Nokia E75 a Parrot MKi9200

  • 6 príspevkov
  • VanJ 05.05.2010 - 09:43

    Mam telefon sparovany s HF sadou Parrot MKi9200. Vsetko funguje ako ma, hovory aj A2DP streaming. Ale vzdy ked sa mi telefon spoji so sadou, obdrzi nejaku konfiguracnu SMS z cisla 929. Otvorit ju mozem len po zadani nejakeho PINu pre konfigurcie. A ten netusim aky je. Nemam pristup k manualu teraz, tak to tam ani nemozem pohladat, ci to tam je.
    Neviete niekto o co ide?

    ----------------------------------------------------

    Pisal som o tom probleme aj do Nokie. Odtial mi volali, ze tento problem maju okrem E75 aj N97mini, a robi to s Orange SIM kartami, a nie len na parrot sadach, ale aj na original Nokia HF sadach. Riesenie na problem nemaju, odporucili mi len zmenit FW v mobile.

  • cejko05.05.2010 - 11:36 Trvalý odkaz

    s telefonom to nema nic spolocne, je to konfiguracna sprava od op, doporucujem vlozit sim do ineho mt ( nie symbian) a vymazat vsetky sms.

    VanJ05.05.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    To s tym druhym telefonom skusim. Tie SMS mam potom vymazat na tej SIM, alebo z tej Nokie?
    A vies mi povedat, preco mi to OP posle vzdy, ked sa mi mobil spoji s HF sadou?

    cejko05.05.2010 - 12:45 Trvalý odkaz

    vymaz vsetky sms zo sim. neviem preco to robi, ale viem ze to pomohlo.

    VanJ05.05.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    Vymazanie SIM pomohlo. :-) Dik
    Mam taky pocit, ze ono ot nikdy neposielalo novu SMS, ale z nejakeho dovodu ten telefon zakazdym zobrazil staru SMS ulozenu v SIM ako novoprijdenu, vzdy ked sa tel. spojil s HF. Po vymazani uz nebolo co zobrazit.