Mobil do 300€

  • 4 príspevky
  • gojo 07.03.2012 - 15:39

    Zdravím. Chcel by som porosiť o radu. Plánujem kúpiť nový mobil, niečo do 300€. Moje požiadavky sú wi-fi, gps, fotoaparát s AF a ak sa tá tak qwerty klávesnica. Zatiaľ požiadavky splňujú Nokia E72, SE Xperia mini pro. Rozmýšľal som ešte aj nad Nokiou N8 aj keď nemá qwerty. Za vaše rady a tipy vopred ďakujem

  • Tončo07.03.2012 - 17:13 Trvalý odkaz

    Podla toho čo ti viac vyhovuje či Android alebo kedysi Symbian teraz je to už len nokia Os , najnovšia verzia nokia Belle je už celkom fajn.Trochu okopírovaný android s notifikačnou lištou...Ak ti vyhovuje nokia a chceš qwerty pozri Nokiu E7 , ak android s qwerty tak myslím že xperia Pro nieje zlá voľba.N8 ma tiež update na novú verziu Belle, a okolo 300€,kúpiš fajn mašinu :)

    Matúš Riško07.03.2012 - 17:19 Trvalý odkaz

    súhlasím s maNGOO-om, Xperia Pro je zaujímavý kúsok. Mal som tú česť ju otestovať a nevšimol som si žiadne vážnejšie chyby. Spomenul som iba škrípanie zadného krytu, no ďalší používatelia sa s týmto nestretli. Takže asi iba zlý kus.

    gojo08.03.2012 - 16:03 Trvalý odkaz

    Ďakujem za rýchle odpovede. Nokia E7 sa mi celkom pozdáva, jedine čo mi chýba je AF. Androidu sa bojím, hlavne kvôli výdrži batérie. Alebo to nie je až také hrozné?