonymous29.05.2008 - 14:27 Trvalý odkaz

    Atlis: Fakt by som to neriesil. Je uvedeny autor a bodka.

    anonymous09.06.2008 - 22:18 Trvalý odkaz

    brakin: najskor si treba nastudovat trestny zakon, autorske prava a porusovanie autorskych prav, kde je jasne napisane kedy sa moze dielo pouzit bez suhlasu majitela, po pravnej stranke to zverejnenie mozne je, za ucelom naucneho charakteru, alebo prezentacie, zverejnenie nieje komercneho charakteru, cize vydavatel casopisu "nezaraba" predajom fotiek ... RADO dufam ze moja odpoved je postacujuca lebo som sa snazil to napisat polopate ;-)
    inac som rad ze je v prvej patke aj fotka od VSEVEDA, ktorej som ja osobne fandil a napisal som to aj pod fotku ked ju sem pastol