nahle mrtvy SE K610i

  • 70 príspevkov
  • ZraLOCK24.05.2007 - 09:23 Trvalý odkaz

    skusal si ho zapnut cez nabku? alebo bez pamatovej karty, alebo bez sim? ak nenabehne tak len servis, ved je v zaruke

    Angelika24.05.2007 - 10:43 Trvalý odkaz

    Klud graffik, ono se su fakt kazove. Ja odporucam servis a aktualizaciu fw EDIT mimochodom pravidla by si mal precitat aj autor. Debilnejsi nazov temy nevymysli ani moj mladsi brat

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 10:57 Trvalý odkaz

    vyskusal som uz asi vsetko co ste tu povedali uz vcera vecer....aj z nabijackou,,aj z dvoma pametovimy kartami,,najprv z jednou potom druhou,,bez pametovky,bez zapojenej nabijacky,,z nabijackou,,nic nepomaha..stale blika ta cervena dioda ak stlacim to tlacidlo na zapnute telefonu....help :( :(

    Angelika24.05.2007 - 11:06 Trvalý odkaz

    Skusil si aj ten servis? Zrejme nie

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn24.05.2007 - 11:07 Trvalý odkaz

    skus ho pripojit k pc, zapni ho a aktualizuj cez seus. Ak ho pocitac nedetekuje tak jedine spominany servis

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 11:09 Trvalý odkaz

    v servise som este nebol...teraz som v skole...aaa...pripojil som este vcera doma do USBcka mobil a ani nenaslo...bol len biely displej a dioda svietila na cerveno :( :(...co to moze byt...

    Lenka Ivančíková24.05.2007 - 11:14 Trvalý odkaz

    No co asi,obcas sa stava,ze bezdovodne odide mobil.Pokial si to behom dna fon nerozmysli,tak nevahaj s tym servisom.Ono sa v tomto pripade asi nic ine urobit neda.

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 11:25 Trvalý odkaz

    dneska sa tam zasvatim...dufam strasne ze sa bude dat opravit...:(

    People24.05.2007 - 11:42 Trvalý odkaz

    to sa stava u SE. Chyba softu, najpravdepodobnejsie sposobena customizaciou. Stalo sa mi to na w810, kaslal som na ofic servis a dal som si ho preflashovat v miestnom mobil shope bez custom a mam pokoj.

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn24.05.2007 - 11:46 Trvalý odkaz

    to by som nerobil, pokial by som si nebol stopro isty ze je chyba len vo fw...

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 11:53 Trvalý odkaz

    a vedia zistit kde je chyba ?...keby bola chyba v softe tak by som si ho dal preinstalovat alebo take nieco..ale ked nie tak neviem...kolko to inac tak stoji ?? SK

    Mikullas24.05.2007 - 12:10 Trvalý odkaz

    Chod proste do normal servisu a ked ti ho opravia, tak az potom si ho daj prepalit niekde inde. Ale samozrejme pri tomto prepalovani je riziko ze ti mobil "umrie" uplne a cim novsi SE, tym vyssia ochrana a tym aj vacsie riziko umrtvenia.

    ZraLOCK24.05.2007 - 12:11 Trvalý odkaz

    ja to vidim tak, ze ty si ho nejako odpalil a bojis sa, ze ti neuznaju zaruku v servise... oni pri oprave zistia co sa stalo. ak bude zarucna, tak gratis ak nie, tak odporucam ti nejaku sopu a nie znackovy servis

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 12:17 Trvalý odkaz

    no byvam v Moldave nad Bodvou....kosice okolie..je tu jeden servis ..Mobil shop...myslim ze nieje znackovy,,,nemaju ani www ani mail ani nic..predavaju pouzite telefony a tak..no dneska tam zajdem..zaruka na mobil este je..no neviem ci som ho odpalil ja..ked som si len nastavoval budik no..neviem ci sa nemohlo tym ze tam bolo dost veci v telefone ked som mal 1gb kartu a nezvladlo to..a ze mi to neuznaju..mas pravdu..trochu sa toho bojim...

    Vseved24.05.2007 - 12:59 Trvalý odkaz

    B-L-A-D-E napisal: v servise som este nebol...teraz som v skole...aaa...pripojil som este vcera doma do USBcka mobil a ani nenaslo...bol len biely displej a dioda svietila na cerveno :( :(...co to moze byt...

    Ja som mal ten isty problem s K600i. Odniesol som ho do Orange na reklamaciu.

    kameo24.05.2007 - 13:16 Trvalý odkaz

    V pripade nahlej smrti ohliadajuci lekar nariadi sudnu pitvu :D

    Anonym (bez overenia)24.05.2007 - 13:28 Trvalý odkaz

    Mne sa stalo z k800 nebrandovanou toto iste ale ked sa mi vybila baterka pri jave. Tak som nechal do rana fon z vytiahnutou simkou a baterkou a pak naskocil.

