Nokia Asha 311

  • lupopd 18.07.2012 - 08:43

    Dobrý deň, v článku máte zrejme chybu, lebo v neobsahuje/nepodporuje píšete že nemá WIFI a v samotnom článku píšete, že poteší prítomnosť WIFI. Tak ako to je vlastne, má alebo nemá WIFI??

  • Lenka Ivančíková18.07.2012 - 11:02 Trvalý odkaz

    Ma Wi-Fi. :-), v Neobsahuje to nemalo co robit.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease18.07.2012 - 13:10 Trvalý odkaz

    ale AF tam ma co robit, ale je to v tiráži, tak som nič nepovedal :-)

    *doplnene, dik. :-)*

    Lenka Ivančíková18.07.2012 - 15:37 Trvalý odkaz

    teoreticky ano, ale Nokia to uvedena v specifikacii na svojej produktovej stranke nema. :) Cakam na potvrdenie udajov z Nokie a doplnim.

    Pavol Pavučko18.07.2012 - 17:37 Trvalý odkaz

    tento mobil je dorba cenova volba 1 ghz procak (zbytocnost) v S40 co si o tom myslite?

    huje®18.07.2012 - 19:26 Trvalý odkaz

    Neviem, prečo z toho na vlastných stránkach urobili utajenú skutočnosť ;-)

    Možno hlavným cieľom je dosiahnuť viac komunikácie so zvedavými zákazníkmi :-)

    tomky22.07.2012 - 17:33 Trvalý odkaz

    môj názor je , že za tú cenu je to skutočne dobrý mobil - akcelerometer alebo Gorilla glass ale aj také OTA - toto nemá asi žiaden mobil v tejto cenovej relácii
    ... mne osobne by chýbal len ten autofocus ... aj 3,2mpx fotoaparátom sa dá čo to zachytiť ale musí tam byť to zaostrovanie najmä pri fotení textu
    ... 1GHZ procesor taktiež nie je zbytočnosť - mobil podporuje HD hry takže tam sa určite využije ale nebude mať napr. problém mať otvorené dve aplikácie naraz
    ... a tento nový S40 sa dosť podobá na posledný Symbian Belle ako dizajnom tak aj niektorými prvkami ako rolovacia lišta
    ... zistil som, že má taktiež nový multitouch a swype podobný ako na nokii N9
    ... trošku som sa rozpísal , sorry :)

    Bonyek@azet.sk31.10.2012 - 11:47 Trvalý odkaz

    tomky: "nebude mať napr.problém mať otvorené dve aplikácie naraz"

    Táto S40 podporuje multitasking.?