Nokia 603

  • Martin Hombauer 13.10.2011 - 13:36

    nemozem si pomoct, ale vidim v tom uz 15tu variaciu nokia 5800. Staci mi obrazok a zakladny popis na cele so symbosom a nemusim ani citat recenziu. Pre deti, pre zeny, pre hocikoho, ale nie pre mobil nadsencov.

  • Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan24.04.2012 - 12:34 Trvalý odkaz

    Symbian ? NOKIA je v prdeli z ktorej už nemá šancu sa dostať. Takýmto spôsobom nie. Toto niesu Smartfony ale Bullshitfony

    Mega14.02.2013 - 22:20 Trvalý odkaz

    Pentagram123: Na čom zakladáš svoje tvrdenia? Skúšal si vôbec nový symbian? Keď nie tak sa radšej ani neozývaj. Pokiaľ viem tak nokia nemá len symbian ale aj Meggo a taktiež WP od MS ktorý má celkom veľký úspech. Symbian patrí do nižšej až strednej triedy kde určite má svoje miesto u ľudí.

    anonymous13.10.2011 - 14:06 Trvalý odkaz

    K: som zastancom Nokie ale myslim ze to uz trosku prehana s tym vydavanim novych modelov

    anonymous13.10.2011 - 14:31 Trvalý odkaz

    Jano: presne tak, radšej by mohli konečne robiť fóny s WP.

    anonymous13.10.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    FCST: Ja to schvalujem nech je z coho vyberat. Myslim ze cena je primerana vybave len ten AF tam znovu absentuje. 603 berem ako obmenu C7 v novom sate.

    anonymous13.10.2011 - 15:47 Trvalý odkaz

    mt: mala oprava, to 701 je obmena C7 nie toto, ked pozres foto a výbavu je to myslim uplne jasne

    anonymous13.10.2011 - 15:49 Trvalý odkaz

    tomtoylc: všetko bude ....len treba vyčkať ved keby každú chvíľu vydávali nejaký dobrý mobil tak by ste tiež nadávali ... a presne nech je z čoho vyberať ... aspoň ten LED blesk tam mohol byt ten využijem viacnásobne ...inač si myslím že mu nič nechýba a fony s WM budú v predaji asi za mesiac ... a ten nový symb. belle mohli uvoľniť aj skôr ale tak ked nedávno pustili annu tak nebudú púštať belle ... všetko je len o čase

    anonymous13.10.2011 - 16:42 Trvalý odkaz

    FCST: Uslo mi tam slovko ,dalsia' obmena.

    anonymous13.10.2011 - 17:02 Trvalý odkaz

    slash: NO NEVERIIIIIIIIIIIM - autofokus :DD

    anonymous13.10.2011 - 17:10 Trvalý odkaz

    NortySP: Mne sa paci po dlhej dobe nokia co ma oslovila, v pohode dizaj funkcie aj cena, a Belle vyzera velmi dobre :) Urcite ju vyskusam :)

    anonymous13.10.2011 - 17:29 Trvalý odkaz

    Karol: Len si ju nekupuj v nokii v auparku ... tam maju aj vzduch predrazeny ... :)

    anonymous13.10.2011 - 18:20 Trvalý odkaz

    fry: tak ja si nokiu s wp nekúpim nikdy. s belle áno. wp nepodporuje mass storage a taký mobil ja nepotrebujem.

    anonymous13.10.2011 - 19:05 Trvalý odkaz

    Milan: ježiš mária .. toto sú telfóny ??? nokia je minimálne dva roky pozadu so všetkým čo sa vybavenia týka + vyzeraju ohavne + symbian

    anonymous13.10.2011 - 19:14 Trvalý odkaz

    Mase: ..vasa ludska. Dizajn ? Mozno nie nadherny ale neokopirovany a jedinecny. Cena ? Priazniva !! IPS displej, Hd videa, 1500ka baterka. Idealny telefon pre masy ktory ma snad vsetky funkcie v dnesnej dobe potrebne. Af nema zmysel komentovat . Predpokladam pokles ceny pod 200 E po case,uvedeni na trh. Za take peniaze NEMA konkurenciu.

    anonymous13.10.2011 - 19:32 Trvalý odkaz

    aaa: Milan, V com ma slabu vybavu? naco konetujes symbian ked vies ze nokia ine nerobi? si retard? Dizajn je normalny ako kazdy iny..

    anonymous13.10.2011 - 19:55 Trvalý odkaz

    Karol: ten Milan musi byt uplne mimo ... zrejme presiel z 3310 na iphone 2g ... a objavil ameriku :DDD

    anonymous13.10.2011 - 21:21 Trvalý odkaz

    FCST: Nokia slubuje pre tento model aj casticovy urychlovac a priamu linku do bieleho domu. Bude stacit taka vybava??

    anonymous13.10.2011 - 23:24 Trvalý odkaz

    salbs: Nokia už by mohla vymisliet nieco nove ved to je stale to iste simbian simbian aspoň ten android by tam mohli dať nokia maju stale to iste akurat ten vzhlad sa meni .

