Nokia 6600 slide

  • Martin Hombauer 23.12.2008 - 20:30

    Libertarian: Nemozem si pomoct, ale mne sa tento hrackarsky plastovy design vobec nepaci. 3600 slide detto.

  • anonymous28.04.2008 - 18:06 Trvalý odkaz

    panZraLOCK: no tak ale teda nokia to zacala riadne miesat s tymi cislami.. clovek by ocakaval, ze si v tom urobia konecne poriadok, no oni to este viac zamozavaju

    anonymous28.04.2008 - 18:11 Trvalý odkaz

    Fizzy: Pekny decentny dizajn ala 6600 do ktoreho sa asi kazdy majitel zamiloval sa v Nokii uz davno vytratil :( skoda.

    anonymous28.04.2008 - 18:41 Trvalý odkaz

    T: Mam 6500 a ta vyzera omnoho lepsie...

    anonymous28.04.2008 - 19:18 Trvalý odkaz

    Quo: Krasny fonik, ktovie z akych materialov bude, lebo na obrazku vyzera kazdy fon od Nokie krasne... :lol:
    6600 bola asi najkrajsie nokia, cest jej slave :)

    anonymous29.04.2008 - 23:40 Trvalý odkaz

    lloyd: ako volatko fajn celkom :-), len sa mi tiez zda ze sa to uz s tymi fomni a oznacovanim prehana..

    anonymous01.05.2008 - 11:04 Trvalý odkaz

    stevo: nemozem si pomoct ale vyzera trochu cudne. Jak slid z nokie 3110 + lepsi fotak,displej,softver = 6600 classic

    anonymous20.05.2008 - 17:19 Trvalý odkaz

    aloner: si mislim ze to za vela nestoji.akurat tak pre deti a co ma vlastne spolocne so 6600.ved to ani nema symbian.6600 je asi najlepsie co kedy Nokia vyrobila od vtedy uz ide dole vodou sam vlastnim 6600 a som s nou aj v sucastnej dobe spokojny

    anonymous05.06.2008 - 16:43 Trvalý odkaz

    mato: tento mobil mi strašne propomina LG KU380 .. ?? skoda že nokia teraz wyraba fony s takym iným dizajnom .

    anonymous17.08.2008 - 19:56 Trvalý odkaz

    martin: vlastním 6680, a mám pocit že od dôb n70, ?o sa týka series 40 aj 60 to nokia dokazila s dizajnom. Tá pôvodná 6600 mala svoje ?aro, ale z tohto akosi nemám dobrý pocit

    anonymous09.12.2008 - 13:01 Trvalý odkaz

    Syzo: Headset je na usb konektore. Fon mam 2tyzdne. Prijemny na dotyk v ruke, maly a sikovny. Fotky su tiez fajne. Spokojny majitel som.

    anonymous23.12.2008 - 20:30 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT. Diskusia premazana.

    anonymous23.12.2008 - 21:38 Trvalý odkaz

    12 Mpix: No nema 3,5 mm jack na tele to je minus nema HSDPA dalsie minus to by malo byt za tu cenu uz samozrejme. a nepochopim toto preco nema tlacidla na ovladanie hlasitosti na telefone a tiez preco diodu na prisvetlenie nie je mozne pouzit pri nahravani videa?

    anonymous25.12.2008 - 13:07 Trvalý odkaz

    Mikino: Mám tento mobil asi 3 týždne a som celkom spokojný. Ale pár nedostatkov spomeniem. Na mobile naozaj vidno až moc každý jeden dotyk-otla?ok prsta. Pri písaní sms mi robí problém tla?ítko "3" dos? ?ažko sa stlá?a ,lebo mobil je malý,tenký a vrchná ?as? kláves je ve?mi blízko vysúvacej ?asti,tá je hrubšia a zavadzia tam,tak ked píšem sms v jednej ruke,akosi horší prístup je najviac k tej "trojke". Ale možno každý nebude ma? tento problém. Záleží kto má aké prsty :-) ale celkovo celú klávesnicu mohli spravi? lepšie,pri stla?ení ktoréhoko?vek tla?ítka po?u? nejaké to vrzganie-stla?enie a najviac pri stredovom tla?idle. Tla?idlá na reguláciu hlasitosti na okraji telefonu mi tiež chýbajú,neviem pre?o ich Nokia sem nedala. Taktiež tla?idlo na fotoaparát niekde chýba no a na záver chýba a to asi najviac tla?idlo na vrchu telefonu na vypínanie mobilu resp. prepínanie profilov. Takže pri prepnutí profilu,musíte ís? do menu telefonu,je to zdlhavé... A poslednú vec ktorú vytknem je hlasitos? jedného podla m?a dos? slabého reproduktoru,ktorý je navyše na zadnej strane telefonu,takže ked mám mobil niekde položený napr. na posteli,stole,alebo vo vrecku smerom k telu,tak zvonenie takmer nepo?u?... To sú asi všetky nedostatky...