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 14:29 Trvalý odkaz

    prave som bol v mobil shope..povedal ze to urobi len za takych 1600SK..teraz idem do T-mobilu aj zo zarucakom...uvidime ci mi uzna reklamaciu

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 14:30 Trvalý odkaz

    Mne sa stalo z k800 nebrandovanou toto iste ale ked sa mi vybila baterka pri jave. Tak som nechal do rana fon z vytiahnutou simkou a baterkou a pak naskocil.

    People24.05.2007 - 14:44 Trvalý odkaz

    1600sk? to ti ho chcel oblozit diamantmi? dalsi nenazranec...

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 14:46 Trvalý odkaz

    lenze to aj bude nieco stat nie ?...

    People24.05.2007 - 14:52 Trvalý odkaz

    v ramci zaruky to budes mat zadara. len si pockas tyzden dva tri na fon. To je na tom najhorsie.

    ZraLOCK24.05.2007 - 14:54 Trvalý odkaz

    ved ti pisem, ze ak ti uznaju zaruku bude to zadarmo.... je to oficialny servis, teda vykonava aj zarucne opravy...

    ak ti neuznaju zaruku, najdi si v kosiaciach nejaky bazar so servisom, najlepsi, pytaj sa ludi, kamosov... prepalenie softu nemoze stat viac ako 500,- sk...

    ten chuj u vas pytal tolko, lebo on to opravit nevie, musi to odniest do kosic, tam zaplatit za prepravu aj opravu a potom to vrati a este na tebe aj poriadne zarobi...

    realizuj najprv zarucnu opravu v tom servise co som ti pisal... ak to neklapne potom sa mozme bavit dalej.

    ak si ho neutopil, nepadol ti a nenatiahol don nejaky ilegalny nekompatibilny soft, tak by zaruku mali uznat
    a uz sa tolko nevypytuj, ale bez....

    Vseved24.05.2007 - 14:57 Trvalý odkaz

    Ja ked som odniesol svoj K600i do Orange na reklamaciu, mal som ho naspat za 2 tyzdne. A to ho posielali opravit az do Prahy.

    ZraLOCK24.05.2007 - 15:00 Trvalý odkaz

    osobne by som nikdy telefon nereklamoval u operatora.. ibaze by som nemal po ruke servisne stredisko... su tam ludia ktori rozumeju inym veciam, ale nie servisu telefonov, teda cest vynimkam, ale aj tak sa musia drzat stanov firmy... ich pracou je vypisat reklamak a vlozit telefon do balicka...

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 15:12 Trvalý odkaz

    tak ja zajdem do tych kosic..dufam ze to najdem niekde.....a z mobilom som nic nerobil ked som len nastavoval budik a zrazu sa mi vipol,,ani mi nespadol,,ani som donho nelial vodu ani nic..len som menil kryt asi pred 2 tyzdnami ale to tym nemoze byt pretoze ten stred som nemenil...mal by som vymenit s5 na origo kryt ??

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease24.05.2007 - 20:57 Trvalý odkaz

    hmm, tak to si ho radsej prekrytuj naspat. pretoze toto moze byt dovod neuznania zaruky. ak si napr. ches kupit original kryt v SE predajni tak ti ho predaju iba s tym, ze ti ho vymenia oni za tisicku. mne to tiez nerobi problem prehodit si to sam, ale chapem ze nemozu rucit za telefon, ktory si prekrytuje daky "ferko"

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease24.05.2007 - 21:00 Trvalý odkaz

    a co sa tyka softovo "mrtveho" fonu tam uznaju zaruku vzdy, aj keby bol decustomized.. nemaju to totiz ako zistit

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 21:50 Trvalý odkaz

    kryt som si uz vymenil...uz len dufat ze sa to bude dat opravit....

    bloodko24.05.2007 - 22:07 Trvalý odkaz

    Tu nieje o com.. Zarucny servis jednoznacne. Ja ked som reklamoval svoj Samsung D500e (velakrat padol) odisiel display tak ani nie za tyzden som ho mal nazad s novym displayom a bol reklamovany u opa. Ale tiez si myslim, ze ten SE servis je naj riesenie.. Mozno ti tam uz aj priamo daju dekustom fw.. :)

    benko24.05.2007 - 22:20 Trvalý odkaz

    toto iste mi spravila aj k700i a musei ju naflashovat nanovo.takze itekaj do servisu

    B-L-A-D-E24.05.2007 - 22:27 Trvalý odkaz

    OK..dakujem za rady..v sobotu utekam do servisu .......bolo by naj keby mi to tam urobili hned na pockanie..

    qasko24.05.2007 - 23:13 Trvalý odkaz

    Hm borci /majitelia SE/ chodite vobec na se-tuning.cz ? :-P

    B-L-A-D-E26.05.2007 - 15:54 Trvalý odkaz

    tak som tam dneska odniesol ten mobil...do kosic..bude to zadarmo a mam prist prenho niekedy na buduci tyzden,,dojde mi smsska...

