Nokia 515

  • TBS 29.08.2013 - 13:17

    Nechápem prečo do klasických telefónov prestali dávať Wi-Fi, ak nepočítam telefóny s qwerty klávesnicou.

  • Manobb29.08.2013 - 15:55 Trvalý odkaz

    Tak, tak, je to začarovaný kruh ...

    Drahé mobilné dáta (napr. na EASY zdražené až o 80% !!!) nútia užívateľov kupovať telefóny s WiFi.

    Keby boli ceny dát normálne, telefóny s Wifi by boli skôr nepotrebné, i keď pripúšťam, že sa vždy nájdu miesta, kde rádiový signál nie je, ale Wifi byť môže ...

    :-)

    P.S.: Ja osobne pripúšťam kúpu dual SIM mobilu práve kvôli tomu, že 2. SIM budem využívať len a len na maily a internet a túto SIM budem meniť hoc aj každý mesiac podľa toho, ktorý operátor kde dá akú akciu.

    Za 2GB totiž nie som ochotný platiť 9,99 Eur ani omylom !!! a tie malé balíky, ktoré cenu po prečerpaní dát z blíka ženú do výpalníckych hodnôt, používať takisto nemienim.

    TBS29.08.2013 - 19:15 Trvalý odkaz

    Súhlasim ... mne neostava taktiež nič len balik od O2 500mb a to mi stačí ltt na mejly a keď si niečo kuknem na googli a pod. Na videá sťahovanie súborov , prezeranie fotiek môžem rovno zabudnúť. Tá nenažranosť operátorov je možná len v Slovakistane.

    Marianxxx02.09.2013 - 01:21 Trvalý odkaz

    Keď s wifi tak potom Nokia 301

    Maxim Gorkij03.09.2013 - 12:28 Trvalý odkaz

    len skoda ze je bez wifi a tym padom aj bez wifi hotspot. Lebo zacinam rozmyslat nad kombinaciou takehoto telefonu a 7'' tabletu. Stale chodim s taskou, takze by som nosil v nej tablet a v pripade potreby napojil na wifi v telefone a pouzil web. Dufam, ze pride 525 a aj s wifi.

    Manobb07.09.2013 - 17:36 Trvalý odkaz

    "Lebo zacinam rozmyslat nad kombinaciou takehoto telefonu a 7'' tabletu."

    ... podobne rozmýšľam aj ja (iPad mini už mám, takže potrebujem nejaký mini mobil "na telefonovanie" s dobrou výdržou na baterku a funkciou WiFi hotspot)

    Nightmare19.09.2013 - 15:16 Trvalý odkaz

    122€ u Nas je trochu prestrelena cena...keby tam bola ta WiFi tak budis

    Rosinante28.10.2013 - 03:20 Trvalý odkaz

    No keď som zbadal cenu za telefón myslel som že odpadnem 122E? To je nenormálne