    anonymous13.10.2011 - 23:39 Trvalý odkaz

    Marian6663: Android NOKIA používať nebude.všetci dávno vedia že buducnosť Nokie je vo windows phone a symbian je viac menej ako symbol NOKIE a nemajú prečo meniť symbian, OS ^3 belle dokázal že je konkurencie schopný a má čo ponúknuť pre mobilný trh,603- si najde svoju skupinu ludi,cena-výkon keď si zrovnám tak je to celkom slušné+kvalita s ktorou nokia nikdy nemala problém..a pokiaľ chceš NOKIU a vadí ti SYMBIAN,tak je tu aj N9 s meego,prípadne si treba počkať na windows phone od Nokie

    anonymous14.10.2011 - 02:19 Trvalý odkaz

    huawei: mne sa paci na Nokiach ze davaju hardwerove tlacitka, ergonomia je lepsia, urcite vyskusam neaku novu dostupnu nokiu. Mam android a co? Ste z toho pokakany, normalne to funguje, paci sa mi a neidem sa z toho posrat. A to predtym som nemal smartfon. :)

    anonymous14.10.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    Roman: konecne je viac modelov s Belle, myslim ze to bude mat uspech a kazdy si vyberie ten dizajn a velkost, ktora je mu po voli.. Nokia chce zrejme dodrzat ten slub ohladom vydania x Symbianovych telefonov este v 2011, co je celkom sympaticky krok :)

    anonymous14.10.2011 - 17:23 Trvalý odkaz

    kiki: slusny dizajn , slusne parametre , ako vzdy skoda AF , jedine co sa mi na fone nepaci su HW tlacitka , to iste ma aj Nokia 700 alebo podobne stara 5800 ,

    anonymous14.10.2011 - 17:27 Trvalý odkaz

    kiki: tiez vam tu chyba pamat 512mb ram v zakl.parametroch ,
    *doplnene, vdaka.*

    anonymous14.10.2011 - 17:43 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ,,salbs,, android je pre deti ...
    ,,Milan,, ty sa vyspi a potom si prečítaj čo si napísal , ak nepomohlo tak sa daj vyšetriť ... viac nemám k tomu čo povedať ...už možno len to, že máš tak 15 rokov určite nie viac

    anonymous14.10.2011 - 20:25 Trvalý odkaz

    NortySP: Ste ako male deti, len sa stale hadate co je lepsie a pritom ani jeden z vas nema subjektivny nazor zalozeny na realnych skusenostiach, ziaden OS nie je naj... kazdemu vyhovuje iny ALE.. kto tvrdi ze Symbian Belle je zly tak je Obmedzeny a taktiez kto tvrdi ze Android je pre deti ten taktiez. Oba maju svoje pre a proti ... kedy to pochopite ??? Za danu cenu prijemny telefon a hlavne dizajn nie je otrepany a ma v sebe aspon kusok originality.

    anonymous15.10.2011 - 01:21 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ja nemám subjektívny názor založený na real. skutočnostiach ? ... to ako ty vieš ? ... ja som náhodou pred kúpou nového mobilu vyskúšal ako android tak symbian ... a samozrejme som si naštudoval dosť vecí na nete ... ale inač s tebou súhlasím je tu veľa takých čo si tu riešia ,,komplexy,, ... a ešte dodám že som sa rozhodol pre symb. tj Nokia N8 a neľutujem

    anonymous15.10.2011 - 11:30 Trvalý odkaz

    Roman: omedzeny su mozno niektori v tychto diskusiach.. rozhodne by som obmedzenym systemom nenazval ani android ani symbian.. myslim si, ze kazdy priemerny uzivatel uz mal v ruke aj androida aj symbian.. podla mojho nazoru na jednotlive platformy mi vysiel najvyhodnejsi symbian.. ci uz kompatibilitou ktoru mi ziadna ina platforma neponuka - pripojenie akehokolvek usb kluca, ext hdd, usb klavesnica, mys, usb svietidlo dokonca i bezdrotova klavesnica s mysou, TV out vystup na prepojenie s TV uz v standarde, navigacia zdarma - mapy sa stahuju uz aj priamo cez wifi, na synchronizaciu hudby a videi narozdiel od iOS nepotrebujem specialny soft do ktoreho by ma nutil vyrobca, ale mam standard mass storage zariadenia - pripojim si ho ako novy disk a nahram akykolvek content chcem.. nokia obchod ma certifikovane aplikacie a teda 0% rizika virusov a backdoorovych aplikacii, HD video si dokážem už v predinštalovanom softwarei postrihať, skompilovať a upraviť priamo v telefóne.. S Belle je zároveň aj veľmi moderný svižný a má nízke HW nároky aj nároky na batériu . to sú pre mňa plusy dostatočné pre výber OS aj zariadenia Nokia..