    Inak je mobil ve?mi pekný a malinký,takže kto nechce nosi? "tehlu",nech si kúpi túto nokiu. Displej je naozaj krásny a vždy jasne ?itate?ný ,baterka vydrží cca 2 až 3 dni,podla používania samozrejme. Prehráva? hudby je podla m?a dos? dobrý a pribalené slúchadlá sú naozaj dos? kvalitné,takže netreba ani kupova? nejaké iné "zna?kové" Rádio s RDS tiež poteší a príjem signálu je dobrý ,lepší ako na vä?šine mobilov.

    anonymous25.12.2008 - 13:13 Trvalý odkaz

    Mikino: A zabudol som ešte na jednu vec,sklí?ko na fotoaparáte je v jednej rovine so zadným krytom,takže mám obavy,že za krátku dobu sa poškriabe a bude to vidno na fotkách... no uvidíme

    anonymous25.12.2008 - 23:39 Trvalý odkaz

    feri neveri: Chcem sa spýta?, ?i sa pri zmene témy zmenia aj zvonenia v profiloch. Dík.

    anonymous25.12.2008 - 23:40 Trvalý odkaz

    feri neveri: Myslel som tému stiahnutú z netu

    anonymous26.12.2008 - 02:56 Trvalý odkaz

    Mikino: Ano tiež som stiahol nejaké témy a klasicky sa po zmene témy nahodilo zvonenie Nokia Tune. V tom vidíš problém? Ja nie,ved to prehodíš za pár sekúnd. Zmení sa ale iba prvý krát ,potom už nie.

    anonymous26.12.2008 - 17:51 Trvalý odkaz

    nojasne: ta ja muzikant, priatelia... skoda ze len ja som debil...

    anonymous27.12.2008 - 14:26 Trvalý odkaz

    marian: Myslim ze to bude dobra nahrada LG KG 800 chokolade.

    anonymous27.12.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    feri neveri: Dík. Ja len že ke? máš nastaveních šes? profilov je dos? blbé všetky zvonenia a neviem ?o ešte zakaždým meni?. Týka sa to zmeny nielen zvonenia pri volaní ale aj správy at?.

    anonymous29.12.2008 - 14:14 Trvalý odkaz

    Syzifas: Ahojte. Tento telefon mam mesiac. Spokojny som s nim. Je z dobreho materialu, pod ktorym je kov. Ziadne bocne tlacidla- velmi prijemny na dotyk.

    anonymous03.01.2009 - 14:11 Trvalý odkaz

    Mikino: Aj Vám mrzne tento fon. Do týžd?a aj 2 x zamrzne,niekedy sa reštartuje sám,ale už bolo aj tak,že som musel vybra? baterku... Niekedy sta?í prezera? fotky a inokedy pri prezeraní videa. Hádam to nový firmware vyrieši,len kedy bude...?

    anonymous04.01.2009 - 14:52 Trvalý odkaz

    Mikino: V recenzii je uvedené,že mobil má akcelerometer,ale žial nieje to pravda...

    anonymous06.01.2009 - 18:25 Trvalý odkaz

    Borizz: No podla nokie sa jedna o zjednodusenu verziu akcelerometra. Funguje pri poklepani po displeji ;-)

    anonymous11.01.2009 - 18:29 Trvalý odkaz

    Miko: Dalsi shit od Nokie. Vsetky modely za posledný rok sú na jedno koryto, a vyzerajú otrasne, ako hra?karske mobily.

    anonymous19.01.2009 - 17:12 Trvalý odkaz

    Ivona: ajoj mozte mi poradit kde by sa dal tento tel. kupit bo zevraj uz ho nebudu vyrabat a nie je ani na sklade...mozete mi poradit prosim??? bo je moc hezkyyyy

    anonymous11.02.2009 - 16:18 Trvalý odkaz

    edirp: on sa dá nabi? cez USBé?ko,nechápal som normálne pri prenose dát

    anonymous20.02.2009 - 21:16 Trvalý odkaz

    Dumbo: Konecne je tu nieco pre mna. Skoro vsetko, co mate v Symbiane. Nokia mapy- GPS, aplikacie "Nacitajte!" a Hladanie...
    Toto je nieco, co hladam...

