LG KT610

  • Martin Hombauer 07.07.2008 - 12:54

    Audion: toto nie je komunikator..ziadne wifi ten disp ajaj

  • anonymous07.07.2008 - 13:04 Trvalý odkaz

    Ronn: dlabat im na stereo repro, radsej vacsi displej. ach jaj.

    anonymous07.07.2008 - 13:52 Trvalý odkaz

    Simumarek: Kto im navrhuje tie uchylne displeje, ved taky maly vnutorny displej je totalne onicom :( to je parodia na e90 a nie jej konkurent.

    anonymous07.07.2008 - 13:55 Trvalý odkaz

    Mikullas: Ale stale lepsie nez ten predosli Samsung, toto ma aspon tie volne miesta vyplnene dacim dobrym.

    anonymous07.07.2008 - 14:19 Trvalý odkaz

    Andrej: Ale podla mna je to celkom vydarena hra?ka najme pre mladych,vyzera to by? celkom zaujmave aj na hry zo stereo reprakmi,a ma to aj celkom dobry desing...no ale bral bi som to asi len ako druhy mobil.

    anonymous07.07.2008 - 14:51 Trvalý odkaz

    karalachty: pre mladych? sa spamataj :D

    anonymous07.07.2008 - 15:15 Trvalý odkaz

    Atlis: Ano, pre teenegerov, co je na tom divne?

    anonymous07.07.2008 - 16:13 Trvalý odkaz

    Najoss: Ale ano keby to malo WiFi a nadupany vonkajši display tak by to bolo nezaujimave,takych pristrojou mame na našom trhu si myslim pomerne dos?, ale takto sa z neho stava cenovo dostupne zariadenie pre mladych, a z S60 su možnosti multimedii a hier dos? bohate,idealne pre teenegerov.Si myslim.

    anonymous07.07.2008 - 20:05 Trvalý odkaz

    hmmm: kalkulacka od LG potesi

    anonymous07.07.2008 - 20:07 Trvalý odkaz

    to Simumarek: zase sa treba pozerat na kvalitu spracovania a tiez vydrz! daneho pristroja, ta nokia e90 je na tom huz...:) i ked wifi + ale zase ozaruje ruky sice ako vsetko mobilne svin. na tomto svete...inac sa mi to paci...LG. Maju na lepsie stroje ako je samotna Nokia Connecting People. Hm :-( Nokia sa hlavne pokazila v tych materialoch...a to je zle. Zbohem mobily.

    anonymous07.07.2008 - 20:43 Trvalý odkaz

    Peto: neznasam Lg a toto je dalsi model, ktory neznasam, vacsi vnutorny display a Wi-Fi a mozno porozmysalm.

    anonymous08.07.2008 - 09:14 Trvalý odkaz

    Don CHuan: Pekny zader,za pripomina reproduktormi asus eee,ani zdaleka,asus eee je stylovy subnotebook a toto?tot je kus nechutneho plasu,vzavretom stave vyzera ako kalkulacka,no hroza...kam ten svet speje...

    anonymous08.07.2008 - 10:03 Trvalý odkaz

    Atlis: Tusim to speje k slepuchom ako ty.

    anonymous08.07.2008 - 10:15 Trvalý odkaz

    hmmm: Inac as teraz som si vsimol rozmery a neni to zle hrubka 17mm celko pohode.Cena 10000sk by bola super skoda toho wifi aspon to GPS.Ked sa nad tym zamyslite co je nanom zle okrem toho maleho displeja a absencie wifi.A myslim ked ma maly displej s malym rozlisenim tak bateria ma vecsiu vydrz ne??

    anonymous08.07.2008 - 14:18 Trvalý odkaz

    riso: QVGA displej ma Nokia E61i, s ktorou som prezil niekolko mesiacov spokojneho pouzivania (aj dnes ju pouzivam na pisanie clankov), aj Nokia N95 8GB, ktoru denne pouzivam na e-maily, internet a pod a keby mala QWERTY, to by bolo.. Takze ten displej nie je maly, skor plati: "displej mohol byt vacsi". WiFi pouzivam zriedkavo, aj ked je vsade, kde sa pohybujem. Na GPS som si zvykol ovela viac. Mne by najviac vadil ten 2 Mpix fotoaparat. Ako pouzivatelovi. Ten by som vsak riesil druhym mobilom, ktory mam. Takze zakladnym nedostatkom pre mna je absencia slovenskych tlacidiel pre pisanie s diakritikou. Pochybujem, ze by sa toto dalo riesit.

    anonymous28.05.2009 - 12:20 Trvalý odkaz

    hellwet159: z vonka to vipada uplny srot ale ked to otvoris tak jako modernym obil :D srandovne to vimysleli nikdo ho nebude chciet ukradnut :D