    anonymous15.10.2011 - 12:44 Trvalý odkaz

    NortySP: Ked tvrdis ze android je pre deti, bud to bolo v zlosti alebo mas nejake vazne dovody preco pre deti ? Viem ze teraz ma andorid skoro kazdy, su lacne, beznym uzivatelom stacia, vacsina ani nevie ze tam maju nejaky OS. No pre cloveka ktory kupuje mobil aby ho vyuzila na plno je Android velmi dobry, ako aj symbian. AJ jeden aj druhy maju svoje chyby a postupne sa ich zbavuju. Ja mam android vacsinou, no obcas teraba zmenu a tato nokia je fajn :)

    anonymous16.10.2011 - 01:22 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ten systém mi príde dosť uzavretý ...teda nedá sa s ním moc manipulovať ... dalej, nebol som spokojný s obchodom hudobným prehrávačom ani prehliadačom fotiek , chýbal mi tam také veci ako office, adobe ... a plno drobností ... a nesmiem zabudnúť na mapy
    ... ale za najväčšia + považujem u symbianu práve tu ,,otvorenosť systému,, ...mám Annu + hack a bavím sa vylepšujem , už by som si dal dávno aj Belle ale chcem si naplno ,,užiť,, ešte Anču :)
    android mi príde taký designovo super ale to je asi všetko ...

    anonymous16.10.2011 - 13:08 Trvalý odkaz

    NortySP: Uzavrety ?? ved v androide si spravis co chces, ked si kus sikovny tak si spravis vlastny Kernel a custom ROM len s tym co tam ty chces mat, plno aplikacii na upravy, rozne launcher ktore menia menu aj pracovnu plochu , ikony a pod. veci , a vsetko co ti nevyhovuje si nahradis inou aplikaciu popripade ak na to mas spravis si vlastnu ktora bude mat vsetko co potrebujes. Uznavam ze kvalitne free ofline mapy nema. Ale inak ... myslim ze je viac ako dost otvoreny. Navyse napriklad SOny ericsson podporojue odomknutie Bootloaderu bez strati zaruky a Pre ARC a NEO podporuje nezavyslich vyvojarov Cyanogen modu tusim .. niesom si isty.

    anonymous16.10.2011 - 14:23 Trvalý odkaz

    tomtoylc: tak o niektorých veciach som netušil ... mal som v rukách HTC wildfire S ... ale k nejakým modifikáciam som sa nemal možnosť dostať ale zas nepoznám niekoho kto by si nejak ,,modifikoval,, android

    anonymous07.11.2011 - 09:49 Trvalý odkaz

    Valik: Urcite kazdy ma svoju pravdu! Velmi suhlasim s Romanom! Mam iPhone 4s, a veru tak ako aj pisal, velmi si nuteny na iTunes, bez nej nic nenahrate do tel, a somozrejme apple ta nuti vsetko kupit. Viete si predstavit, ze ani jednu blbu MP3 nevies nastavit, ako zvonenie? A to ze, ked nahras do tel. nejake obrazky, tak priamo v telefone nevies vymazat!!!!! Tak isto su s hudbami, no a vrchol je, ze stardadne MP3 nevies nastavit ani ako zvonenie!!!! To je, co pani? Takze, kto chce 4s, rad predam, a kupim si normalnu nokiu, kde tieto veci funguju normalne! :)

    anonymous10.11.2011 - 21:58 Trvalý odkaz

    andrew: nokia by konecne mohla dat android !!!!

    anonymous10.11.2011 - 22:11 Trvalý odkaz

    Marian6663: Skús si trochu naštudovať veci a potom píš nie tu dávať bezpredmetné výkriky do tmy..

    anonymous15.11.2011 - 10:07 Trvalý odkaz

    -MO-: momentalne mam uz moj treti android ked ratam aj galaxy tab ale hw tlacitko na prijmanie telefonatov mi fakt chyba, preto zvazujem ze pojdem do tejto nokie, je pekna, europska, prakticka s tymi tlacidlami na internet sa da snou ist, ma bezplatne gps, ma byt pomerne lacna a odkedy mam tablet tak si do telefonu skoro ziadne aplikacie nepotrebujem stahovat, na co? tablet je vacsi a lepsi na tieto hovadinky a telefon potrebujem aby bol prekticky aby mal mapy a dobry prehliadac ked som v nudzi, lebo to su u mna dve najdolezitejsie veci v smartfone, aby bol rychly a aby som sa za neho nehambil ani v obleku ani v teplakoch :)

    anonymous23.11.2011 - 22:05 Trvalý odkaz

    Luki kuki: NO CHAPETE TO NEMA TO AUTOFOKUS ANI BLESK ALE NATAVAT V HD KVALITE TO VIE TO JE CO ZA TELE-FOOON???!!!

    anonymous23.11.2011 - 22:06 Trvalý odkaz

    Luki kuki: sORRY TAM MALO BYT *NAHRAVAT

    anonymous27.11.2011 - 19:47 Trvalý odkaz

    Martin: Ja Android neodsudzujem,no neodsudzujem ani Symbian.Každý nech si vyberie to,čo sa mu páči.

    anonymous30.11.2011 - 12:32 Trvalý odkaz

    -MO-: Price of Nokia 603
    Nokia 603 Price in EURO is – €201.
    Nokia 603 Price in RUPEE is – Rs 13550.
    Nokia 603 Price in US Dollar is – $301.