    anonymous08.03.2009 - 20:52 Trvalý odkaz

    killer: Teda s tou klavesnicou- to ma mrzi. Keby boli aspon tlacidla hlasitosti a spust fotaku. Este dobre, ze sa nefoti na vysku.
    Pre mna to bude skor darcek za vysvedcko a nie vian ocny darcek :) !!

    anonymous08.03.2009 - 22:03 Trvalý odkaz

    Dumbo: Nad kúpou tohto telefónu silno uvažujem a preto mám na Vás nieko?ko otázok:
    1. Neviete, prosím, ?i to naozaj má akcelerometer a ako v ?om funguje ?
    2. Ke? pripojím TV kábel, tak ?i mi to pôjde..?
    3. Ak nemá tla?idlo spúšte fotoaparátu, tak ?i tu je možnos? fotografovania na šírku...
    Za skoré odpovede vopred VE?KÁ V?AKA !

    anonymous18.03.2009 - 02:00 Trvalý odkaz

    SYZIFAS: Tie tla?idlá tam nechýbaju po boku, ve?mi príjemne sa drží. Fo?ák je aj na šírku. A ke? 2x jemne poklepeš po displeyi, tak fon zavibruje a ukáže ?as. Nadmieru spokojný som s nim.

    anonymous18.03.2009 - 02:04 Trvalý odkaz

    SYZIFAS: Každý ?o nemá. Ale aký je maly, to už nevidite? Taku tehlu ako n95 pri sebe nosi? nie je bohvie ?o. Tento je akurát.

    anonymous15.05.2009 - 15:56 Trvalý odkaz

    zUZANA: DA SA NOKIA 6600 SLIDE ZABLOKOVAT ORCHARNNYM KODOM, ABY SA MI NIK NEVITANY DO TELEFONU NEDOSTAL, V MANUALE TO PISU, ALE NEVIEM AKO SA TO DA AKTIVOVAT.POMOZTE PLIZ...

    anonymous03.07.2009 - 12:14 Trvalý odkaz

    Zuzana: majitelia Nokie 6600 slide? aj vám tak slabo zvoní, ke? je položený telefón na stole?...na repráku?

    anonymous10.08.2009 - 23:38 Trvalý odkaz

    Jan?i: Ahojte! Ano je to dobrý fon, ale to zvonenie je teda velmi velké mínus... to naozaj nezvládli inžinieri z Nokie. Však každý si položí fon na chrbát a ked to spraví tak to zvonenie vôbec nepo?u?..však to je dos? podstatná závada nie?

    anonymous06.11.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    mmm : ty si plastovy ved to je kovove mam to doma !!!

    anonymous29.11.2009 - 23:39 Trvalý odkaz

    me5: neviete mi niekto poradi? ?o mám robi? so zvonením? Ke? mi niekto volá, tak to ide najprv potichu a až po pár sekundách to zosilnie (a nemám nastavené vzostupné zvonenie). Ako to ide vypnú????

    anonymous30.11.2009 - 17:26 Trvalý odkaz

    hellwet159: nahodou toto neni ta prva nokia s USB nabijackou??

    anonymous11.12.2009 - 15:31 Trvalý odkaz

    sisa: neviete ako sa po?as hovoru nastavuje hlasitos? hovoru? Ob?as ve?mi slabo po?u?...

    anonymous17.12.2009 - 10:54 Trvalý odkaz

    richworth: kupil som si tuto nokiu pred 4 dnami a zatial vysoka spokojnost!!!!

    anonymous24.12.2009 - 11:09 Trvalý odkaz

    mougi: mna zas zatial trapi displej - zhasina po par sekundach, napriek vsetkym setricom vypnutym. rada?

