Nokia Lumia 630 (630 dual SIM)

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 03.04.2014 - 11:58

    Nechápem, Lumia 620 LED blesk mala 630 nie?!

  • ondrakomous03.04.2014 - 19:22 Trvalý odkaz

    windows podporuji led? tak to uz je docela chytrej system.

    roman06.04.2014 - 21:44 Trvalý odkaz

    620 mala aj prednu kameru a aj NFC...ale inac sa mi tato 630 brutal lubi...tlacidla priamo na displeji,spust fofoaparatu mi ani chybat nebude...dufam ze bude v maji aj u nas,hned ju berem.

    roman17.05.2014 - 12:40 Trvalý odkaz

    heh,teraz v pondelok uz pride pekne domov...potom napisem prve postrehy s aktualneho wp8.1

    ondrakomous17.05.2014 - 12:46 Trvalý odkaz

    napis celkovy postrehy z toho telefonu

    roman30.05.2014 - 20:44 Trvalý odkaz

    takze:systemove tlac. su softwarove,zaberaju presne pol centimetra z displeja.fotak foti naozaj slusne,s minimom sumu,takze sa fotky daju pouzit aj v pocitaci.system ako taky rozoberat nebudem,ale je tam najnovsi wp8.1, da sa dat aj treti dvojstlpec dlazdiciek,alebo nastavit ako pozadie fotku,ktora roluje potom efektnym sposobom.trochu je divne ze telefon nema senzor priblizenia,neviem ako to funguje ked si ho pri hovore prilozim k uchu ze zhasne,ale ked uz chcem ukoncit hovor,obcas sa stava ze obrazovka je stale zhasnuta,tak musim vyp,zap,telefon,a potom sa rozsvieti.nerobi to casto,ale obcas.a je to neprijemne.vydrz ma celkom dobru,ked ho zdimam tak den zvladne,ked len kontrolujem spravy a soc.siete,obcas hovor,tak aj dva a pol dna.konstrukcne je telefon podareny,nic nevrzga,no sklicko nato ze je to gg3 generacie, tak uz po tyzdni, a to sa onho staram,tak sa mi spravila mala ryha.zvlastne...nokiam tieto skla akosi nejdu.aj predtym na 520 som mal tych ryh pozehnane,a tiez som sa staral...puzdro atd...proste budem nuteny kupit foliu.citatelnost na slnku len s jasom na maxime,vtedy sa da.hudobny vystup je mierny nadpriemer,aj reprak hra dost hlasito a neskresluje.nie je to ten taky plechacik,ale celkom slusne hra.ked este nieco chcete vediet,pytajte sa...

    ondrakomous31.05.2014 - 00:09 Trvalý odkaz

    dik za info, myslim, ze ten telefon se bude dobre prodavat, slusnej mobil.

    roman31.05.2014 - 13:51 Trvalý odkaz

    ano ak spadne trochu cena,tak ano.ja som ho kupoval za 148,a to sa mi zda dost...

    julesv03.06.2014 - 12:18 Trvalý odkaz

    neviete náhodou, či sa vôbec dá pri Lumii 630 Dual Sim zobraziť časy volaní a nulovať pre jednotlivé siete?

    Dusan09.06.2014 - 08:36 Trvalý odkaz

    neviete nahodou ci sa na nokii lumii 630 da hrat Emporea Realms of War&Magic ??? lebo na androidoch ta hra nejde
    vypisuje stale stiahnut flash player...

    DoubleG09.06.2014 - 11:35 Trvalý odkaz

    Windows phone sa nepriateli s flashkom. Ma plnu podporu html5 ale flash na tom nespustis.

    Peter15.09.2014 - 21:45 Trvalý odkaz

    strasne, mam L520 som spokojny ale vo firme mi daju 630ku dual, ale je to krok spät. ... nema tlacidlo spuste, led blesk ani prednu kameru. o to tlacidlo spuste je este horisa ako ta co mam :/ a pritom vyssia trieda, no neviem neviem