    Quo26.05.2007 - 16:46 Trvalý odkaz

    Moja K610i sa zatial drzi, ziadne problemy s FW, klop klop

    brakin26.05.2007 - 23:41 Trvalý odkaz

    Hm borci /majitelia SE/ chodite vobec na se-tuning.cz ? :-P

    jjjjjj mas recht kamo, tam som nasiel chlapa co bol ochotny mi to opravit, ale kedze je zaruke tak .. smer predajca

    BLADE nic v zlom, ale si vacsia lama nez ja, ak mas daky problem tak najskor citaj vsetko o k610 na tomto fore, a neotvaraj novu diskusiu

    presne toto iste sa stalo mne 9.5.2007 a pisal som o tom v SE K610i - skusenosti:
    http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=3904&postdays=0&postor…

    klakla ti EROM pamat (Erasable Read Only Memory) ... servis 13 dni (od 10.5. do 23.5.) a data o ktore som sa bal su nazad
    neviem ako T-M ale Orange to posielal do PPI-ETC Slovakia (tusim pobocka je aj v KE)
    no a tu je pikoska PPI-ETC to odosielalo do Polska a tam mi to opravovali (aspon peciatka na zarucaku je taka SACEL )

    (moderatori sry ale normalne ma to rozculilo)

    B-L-A-D-E26.05.2007 - 23:48 Trvalý odkaz

    tak sorry,,ale ta sekcia ..cital by som ju asi mesiac kym by som sa dopracoval na 18 stranu a precital vsetky posty..radsej som otvorit novu sekciu....

    btw..tie data ..co vsetko sa moze stratit ??..lebo ja som mal vsetko na 1GB karte..na mobile som mal plno volne..asi 16mb ci kolko..uz neviem...stratim smsky a vsetky kontakty co tam mam ? to je vsetko ?

    brakin26.05.2007 - 23:55 Trvalý odkaz

    to dajak pomali citas, a nepoznas taku fintu "CTRL+F" (find ako hladat)a zadas klucove slovo ... haaaa ?

    kontakty je to najmenej pretoze ak si si spravil zalohu tel. zoznamu tak je na M2, sms su ulozene v pamati telefonu, a ak si das "ULOZIT SPRAVU" tak vtedy ju da na SIM (ak sa mylim tak ma opravte)

    slo mi o kontakty a poznamky z kalendara, potom dake maile, SmS MMS a nafotene doc, to vsetko bolo v telefone (moja chyba ze som nemal zalohu v PC)
    ale ako som pisal, ak to raz zasvieti a 5x blikne tak to je EROM, a vtedy data ostavaju, horsie to bude s FW, daj si do googla klucove slova a uvidis co vsetko tam najdes

    btw: nekupis K610I ??? uz mam K800
    :lol:

    B-L-A-D-E27.05.2007 - 00:03 Trvalý odkaz

    radsej nie dik :lol: ...no ja som tam mal kontatky a nake smsky,,maily a take nic..to nevyuzivam..a mal som jimm a operu este v mobilnej pameti ale tak to mi az tak nevadi...to je asi vsetko..no kolko krat to bliklo som ani nepocital...ale bolo to urcite nieco nad 4x..neviem ci 5...myslim si na 80% ze to bolo 5x..no ale teraz to uz je jedno...a ked to opravia..bude tam kvalitnejsi EROM alebo FW ??....

    brakin27.05.2007 - 00:10 Trvalý odkaz

    no ja som nedavno tahal jimma do k800 a automaticky to uklada do M2, ak si si to presunul do tel. tak potom to mas v tel .. OM nepouzivam sak to ma NetFront a to je pecka, aspon podla mna
    no a ci tam mam new FW alebo co spravili s EROMom tak to netusim .. ma to nezaujima, ked to padne tak zas pojde na servis, a ked zas tak chcem vratit korunky :lol:

    EDIT:
    ako tak pozeram na seba .. tak som tu uz 2 roky a 20 dni

    haluz :lol: :lol:
    RIIIIISOOOO preco mi nik negratuloval k fony-narodkam ??

    JOKE

    B-L-A-D-E27.05.2007 - 00:15 Trvalý odkaz

    tak uvidime co z toho bude..maju mi poslat SMSku...ze kedy si mam prist pre ten mobil...som zvedavy na tu smsku ze co tam mozu napisat "pridte si po tu sunku" :lol: ..cim skor tym lepsie =)

    Angelika27.05.2007 - 00:19 Trvalý odkaz

    Napisu ti vazeny zakaznik, mozte si prist pre mobil. A nazov servisu..Teda mne to pisali vzdy z mobil asku ked som tam niesla telefon na update

    brakin27.05.2007 - 01:05 Trvalý odkaz

    .. aj mne to prislo, ze na zaklade reklamacneho listu si mozem prist pre mobil bla bla tak dajak

    B-L-A-D-E01.06.2007 - 16:01 Trvalý odkaz

    tak ta smska mi nedosla ale dneska som tam volal a uz ho maju opraveny..zajtra tam skocim pre neho..mimochodom..zavadu neviem ale napisali mi takyto mail ze Popis zavady * On/Off-Vypina se v klidu (HABU)....neviete co je to HABU ?