    anonymous26.12.2009 - 02:15 Trvalý odkaz

    Vicky: Ahojte. Ja som mal dlho NOKIU 6300 a tam mi displej svietil jasno a ked porovnam display NOKIE 6300 a tejto s tym istym obrazkom na 6600 slide to vyzera uplne tmavo neviete co sa s tym da robit ? mam vypnute vsetky setrice a nic :-( dost ma to hneva nakolko som zvyknuty z NOKIE 6300 na jasny displej, a na 6600 slide displej ked je aktivny skor vyzera ako ked na 6300vke ked z jasneho displeja zhasne to mi vadi, inak mobil je to fajn i ked ma svoje nedostatky ako otlacky prstov atd,ale tento telefonik splna co mobil ma dakujem za skoru odpoved majte sa

    anonymous26.12.2009 - 02:16 Trvalý odkaz

    Vicky: ci sa neda nastavit jas displeja farby alebo podsvietenie ?

    anonymous26.12.2009 - 21:16 Trvalý odkaz

    agafonka: ahojte, tiez ho mam, jezisko priniesol. mozem jednu trapnu otazku? chcela by som pripojit sluchadla, ale mam strach "otvorit" kryt na pripojenie. mam pocit, ze sa to ide zlomit. je to normalne pri tomto type fonu, ze ten kryt na pripojenie usb mam fakt vytocit o 90 stupnov? mackanie a pod. aktivity nezaberaju. fakt dakujem, ale v navode na pouzitie nie je nic uvedene. prosim, naozaj slusne odpovede, "vylomenim" nechcem mobil znehodnotit :)

    anonymous28.12.2009 - 14:15 Trvalý odkaz

    Maruska: Tento telefón vlastním takmer mesiac a dve veci mi idú riadne na nervy. 1. podsvietenie displeja, na mojom je to 9,42 sekundy, to nestihnem pre?íta? ani SMS za ten ?as! Vraj je to chyba softveru...?
    2.Telefón je vacsinou na chrbte a vtedy nepo?u? prvé tóny zvonenia. Zlatá stará 6300, svietila ako viano?ný strom?ek, blikala!

    anonymous06.01.2010 - 19:43 Trvalý odkaz

    MarTkoo: Všetci ste prišli na systém zvany "Klepnutie" ? Nájdete to v príru?ke :)

    anonymous13.01.2010 - 15:33 Trvalý odkaz

    Vicky: tento telefón mám od Vianoc a hoci vyzerá milo, má vážne nedostatky a to nasledovné : 1. vô?a na kryte fotoaparátu 2. fotoaparát samotný robí rozmazané fotky ( viem, že tonie je na fotenie,ale ke? to už má fotoaparát nech to robí pekné ostré fotky v porovnaní s NOKIOU 6300 ktorá má 2 megapisxlový fotoaparát sa fotky z 6600i slide nedajú rovna?, je to hrúza 3. podsvietenie displeja !? nedá sa nastavi? je to hrozné v porovnaní s 6300vkou...nedá sa na to pozera? 4. po?as hovoru sa nedá nastavi? hlasitos? 5. po zapnutí reproduktoru takmer ni? nepo?u? hoci je hlasitos? na maxime 6. po?as hovoru je ma po?u? ako zo suda 7. nepraktická malá klávesnicá, ?o znamená zlé písanie sms naviac zlá dostupnos? pre ?íslo 3 ... 8. napísa? sms jednou rokou je nemožné 9.denník hovorov ukazuje iba posledný hovor ak vám doty?ný volal viackrát v denníku to nenájdete 10. pokia? je telefón na chrbte alebo vo vrecku zvonenie skoro vôbec nepo?u? ( ak si nastavíte budím musíte ten mobil da? na displej, bay ste vôbec po?uli 11. ke? chcem stla?i? pohotovostné tla?idlá na tele mobili musím to urobi? nechtom inák sa mi to nepodarí 12. na tele chýba tla?idlo nastavenia hlasitosti 13. rádio nie je schopné automaticky zmeni? frekvenciu ak prídete do iného regiónu 14. po vysunutí hrká. Navzdory príjemnému vzh?adu som ostal z tohto mobilu od Nokie sklamaný. Doteraz som mal NOKIU 6300 a dovolím si poveda?, že 6300-vka je v mnohom lepšia ako 6600i slide rozdiely si všimnete hne? už po?as telefonovania kvalita hovoru je pod?a m?a slabá a všetky tie ostatné veci neviem ako vy, ale ja som ostal sklamaný asi si kúpim ešte jednu 6300vku alebo 6700 alebo 5530 xpress ale toto fakt nie :(

    anonymous30.01.2010 - 15:39 Trvalý odkaz

    martina: chcela by som sa vas opytat ci viete jak mam nastavit jas dieplaya na nokii6600i slide ? :DDDDDD PROSIM