Nokia Asha 201

  • Martin Hombauer 27.10.2011 - 01:42

    ved v tom mobile nič nieje

  • Pavol Pavučko30.05.2012 - 17:05 Trvalý odkaz

    tiez si myslim ale podla mna lepsie ako android :D :D :D

    Jakub31.05.2012 - 20:11 Trvalý odkaz

    Veľmi sa mi páčia mobily typu BlackBerry to znamená že aj táto Nokia len škoda toho operačného systému :( nič v tom mobile nie je :(((((((((

    Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan01.06.2012 - 00:08 Trvalý odkaz

    Ked ti tak vadí android tak prečo máš Wildfire ?! Ale ani sa nečudujem ja som mal tiež wildfire a nešlo mi nanom nič spustiť.

    Pavol Pavučko01.06.2012 - 10:41 Trvalý odkaz

    no tak kde ho dam mam ho len pol roka ale ma provouje :( pockam na WP8

    mikudyk03.06.2012 - 15:39 Trvalý odkaz

    Nechápem kritiku na mobil za 60€. Koľkí z vás využívajú svoju lesklú placatú lopatku na viac ako 10% ? Odhadujem, že tak 90% majiteľov dnešných smartphones ani len netuší, čo tá ich mašinka dokáže. Nakoniec taký ajfón je tomu prisbôsobený najlepšie. Primiešali k tomu punc exluzivity a luxusu - všetko, čo malomeštiak dnešnej doby potrebuje. Nechcel som teraz uraziť všetkých majiteľov dotknutej značky, len som poukázal, čo hlavne predáva. štatistiky tento trend potvrdzujú, keď lacné lowendy sú vytláčané lacnými highendami. Na to jablko zase každý nemá. Hádky o najlepšom operáku sú zbytočné, keď dnešný zákazník chce aby to hlavne fungovalo. A toto je dôležité vyčítať z recenzie a nie, čo fon má a nemá. Keď nemá ,čo potrebuješ, nekupuj. Opakujem, navyše ide o kus plastu za 60€. Čo od toho chcete?

    Emma17.03.2013 - 11:49 Trvalý odkaz

    Nechcem byť hnusná, sú to vaše názory, ale miestami som sa musela naozaj aspoň pousmiať nad vašou kritikou. Riešite tu, čo všetko ten mobil nemá, ako je nanič, lebo nie je až tak moderný a nemá až také úžasné vymoženosti. Koho trápi, že nemá dotykový displej (čo neviem, či viete, lebo v článku je napísaný opak), nemá super kvalitný foťák dobre že nie ako zrkadlovka, nedá sa s ním robiť pomaly to čo s počítačmi a stiahnuť doň milióny zbytočných aplikácií? Je to MOBILNÝ TELEFÓN a ak vám ušiel význam tohto, tak si choďte prečítať definície. Toto nie je smartphone a ani nemal byť. Ja mám tiež rada technické vymoženosti a je fajn vedieť všetko ovládať z mobilu a vedieť ním nahradiť iné elektronické zariadenia, zbožňujem dotykové displeje a predsa som si ho kúpila. Predtým som mala dotykový telefón, ktorý síce toho vedel dosť veľa, ale napríklad foťák bol na ňom ešte horší ako na tejto Nokii a po asi pol roku až roku sa mi pokazil, dotyk mi odchádzal len o niečo neskôr až dospel do bodu, kedy som bola z jeho pomalých reakcií poriadne nervózna. Ja osobne tento mobil zbožňujem (a podotýkam, že nie som dieťa, mám 20). Má všetko čo bežný užívateľ môže potrebovať - vie volať, vie posielať správy, vie sa dostať na internet (hoci tá wifina mi tam fakt trochu chýba), vie vyfotiť aj točiť, síce s nižšou kvalitou ale neukáže to vôbec zle a myslím si že mobil má foťák skôr preto aby ste vedeli rýchlo zachytiť niečo, čo ste náhodou videli keď nemáte pri sebe normálny foťák, pre tých, ktorým chýbajú aplikácie, stále si môžte stiahnuť doňho hry, aby vás nenudil, má rádio a dá sa v ňom počúvať aj hudba akú chcete. Čo viac potrebujete od mobilu? Mne osobne takéto mobily chýbali a keby som nenarazila na tento tak by som sa asi vrátila k Nokii 3310. To, že to nemá tony aplikácií a dotykový displej bežného užívateľa mobilu nemusí vôbec trápiť. Nepoviem, že podnikateľom sa taký smartphone nezíde, ale inak je to skôr len nástroj ako ukázať svoju spoločenskú nadradenosť tým, že sa môžte ukazovať "Aha, ja mám smarphone! Pozrite, čo všetko dokáže!" Ale hlavne, že tri štvrtiny tých vecí, čo dokážu tie mobily ani nevyužívate. Je úplne zbytočné siahať po drahých mobiloch, s ktorými asi poriadne ani robiť neviete, keď máte dostupné super mobily za lepšie ceny, ktoré poslúžia účelu a verím tomu, že bez opravy vydržia podstatne dlhšie ako hociktorý dotykový mobil. Je to vaša vec a váš názor, ale myslím si, že by bolo fajn, keby ste sa trošku zamysleli nad tým, či vôbec tá vaša kritika je na správnom mieste.

    Jana15.09.2013 - 14:23 Trvalý odkaz

    ahojte, mam tento telefon uz nieco vyse roka, dotez som s nim bola celkom spokojna ale dnes mi nejako zacal blbnut ked som si chcela pustit hudbu...proste mi zacal vypisovat nejake blbosti tak som ho vypla a znovu zapla ale nemalo to ziadny efekt ked sa mi podarilo spustit prehrvanie tak mi zamrzol a vyhodil ma z menu prehravaca. Pokial viem tak zaruka by mala byt 2-rocna. takze sa vas chcem spytat na nazor....mam to dat hned reklamovat (objednavala som ho cez net takze by to trvalo asi dost dlho) alebo sa to da nejako spravit aj bez toho aby som navstivila servisaka?

    Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta16.09.2013 - 00:42 Trvalý odkaz

    už sa mi stalo na viacerých telefónoch, že sa správali ako pokazené a problém bol v pamäťovej karte, neobišlo to ani môj súčasný mobil, skús ju vybrať, keď sa to zlepší, skús inú kartu...

    Jana16.09.2013 - 13:22 Trvalý odkaz

    uz som ju skusala vybrat, znovu som ju zalozila ale efekt je rovnaky...takze vyskusam este inu pamatovku, dakujem za radu

    anonymous27.10.2011 - 04:14 Trvalý odkaz

    rtg: prvy :P pre deti zenskeho pohlavia.. :D

    anonymous27.10.2011 - 18:42 Trvalý odkaz

    hellwet: druhy :P rtg mas pravdu :D ale ten nazov asha niekoho my to pripomina :D no nic necham to na ostatnych

    anonymous27.10.2011 - 20:07 Trvalý odkaz

    Jozef: Pekný fón, v tej bledomodrej by som ho bral :) tiež sa mi páči tá úprava zvonení priamo v mobile, konečne ich nebude treba presúvať do počítača a orezávať ich v audacity alebo podobnom programe.

    anonymous28.10.2011 - 15:46 Trvalý odkaz

    Vika: Tá cena 60 eur, to je fakt? Nie je to málo za novinku ??

    anonymous28.10.2011 - 15:57 Trvalý odkaz

    Lucka: Tento mobil bude dostupny aj na Slovensku v Q1 2012??

    anonymous31.10.2011 - 03:25 Trvalý odkaz

    jana: tento telefón mi príde ako úplne zbytočný,jedine dobrý tak pre deti aby sa pochválili že majú qwertz klávesnicu aj to neviem či by vás s tým neposlali do pekla vzhľadom na to že by sa s tým nedostali ani na populárny facebook,pretože táto hračka nepodporuje wi-fi a nemyslím že deti sú ochotné ísť na internet zo svojho kreditu. + katastrofálne slabý foťák,dvojkový sa dával pred vyše tromi rokmi...to už nieje postačujúce fakt ani pre deti...

    anonymous01.11.2011 - 20:55 Trvalý odkaz

    FCST: Pri tej cenovke hladas wifi a nadavas na 2MPx?? :)))

    anonymous09.11.2011 - 19:09 Trvalý odkaz

    jana: radšej by som kľudne trochu priplatila...